• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Má někdo nápad jak oznámit rodičů, že čekáme mimi?
3. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Drndi mi takhle děláme bailis a ten je taky dobrý udělat teď a na vánoce je úplně luxusní
3. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky jak se vám líbí v ordinačce dr Mandlička ????? docela to tam oživila co??? :sweat_smile:

drndi, to je bezva řešení na smutek hned sexík.....................
3. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konečně pátek, no to mám takovou radoooost :grinning:

Drndi dobře jste zahnali smutek :grinning: :wink: jen tak dál a to by bylo, aby se nezadařilo :grinning:

Jinak Ordinaci taky sleduju, ale Mandlička se mně tam teda moc nelíbí :confused: Zato mám ráda Hanáka :dizzy_face:
4. pro 2009 v 06:21  • Odpověz
ahoj holky, jenom stručně.....

Už to málem vypadalo, že se přidám k handm a jarmulce.... z ničeho nic jsem měla na kalhotkách vyloženě starou krev, takovou tu černohnědou. šíleně mě to vyděsilo, jela jsem k Apol, kde ultrazvuk... Nakonec je to "jenom" hematom, který jsem si "vykašlala" -jak jsem měla tu přiblblou virózu, tak holt kašlání jde z břicha. Je to lepanec 40x8mm, teď se musí VYPRÁZDNIT, jak řekl doktor - to znamená, že budu krvácet, dokud tam ještě něco z něj zbyde. Na kontrolu jdu za týden. Do té doby absolutní klid, nezvedat nic těžkého atd. Hlavní je že je Puclík v pořádku. Pokud by se z černohnědé krve stala jasně červená, přijet okamžitě, znamenalo by to další tvorbu hematomu, a možné odloučení placenty. Takže samý lepší věci....
4. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
A teď mě omluvte, jdu si lehnout, fakt nechci nic zanedbat.
4. pro 2009 v 06:56  • Odpověz
mám kdyžtak číslo na Taurusenku, takže budu informovat ji, aby vám sem kdyžtak písla. Jinak číslo na mě je 774 178 1 a můj věk+3 :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:03  • Odpověz
Pepi tak to už by bylo trochu moc :confounded: doufám, že ty špatný zprávy už jsme si vybraly a teď už by tady měly přibývat jen ty dobrý........jojo pěkně lež a nenamáhej se :pensive:
4. pro 2009 v 07:04  • Odpověz
Jéžiší, Pepinko, tys´mě vyděsila, když jsem začala číst tu tvojí zprávu. Ale hóódně se mi ulevilo, když jsem dočetla. Takže hlavně buď opravdu v naprostém klidu. Je mi jasné, že Pepča si žádá své, ale na ostatní se vyprdni.
Taky jsem si tvoje číslo uložila, když jsme si psaly přes IP i e-mail. Upřímně řečeno, taky jsem si říkala, že kdyby se nám něco stalo, tak bych ti určitě dala vědět, abys´to mohla napsat na koníka. Už jen proto, aby si holky nemyslely, že jsem na ně zapomněla :dizzy_face: .
Držím pěstičky, aby ten hematom odešel a žádné další problémy nebyly !!!
4. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Ježiš, Pepi, držim palce, ať se to uklidní, v klidu lež a odpočívej.
4. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
Drndi, tak to jsem z toho paf, že byla jen jedna čárka :frowning2: , ale je moc hezký, jak jste zahnali s manželem smutek :slight_smile: . Akorát je mi divné, že ty bylinky ti měly cyklus zkrátit a pořád ho máš takový dlouhý :astonished: . Budeš ještě čekat nebo půjdeš k doktorce ??
4. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
Jejda, Pepi, držím palec ať je vše v pořádku. Dávej na sebe pozor a odpočívej! Bude to dobrý!!! :wink:
4. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
Drndi, to mě mrzí, že zas byla jen /! Sakra práce! Už se to musí jednou podařit, ne? Tak se pěkně snažílkujte, vyjde to příště! :wink:
4. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky!

pepinko: uf, taky jsem se lekla, když jsem začla číst. Tak ještě že tak. Určitě to dobře dopadne. :wink: Ale je mi jasný, že to na klidu nepřidá. Tak pořádně odpočívej, nic teď není důležitější!!!
4. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj pepinko, uff uplne mi prejel mraz po zadech, poradne odpocivej, na vsechno se vyprdni, hlavne nezvedej malyho Pepcu, ted uz musi taky neco vazit. a opatruj se, na kolobeh kolem vanoc se fakt vykasli !!!!

