• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoolo, určitě si to myslíš správně :slight_smile:. Takže ke konci příštího týdne budou // ???!!! :wink:
26. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
taurusenka: to je jasný, že budou // :grinning: No, ale jako bylo to pěkný na tom ovu testu ty dvě čárky vidět. Jak hezký to pak musí být na tom těhu testu, si teda dovedu představit.
26. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Chicoolo, máš pravdu. Taky jsem si nad dvěma čárkama na ovutestu říkala jaké to bude až je uvidím na těhutestu. Stráááááášně moc se na to těším :slight_smile: . Po všech těch zklamáních a negativních testech pak ale asi nebudu věřit vlastním očím :grinning: .
26. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
taurusenka: já i při těch negativních nevěřila svým očím, pořád jsem to na světlu nějak nakloňovala, jestli tam ta druhá není někde schovaná. :grinning: Až tam bude jednou jasně vidět, tak si ty oči radši protřu :grinning:
26. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
dobré ráno holky - teda spíš dopoledne :grinning:
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
No tak to já taky, protože těch negativních testů bylo tolik, že ten případný pozitivní raději vyfotím a založím si kvůli němu album, abyste mi to tady potvrdily :wink: .
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
blizennec: ahoj! :slight_smile:
taurusenka: to já ho taky radši dám do alba, aby jste mi to potvrdili a taky si ho vyfotím na památku :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
tak s tím albíčkem na tom budeme podobně , taky vám ho tam dám pro potvrzení a doufám že už zítra.Většinou jsem nervozní když nevím co se děje a teď to platí obzvášť.
26. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
holky nechci vám to tady kazit, ale náš včerejší večer byl fakt hrozný... umřelo nám morčátko a manža z toho byl fakt dost hotovej... :frowning2: :frowning2:
26. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
blizennec : :pensive:
26. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
janulkav: držíme palečky aby to vyšlo a zítra si našla krásné // ;)
26. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Bych se nejradši testovala každou půl hodinu :grinning: co kdyby tam nahodou už byli , ale mám to zakázáno od přítele že prý až zítra kvůli tomu doktory a pak až v ponděli :astonished: Nevím,nevím jestli to vydržim přes víkend
26. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
blizennec: :cry:

janulkav: tak to se nedivím, že jsi nervózní, já minulý měsíc, když jsem myslela, že už by tam ty dvě // mohly být, tak jsem ani dospat nemohla a testovala už v půl pátý ráno :grinning:
Teď už teda doufám, že už to tak prožívat nebudu a doufám, že jestli těhu nebudu, že přijde MS včas a nebude se opožďovat a dávat mi tak naději.
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Blízennec: Taky přeji dobré dopoledne :slight_smile: .S tím morčátkem je mi to líto :frowning2: . My máme doma dvě ratusky (potkanky). Teď je jim něco přes rok a dožívají se podle odborné literatury max. tří let. Taky nevím, co to s námi potom udělá.

Janulko, plně tě chápu. Taky bych to nevydržela, ale zítřek už je za pár hodin a móóóóóóc se těším na výsledek. :wink:
26. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
To mě právě trápí nejvíc, jelikož jsem si už pomalu začala říkat že ano a já to ted dostanu se zpoždění probrečím celej den. Znám se. Kdyby to bylo normálně tak mi to sice bude taky líto , ale neponesu to tak težce
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Jéé chicool, tak to jsem ráda, že nejsem sama :grinning: . Taky jsem minulý cyklus nemohla dospat. A to nejen kvůli těhutestu, ale i kvůli BT. Ta se držela pořád vysoko, ale nakonec stejně přišlo zklamání :frowning2: . No, alespoň teď vím, že mi klesá až při menstruaci.
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Mě klesala ráno a odpoledne jsem to pak dostala.
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Janulko, to se mi stalo předminulý cyklus. Měla jsem zpoždění 4 dny a pak mi to dorazilo :frowning2: . Byla jsem hodně zklamaná, ale přežila jsem to :slight_smile: . No a když už se to tedy jedné z nás stalo, tak už se to tady podruhé nebude opakovat!!!! :angry: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
taurusenka: no my ho měli jen asi dva roky.. dva dny byl takej divnej, ani moc nejedl ale říkali jsme si že dokud aspoň něco jí, tak snad to třeba bude dobrý, říkali jsme si že třeba je to z toho horka nebo něco. přikryli jsme jeho klec šátkem, aby tam tak nešlo teplo a tam se schovával. předvčírem se to najednou zlepšilo, začal i normálně pobíhat po kleci a pištět při otevření lednice (co dělával normálně). říkali jsme si super vypadá to že to bylo asi vážně z toho horka. no a včera ráno byl zase divnej, celej takovej naježenej a zase nic nejedl. řekli jsme si že normální teda to asi není a že pokud se to do odpoledne nezlepší tak s ním někam zaběhnem. no ale do odpoledne nevydržel... :frowning2: ještě že jsem domů přišla dřív já, chudák manžílek večer brečel, dost ho to vzalo.. fňuk
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Janulko a teplota je pořád vysoká??
26. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
jj pořád 37,1 a kdyz to mám dostat tak klesla na 36,5
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
omlouvám se že tady píšu takový nepozitivní zprávy ale muselo to ven....
26. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Blízennec: včera byl asi nějaký divný den, protože jsem si teď vzpomněla, že volala moje švagrová, že jim zemřel anduálk Pepík :pensive: . Měli ho asi jen měsíc a nevíme, co se mu stalo. Až přijedou z dovolené, tak si chtějí hned koupit další a hned dva, tak snad už jim budou dělat radost déle :slight_smile: .
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Janulko, tak to vypadá víc než nadějně. Držším všechny čtyři palečky a už aby tady bylo to oznámení, že jsi těhu :slight_smile: . A když ne podle testu, tak alespoň podle doktora !!!!!

