• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavli, já bych tě typovala na sovu, protože to, že jseš večer tak brzo mrtvá to je znamení toho, že jseš nevyspalá a tak to doháníš o víkendu :grinning: no jako já. taky chodím v týdnu spávat okolo půl 10 večer, ale to jenom kvůli tomu, že musím ráno vstávat a kdybych šla později, tak bych se prostě nevzbudila. no vstávám 4:30 ráno, ale nemám ráda, když na mě po ránu někdo mluví atd. probouzím se až v práci po kafču - no ale o víkendu to zase doháním tím, že spinkám pěkně do 11 a víc :grinning: :grinning: :grinning: s mimi si to taky nedokážu představit a bude to pro moje spací buňky asi utrpení vstávat každých pár hodin, ale zase si říkám, že když bude mimi spinkat třeba přes den nebo tak, tak si lehnu taky :grinning: vím, že si budu chtít podělat nějaký práce co jinak nestihnu, ale spánek si asi neodpustím...... kéž bych měla hodný spavý miminko, ale to je jedno brala bych aji křiklouna :grinning:
ale třeba když jsme spravovali domek, tak jsem mohla večer klidně malovat do noci, uklízet atd. ale ráno jsem byla tak 2 hodiny po probrání nepoužitelná :grinning: :grinning: :grinning:
aji a vstávat o víkendu v 7 - to je pro mě hřích :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

chicoo: tak to je super že sis včerejšek tak užila, jen "do toho" dokud můžeš :grinning: :wink:
3. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Já třeba večer vydržim, když je nějaká aktivita, ale kdybych měla jen sedět u tv, tak právě bych usnula klidně v osm. Já ke všemu nepiju kafe (prostě mi nechutná, jen třeba latte), takže života budíček ani nemám. Nechápu kolegyni, která chodí spát tak cca v 1 v noci a že třeba v 10 večer jde žehlit, tak to já bych se už nedonutila. Ráno je tedy taky kaput vstává tak v 6:30, to já už tu kolikrát jsem, i když sedící spící :grinning:
Prý s miminkem ani nebudeme spát, když budem moc spát, protože budeme mít furt o něj strach. Ale taky doufám, že mimi bude po mně, já prý brzy spala v poho :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
jo to už jsem taky slyšela, že to spíš tak napůl a každej jenom droboučkej pohyb tě vzbudí, no tě pic.....ale když si ho vezme manža a nebo na hlídání třeba babička, to se potom trochu prospím :grinning: doufám :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
blíženko: jojo, jen do toho, když ještě můžu. Ne že by mi nějak extra naplňovalo vymetání všelijakých akcí, ale tahle se fakt vydařila. Jinak já už na nějaký paření moc nejsem. Vyřádila jsem se na VŠ, takže myslím, že se nikdy nebudu cítit nevyřáděná nebo že mi to někdy v budoucnu s miminkem bude chybět. :wink: Ale teď si to ještě užiju.

pavčo: v 10 bych se tedy žehlit nedokopala ani omylem. Já právě povětšinou usínám mezi devátou a desátou u TV.
3. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
chicoo: já to nemyslela tak, že bys měla vymetat kde co ale spíš tak, že když je nějaká takováhle příležitostná akce jako nějaký ten sraz, firemní akcička apod. tak dokud můžeš tak si to tam užij i s trochou alkoholu :wink: samozřejmě ale všeho s mírou :slight_smile:

pavca: v 10 žehlit? tak k tomu by mě v tuhle hodinu nedonutil absolutně nikdo, to už většinou usínám nebo spinkám :grinning: taky jsem moc zvědavá na to, jak budu vstávat k mimču, ale zvládly to před náma tak to zvládnu i já :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
blíženko: já vím, žes to tak nemyslela :wink: Já jsem zase jen chtěla naznačit, že už mám radši teplo rodinného krbu, ve kterém zatím chybí jen to miminko. Ale samozřejmě ty akce si v mém netěhu stavu nenechám ujít, to bych byla sama proti sobě, to já zase když to sedne, tak se bavím moc ráda. :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
tak já budu radši žehlit v 10 večer, než v 8 ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
To jsem ráda, že to taky nechápete s tím žehlením, vůbec takové domácí práce zvládá dělat v takovou hodinu, že zase by to nedokázala ráno nebo dopoledne. Když řeknu, že jsme šli třeba už v půl desátý spát, kouká na mě jako na divnou :slight_smile: tak každá to máme nastavené jinak.
3. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, tady se to dnes rozjelo, jen nahlížím, musím makat :o)
3. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Dnes začínám 9TT, to nějako letí. :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj syll, jo jo, letí to. Počkej až budeš mít 39tt :wink: !
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
:confused: Aji, no to budu jak ropucha :grinning:
3. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Aji víš, hlavně, aby bylo vše OK, uvidim v pondělí a mam trochu strach :dizzy_face: jsem poseroutka trochu víš :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Syll, ničeho se neboj, všechno bude OK. Všechny se tu trochu bojíme, aby bylo vše OK, to k tomu patří. Budu Ti držet pěstičky na kontrolu!
3. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Aji jsi zlatááá, děkujiiii :dizzy_face: Však pak dám vědět hned jak přijedu.
3. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Ale říkám si, že by to tu chtělo už více hezkých zpráv!!Těch zlých už tady bylo i dost na můj vkus.

Holky, která se chystáte testovaat? CHikoola? :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
syll: 9tt, to to letí...kolik jsi přesně? Já mám v tabulce 8+0, ale když máš na koníkovi 9tt, tak to už musíš být 8+1...respektive mi napiš, kdy byla poslední ms
3. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Syll, já asi budu další na řadě s testíkem, ale ještě chci chvíli vydržet. MS dostávám až kolem 33DC, dnes jsem 29DC, takže nic není zatím jistý!
3. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
syll: já jsem přece teď nesnažilka :wink: ...i když to zpoždění ms se mi vůbec nelíbí, ale 100% těhotná nejsem...je tam šance tak 0,001% kdy si uvědomuju, že by mohlo dojít ke kontaktu se spermijkami, ale jelikož se nám to 3 měsíce před tím nedařilo se 100% kontaktem, tak je to teď jenom blbý zpoždění, který mě pěkně točí... :grinning:
3. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky a co majdalena? Ta by taky mohla už testit, ne?
3. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
ají: majdalena nekomunikuje, psala jsem jí i IP, abych doplnila její údaje a nic :confused:
3. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Aha, tak to jo. Tak ještě leda naše drndička, uvidíme! :wink:
3. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Caute, ja se pridam, 51 DC a nic. Toz nevim, jestli teda jsem tehu, i kdyz uz dva testy byly negativni, nebo ms dojede konecne po te injekci, ma sanci do pondelka. A nebo tehu nejsem a nedojede ani po injekci :rolling_eyes: . Ale k doktorce se mi nechce, stejne mi nic neda, kdyz jeste kojm... Holky tehulky i netehulky, preji pekny den a posilam furu slunicka!
3. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
chicoo: řekla bych že v tabulce u syl to budeš mít dobře.. pokaždý když je to "něco"+0 tak koník už píše další týden, takže když je dle tabulky syll dneska 8+0 tak koník už napíše 9tt... z osobní zkušenosti vím :grinning:
3. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
chicoola, máš to u mne dobře jsem 8+0 ale píše to už 9TT, jak říká blíženka :wink:
3. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
letím na obídek :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak já taky stále s MS nic :angry: .....Dneska jsem vyslala manžu pro těhu test :grinning: , tak ho aspoň pro svůj klid duše prubnu, protože mám jít zítra na chlastajdu s kámoškama, tak kdyby.... :confounded:
3. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holčiny, koukám, že tady se bude zítra testovat, tak Aji a Drndi, držím pěsti, ať máte štěstí :grinning:
3. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
zlab: Já spíš jen tak, kvůli té večerní zábavě....těhu na 100% nejsem, takže jen tak pro klid duše :wink:

Aji: ty budeš testit? Jůůůů, tak to držím pěstičky :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.