ahoj drndicko, to je skoda, ze to nebyl vyherni test. ale jste sikulove, takovejhle lek na smutek, to je paradni napad :slight_smile:

ahoj vsechny holciny, preju vam krasnej patecni den a at co nejrychleji utece a jsme doma na vikendu :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Zebraf, jo jo, už aby bylo aspoň odpoledne. :wink:
4. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobre rano, holky. Tak ja porad nic, test si udelam asi pristi tyden ve ctvrtek. Do pondelka ma ms pravo meskat (dle pusobnosti injekce), pak jsme dva dny v Moste, toz ve ctvrtek... Ale jestli se mi bude zitra rano chtit tak zvracet jako dnes, tak udelam test aj driv :sweat_smile: . Ale minule jsem mela prvni pozitivni test 56. den.
4. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Verusko, tak to budem testit skoro spolu. Já jestli ms nedorazí budu testit asi ve středu. Tak držím pěsti. Ale jestli se ti chtělo zvracet, to vypadá nadějně, ne? :wink:
4. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
jééééé holky, jen testite, su zvědavá a moc vám držím palečky, aby konečně zas příbyly nový těhulky, mají být Vánoce, tak ať se to trochu pohne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
teda Veru, tobe se chtelo rano zvracet??? to bych asi do ctvrtka nevydrzela :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem vás přišla na skok pozdravit, a zase jsem se málem hroutila z pepi zprávy. Ještě že to takhle dopadlo. Pepi, moc na tebe budu myslet.

A Veru a ajo, nechcete testit dřív? :grinning:
4. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Lulii, já nevím, asi radši ne. Počkám až do doby, kdy by měla dorazit ms, dřív to nemá cenu. Nechci se rozhodit na romantický víkend s manžílkem, radši ať zatím nic nevím, ať tak nebo tak. :wink:
4. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Ja testovala uz dvakrat a nic :frowning2:, ale ms porad meska. Tak jeste chvili pockam... at zas nejsem zklamana nebo at jsem zklamana az pozdeji :rolling_eyes: . Priznaky na tehu mam uz aspon dva tydny, a zatim stejne nic...
4. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Zdravím vás , no teda zase čtu a jsem v šoku...

Pepi, neboj tohle dobře dopadne, hlavně se snaž odpočívat. Kamarádka se začala zase otvírat v 5.měs. a ležela a byla opatrná a taky to dotáhla do konce.A ten tvůj hematom snad brzy hodí zpátečku a bude zase klid. Musí !! Držím ti pěsti.:wink:

Holky chápu, že se vám do testění nechce, já taky netestovala, až 18DPO, a vyšlo to. Nechtěla jsem být zklamaná, takže vás chápu naprosto.
4. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Hediku, díky, taky na tebe budu odpo v pondělí myslet, to já budu sedět už u kadeřnice :wink:
4. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Pepi, teď jsem si vzpomněla, kamarádka z gymplu taky měla tenhle hematom, jako ty a dnes už má dvouletou Michalku. Musela být v klidu a dotáhli to do zdárného konce. Tak ti moc držím pěsti! :wink:
4. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
:slight_smile: ahoj děvčata ..

Jdu vás jen v rychlosti pozdravit a popřát vám krásného Mikuldu zítra :grinning:

My dnes měli jet s manžou odpolko do Globusu pro stromek, ale ten můj dobrodruh mi oznámil, že néé. Že má už doma pilku a že se půjdeme projít večer a uvidíme. Prý stromek koupíme eventuelně zítra :astonished: :fearful: Já ale s ním nikam nejdu, neboť jsem baba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si to užívejte, já budu zítra péct cukroví :grinning:
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
holky jak je to s tou teplotou, někdo mě poučte. Když si budu každý ráno měřit teplotu a bude např. 36.3 a pak naráz třeba 37, tak to je den, kdy můžu otěhotnět???? :fearful:
4. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Popellko, já teda měřít teprve první cyklus, tak taky nejsem moc velkej odborník, ale myslím, že když ti teplotka stoupne, znamená to ovulaci a tím pádem bys asi 2dny před tímto dnem anebo ještě v tento den měla sexíkovat, aby došlo k oplodnění :wink:
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
flosmanko: to mě pobavilo s tím stromkem...hlavně si neuřízněte nějaký nasmraděný, jak oni to dělají, že je něčím nastříkaj. My stromek tedy budeme rozhodně kupovat. Loni jsme koupili v Obi nádhernou velikánskou jedli a za hubičku asi za 250, protože jsme jí kupovali asi týden před Štědrým dnem. A byla hezčí než jedle ještě rok zpět, kterou jsme kupovali včas. Takže letos vyrazíme zase na poslední chvíli a když budou už jen košťata, tak co. Bude náš a vonět bude taky :dizzy_face: . Ale 1500 za něj fakt vyhazovat nebudu. :wink:
4. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.