• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blíženko: no ono se asi napřed začne závodit a pak se bude pít, ale pro všechny případy tvrdej až od 22 hod. Oni to tam asi ani jinak nepouští ty provozovatelé.

Jinak holky těhulky, včera nebo předevčírem jsem zaslechla ve zprávách, že jde znovu do jednání ta mateřská, jestli se má nebo nemá snížit, tak třeba vás nakonec vláda ještě potěší :wink:
2. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
chicoo: vážně??? :astonished: :astonished: tak to jsem ani nějak nepostřehla. to by byl pěkný dárek k vánocům :slight_smile: (pokud to do tý doby stihnou že, čemuž zrovna u vlády dost věřit nejde ... :grinning: )
2. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Blíženko: jojo, úplně jsem vám to zapomněla napsat :sweat_smile: ...zatím jsem nikde nic nečetla, jak to dopadlo, ale v těch zprávách to fakt říkali, že se o tom bude znovu jednat. Tak vám budu držet palce, aby přece jenom tu mateřskou nesnížili. :wink:
2. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
chicoo: já zprávy včera vůbec neviděla.. občas když tu mám chvilku tak zhruba zkouknu jaké zprávy píšou na seznamu apod. ale nikde jsem dneska tedy nějakou zmínku taky neviděla..
to držím pěstí nám všem aby to opravdu nesnížili... :grinning: třeba se to bude týkat příští rok i tebe.. :wink:
2. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
chico: já to o tý mateřský slyšela taky, včera ve zprávách v TV a dneska v rádiu, zatím to neodhlasovali - první kolo neprošlo - no to musel Janota plakat celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a právě, že ještě není vyhráno, protože se má hlasovat ještě jednou a pak verdikt podepsat prezident,.....ale jejich logiku bych chtěla mít - na co ženská potřebuje tolik peněz, když je vlastně doma, ne? nebo jak oni vůbec přemýšlí?????? jsou to všechno ..... :angry: :angry: :angry: doufám, že to neprojde. Dost na tom, že mají snižovat platy o 4% pro státní zaměstnance. Vím, že je to prd, ale každá kačka dobrá :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
blíženko: jojo, kdyby se mi to týkalo, tak to víš, to bych byla ještě radši...ale zatím to přeju alespoň vám :wink: uvidíme, jak to dopadne

popellko: tak to jsem ráda, žes to slyšela taky, už jsem se skoro začínala bát, jestli se mi to nezdálo ve snu :grinning:
2. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Mně kolegyně ráno tvrdila, že prej už schválili snížení?? Teď jí říkám, co tu píšete, tak znejistěla, ale že to tak slyšela. Já to neviděla vůbec, jen jsem viděla zprávy, kde se dětí ptali, co chtějí k Ježíšku a to byly hlášky jako notebook, robot, který stojí 10 000,- a počítač, protože ten jeho má zastaralou (nebo pomalou přesně nevim) mechaniku a to byly děti cca předškolní věk, max. 1. třída. Jsme zůstali s manželem opaření, že jednou to naše bude chtít už v pěti letech rovnou vlastní auto :grinning:
2. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Ne nezdálo, mě tohle totiž vždycky vytočí :angry: jestli chcou na něčem ušetřit, tak by měli začít u sebe :rolling_eyes: zajímalo by mě, jak by ty jejich milenky a manželky (nebo co to je) vyžily s takovou mateřskou jako normální smrtelník :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
2. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Takže je to tak, jak řekla blíženka, do Vánoc to nestihnou a prvních měsících roku 2010 snížení bude platit a pak to snad zruší...takže vzhledem k tomu, že tu prvním těhulkám vychází termíny porodů na květen, tak snad se to žádné z těhulek týkat nebude :wink:
2. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
člověk si tu na pár minut odběhne a posbírá takových úkolů - no hrůza!! :angry: :grinning:

popelko vždyť je to tam samý chlap tak se nemůžeme divit, jak vlastně přemýšlí... :grinning: :grinning: oni v životě nemůžou pochopit, co to vlastně pojem mateřská dovolená znamená.. :grinning: kdyby radši začali se snižováním u sebe! ale to ne, tam oni si chrání každou korunu!!! :angry: :angry:

