• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, přeju vám krásný slunečný den.......
jarmulko ahoj zlatuško, jsme moc ráda že jsi tu zase s náma ........a moc ti přeju to nový místečko, to je asi ted to nejlepší co tě mohlo potkat ....nový začátek.........................

hadm...na miminko není nikdy pozdě!!!!!! když mě bylo 31 tak jsme s MM byli na začátku vztahu....a podívej dneska, malej se mi na hřišti vyválel v blátě a pak se hrozně vztekal a nechtěl jít domů a klekal si na tu špinavou zem paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a jak jste tu rozebírali ranný těhu a saunu, nevím jestli to mohlo mít spojitost ale když jsem otěhu poprvý tak jsem o tom nevěděla, akorát jsem se vdávala a na svatební cestě jsme byli v termálních lázních, a těhu skončilo missed abort.......
2. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
chicool: tak jsem jen tak zběžně nakoukla do té Tvé krásné tabulky, a málem to se mnou seklo :astonished: To už jsem dneska 48DC???!!! No potěš, zase to stejný jak minulý měsíc :confounded: :angry: Takže po novým roce cupky dupky na gyndu konečně už vyřešit problémy.....v prosinci to nechám ještě uležet :wink:
2. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, nesmutněte, brzy bude zase líp!
Gratuluju jarmulce k lepší práci! :wink:
2. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
drndičko: no právě, už jsi 48 DC...už jsem tebe a verusku ráno vyvolávala, abyste daly vědět, jestli něco jo nebo ne. :grinning: A ani jedna zatím nic. Jojo, nech to všechno na nový rok, třeba už nebude třeba řešit problémy s ms :wink: moc bych ti to přála, ale nebudu hýřit tvoje naděje, když ses teď tak krásně od snah na miminko osvobodila. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
chic - poslala jsem ti do IP dotázek :wink:
Jsem ráda, že tu vidim Jarmulku i Handm, myslim na vás a držim pěstičky, ať to brzy přebolí a bude zase líp, Jarmulce gratuluji k lepšímu místu.
2. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
pavčo: máš v IP odpověď :wink:
2. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Drndi a ty se nechystáš testit???
2. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
pavczo ted koukám že jsi z Nejdku....já bydlím v Sokolově, nemáme to daleko to můžem někdy zajít podrbat na kafe :grinning:
2. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Holky

sem moc ráda,jak skvěle to handm a jarmulka zvládají,věřím tomu,že když s někdo stane andělem,tak přijde na svět za něho někdo jiný

Jarmulko,sem moc ráda,že i když se stalo toto neštěstí,že aspon,se zase podařilo takový štestí v práci,proto ti přeji aby se ti v nové práci dařilo a bavila tě a tím tě dělala taktéž štastnou
2. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
hezké odpoledne holky :slight_smile:

jarmulko: je fajn, že ses úplně neuzavřela do sebe a přišla zase nakouknout k nám.. gratuluju k lepší práci, uvidíš že zase bude líp :wink:
2. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
blíženko: tipuju, že zatím žádný telefonát, co? :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
chicoo: jj přesně tak, zatím nic... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jsem tu právě před chvilkou na posezení snědla 10dkg kuřecí debrecínky... a teď se pouštím do hráškové polévky.. :grinning: co to mám dneska za chutě?? :grinning: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Blizennko, jen si dej. Debrecínka, mňam! :wink:
2. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
blíženko: hrášková polévka...mňami...taky bych si dala :wink:
2. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
aji a to jsem si jí chtěla dát na bagetku :grinning: ale byla vážně výýýborná i samotná ... :grinning:

