• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no já začnu taky měřit, protože jinak už nevím :unamused: nechtěla jsem to vůbec takhle dělat, chtěla jsem tomu nechat volný průběh atd. ale to by šlo asi hodně pomalu, tak prostě tímhle apsoň zjistím kdy bude nejlepší den na miliskování :grinning:
OK takže jakmile bude teplota nahoře,tak by to mohlo klapnout :sunglasses: jen nevím, jak ráno budu stíhat se ještě měřit, když mám všechno na minutu načasovaný, asi budu muset vstávat dřív - achich ouvej
Jo taky jsem si počítala plodný dny podle těch kalkulaček co tady na tý diskuzi byly a jsou tady 2 takový a pokaždý mně to vyšlo na jiný dny, tak já fakt nevím :confounded:
4. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Popellko, záleží, kolik dnů míváš cyklus. Tak ovulace bývá tak 14 dní, když odečteš od konce cyklu, takže jakoby 14dní před ms. Já taky ráno moc nestíhám, vždycky měřím tak 3-4minutky a pak honem honem, abych stihla autobus. Asi musím vstávat o 5 minut dřív :grinning:
4. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Jinak se kdyžtak podívej na http://www.merenibt.xf.cz/ tam je toho docela dost o měření teploty a taky pomůcka na výpočet ovulace a tady mě to vyšlo přesně na den, kdy fakt byla. :wink:
4. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
:slight_smile: já si taky chicoo myslím, že ho nakonec koupíme .. Už chci vidět jak budeme večer někde lítat s pilkou :astonished: Stojí u globu 500,- to mi přijde taky celkem dost. Ale nechci shánět na poslední chvíli. Mějte se a myslete na mě :grinning:
4. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Teda Flos, to budete mít zábavný! Abyste nebyli jak v té reklamě na kofolu a nehonil vás pak po lese divočák :grinning:
4. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Flos, koukám, že jsi z Nymburka, my jedem dnes na víkend s manžou do Nymburka do hotelu Ostrov. Budou v Nymburce nějaký trhy o víkendu, nevíš? Anebo bude se tam něco dít, kam bychom se mohli jít podívat? I když my budem relaxovat na hotýlku, venku má být škaredě.
4. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, :grinning: :grinning: :grinning:
omlouvám se že Vám lezu do debaty.
Chtěla bych touto cestou požádat o Váš hlas pro mého chlapečka Lukáška, který se nám narodil 19.11.2009.
Hlasovat můžete na http://melnicky.denik.cz/miminka/foto-prave-jsme-se-narodili20091127.html dnes do 12.hod.
Děkuji předem moc za každý hlas. Čerstvá mamina :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
aji cyklus mám 30 dní, ale nechápu to - ovulace bývá tak 14 dní, když odečteš od konce cyklu, já myslela že od začátku :confused: takže když mně MS přišla 27. a končila 30. tak počítám 14 dní od 27. nebo od 30.týho??? hned jdu mrknout na ty stránky - díky :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Saji, poslala jsem hlas. Krásnej prďolka! Gratuluju! :wink:
4. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
aja.83

děkuji moc za hlas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Popellko, odečti to jakoby 27. přišla MS, takže 13. předtím byla ovule. Takhle to aspoň beru já. Ale každý to může mít jinak, je tam určité rozmezí. Když máš cyklus 30dní, měla bys mít ovuli asi 14.-18.DC.
4. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Hlas jsem dala :wink:

Holky, je mi smutno z jedné mé známé. Je jí 36 a snaží se o dítě. Teď právě na tý akci jsme vypozorovali, že má nejspíš bulimii, jelikož se tam nafutrovala a pak řekla, že jde čůrat. Kolegyně tam schválně šla a slyšela jí zvracet. Už několikrát jsme měli podezření. Já teda ničím takovým v životě netrpěla, ale do háje když chce miminko, tak co řeší postavu, je vyhublá a už chodí na stimulaci před umělým oplodněním. Vsadím se, že kdyby přibrala i jen 5kg, podařilo by se jí to přirozeně. Tohle fakt nepochopím. Není schopná se něčeho vzdát, dítě se nedaří, tak co by si ho nešla dát vyrobit. :pensive: Ve 36 letech by už fakt mohla mít rozum. Chudák ten její chlap, ten po tom miminku tak touží, zajímalo by mě, jestli o tom ví, že má bulimii...ta se potřebuje napřed léčit!!! :pensive:
4. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
aji - no tak když to tak odečtu, tak jsme se snažili přesně v den ovu, tak to mám asi nějaký divný :confounded: každopádně jsem mrkla na ty stránky a ty výpočty se shodujou s tou jednou kalkulačkou, tak uvidíme :grinning:
chico: to je blbý a taky smutný, hlavně bych řekla, že už má na mimi věk a jestli se půjde léčit atd. tak se to zase posune,....
mojí spolužačce ze střední se včera narodil chlapeček (je to už její druhé mimi) a spolužačka ze základky čeká druhé mimi koncem prosince, navíc má nej kamoška má zpoždění - to jsou samý krásný zprávičky :grinning:
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