Blízennec: to se nemusíš přece omlouvat. :wink: A chcete si taky pořídit nějakého nového domácího mazlíčka ??
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
:slight_smile: ahoj děvčátka. Vás fakt dočítat .. Janu tak bezva, to bude dobrý :wink: První // :dizzy_face: Moc držím palce. Tauru: vy jste se seznámili přes net? My taky :dizzy_face: :grinning: :grinning: úplně náhodou a jsme spolu už přes 5let .. Nikdo mi nevěří, když jim to vyprávim, a že vyprávim s oblibou.
Mrzí mě to morčátko :pensive:
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
janulko: tak to je u tebe veliká naděje co.. doufám že se zítra pochlubíš ;)

taurusenka: určitě si zvířátko pořídíme. teď jsme ve fázi, kdy vyřizujeme hypo a do měsíce nejdéle bysme se chtěli stěhovat (alespoň něco pozitivního :slight_smile: ) tak manža by chtěl určo časem nějakýho pořádnýho hlídače :grinning: no a vypadá to, že si pořídíme i dalšího moráka :grinning: - teď ale ne, až budeme pěkně ve svém
26. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Blizenec : a kampak se stěhujete, zůstanete v Praze?
26. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
flosmanka další seznámení pře net? teda holky kam ta doba spěje, představte si že za pár let se třeba bude přes net i randit, kdo ví :grinning: :grinning: to bych si fakt představit nedokázala :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
jelikož manža chtěl domeček a ten bysme si tady v praze dovolit nemohli (přeci nekradu :grinning: ) tak jsme chtěli někde za prahou s tím že budeme kvůli práci dojíždět.. našli jsme úžasný místo - 8km od hranice prahy a cena je a víc než půlku menší než za domeček v praze..
26. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj flosmanko. Vím, že to dočítání chvilku trvá :grinning: . My jsme se na tom netu taky seznámili úplnou náhodou :slight_smile: . Teď se asi rozpíšu, tak se všem dočítalkám omlouvám :wink: . Jen tak pro srandu jsem se zaregistrovala na libimseti.cz. A nic. Pak za mnou přišla kamarádka, jestli se smí podívat na svoje vzkazy a ona byla zaregistrovaná na rande.cz. Všechno si vyřídila a odešla. No a já se po čase chtěla podívat na její fotky, které tam vložila, ale protože jsem nebyla přihlášená, tak mě to tam nechtělo pustit. Tak jsem se kvůli tomu zaregistrovala, na inzerát jsem použila formuli M.Donutila-zeptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím a už jsem frčela na to prohlížení. Po pár minutách jsem se chtěla odhlásit a čekalo na mne asi deset vzkazů :grinning: . Nejsem si moc jistá, ale myslím si, že manžel byl hned ten první. No, a takhle to všechno začalo a jestli neumřeli, tak tam žijí šťastně a spokojeně dodnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Taková moje soukromá pohádka :grinning: .

Blízennec: přeju hodně klidu, štěstí a pevných nervů při stěhování. A jdete do bytečku nebo do baráčku ???, když chcete toho hlídače ??
26. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.