chicol: nabídla bych ti ale bohužel už zahřívá moje bříško.. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
blíženko: :grinning: já měla rejžičku. Taky jsem si pošmákla...ale večer si pošmáknu víc - jdu na raut :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky, já nějak moc jím teď poslední dobou. Už mám rifle napraný, že mě tlačí knoflík. A to mi byly ještě v červenci velký, kupovala jsem si k nim pásek :grinning: ! Hrůza se mnou. No co, hlavně, že mi je dobře, že jo. Ale něco musím asi začít dělat, budou ty Vánoce, zas se budu cpát ještě víc! :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
chico: no jo vlastně tys tu psala že jdete na firemní večírek, nějaký motokáry ne? :wink: no tak to si určitě pošmákneš daleko víc, tam budete mít samý dobrůtky viď :wink:
my měli jednou "firemní party na čtyřkolkách"... byla to docela sranda, odpoledne jsme se sebrali a odešli někam na kraj města, kde je dráha pro čtyřkolky, každej se mohl projet kolikrát chtěl.. já byla jen jednou hned na začátku a ještě že tak. pak už ta dráha byla pěkně rozježděná a navíc dost prášila apod. takže kdo jel později měl na zubech pár much a pochutnal si na trošce prachu a písku :grinning: ale jinak to bylo hrozně fajn se projet, pěkně pomalu samozřejmě :slight_smile:
2. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
ajo já se pořád nedostanu do kalhot který jsem nosila před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
aji tak aspoň se neodbýváš a máš se dobře :grinning: buď ráda že máš takovou chuť k jídlu, co ty víš jak to pak bude až budeš těhu... :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Majinko - jojo z Nejdku, a ve Varech pracuju a do Sokolova docela jezdíme a taky hodně do Kr. Poříčí :wink: tak určo můžem někdy na kafčo :slight_smile:
2. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Blíženko: jojo, na motokáry...na rautík se těším, není to přímo naše firemní akce, ale akce od spolupracující firmy, co je ta krize, tak dlouho žádná nebyla, všichni pěkně šetří...no takže tohle je asi na dlouhou dobu jediná a už se moc těším. Jen se toho trošku bojím, aby tam lidi nejezdili jak šílenci. Tvrdej alkohol prý bude dovolen až od 22 hod., ne že by mě zajímal, ale jsem ráda, že se tam pak lidi neožerou a nebudou na dráze bláznit. Já už tedy počítám, že kolem desátý se budu pakovat domů, přece jenom jdu zítra do práce že jo. :slight_smile:

Ad kalhoty. Taky mě jedny pěkně pnou a to mi byly 2 měsíce zpět volnější...tak to začnu trošku řešit a víc cvičit. :slight_smile: Stačí málo, není to moc velký pnutí. :grinning:
2. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak teď se mi to tady skoro na hodinu seklo a nechtělo se to na koníka připojit... :angry:

chico: já si myslím, že by spíš pak kdo popije alkohol, tak na ty motokáry vůbec neměl lést.. ale to je pak na pořadateli že jo.. nevím jak to tedy bude u vás, ale u nás to bylo tak, že ta dráha na který se jezdilo tak bylo oddělená plotem od odstatního prostoru, takže tam se jezdilo a raut jsme měli cca 150m v rautovém staně od té dráhy takže tam nás nikdo nemohl ohrozit svojí jízdou :grinning: jen si to pěkně užij, popij vínko nebo pívečko (nevím co piješ), vždyť za chvilku budeš snažilka a pak určitě brzy těhulka, tak pak budeš mít na nějaký čas útrum... :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
ad kalhoty: džíny už vůbec nenosím protože už mě tlačili a už mě začínají k večeru tlačit i "slušnější" černé kalhoty které nosím do práce... :grinning: k večeru bývám víc napapaná tak trochu vylejzáme :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
blíženko, taky se mi to seklo...
2. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahoj pepi: tak jak je? co pepíno, už zoubky který ho trápily vyrostly?
2. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Holky, teď jsem teda naštvaná, víc jak hodinu mi nefungoval koník :angry: ! No toto, a za chvíli už jdu zas domů. Ale pozor, už máme doma internet, takže super, hned k vám zase nakouknu.
2. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
blíženko, asi ještě nevyrostly, ale dneska mu dávaj pokoj, a to natolik, že má sílu zlobit, lézt kam nemá atd
2. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak se holky zatím mějte, jedu domů. Pak ještě na chvíli nakouknu.
2. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
aji vypadá to že snad nějaká údržba serveru nebo co, teď mi přijde že to běží rychleji :slight_smile:

pepi no tak hlavně že ho to už nebolí :wink:
2. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.