• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ajinko, právě proto jsem čekala na ukončený první trimestr než jsem to oznámila šéfovi. Jsem nervózní z toho screeningu, ale nesmím si to moc připouštět. Dnes jdeme předat mikuláše malýmu synovcovi a o víkendu si budu užívat druhého synovce a téměř dvouměsíční neteřinku, tak snad mě to odprostí od těch černých myšlenek :slight_smile: .
4. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky a kdy to plánujete říct rodičům, rodině a kamarádům??? nebo tauru už jsi to řekla? já právě nechci na začátku, ale zas nevím, jestli po 3 měsíci už není pozdě, jestli to vydržím atd.
4. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jasný, tauru, pořádně si to s dětmi užij. Uvidíš, že screening bude v pořádku a pak budeš zase o něco klidnější. I když ti věřím, že jsi nervózní, to je určitě každá žena! Tak přeji hezký víkend. Za chvíli pádím, dnes jdu dřív z práce a pak vyrážíme s manžílkem do hotýlku!
4. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, hurá pátek :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ajo, užij si wellness!
taurusenko, gratulka k řidičáku, myslím, že je dobře, že ti ho dali až teď. podle mého to dřív ani nemá smysl, pokud tedy někam nejedete třeba do ciziny nebo na dovolenou, když to pak nevyjde, myslím, že je akorát člověku o to víc líto, že se musí na tu průkajdu koukat.
Holky, co máte v pondělí kontroly, držím palečky :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ájinko, tak si ten víkend s manželem pořádně užijte ať máte na co vzpomínat a především si tam odpočiňte a nechejte se příjemně rozmazlovat :slight_smile: .

Popelko, úplně první kdo to věděl, byl pochopitelně manžel a to hodinu po testění, pak to věděly tetičky koníkovky a nejstarší ségra. Za čtyři dny jsem to musela prásknout v poradně pro neplodné páry a pět dní nato, kdy mi těhu potvrdila gyndr jsem to práskla kolegyňkám. Ostatním příbuzným jsme to řekli až ve 2. měsíci respektive po ukončeném 2. lunárním měsíci, kdy bylo potvrzené srdíčko. :dizzy_face: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Žlababinko, taky jsem ráda, že už je konečně pátek :slight_smile: . Víš, když mi to potom o té těhuprůkazce a 12.tt ségra vysvětlila, tak mi to bylo jasný a přešlo mě to. Jenomže když jsem právě všude kolem slyšela, jak se těhuprůkajdy dávají hned jak je vidět srdíčko tzn. třeba už v 6.tt, tak mi to bylo líto.
4. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Aji užij si víkend - uteče to jako voda a na pondělí holky myslete pozitivně :wink:
4. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
tauru tak manžel to je jasnačka, tady na koníku taky a rodičům to teda jednou necháme až po srdíčku a kamarádům taky no a v práci až budu mít průkazku tzn. po těch 12tt
4. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
taurus, já vím, mě to taky bylo líto, že mi jí ani jednou nedali, ale pochopila jsem, že je to tak lepší :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
zlabinko neboj, taky se dočkáš :pensive:
4. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Žlababinko, v tom případě je fakt asi lepší počkat si do toho 12.tt :dizzy_face: . Tak že bychom se u tebe dočkaly v dubnu ??? :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Stejně jako u Chicoolky :slight_smile: .
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak už taky v práci pomalu končím. Přeji všem krásný víkend i druhou adventní neděli a ukážu se nejspíš až v úterý, takže napíšu hned zprávičku, jak jsme dopadli na vyšetření. Hedíkovi a Syll držím pěstičky :slight_smile: .
4. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky taky valím papa a pěknej víkend :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj Holky
tak sem Pepibubu udělala kontrolu a poctivě odpočívá,mám vás všechny moc pozdravovat

jinak všem přeji krásnej víkend
4. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Taky jsem ráda, že konečně je pátek a zítra nemusim vstávat, hurá. Teď se musim vrhnout do úklidu a ještě bych chtěla udělat nějaká těsta, abych zítra mohla péct, jsem zvědavá jak mi to půjde, rok je dlouhá doba, co jsem nepekla :wink:
4. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoooj holky, tak ms u mě konečně dorazila, tak s radostí padám v tabulce dolů. :wink: Užijte si víkend!!! :dizzy_face:
5. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné ráno a krásný den :slight_smile:
5. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj, taky se přidávám s přáním hezkého dne :wink:
5. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, jen se jdu zahlásit. Poctivě polehávám, Pepa je sluníčko a vidí že máma není OK. Kontrolní ultrazvuk mi budou dělat ve čtvrtek, tak uvidíme co a jak. Kdyžtak se Honza hlásil, že cukroví - těsto bude zadělávat on, a já že bych jen vykrajovala a dohlížela :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
tak my máme veselo manžel má chřipku tak mám strach co bude. já mám trochu rýmu a trochu mě bolí v krku :unamused:
5. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
pepi a copak se děje?
5. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
přeji hezké ráno holčinky,co je tady nového? :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:11  •  snaží se  • Odpověz
hedik, teď se snad už neděje nic, ale jak jsem byla nastydlá tak jsem si "vykašlala" hematom, a hrozně mě to vyděsilo, když na kalhotkách byla stará krev, taková ta černohnědá. Ale v porodnici kam jsem se den předtím registrovala mi udělali ultrazvuk, a mimi je OK, nicméně mám nařízeno ležet, a špinit budu dokud se ten hematom takzvaně nevyprázdní.
5. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
pepi tak krásně lež ať je vše v pořádku :slight_smile: držím moc moc palečky. a kdy jsi měla tu virózu teď někdy?
a registrovala jsi se k apolinářovi už tam máš zkušenost?
5. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
tak mám dočteno...
pepi-taky jsem se vyděsila,když jsem začínala číst...pořádně odpočívej,což jistě děláš,a určitě to bude brzo v pořádku,držím palečky!!!.A je moc dobře,že máš takový prima chlapy,co ti se vším pomůžou-hlavně teda ten větší :grinning: ! :wink: :wink:

tauru-moc gratuluji k těhu průkajdě.Já si ji při dalším těhu asi taky nechám dát až kolem toho 12 týdne.Teď sem ji dostala na konci 9 a ohřála se u mně asi 10 minut :frowning2:
5. pro 2009 v 11:38  •  snaží se  • Odpověz
Dobré dopoledne holky přeju :o)
5. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Zkušenost tam mám, ale na rovinu říkám, kdybych si mohla vybrat tak jdu jinam. Já bohužel kvůli svému zdraví k Apol musím, tam jsou zařízený i na takový "kripl matky" jako jsem já... Kdyby to bylo na mě, tak jdu do Neratovic, Brandýsa nebo tak něco, prostě ne do takový fabriky na porody....
5. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
jo a tu virózu jsem měla přesně týden zpátky, jeden den teploty a kašel mi zbyl.... i když už je to taky o hodně lepší....
5. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
tak to je dobře že je ti líp :slight_smile: já sice nemám teplotu ale mám trochu rýmu a trochu mě bolí v krku tak mám strach aby se ěnco nestalo s malým aby to zase nedopadlo jako minule. :unamused:
pravda je že je to fabrika to máš pravdu, ale je tam úžasný protředí mně se tam moc líbilo :slight_smile: já jsem tam na sále dělala v jednom semestru praxi :slight_smile: a narodila jsem se tam. já jsem říkala že bych tam jednou chtěla rodit a manžel mi na to řekl ale že takhle tuplem nestihne dojet k porodu :slight_smile: tak to asi změním :grinning:
5. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.