• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
já teda tvrdej taky vůbec nepiju, když už to musí být tak taky nějaký berenzen nebo nějakou griotku :slight_smile:
aji: já teda můžu i pivečko i vínečko (i když to jenom červený, bílý já ne-e...) pak už záleží na společnosti jestli si dám pivečko nebo vínečku :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jo, nejhorší jsou whisky, takový mýdla hnusný :confounded: ! To nepiju vůbec a vodka, rum, zelená, taky nee. Slivovice když je dobrá, tak mě na ni manžel ukecá, ale taky ne každej den.
3. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Já jsem taky víc pivařka. V létě jak píše zebrafka, to je lahoda třeba na kole se zastavit a dát si (je to prý i dobrý ionťák). Navíc jsem z Plzně, tak to by bylo, abych nebyla pivařka. Ale já bych občas třeba v hospodě klidně raději cucala nějaký mléčný shake nebo ovocný koktail :grinning: :grinning: :grinning:
zebraf: Zjistím, ale napíšu Ti ho až asi zítra, protože dneska jeden na návštěvu s chodou okolností k mamce, takže se jí zeptám, ale na počítač se tam asi nedostanu, tam je to hodně frekventovaný místo :grinning:

Holky a to já zas můžu Bechera nebo třeba obyč ferneta...mňam :dizzy_face: Ale ne ve velkým...spíš jen tak na chuť nebo když je člověk nemocnej a je mu zima :wink:
zebraf: fuj fuj to nemůžu ani cítit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem zpátky ze školení, no když jsme tak u toho pití, tak když mně dorazila mrcha, tak jsem si dala vínečko v pátek i v sobotu, řekla jsem si, že když to nevyšlo, tak co už :grinning: :grinning: :grinning: akorát škoda, že neměly moje milované šušukanje :grinning:
a jinak v létě valím taky pivko...na žíze%n v tom horku je to špica :grinning:
3. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
chicool: To že bydlíš v Plzni Ti tak trošku závidím - Plznička je nej pivečko v naší zemi ---- já bych se po něm utloukla :grinning: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
drndi: to mě stačí k takové becherovce jen čuchnout nebo si líznout a už bych běžela.... :grinning:
bliz: No vidíš, a přitom Becherovka je zdravá, protože je z bylinek :wink:
Holky, jste mi tady udělaly takový chutě, že si snad cestou z práce koupím aspoň lahváče :grinning:
3. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
drndi: to je pravda, je to fakt nejlepší pivo. A super jsou tady ty naše hospůdky, kde se točí nepasterizovaný a nefiltrovaný přímo z tanků, to je opravdová mňamka. Takhle jednou za čas si na něm fakt pošmáknu... :wink:
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky , mě by asi piclo kdybych našla ty // čárky :grinning: neumím si to představit....nějak se uklidňuju, že tam nebudou, že mi přece není zle, nic mě nebolí, prsa, podbříšek nic....takže si říkám - holka bu´d v klidu, zítra jdeš na vínko....No ale na tu druhou variantu nejsem vůbec připravená, to by byl asi trochu šok :astonished: No radši na to ani nemyslet, asi by mě na tom záchodě kleplo rovnou.....ale samozřejmě radostí :wink:
3. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Zebraf, receptík nemám, dělá ho taky mamka, i když letos se jí do něj moc nechtělo, tak si o něj kdyžtak řeknu a taky udělám sama
3. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky a tvrdej vůbec, fuj tajxl...dřív do jistých dob, když se šlo paňákovat, tak jsem dávala zelenou, po tý mi nikdy nebylo špatně, ale samozřejmě jak to tak bývá, jednou jsem to přehnala, poblinkala se a ráno nemohla ani umýt nádobí, páč i ten jar smrděl jak zelená. A když jsme s kamarády na dovče - každý rok jezdíme s partou na Šumavu pod stany - tak se většinou panákuje fakt kvalitní whisky nebo takovýhle "odrůdy" tvrdýho. A když je to fakt kvalitní, tak se člověk ani neušklíbne. Ale zase toho nikdo z nás nevypije moc, protože to je fakt vyloženě na chuť a ne se s flaškou za osm stovek zlískat, že jo.
3. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
drndi - bohatě recept bude stačit zítra nebo pozítří :slight_smile: jinak by to byl ten správnej šok, kdybys byla natěšená na vínko a místo toho si musela udělat chuť na nealko mojito :slight_smile:

teda to se nám rozjela diskuse pěkným směrem :slight_smile: my si dneska asi načneme láhev vínka :grinning:
3. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Holky, já pádím domů. Mějte se a kdyžtak ještě nakouknu z domu! Papa
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
jinak plznička je mňam, to si kupuje manžel hlavně na Vánoce a taky nepohrdne Bernardem :slight_smile: ale to nevím, jestli mě teď chico neukamenuje :grinning:
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
papa ajo, hezké odpolko a večer, já mám před sebou ještě minimálně dvě hodinky v práci
3. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
drndi, já si myslím, že by to byl bombastickej šok :grinning: :grinning: :grinning: nebo já bych si takovej klidně nechala líbit
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
zebrafko: neukamenuju...my si taky občas koupíme jinou značku...třeba Staropramen jak je v těch velkých pet lahvích, tak ten občas koupíme domů nebo na výlety... :wink: my to zase až tak na doma neřešíme. :wink:
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
No já zas mám dneska volno a čekám na mažu jak dojde z práce domů, abysme mohli jet na tu návštěvu

je nějaký na prd počasá, nic se mi doma nechce dělat :frowning2:
3. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
drndi - ono se není čemu divit, že se ti nechce doma nic dělat, v práci jsi toho měla za poslední týdny až nad hlavu, tak tělo chce odpočívat.
3. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
zebraf: To máš teda pravdu. Akorát tu mám haldu prádla na žehlení, už víc jak měsíc jsem manželovi nic neuvařila, musel si chudák vařit sám atd. jsme taková manželka workoholik :grinning:
3. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
pádím domů, mějte se a zase zítra :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
ahoj holky, jdu pozdravit u me nic noveho az na to ze mi konecne podepsali tu vypoved. nemate tuseni jak se tesim, delaji stejne naschvaly ale rikam si ze tech par dnu uz to vydrzim. dnes jsem koupila novy test ale jeste je brzy, mam ho co kdyby..
3. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuju, nic moc jste tu nenakecaly. Tak já jdu koukat na Ordinaci. :wink:
3. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Aji já taky čumim na ordinačku :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Holky, tak hlásím, že jsem měla test jen s / .....manžel byl z toho smutnej :cry: Tak jsme se hned posnažilkovali :wink:
3. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
syll v pondělí držím moc moc palce ať všechno dobře dopadne :slight_smile: budu na tebe myslet :slight_smile:
já jdu v pondělí ve 14.15 tak uvidíme
3. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.