• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky co budete testovat taky držím pěsti, aby se tam objevily ty vytoužené // já musím letět, máme školení a nějak nestíhám :confused:
3. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky, taky moc a moc držím PĚSTI, ať už se tu konečně zase objeví // !!!! říkala jsem vám před pár týdny, že nikoho pod sebe v tabulce (krom momentálních nesnažilek) nepustím a vy jste se tam klidně, bez dovolení, nasáčkovaly :slight_smile:. takže testilky, ať máte výherní testíky :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
zebraf: kéž by, ale moje tělo mi říká, že těhotné není....a vsugerovávat si už nic nehodlám
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holky taky vám přeji, ať to vyjde a kdyby náhodou ne, tak prosím nesmutněte a nebuďte zklamané, vyjde to příště. (Ale sama vim, že se stejně zasmutní, že zase nic).
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj drndi, to je k vzteku (nebo k radosti? :wink: ), že ms stále nic. Tak ti držím pěstičky na testování. Já nevím,jestli mám testit, možná ještě chvíli počkám, tak do středy.
3. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ajo, jak už jsem řekla, tak vím ( tuším), že naleznu jen jednu /), takže to je spíš k vzteku, ale na druhou stranu i k radosti, protože budu moct zítra pít ve velkým vínečko a bavit se s kamarádkama :grinning:
3. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jo to je aspoň pozitivní, když si můžeš dát vínečko. Tak si to pořádně užij. Já byla s kámoškama posedět včera, nějak si nedovedu představit, až budu těhotná, že nebudu moct pít :frowning2: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
ajo, no to já taky....jsem taky takovej mejdanovej typ :grinning: Ale znám pár holek, který si i v těhu dají jednou za týden aspoň skleničku červenýho vínka na zahnání chuti....to prý ničemu nevadí - by naopak ...červená vínko je v těhu moc zdravé v malých dávkách :wink:
3. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
no taky si říkám, co budu pít až budu v tom... teď jsem si to trochu zažila u diety, že jsem nemohla ani decku, a teď se ještě držím zkrátka, ale co pít? jsme s mužským zvyklí si večer k filmečku dát vínko... tak jsem pila vodu nebo kofolu bez cukru, ale to pít celej večer? jakej je tip na dobrý nealko? džusy jsou sladký, ostatní (jako kola apod.) nezdravý. n emůžu najít nějakou dobrou alternativu... :frowning2:
3. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
souhlasím s drndičkou, decka vínka za týden určitě uškodit nemůže...
3. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
zebraf: Já si třeba někdy dávám nealkoholický mojito - v restauraci.....je to moc dobrý a nejde to vůbec poznat, že je to nealko :wink:
3. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
aha, tak to jsem nikdy nepila!!!!! to budu muset vyzkoušet, ale asi počkám, až opravdu nebudu moct :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
zebraf: Jinak džus si ředím s vodou půl na půl, protože je to fakt moc sladký a pít to celý večer je opruz....
3. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
drndi - no právě a moje poradkyně pře výživu mi tohle všechno škrtla - džusy a sladký nealko + alko. takže mi z toho zbyla voda, kofola bez cukru a caje - jenze ty caje nejak proti vinku neni ono :grinning:
3. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
zabraf: Naposledy když jsem byla těhu, tak jsem pila v restauracích jen toto mojito nealko a bylo to fakt fajn...není to sladký, je to osvěžující a ta máta tomu dodává fakt skvělou chuť....Existuje i nealko Sangría - to je španělský pití ( jestli to znáš ) - v alko pojetí je to víno ( červená nebo bílý ) se sifonem a kousky nakrájenýho ovoce ( banán, kiwi, jablko, hrozny atd.) . Je to moooc dobrý :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
drndi - úplně se mi sbíhají chutě :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
mě taky :grinning: A nejlepší je, že v tom jsou vitamínky, takže je to skvělý pro mimi :wink:
3. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
mňam :grinning: :grinning: :grinning: to se jednou bude mimi mít :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jéééé, holky, mě alkohol vůbec chybět nebude... od malička jsem ohrnovala nos, když jsem si měla cícnout píva. Ale když se někam jde, tak chuť i je...ale třeba doma kolikrát si přítel dává vínečko sám, protože doma mi to ale vůbec nechutná. Takže já jsem skoro abstinent :grinning: . I když včerejšek tomu vůbec nenapovídal. :wink:
3. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
chicool: Můj manžel vůbec nepije, jen nealko pivo a to fakt výjimečně na chuť .....takže si doma taky jen tak večer nedám, protože pít samotnou mě opravdu vůbec nebaví...Jinak mám vínko hrozně ráda...piju ho ve velkým, když už přijde na věc :grinning: Ale v těhu mě chybět nebude, to vím.....myslím, že těch pár měsíců se to dá s přehledem vydržet :wink: Horší to pak ale bude, jak budu po kojení s pitím začínat - to dám jedno deci a budu ležet pod stolem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
chicoo - tím nechci říct, že jsem nějakej alkoholik :grinning: jen mám ráda si po celodenním kolotoči dát skleničku vína, takže láhev vína máme tak na dva večery. pivko bych si doma nedala, na to mám chuť jenom v létě po velký projížďce na kole, to pak šmakuje :grinning:
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Já taky ráda vínečko a v tomhle období i svařáček. A když jsme na návštěvě u tchánovců, tak si s tchánem dávám vínko, tchýně nemůže a manžel řídí zpět domů :slight_smile: tak si říkám, že až budu těhotná, ale nebudu to chtít hned říkat (dokud to nebude ověřené a překlenutá nějaká ta kritická doba), tak to stejně hned poznaj, protože bude divný, že víno odmítám :wink: A taky malé pivko k jídlu na dobré trávení taky občas dám :slight_smile: Jinak tvrdý nemusim, nechutná mi a ještě mám ráda sladký čůča jako baileys apod. a hlavně teď před Vánocema se těším na domácí vaječňák. Tak zase plus, že do těch Vánoc asi ještě nebudu těhotná, že si můžu dát.
3. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
já alkoholu teda zrovna nikdy taky dvakrát neholdovala... jak píše chicoolka tak doma s manžílkem jsme si otevřeli vínečko fakt hodně málo (spíš když třeba byl nějaký důvod) protože doma mi to taky nechutná. na různých akcičkách když jsou fajn lidi, tak jsem taky popíjela (ale opít jsem se nikdy neuměla.. :grinning: ) teď v těhu mi alkohol vlastně ani vůbec nechybí i když občas bych si klidně decku červenýho dala, ale zařekla jsem se že první tři měsíce určitě ne a to se mi vlastně už podařilo :grinning:
3. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
pavczo a máš recept na dobrej domácí koňak? že bych se pochlapila a udělala ho? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
zebraf: Moje maminka dělá výýýbornej domací vaječňák....ale to bych Ti musela recept zjistit :wink: nejlepší je ho udělat teď a vypít ho na Silvestra :grinning: aby byl pěkně odleželej :wink:
3. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
drndičko a zjistila bys mi recept? prosím, prosím :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky a to já jsem pivařka! Já jedině pivečko a někdy vínečko, tvrdej vůbec nepiju!
3. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
taky tvrdej nepiju, to už musí být sakra důvod - jsem měla naposledy na oslavě švárových 50tin, kdyz panák byl vstupenkou na oslavu :slight_smile: a když už panáka, tak nějakej berenzen, což má zhruba voltáž jako vínko :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo, berenzen taky snesu. Ale já jinak tvrdej vůbec nemůžu, protože mi je hned špatně. To na svatbě byla hrůza, když mě unesli a tam mě opíjeli, jsem byla dobře lízlá nevěsta :grinning:
3. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
a jo, na svatbe jsem pila taky berenzeny, ale nic jinyho a zapijela jsem to spoustou vody, tak jsem ani liznuta nevesta nebyla :slight_smile: ale jinak tvrdej nesnesu, hlavne mi nechutna - fuj takova slivovice, rum, zelena ci vodka :zipper_mouth: tfuj tajbl
3. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.