• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
s těma hematomama švagrová je měla v 8týdnu a teď má krásnou zdravou holčičku.
hlavně lež a nedělej nic těžkýho
5. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
hlavně víš co, já už vím co se mi nelíbilo když se tam narodil Pepča, tak jsem si právě spáchala porodní plán, kde jsem to specifikovala. a pokud to dodrží, tak to bude prima.
5. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
hedi, polehávám, Pepču netahám, takže to snad bude dobrý. A už ani moc nešpiním, což je snad dobře. Nikdo mi nebyl ochoten říct, jak dlouho to špinění může trvat, zda tři dny, týden, nebo měsíc....
5. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
víš co já se nikoho nechci zastávat ale já si myslím že oni se to v dnešní době jednak bojí říct a jednak sui myslím že oni sami ani nevědí za jak dlouho se to vstřebá.
třeba švagrová byla dva týdny v nemocnici a pouštěli jí že úplně není pryč ale je podstatně menší
5. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
vidíš, mně ani nenabídli si tam jít lehnout... a já s tím i počítala (ale neříkám že jsem z toho byla nadšená)
5. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
záleží i na tom kdo tam je no
5. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
profesor Živný.... a asi mu bylo jasný, že když mám doma Pepču tak s ním budu chtít být, i když jsem myslela že právě kvůli němu mě tam nechaj.
5. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Nic, loučím se, jdu škrábat brambory (jediná dnešní aktivita,), sekanou pak už jen frknu na gril, ta už je hotová a moc se nám s Honzou povedla :slight_smile: já navigovala, a on ňahňal dle mých pokynů :grinning:
5. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
tk zatím papa
5. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj všem při sobotě, Pepi to jse super, že máš takové pomocníky, aby sis mohla co nejlépe odpočinout.
Tak já zkulturnila náš byteček a vrhám se do pečení, večer jsem si udělala tři těsta, tak hurá do toho.
5. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
jé pavcza a co budeš péct?
5. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
klasický slepovaný linecký, pak takový kloboučky uprostřed maj oříškovou náplň a kolečka z oříškového těsta, které se plný oříškama, rozinkama. Zatím jen to, letos to nechci přehánět, protože nějak oba přibýváme na váze, tak jen aby bylo co nabídnout, kdyby někdo přišel, ale stejně spíš budem mimo domov my. A mám ráda spíš různé nepečené dobrůtky :slight_smile:
5. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
jejda to zní dobře :slight_smile: já budu péct asi příští víkend :slight_smile: asi 2 druhy a potom něco nepečeného a bude to
5. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Akorát si nadávám, že mám tak prťavý vykrajovátka :slight_smile: to cukroví je sotva vidět a už mám otlačený prsty. Teď si dávám pauzu, protože náš pejsek by rád ven.
5. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
tak se zatím mějte frčím dělayt mikuláše :slight_smile:
5. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
pepinko, tak snad se hematom vstřebal a miminko neohrožuje. Je super, že to tvůj manža takhle zvládnul a dle tvých instrukcí připravil i oběd. Jak já říkám, někdy je dobrý ukázat tomu chlapovi, že člověk něco nemůže zvládnout, než si hrát že všechno mám v malíčku. V tvém stavu s hematomem to bylo jasné, ale někdy je dobrý být KO i jen tak. Chlap se pak cítí potřebný.

Nu já jdu za chvíli na mikulášskou zábavu, ale ani se mi nechce, už těch akcí bylo v tomto týdnu nějak moc. :slight_smile: Raději bych se natáhla a spala. Ale jak věřím, nakonec to bude príma večer. Jinak venku už se pěkně ochladilo, co? Jsme si dneska udělali menší procházku do lesa a už přituhlo, už mi mrzlo kdeco. :grinning:
5. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
chicol tak si to tam krásně užij :slight_smile: přeju příjemnou zábavu :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Chic hezky si to užij, to já už dlouho nikde nebyla na žádné akci a docela ráda bych i šla.
5. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holkyy, tak je neděle a já jsem už jak na trní, zítra jdu teprve na to potvrzení těhu, no jsem zvědavá jak toto dopadne. Mám strach co bude. Jen doufám, že jsem fakt těhotná, bo jak mi nic není, ani těhu příznaky skoro žádné tak jsem z toho taková divná nesvá :astonished:
6. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
A to podle MS budu zítra 8+4 TT, to už by něco vidět mělo být. Taky bych asi měla jít na lačno, budou mi beztak brát krev, že? A moč sebou? Jsem úplně mimo jaksi :sweat_smile:
6. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky, tak táta včera dle instrukcí zadělal perníčky, já mám vyndaný změklý máslo na linecky, a budeme péct a vykrajovat :slight_smile: Jinak holky - těhulky, četla jsem, že bychom neměly baštit nic, kde je syrové vejce - takže v tom případě nic slepovaného, protože do krémů se dávají většinou žloutky... :frowning2: ale co, ten jeden rok to vydržíme, no ne? :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj všem, Pepi, já linecký slepuju marmeládou (či džemem či jak se to jmenuje :grinning: ) a tam syrová vajíčka nejsou. Mě ze včerejšího vykrajování otekly prsty :slight_smile: .
Syll, držim palečky, ať to dobře dopadne a neboj, že nemáš příznaky buď jen ráda, ber to, že jsou takové šťastlivky, které nic netrápí, než mít stavy, že by si zvracela od rána do večera apod.
Jinak mně se celou noc zdálo, že jsem si dělala těhutesty a byly pozitivní :slight_smile: krásné sny, ale asi nebudou skutečné. I ikdyž poslední cykly jsem měla po 25. dnech a dnes mám 28. a nic, ale to je ještě čas.
6. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
pavczi, jasně, linecký marmeládou, ale třeba ořechy, ledovky atd, tam je krém kde patří syrový žloutek....
6. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
nojo, to já nedělám, tak vynechat tento typ cukroví, ať to neláká :grinning:
6. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
pavczi, to víš že to letos vynechám. Uděláme si linecký, rohlíčky, pracny, perníčky, a něco s kokosem... :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Pavcza díky, jsi hodná. Zítra pak dám vědět jak to nakonec dopadlo, mám to už na 7,15 hod.
Třeba jsi už taky těhu, jen to zatím nevíš :o) Tak moc bych ti to přááála, aby byly na testíku // :astonished:
Přeji to vám všem, a nám těhu pevné nervíky :dizzy_face: Ať ty kontroly všem dobře dopadnou.

My jsme včera pekli cukroví :slight_smile: Ale přeslazená jsem byla jen už z toho sladkého pachu z trouby :grinning:
6. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
my každoročně už od listopadu máme stopstav na sladký pečení, pečem si maximálně zelný závin nebo takový koláč s mletým masem, abychom si pak užili to sladký o vánocích....
6. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky holky zdravím :slight_smile:
syll zítra ráno budu držet palečky ať vše dobře dopadne. já jdu taky zítra ale až ve 14.15 tak mám taky strach co a jak bude.
pepi já taky od listopau nic nepeču aby jsme teď na to měli chuť
6. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
hedik, neboj odpo budu na tebe myslet pro změnu mocinko jááááá !! :wink:
6. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás. Jsme doma z romantického víkendu, bylo to moc fajn. jo jinak, teplota mi už pomalu ale jistě klesá, připravuju se na ms :frowning2: !
6. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.