• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Popellko, přesně tak, já na to taky nedokážu myslet. No jo, tak zas začíná další měsíc snažení, nic jiného nám nezbyde,než zase zatnout zuby a doufat, že příští mrcha už nedorazí. Je to holt život, a někdo to prostě nemá jednoduchý.
7. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky, já vím, mně se to kecá, když jsem zadělala napoprvé jak Pepu tak teď, ale... možná je to i proto¨, že jsem vnitřně počítala s tím, že se nemusí povést klidně půl roku, že zkrátka v dnešní době je problém otěhotnět, tak nemá cenu to hrotit, a že pokud by se do toho půl roku nepovedlo, tak bych třeba zkusila kapičky Gynex nebo něco takhle přírodního... Ale přísahám na holej pupek, že jsme "nevyráběli miminko"
7. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Ají trocha optimističtější pohled na svět, vím, že je to těžké a taky si říkám, že se nedá nemyslet na to, že člověk touží po mimi. Je nás víc, co si myslelo, že pod stormečkem bude mít v bříšku ten nový život. Já si to představovala, že vloni na Štědrý den byly zásnuby, tak letos novinka s mimi a vypadá to, že asi taky nebude. Jenom mi přijde, že třeba taky negativně působí právě ta tvoje "depka". Je to taky hodně o psychice, když se budeš cítit v poho, přijde i mimi. Alespoň tak to tvrdí okolí, sama zkušenost nemám :wink:
7. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ráno děvčata..

medan: já byla na genetice 23.11. - UTZ + brali mi tam i krev a dr říkal, že výsledky budou za týden a pokud bude něco špatně, tak prý taky že by volali.. doteď mi nevolali, takže já doufám, že teď už můžu být v klidu a radovat se :slight_smile: já myslím, že zrovna na takhle důležitý výsledky by se přeci tak strašně dlouho čekat nemělo.. neboj, určitě to bude všechno ok :wink:

aji to je mi líto, že ms dorazila, doufám že depka tě brzy přejde.. budou vánoce tak doufám že např. ta vánoční atmosféra ti třeba aspoň trošku zvedne náladu :wink:
7. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
tak to já jsem samozřejmě taky začínala s tím, že se to nepusí povést hned a tak jsem byla pořád v klidu, akorát jsem si říkala, že od září do prosince by mohlo a on je prosinec a pořád nic, tak teď už mě to jaksi nejde být úplně OK a nikdo neříká, že "vyrábíme miminko" já si to totiž maximálně užívám :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :grinning: zjistila jsem totiž, že do něčeho se nutit nemá smysl :wink: holt někomu fakt stačí "kapka", někomu to trvá dýl a aji pokud do Silvouše nebudu těhu, tak si ho teda užiju, jako "za mlada" - tomu teda věř!!!!! :grinning:
7. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
popelko tak to je super... Já vím že pokud se někdo snaží rok a dýl tak pak už jde ta psychika do kopru....
7. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Holky, ještěže Vás mám, už jsem se trochu uklidnila. Člověk se tady aspoň může vypovídat a taky vidí třeba holky, co jsou na tom stejně, tak to trochu pomůže. Všem bych Vám to tak přála, abychom byly všechny šťastný a povídaly si už o jiných věcech, jak je nám špatně, jak nám roste břicho. No jo, tak zas musíme ještě počkat.
Popellko, manža je na Silvestra v práci, tak já asi někam vyrazím, co budu dělat doma, hned si půjdu něco domluvit.
Já si taky nemyslím, že miminko vyrábíme, no ale třeba fakt to dělá ta moje hlava.
7. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
popelko tak je to správně, dokud můžeš tak si pěkně užij všechny akce - v tomhle případě blížící se konec roku takže silvestra :wink: :slight_smile:

aji jasně hned si něco domluv, aby se ti pak nerozjela nějaká depka když bys na silvestra seděla sama doma.. :wink:

pepi ty už jedno dítko máš a teď jsi podobně tt, a navíc pražačka :grinning: poraď mi prosím kam chodíš na těhu věcičky? jestli tedy neobrážíš takový ty "lepší" krámy... :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
pepi: tak po tom roce už to teda musí být docela drsný :confounded: ale já si nic takovýho připouštět nebudu :wink:
aji, jasný od toho se tady máme a neboj sice ne teď, ale za čas si tady budem psat, že blujem jako šakali a nesneseme smrad nebo vůni toho a tamtoho,....akorát si ještě musíme počkat. Já si vždycky říkám, že všechno zlý je k něčemu dobrý a tak si to musím říkat aji teď. Prostě nebyl ještě ten správný čas, abych si to takhle užívala - třeba už jen kvůli tomu, že by mně bylo tak zle, že bych si neužila ani to vánoční hodování atd. nebo nevím prostě osud no. možná si to odůvodňuju prkotinama, ale aspoň něčím a nesmíme se tím trápit :wink:
Tak je to správný, hned si něco domluv. kamoška se kterou bysme chtěly mít mimi tak nějak zároveň má zpoždění a bude testit, říkala mně, že nebude moct na Silvestra ani pít atd. kdyby byly // a tak jsem jí řekla, že je trdlo, co já bych za to dala :grinning: :grinning: no a třeba je to taky pro to, aby jsme si toho Silvestra a Nový rok ještě pořádně užily,.... všechno má svůj důvod....no a navíc teď budu mít dost volna a manžel taky, tak se těším až budem spolu, pojedem na vánoční trhy, půjdem na véču,.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
blíženko, heh já obrážím kamarádky, plus mimibazar... :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
aji, popelko - zkratka musime mit pripraveno neco na co se muzeme tesit, kdyz to "zase" ten a ten mesic nevyjde. ja jsem se trebas prihlasila na breznovej pulmarathon - startovny zaplatim hned jak tento tyden dorazi mrcha (co kdyby nahodou nedorazila), s manzelem jsme koukali na zajezdy, co porada Kudrna a rekli si, ze kdyz se to nepovede, tak pojedeme nekam do Alp na kola... a tak, samozrejme bychom to vymenili za mimi, ale kdyz se nezadari, tak abychom to nebrrali jako konec sveta. i kdyz depka s kazdou mrchou dorazi, to je jasny. pockejte za dva, tri dny tady budu taky psat, ze mam depku jako hrom. a to me pak, prosim, taky uteste :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
pepi, kamarádky jsou taky dobrý obchoďák... :grinning: na mimibazar jsem taky koukala ale trošku se bojím si tam koupit kalhoty, tak jsem myslela, jestli bys třeba neměla nějaký dobrý vyzkoušený tip na obchod. no nevadí, někde se porozhlídnu i když teda teď před vánocema se mi vůbec nikam nechce, všechny obchoďáky jsou narvaný.. :angry:
7. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
blíženko, docela dobře a levně se nakupuje v tesku, jejich balíčky dupaček jsou úžasný... Já Pepču zhruba tak do půl roka oblíkala výhradně do dupin, nechtělo se mi ho hemcat do něčeho co má zbytečně gumičky....
7. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky jsme doma z kontroly :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
zebi: tak to má být, prostě si musíme dělat jiný radosti, protože jakmile bysme se upnuly na jednu myšlenku, tak by to nešlo už vůbec a tímhle se člověk aspoň tak nějak roztpýlí, přijde na jiný myšlenky a říkala jsem si, že kdyby to nevyšlo do léta, tak bysme letěli do Tunisu - protože tam to MILUJU :dizzy_face: no a u moře se prý děti dělají nejlíp :grinning: ale to už su moc daleko...... :grinning:
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Takže jsme 8+4, ale odpovídáme 8+2 (asi je menší) tak nevim, ale prej v pořádku, srdíčko bilo jako o závod :o) dostala jsem těhu průkajdu :grinning: a další poradnu máme 6.1....mám super pocit, a za odměnu mlsám čokoládu :grinning:
7. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
syll, tak to je supeerrrrr :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Jsem ráda, že to mám za sebou, byla jsem nervozní jak sáňky v létě :grinning:
7. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Pepi jsem tak moc ráááda, doktorka mi dala kontakt na prenatal, na NT , jsem ji sama řekla :o) tak se mám objednat. :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Ted tu láduji tu čokoladku Schogetten z těch malých kostiček s náplní, tak super, úplně to potřebuju do sebe dostat ten cukr :grinning: energie juchů :grinning:
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
syll: to jsou krásný zprávičky, moc moc gratuluju, papej a užívej si to :wink:
7. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
syll - supeeeeeeeeeer, velká gratulace a doboru chuť!!!!
7. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Holky, jen kdyby tak bylo všechno pořád tak super :o) to bych si přála sobě i dalším těhulkám, až do porodu vše bezproblémové :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Syll gratuluju a super a užívej si, že ti nic není a dobrou chuť k čokoládce :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
syll: tak to je bezvaaaa!! :dizzy_face: gratuluju k srdíčku, jen tak dál ať to jde dobře až do zdárnýho konce.. :wink: :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
No já to nevydržela a ikdyž jsem neměla volat tak jsem tam zavolala, sestra měla dost blbou náladu, prej že na poradně mi to pak doktor řekne a že neví jestli už jsou výsledky a tak jsem jí ukecala at se mi mrkne, ale dalo to práci ale výsledky jsou ok
7. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky děkuji za podporuu, je to vážně super pocit :slight_smile: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
medan - super!!!! a na sestru se vybodni, hlavne ze vysledky jsou ok!!!!!
7. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
medan no vidíš, tak to je super že výsledky jsou ok :dizzy_face: gratulujuuuuu !! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
medan - paráda, konečně chvilka klidu, ne :wink: taky by jses měla odměnit jako syll nějakou tou dobrůtkou a nechápu ty neochotný sestry, co akorát vrčijou - je víc takových a to se musíš obrnit, hlavně, že se dozvíš co potřebuješ :wink:
7. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.