• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, ja vas moc nestiham cist...
Chtela jsem se zeptat, jestli nemate nejaka zkusenost s necim na upravu rozhozeneho cyklu. Myslim, ze to bude muj problem. Do toho kojeni... a clovek pak nevi, na cem je. Piju kontryhel, ale vysledek zadny. Cetla jsem o drmkovi, ale jeste jsem ho nezkusila (az vypiju vsechen kontryhel, tak to asi tez vyzkousim).
Mejte se fajn, ja jdu zas za tou mou malou rvousenkou. Jo, a dva dny tu nebudu, jedeme s manzelem do Mostu. Skoda, ze neni lepsi pocasi :frowning2:. Snad tam nezmrzneme.
7. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Veru já tomu tedy moc nerozumim, ale nemůže to být třeba tím že právě ještě kojíš?
7. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
syll: to je paráda. Moc gratuluji a přeji dál, ať to jde jak po máslíčku jenom hladce.

Holky, já jsem tady obecně za optimistku, ale teď se to ve mě ještě více umocnilo. Život je krásný!!! Baví mě každý den! :wink:
7. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak ještě Taurusenka a Hedik.... :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj chico :slight_smile: tak jaká byla mikulášská? :slight_smile: to je dobře že máš až takhle dobrou náladu :wink:

snad tauru a hedik brzy taky přijdou oznámit dobré zprávy :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Jj, asi je to tim, ze kojim... akorat vetsina kamaradek, kdyz po porodu dostaly prvni ms, tak jim pak uz jezdila pravidelne. A ja ji mela jen v zari a od te doby nic... No, proto to ted ani nechci lecit, dokud kojim, tak to nema smysl. Ale druhy mimco bychom stejne chteli :wink: .
7. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
blíženko: jojo, mikulášskou jsem si užila, ale už jsem byla docela KO, přece jenom jsem toho minulý týden měla víc. Cestou zpět jsme trhali barborky, sice pozdě, ale přece. Máme tři a když některá rozkvete, tak bude svatba. A podle toho která, tak taková bude svatba - malá x velká. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Když nerozkvete žádná, tak pojedeme za ty peníze na dovolenou. A když všechny, tak to teda nevíme. :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
chico, minulý týden jsi měla náročný tak se nedivím že jsi byla už KO.. :slight_smile: no vidíš, na barborky jsem si vzpomněla včera taky, ale nějak jsme v blízkosti neměli žádnou třešeň takže letos to přežijeme bez barborek... za prvý stejně jsme u tchýně tak nevím jestli bych si je tam mohla donést a za druhý vdaná jsem takže už není ani třeba aby rozkvetly... :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
blíženko: tak to je jasný, ty vdaná jsi, tak barborky nepotřebuješ. :slight_smile: My to s přítelem necháme osudu a uvidíme, zda nám rozkvetou. :dizzy_face: No povím vám pak, jak to dopadlo. :wink: Zatím je nějakej opocenej kaštan...a to jsme řekli, že by byla svatba jako řemen, ale bylo mi řečeno, že kaštan to nemá šanci do Vánoc stihnout. Tak uvidíme. :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
tak to netuším jak rychle kaštan rozkvete nebo ne.. :grinning: no každopádně jestli rozkvete nebo ne, tak to přeci nemusí mít vliv na to jestli svatba bude nebo nebude ne... ? :slight_smile: nebo čekáte na nějaký jako "první impuls".. :grinning:

