• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulko, to jsi napsala hezky! Neboj, i Vy budete mít brzy zase štěstíčko, snad už jste si smůlu vybrali!
2. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Holky mně vycházelo,že na Nový rok 1.ledna budu 111 dní těhotná a v den svých narozenin jsem měla nastoupit na mateřskou dovolenou.... :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Jarmulko: krásná slova :dizzy_face: dojala jsi mě. Jsi statečná a to je dobře. Však ono bude zase líp, jen to nedrž v sobě, neuzavírej se do sebe, žij!!! Máš doma úžasnou dcerušku a manžela a je pro koho žít a z čeho se radovat. Důležité je si vážit toho, co člověk má a neupínat se na to, co ztratil. Ale samozřejmě si tu ztrátu je třeba obrečet a vyplavit tak tu bolest.
2. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
jarmulko-jsi statečná,že jsi mezi nás zvládla přijít,takhle brzo!A napsala jsi to opravdu moc pěkně a pravdivě.Hodně síly beruško!
2. pro 2009 v 10:42  •  snaží se  • Odpověz
A děti jsem měla podle termínu od sebe přesně 4 roky a 4 měsíce na den ..... No,asi to bylo až moc hezkých čísel na to,aby to byla pravda :frowning2:
2. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
jarmulko taky tě ráda vidím a jsem ráda, žes přišla tak brzo mezi nás :confounded: ono není dobré se uzavírat do sebe, i když člověk potřebuje nějaký ten čas na vzpamatování,.....ale lepší je to vyventilovat a nebýt na to sama, i když to ty určitě nejseš :pensive: já jenom, že tady na koníkovi se člověku tak nějak uleví a ostatní holky se všema prožívají smutný i veselý zprávy a drží se tady navzájem a to je hrozně krásný :wink:
2. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj Jarmulko, ty jsi to naše sluníčko a rozdávala jsi (a zase budeš) spoustu pozitivní energie, tak doufám, že ti to nějak budeme moci oplatit a pořádnej kus síly tady naoplátku načerpáš od nás! velikým krokem je, že ses neuzavřela do sebe a přišla jsi mezi nás...
No a je čas jít zrušit mé album s naším už andílkem.... Holky já byla dva dny před tím nešťastný dnem u doktorky na kontrole - něco se mi nezdálo a ona mi ukazovala na UZV toho našeho andílka a vše bylo OK. Krásně se tam hýbal,nádherně byla vidět páteř,velikostně naprosto OK a já si ani neřekla o fotečku a teď nemám nic :cry: a bulím jako malý dítě......
Jarmulko, děkuju, tvoje slova mě teď pořádně zahřály u srdíčka :dizzy_face: jsem moc ráda, že Vás tu mám, protože i vědomí Vás a Vaší opory mi strašně pomohlo a nadále pomáhá. Pamatuju si, když se mi to stalo poprvé, o těhle stránkách jsem vůbec netušila. Narazila jsem na ně až, když jsem se snažila někde najít útěchu, že na ten smutek nejsem sama. Naučila jsem se tu, že věšet hlavu, vzdávat boj a utápět se ve smutku ničemu a nikomu nikdy nepomohlo. Přeju ti, aby to všechno rychle přebolelo, nemysli na to, co mělo být, ale spíš na to, co krásného tě čeká v budoucnu. Vím, že je t těžký, já taky zvládla fotku těch dvou špuntů zahrabat hluboko do šuplíku až asi po měsíci, do té doby jsem se vůbec neodvažovala se jí dotknout.
2. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Jarmulko: ta čísla nejsou důležitá... Bylo by to krásný, i kdyby to tak pěkně nevycházelo...ale bohužel, osud to chtěl jinak...a ty s tím bohužel nemůžeš nic udělat. :frowning2: I když to musí strašně až pekelně bolet...věř mi, že se stávají i horší věci...já vím, mě se to říká, mě se nic takového nestalo...ale vždycky může být hůř. Před nedávnem jsem četla příběh jedné holčiny na modrý střeše...při autonehodě přišla o manžela a miminko v bříšku (v 9.měsíci), v tom autě byl i její bratr a ten měl pak něco s mozkem, jen ona vyvázla živá a fyzicky v pořádku. Když jsem to tenkrát četla, úplně jsem zkameněla, nedokázala bych se s tím vyrovnat. Ale to se nedá srovnávat, ale stejně tak jako může být vždycky líp, tak může být taky vždycky hůř a člověk by měl být s určitou pokorou vděčný za to, co má. A i když jsi už byla v 11 týdnu, přece jenom to byl pořád ještě začátek těhotenství. Jarmulko, moje zlatá, doufám, že to nevyznělo moc tvrdě, tak to totiž vůbec není myšleno.
2. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Chico neboj,nevyznělo a já sama čerpám především z toho co mám a těším se na to,co příjde,protože naděje lepšího zítřku je to,co mě drží nad vodou....
2. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Jak říká chicoolka, čísla nech čísly, nic nepočítej, nevpomínej, jak by bylo kdyby a na fotečky, co nemáš, úplně zapomeň. mysli na Terku, na manžela a na to, že ten poklaad, co už máš doma, je to tvoje obrovské štěstí. A že někdy v budoucnu se určitě ještě znásobí :zipper_mouth:
Jarmulko, na jednu stranu to je lepší, že nemáš fotku, jenom bys na ni smutně koukala a pořád by sis oživovala tu bolest. Je to těžký, ale chico má pravdu, jsou i horší věci a zas je to lepší, že se to stalo takhle na začátku, než pak někdy ke konci těhotenství zjistit, že mimi bude postižené, takhle to příroda sama vyřeší. Držím ti pěstičky, ať jsi brzy v pořádku a neztratíš chuť do dalšího snaženíčka! :wink:
jarmulko-pláči se nebraň,uleví se ti aspoň trošku.Já,při min.těhu jsem fotečku měla a po missed mi přítel slíbil,že všechno,co souviselo s miminkem vyhodí,než se vrátím z nemocnice.Každá myšlenka na miminko mě rozbrečela a on říkal,že mít doma ještě fotku z UZ,pořád bych koukala a bylo by to na zbláznění.Tenkrát jsem mu za to blya vděčná,ale stejně se mi asi po 2 měsících přiznal,že ji má schovanou.Ale ještě dnes,když se na ni podívám,tak brečím...upřímně nevím,jestli je lepší ji mít,nebo ne.... :pensive:
2. pro 2009 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz
Jé, měl tam být tenhle smajlík :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky dostala jsem od hlavní sestry nemocnice daleko lepší místo - výborná pracovní doba -jen samé ranní a super odd. - už nebudu dělat na interně,ale dostala jsem místo na transfůzce v laboratoři a v ordinaci u doktorky - točí se to tam , takže jsem alespoň v tomto ohledu šťastná!!!! Věřím,že změna,nový začátek,je teď to nejlepší,co mě mohlo potkat!!!! Hlavní sestra nemocnice věděla,co se mi stalo a možná i proto mě tam protlačila. Jsou to totiž místa,kam se dostanou jen ,,vyvolené,, sestřičky - zkrátka jen ty,co mají konexe atd... Já nic takového nemám,jsem úplně obyčejná holka.Ale hlavní mi řekla,že si mě proklepla a že na mě byla chvála a tak mě tam protlačila a já jsem jí nesmírně zavázaná .... V nemocnici je stovka sester a ona vybrala mě - nemohla jsem tomu uvěřit,když mi to včera volala :slight_smile: .....
2. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Jarmulko: to jsem ráda, že rozumíš, jak jsem to myslela. Máš před sebou ještě kus cesty se s tím vyrovnat, oplakej si to, ale nevěnuj tý bolesti až moc času. Nepitvej se v tom, nepočítej, neprohlížej. Přebolí to. A určitě tam v budoucnu ještě nějaké miminko bude, jen to nebude hned. Buď trpělivá.
2. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
jarmulko: tak to je krásná zpráva. :dizzy_face: Vidíš, to mi jen dává za pravdu, že nikdy se nikomu neděje jen špatné nebo jen dobré, že je to vždycky takový průměr. A budeš mít teď lepší práci...hlavně ta pracovní doba je super. Tak vidíš, oni už ty lepší zítřky pěkně blejskají...tak zvedni pořádně očíčka a koukej se!!!
2. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky...:slight_smile:

