• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji to mne mrzííí, a klesá to víc dnů? nebo jen dnes o 0,1 stupně? Třeba to nic neznamená ještě :dizzy_face: Však uvidíš kočko, ale přeji ti raději těhu než MS :o(
6. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Syll, no já tomu právě taky moc nerozumím, ale musí to klesnout asi víc, tak uvidíme a doufám, že ms nedorazí! :wink:
6. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Já se pohybovala tak 36,8 a 36,9 a pak to kleslo zase 36,8...taky si to dělalo srandu ty teploty :grinning:
6. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
ají: ale víkend jste si užili, ne? Jak jste se měli? S ms budeš za pár dní moudřejší, u mě už dorazila, ale já mám nyní jako nesnažilka radost. :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj chico, víkend byl super. Včera vířivka a masáž, v pátek výborná večeře. Moc jsme si to užili, škoda že to bylo tak krátký! Ale zas brzy vyrazíme.
6. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky těhulky, nebo bývalé těhulky, myslíte, že mám jít na 1. kontrolu nalačno a vzít si ranní moč sebou? Nikdo mi nic neřekl, tak nevím :pensive:
6. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
A navic mne začalo škrábat v krku, tak super :angry:
6. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Jj, na prvni navstevu si vezmi moc. Ja ji nemela a sestricka me zdrbala (taky mi to nikdo nerekl :frowning2: (. Skrabe me v krku tez, momentalne popijim Magistra, snad to zabere.

Jinak u mne nic noveho, ms nedorazila, tehu nejsem (pac mi bylo zas rano blbe, tak jsem si udelala test a opet nic). Ale uz jsem s tim vcelku smirena. Vic resit to zacnu, az prestanu kojit... a to bude asi brzo, drobek zacal brutalne kousat.
6. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
syll a hedik, moc na vás budu zítra myslet. Uvidíte, že vše dopadne dobře. Vždyť je před vánocema, tak prostě musí :wink:
6. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
lulii, diky jsi hodná, taky doufám, že je vše OK u nás i u Hedika. :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím depku jak Amerika! MS dorazila....Chico - 1DC :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. pro 2009 v 06:09  • Odpověz
Dobrá ráno v pondělí, držim palečky holkám dneska na kontrolách, ať vše proběhne a dopadne nejlíp jak má.
Ají, je mi to líto a chápu depku, nedá se nic dělat, než věřit, že to vyjde tenhle měsíc, třeba o Vánocích.
7. pro 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak to tak pozoruju cukroví už se peče, takže přípravy na Vánoce jsou v plným proudu co ..... :wink:
Aji to mě mrzí, myslela jsem si, že už budou // ach jo, je to nefér - celkově jsem si myslela, že na Vánoce už budem mít mimísky v bříšku všechny :frowning2:
7. pro 2009 v 06:57  • Odpověz
ahoj holky, tak doufám že tenhle týden bude absolutně nudný, bez adrenalinu u mě, myslím že si ten klid už zasloužím... :slight_smile:
7. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
ahoj holky, pěkné pondělí...

Ájinko, žádné depkování - zkrátka to tak má být a mimísek si k tobě cestu ještě nenašel, ale teď snad přijde pohodovější období a zadaří se u víc holek tady :slight_smile: na druhou stranu jako taková útěcha (jasně, že bys radši nepopíjela...) - na Silvestra budeš moct popíjet o 106...

holky, co jdete dneska na kontrolu - držím palce a pěsti, ať vám to přinese spoustu štěstí..

Veru - teda ty jsi zajímavý případ - ms nikde, skoro 60.den cyklu, je ti blbě a test ukazuje jenom jednu čárku, prevít jeden :frowning2:

víkend byl taky celkem fajn, rychle utekl, domejvala jsem teprve okna, na cukroví jsem ještě ani nesáhla, nevím, jak to do Jéžíška stihnu!!!!! pomoooc :grinning:
7. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky.

Ají, nezoufej. Však se dočkáš!!! Hlavně, že jste si s manžou užili víkend a že se spolu umíte mít dobře. To ostatní časem přijde!!!

Taky držím palce holkám na kontrolách a moc se těším na dobré zprávy.
7. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
drndi a co ty a testování???? :fearful: :wink:
7. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
ahojka Holčiny,
chtěla jsem se zeptat nevíte jak dlouho trvá než josu výsledky na genetiku?
7. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky , přejeme pohodový start do nového týdne.............

ajo, to mě mrzí, vypadalo to už hezky nadějně, ale jak píše žebrafka......aspon oslavíš pořádně silvestra, a ještě si pořádně zalyžuješ .......ale je to slabá útěcha.........................