pepi: teda docela jsem se vylekala když jsem začínala číst zprávy ze dneška.. ještě že to ale dopadlo takhle. opatruj se a hlavně se šetři! uvidíš že bude brzy zase dobře.. :wink:
4. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Hlásnu doma, tady mi to nejde zobrazit.
Mně včera kamarádka vysvětlovala (rok a půl se snažili, teď čeká dvojčátka), že nejplodnější dny jsou 10. den od prvního dne menstruace a následujících 7 dní :slight_smile: Já to zatím beru odhadem anebo jak říká další kamarádka, máme se snažit prostě furt :grinning: ale to taky nejde :grinning:
4. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
pavli díky beru každou radu :grinning: máš pravdu, právě, že to furt taky nejde :zipper_mouth:
4. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
popellko a ovulační testíky jsi zkoušela? Mně se moc do měření nechce, tak doufám, že nebude třeba, leda by to bylo už opravdu moc dlouho
4. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Popellko, ale já myslím, že až budeš měřit, tak to vypozoruješ a budeš vědět přesně kdy máš ovuli.Tak uvidíš příští cyklus! :wink:
4. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holčinky, tak už mám "řidičák" :grinning: . V poradně to probíhalo dobře. Sestřička akorát měla problém s odběrem krve. Od malička s tím jsou u mne potíže, protože mám téměř neviditelné žíly a navíc v těhotenství se prý "ztrácejí" a jsou křehčí, takže si sestřička dnes splnila bobříka odvahy :grinning: . Alespoň mi to příroda vynahradila tím, že nemám strach z injekcí. Pokud nejsou nějaké mimořádné, jako třeba do pusy nebo do páteře.
V pondělí to tu bude samá kontrola, protože tuším, že Hedik a Syll jdou na kontrolu a my jdeme na první screening. :slight_smile: Takže doufám, že budeme jako tři dobré víly se samýma dobrýma zprávičkama.
Jo a taky jsem to už dnes oznámila svému šéfovi, tak mi gratuloval a říkal, že s tím vlastně počítal, akorát teď už to nabylo "konkrétní podoby" :grinning: :grinning: . Pravdou je, že se toho děsí už devět let :grinning: . Příští rok 1. března tu oslavím 10 let. :slight_smile:
Verusko, ty budeš v Mostě ???? :grinning: Tak to je náhodička. Myslela jsem, že jsem jediná ze severozápadu :grinning: a asi nejsem :grinning: .
4. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj tauru, gratuluju k "řidičáku" :wink: ! Držím pěsti Tobě i Syl a Hedik na pondělní kontrolu. :wink:
4. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Chicoolko, podle těhuprůkazky mám termín porodu 13.6.2009. Všechny kalkulačky na internetu mi to taky počítají na 13.6., jen koník mi píše 14.6., tak jsem to tak nechala, ale když už mám ten řidičák, tak mi to prosím oprav v tabulce. Děkujůůůůůůůůůůůůůů móóóóóóóóóóóóóccccccc :grinning: :grinning: :grinning: .
4. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Děkuju Ajinko :slight_smile: .
4. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
taurusenko: to je parááááda. Moc gratuluji. Termín porodu opravím a další kontrolu tedy napíšu na 7.12.
Jináč k těm žílám, já mám super žíly, u mě si vždycky sestřičky neví, kterou dřív vybrat...ani bych nemusela pumpovat :wink:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky, já mám taky ukázkový žíly! Sestřičky jsou vždycky aspoň spokojený! :wink:
4. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jo, ještě jsem chtěla říct, že se mi líbí, že taurusenka dostala "řidičák" až po 12tt. Tak by to podle mě mělo být. K čemu mi minule byla těhuprůkajda už v 7tt, když jsem v 9tt potratila, že jo :unamused:
4. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
taurííí: opraveno :wink:
4. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já už bych tedy byla ráda, kdyby dorazila ms...příští týden v pátek plánuji kontrolu na tu ureu a jestli ms dorazí třeba v neděli, tak taky můžu v pátek ještě špinit a mám po kontrole... :angry: No uvidíme, necháme to osudu, kdyžtak se to o týden už nepotentí. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Pavli ovu testík jsem si nedělala a ani se k tomu nijak nechystám, i když možná ho taky jednou zkusím :unamused:
tauru gratuluju a s těma žílama jsem na tom podobně, já je "nemám" už teď a v těhu to teda nechcu ani vidět, pro mě bude každý braní krve něco hroznýho, ale už aby to bylo :grinning:
chico a co nějaký triky, abys ji uspíšila jako třeba červený víno atd. :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Děkuju Chicoolko :slight_smile: .

Ajinko, já jsem právě z toho byla docela smutná, že ještě těhuprůkazku nemám. Tak jsem si trošku postěžovala ségře a ta mi řekla, že oni to ani jinak nedělají. Prý dávají těhuprůkajdu až po ukončeném 12.tt, protože tam je opravdu vysoká pravděpodobnost, že těhotenství bude nadále pokračovat. Takže už jsem pak nebyla zklamaná a těšila se na dnešek, až jí budu mít :slight_smile: .

Chicoolko, tak jsi v situaci, ve které jsem byla v únoru. Měla jsem naplánovanou laparoskopii a jako naschvál jsem měla zpoždění. Laparka se nedá dělat při menstruaci. Nejlepší je prý jí dělat po MS. No ale naštěstí jsem to pak dostala včas a termín se nemusel posouvat. :sunglasses:
4. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tauru, no právě, takhle by to mělo být, nevím, proč můj gyndr. ji dává tak brzy. Já ji ani nebudu dřív chtít, řeknu mu, ať mi ji dá až po 12tt. Pak už máš přeci jenom trochu klid, že máš za sebou ty první 3 měsíce, kdy se může ledacos stát. Tak ti taky gratuluju, že ses přes tuto hranici přehoupla a ať to takhle jde dál :wink: !
4. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.