Doufám, že se tu máte dobře! Děkuju všem za krásný slova a vůbec...!!
Chtěla jsem říct Jarmulce, že je mi to moc líto a že vím, jak se cítí!!
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
handm: ahoj. Tak co? Už je líp?
2. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky, preju moc sily, odvahy a nadeje!
Ja uz ani nevim, kolik DC jsem.... aspon 50! A ms zatim nedorazila, mam 8 dni po injekci agolutinu a porad nic. Tak teda nevim...
2. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Chicoo, ahoj.. už je to lepší...:slight_smile: První den dobry, tak nějak, nejhorší to bylo včera.. asi i počasí. Jak kdyby na mě hodili deku.. Ale už snad dobrý, snažím se to nějak vytěsnit, i když to jde hůř, samozřejmě. Bojím se kontroly u své doktorky (v pondělí), bojím se, že mi řekne, že zas máme čekat...bojím se, aby už nebylo pozdě (31let) a bojím se, aby to někdy vůbec přišlo..
asi klasika, když se něco takovýho stane...:slight_smile:
Ale je pravda, co jste tu psaly, stanou se horší věci, jsou na tom lidi hůř a nějak se s tim člověk prostě musí vyrovnat.. nikdo jinej to za něj neudělá...
2. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
handm-ahoj,moc tě zdravím.Jak je na dušičce?