žebraf, já taky na cukroví ani nesáhla, ale já toho moc péct nebudu.......s malým se toho moc udělat nedá...... :grinning: minulý týden jsem myla okna, ale to jsem dala malýho na celej den k babičce :dizzy_face:

pavczo ahojky, ještě jsem ti zapoměla napsat že i do varů jezdíme hodně často, MM tam pracuje a máme tam tchýnku :sweat_smile:
7. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Holky, je to hrozný. Já už nevím, co mám dělat, každej říká, ať na to nemyslím, ale já na to začínám být alergická, jak na to asi nemám myslet, když hrozně moc chci dítě a nejde to a každej kolem mě má dítě a lehce! Dnes mám fakt náladu pod psa a chce se mi brečet, protože nemůžeme mít konečně jednou štěstí. :frowning2:
7. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
aja:to bude v poho, musíš se něčím jiným zabavit at na to tak nemyslíš, to já mám taky depku ale z něčeho jiného a né a né aby přešla
7. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Medan, nevím co by mi zabralo na depku, když už ji mám skoro půl roku v kuse. Nic se nám nedaří, furt máme akorát starosti, nevím ,kdy přijde konečně nějaké světlé období. Vánoce budou smutný, těšila jsem se, že si nadělíme dáreček. Na Silvestra budu sama doma, tak se aspoň opiju, jak největší zoufalka. Holky, omlouvám se, že mám takový řeči, mně je fakt hrozně, tohle se nedá dlouho vydržet. Nejradši bych někam odjela aspoň na měsíc a dala se do pohody!
7. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
aji - je jasny, ze se citis pod psa a nejde na to nemyslet. At chceme nebo nechceme, vsechny, co chodime na Konika na to myslime, jsme tady porad :slight_smile: Jenze v zivote to neni jednoduchy a nemuzeme mit vsechno hned, kdyz si to usmyslime a dupneme. Dlouho trva, nez najdeme muzskyho svyho zivota a casto se vyplati na nej pockat, obdobne to bude i s prckem - vsechno ma svuj duvod, proc se to jeste nepovedlo. Zkratka musis se pres dnesni depku prenest a jit s odhodlanim do dalsiho mesice...
7. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Medan a z čeho máš ty depku. A něco ti na ni zabírá? Já jsem navíc nespokojená, že jsem strašně přibrala, myslím, že to mám taky z těch nervů, si je pěkně obaluju. Začla jsem cvičit a trochu změnila jídelníček, ale nic se neděje.
7. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
aja:no víš co mě pomohlo že jsem si udělala odbornou způsobilost, a pak jsem zjistila že jsem těhotná, ted měsíc s přestávkáma trochu krve a pak špinění, ted jsem v 18tt, a doktor mi poprvé bral krev na genetiku 25.11, a říkal že když to bude špatné sestra zavolá, tak se pořád děsím co bude protože nevím jak dlouho takové testy trvají a na kontrolu jdu až 16.12, takže ani nevím jestli je mimi v pořádku, :frowning2:
7. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
medan, ja myslim, ze vysledky jsou do 14 dnu...
7. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
ach jo
7. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Medan, aha, to mě mrzí, tak to máš určitě pádnější důvod než já, ale neboj, bude to dobrý, já myslím, že ty testy trvají dlouho, možná kolem měsíce. Musí to být hrozné čekání, moc ti držím pěsti! 16.12. je příští týden, to už uteče a pak budeš vědět, že je vše OK! :wink:
no právě se pořád bojím že to nebude ok, fakt se toho bojím, po tom všem co ted pořád mám za sebou
aji vím, jak ti teď je, já když jsem měla zpoždění týden, tak jsem si taky myslela, že jsem těhu a nakonec dorazila mrcha a na záchodě jsem nemohla věřit svým očím a říkala jsem si, že se mně to snad jen zdá, že jsem pořád kontrolovala a mrcha nikde a najednou to dostanu :cry: :frowning2: a už jsem se tak těšila, jak budu mít pod stromečkem ten krásný pocit, že ve mně je nový život,........nakonec zklamání. No nic, tak to holt budem zkoušet zase tento měsíc a každý další a pořád a nedá se na to nemyslet. Nechápu, když někdo řekne, že na to nemyslel atd. pokud to dítě je plánovaný, tak přece musíš myslet na to, že se snažíte o mimi, že to není milování s práškama a jestli to vyjde atd. ale sama bych na to nedokázala nemyslet, prostě to neumím........
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.