pádím na obídek budu tak za hoďku, všem kdo jdou taky přeju dobrou chuť
7. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
blíženko: uvidíme...tohle je pro nás taková legrácka. A možná to opravdu necháme na barborkách, ať za nás rozhodnou. Svatba pro nás není extrémně důležitá, ale uvažujeme o ní. Tak třeba se pak rozhodneme snadněji. :wink:
7. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
chico: tak mně barborka rozkvetla přesně na Štědrý den a další rok byla svatba :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Verus, já piju drmek. Prý se má pít 10-15DC, potom zas kontryhel. Vždy 2 šálky denně. Ten drmek by měl urychlit příchod ovulace, já mám dlouhé cykly, tak jsem to zkusila. Ale tento měsíc zatím nic moc, i když vlastně jsem měla o 2 dny kratší cyklus, tak třeba to funguje. Zkus to, je to sypaná bylinka, chuťově nic moc, ale můžeš si to osladit nějakým sladidlem - stévie. Drnda to tu radila.
7. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Medan a syll, gratulace!!!
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo holky a manža se nechal ukecat k vyšetření, jdu nás objednat do sanusu, je to zlatíčko! Prý pro mě udělá cokoliv! :wink:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsem nevydržela a zkusila taky testit, jsem sice teprve 29. den cyklu, ale jelikož jsem poslední MS dostávala už 25. tak jsem zkusila na čem jsem a jen jedna čárka. Kdy byla ovu netušim. Tak už bych to taky ráda dostala, ať naběhne nový cyklus. Kdybych byla těhu, tak už by to ten test ukázal, že?
7. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Pavczo, jestli máš cyklus 25dní, řekla bych, že už by to na testu asi bylo vidět. Záleží kdy byla ovule. uvidíš, dokud není ms, nic není ztraceno! :wink:
7. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
pavli já si myslím, že to není tak jistý :wink: jak píše aja záleží, kdy byla ovulka, na těhu testu,.... nejlepší je to z ranní moči, tys testila až teď?
7. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jojo teď, doma jsem žádný testík neměla, tak jsem si koupila teprve v lékárně, na krabičce tedy psali, že kdykoliv během dne, ale minule mi taky paní říkala, že vždy lepší z ranní moči.
7. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jinak ten cyklus 25 jsem měla jen poslední tři měsíce předtím jeden 33 a předtím byly prášky.
7. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
já nevím, ale podle mě nemusí být ovulka vždycky v polovině :wink:
7. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
chico, jasně tak trošku jsem to myslela, že vám to třeba ulehčí rozhodování :wink: u nás teda svatba taky tak důležitá nebyla, přeci když se dva lidi mají rádi, tak na to nepotřebujou mít ještě nějaký papír.. svatbu jsem spíš chtěla kvůli dětem a taky kvůli hypo...

pavca, dokud nepřijede červená tak pořád není nic ztraceno :wink:
7. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
No, nebudu si dělat plané naděje, protože vidim i u vás ostatních, že zpoždění ne vždy znamená těhotenství. Ale na trošinku mi svitla naděje, co kdyby už ty Vánoce byly pěkné. A jak už tu bylo psáno, plus to má v tom, že si můžem dát nějaký ten dobrý alkohol jako třeba teď aktuální svařáček apod. :grinning: A kolegyně mě chlácholí, že spren je blbej měsíc pro narození, jakože bude muset do školy o rok později apod. :grinning: Ale to mi je celkem fuk, já byla červnová a taky jsem šla o rok pozdějc a vadu to nemělo.
7. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky když jsem dnes 8+2 a chci se objednal do prenatalu, jak myslíte za jak dlouho by mě mohli vzít? To se dělá jen do 12TT?
7. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Držím pěsti Hedikovi, ať jí čislo 7 přinese také dobrý pocit štěstí :dizzy_face: :astonished:
7. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Chikolla, děkuji ti moc, prosim napiš mi do tabulky, datum kontroly 6.1.2010 díky ti moc :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
syll: opraveno :wink:
7. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu a rovnou posílám jednu megagratulku k srdíčku syll a medan k super výsledkům :dizzy_face:

Ajinko, tobě posílám aspoň trošku té pozitivní energie na překonání depky, věřím, že je to ubíjející, ale už jednou se vám to povedlo, tak věř, že se to povede zas. A zkus se na to podívat třeba tak, že je super, že se můžete aspoň snažit a ono to může vyjít třeba už tenhle měsíc :wink: Navíc Vánoce jsou za dveřma, tak do sebe nasaj tu atmosféru, zkus se uvolnit a bude dobře :wink: To vyšetření je asi fajn, aspoň se něco bude dít, viď?
7. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
pavli: já si taky myslím, že září je lepší - ale člověk si to může plánovat jak chce, stejně si to příroda zařídí pak jinak :grinning:
7. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak a 5.1. 7:40 mám objednaný prenatal v Brně
7. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.