veru-a těhu to být nemůže?Dělala jsi test?
2. pro 2009 v 11:18  •  snaží se  • Odpověz
verusko, když koukneš ke mně do alba, tam je ta tabulka a jsi 50 DC, už jsem se tu ráno na tebe ptala, jestli už se něco neví...takže neví... :confused: ale když ms pořád nic ani po 8 dnech a tý vyvolávačce, tak je to divný, ne??? :wink:
2. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
jarmulko-tu novou práci ti moc přeju a kdo jiný,si ji teď zaslouží víc,než ty? :wink: Jsem taky sestřička,tak si ten rozdíl umím představit.Ať se ti tam daří a snad ti to i trochu pomůže překonat všechny tyhle těžkosti.Hodně štěstíčka!!!!
2. pro 2009 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz
handm: tak to je dobře, že je lépe...a ta směs otázek je v tuhle chvíli pochopitelná...ale nehledej na ně za každou cenu odpověď. Kontroly se neboj, myslím, že ti řekne maximálně měsíc počkat tak jako kebulce. Určitě se to všechno odplavilo s ms, takže ten měsíc ti možná pro jistotu řekne, ale víc to rozhodně nebude. Srovnat se s tím musíš, o tom žádná. :wink: Brzy bude zase hej.
PS: Až budeš chtít vrátit do tabulky snažilek, až se na to budeš cítit, tak řekni. :wink:
2. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojte, ja vzdy mela ms presne za tyden po vyvolavacce. Ale muzu pry dostat ms i po dvou tydnech. Tak ten tyden to jeste vydrzim, a pak si udelam test. To vite, nechci se zase zbytecne zklamavat. Preci jen, uz nekolikrat jsem byla presvedcena, ze jsem ted tehu (kdo vi, kde se vzaly ty stejne priznaky, jako pri Honzikovy... ale test byl dvakrat negativni). No, minule jsem mela poprve // po dvou mesicich... takze jeste mam ten tyden cas. A pak to zas zkusim. Jestli teda ms nedojede :angry: .
2. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
handm-je přirozený,že tohle všechno se ti honí hlavou.Asi tě neuklidním,ale možná přece-mně je 33 a mimčo taky ještě nemám,ale myslím,že to není ještě tak hrozný věk,aspoň já se snažím si to nepřipouštět :wink: :wink: :wink:
2. pro 2009 v 11:32  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky holky, koukám, že je tady pořád trochu smutno..... :unamused: Dneska je venku krásně, tak běžte na procházku si vyvětrat hlavy - bude líp :wink:

Mám teď dva dny volníčko - konečně mám komplet personál v práci, tak můžu zase trochu lenošit :grinning: Jinak se mi v noci zdál sen -že jsem našla //....nechápu proč, protože na to vůbec poslední dobou nemyslím - nějak jsem to vzdala, a takový sny se mi zdávaly, když jsem hrozně moc chtěla....zvláštní....Mozek asi ví, že v tom podvědomí to stejně je :confounded:

Odpoledne jdu s kamarádkou a její skoro dvouletou dcerkou do baby kavárny na pokec, tak se už moc těším, jak vypadnu z baráku..... :dizzy_face:

Holky neplačte, nebuďte smutné.....to všechno zlé, co se Vám stalo byl jen osud, kterej si s námi bohužel zahrává a my mu musíme čelit a bojovat....Vše zlé se obrátí v dobré - musíte v to pevně věřit !!!!!!!!

Mějte se tu krásně, papapapa
2. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
drndičko: no ahoj, to je dost, že se taky ukázala :wink: A je super, že máš konečně trošku volno, že už se všichni uzdravili a personál je komplet, jen ať to dlouho vydrží, však si to pom záhulu zasloužíš. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.