chico ve vládě se všechno táhne jak s... :grinning: ale i tak doufám že to aspoň do toho května stihnou zrušit... to by bylo fajn.
2. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
ach jo :angry: tak to doufám, že to zase sníží a to nejpozději od jara :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
no to je fakt, myslím, že málokdo z nich (teda jestli vůbec někdo) ví kolik vlastně stojí balík plenek a krabica Sunaru, navíc si ani nedokážou představit u toho ještě splácet hypošku s inkasem a podobný věci :angry: :angry: :angry: :angry: a ještě něco ušetřit, je to fakt hrůza a je pravda, že se to tam táhne, když mají schválit co je výhodny pro ně, to je pak schválený hned, ale jakmile je to něco pro lidi, tak to trvá a pak tam zase někteří chybí, tak se nemůže hlasovat,....půlka tam spí a zvedne ruku ani neví proč,......
2. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky, já už počítala se sníženou mateřskou a to i přes to, že to slibují jen na rok 2010 a já zatím mimi nečekám, takže jsou pro mě pořád ve hře i další roky :grinning: . ALE! Jsem ráda, že aspoň začli jednat o tom, že se snižovat nebude. Už jsem totiž myslela, že snížení je hotová věc. Holky, ale co vám budu povídat, klidně bych šla na mateřskou i sníženou, jen aby miminko bylo... :dizzy_face:
2. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
chico - tak to já taky, aji kdybych měla jest suchý rohlíky :grinning: ale je to od nich sprostý :angry: :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
popellko: no snad najdou úspory jinde a rodinám tohle nechají. Jako ten balíček je potřeba, aby ti naši kulihrášci jednou nespláceli naše nasekané dluhy, ale je blbý to brát rodinám s malými dětmi...
2. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
přesně tak, rodinám který budujou a splácejí bydlení a chcou mít ty děti,......prostě by si mohli odpustit nějaký to cestování vrtulníkem atd. hned by se pokladnička naplnila :grinning: no nic, dneska už valím ahoooooooj :grinning:
2. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahooooj
2. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
já už jsem se sníženou mateřskou byla tak trochu taky smířená ale je fajn, když slyším že není tak úplně ztracený že by se to mohlo zase vrátit do "starých kolejí"
ale sprostý to od nich je, to každopádně... :angry: když žijou dva "normální" lidi s "normálním" platem (většinou ani ne průměrným, protože na to taky spousta z nich nedosáhne), chtějí mimi a chtějí bydlet ve svém - chtějí snad moc??? :astonished: pořídí si mimi, vlastní bydlení, mateřskou chtějí snížit, tak jak sakra pak má taková rodina z těch příjmů splácet hypo, energii aj. a navíc rodinu živit?? :astonished:
navíc taková maminka na mateřské si asi těžko bude někde přivydělávat byť jen na půl úvazku.. taky nechci aby pak moje děti spláceli takový dluhy apod., ale proč berou peníze na takových místech, kde je to úplně nesmyslný...
2. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
popelko ahoooj
2. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
tak já mizím taky, ahoooj :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
blíženko: jojo...tak snad to dobře dopadne :wink:

já už pádím na ten rautík. Papa zase zítra
2. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky těhulky, je normální, že mi vůbec v těhu není zle? Jen cítím tlaky jako při MS sem tam ...spíš večer. Ale jinak se citim naprosto netěhu :o/ některá holka zvrací od rána do večera, a já žádný příznak, ani ty prsa mne neboli nejak.
Buď to mám fakt po mamce (ta neměla žádný příznak nikdy), nebo jsem divná :o) snad je vše OK, vy co je vám blivno, aspoň víte, že máte fazolku u sebe a OK :o)
Připadám si nějak divná :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj,

syll mě nebylo špatně ani jednou :wink:
2. pro 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
labell, takže jsem ani normalni :o) spis si připadám jako vyjímka, každá druhá blije :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
labell jo mam příznak jsem hrozně ospala a unavena....to je muj těhu příznak, a v noci musim čurat :o)
2. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
syll: tak to je přesný, taky sem pořád chodila čurat a pořád bych spala..no jo, máme to štěstí že nám špatně není, ještě že tak. :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
labell, díky, aspoň se ti podařilo mne uklidnit :dizzy_face: , tak jsem opravdu ráda, že mi je dobře :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Ta mateřská mi taky drásá, i když doufám, že třeba než ji budu mít, to změní, ale skoro pochybuju. Taky platy nemáme bůhvíjak velké (průměr to neni) a hypotéku a úvěr na auto taky máme. Takže trošku ty obavy mám jak nám to půjde. Ale zvládají to jiní, zvládneme i my, ale rozhodně nám to ti panáci nahoře vůbec neusnadňují. :angry:
V diskuzi na beremese, kde jsme byly karlovarské nevěsty jsem byla první vdaná, ale holky hezky přibývaj v těhulkování.
Dneska jsem kupovala symbolický dva dudlíky pro kamarádku, co čeká dvojčátka a v jednom balení byly rovnou dva a když jsem viděla, že stojí 260 Kč trochu mě to otřáslo :sweat_smile:
2. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky zdravím vás :slight_smile:
Po 2 dnech nám konečně zapli elektřinu, protože nám ji tady schválně ze stavby překopli.
Dneska jsem se dovolala k paní doktorce a v pondělí jdu hned na kontrolu. tak uvidíme mám trochu strach aby to nepadlo špatě
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.