• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky moc děkuji, poslední dobou to fakt jinak nějak nedávám, už přes měsíc doma díky tomu špinění, vždy se to uklidní a pak se to zas vrátí tak doufám že už se to nevrátí a bude už vše ok, nakonec jsem byla ráda že jsem volala té sestře ikdyž říkal doktor že nemám volat a sestra byla dost neochotná ale tak bych se trápila až do toho 16.12, tak aspon vím že výsledky jsou ok
7. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Popellko já si to představovala nejlépe na jaro :slight_smile: , ale začli jsme pozdě, tak leda až na jaro 2011, ale to zase je lepší datum narození 2010 :grinning: nene, budu ráda, když to bude kdykoliv, hlavně, že bude a že mimi bude zdravé.
7. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahoj Aji, to je manzel teda chlapik, parada, ze se zacne neco dit... tak drzim palce, at vas objednaji co nejdriv. Sanus je urco dobrej a pomuzou vam tam.
7. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
a kdepak je naše drndička?
7. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
pavli, tak ,mně by se to líbilo nejvíc v dubnu, ale jak píšeš je pozdě a na rok 2011 se mně čekat nechce, hlavně, když vidím, že to nejde hned, že :confounded: no a září bych brala taky všema 10.ti!!! dítko by nastupovalo do školky, já do práce a ještě bych si s ním užila poslední prázdniny doma :grinning: :grinning: hlavně, aby už to bylo a jak píšeš zdravé - protože to je to nejdůležitější!!!!!!!
medan: z toho si nic nedělej, já bych to jako sestřička chápala, připadá mně to fakt normální takovýhle starosti :angry: takže to musíš prostě hned pustit z hlavy :wink:
7. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
mne by se nejvic libil asi březen, ale to je za půl roku, tak kdo ví, jak to všechno dopadne a kdy se to podaří... :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
to by mě taky zajímalo, pořád čekám jestli testla a co výsledek a nic :unamused:
7. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Mně dneska docela ještě rozčílilo, když mi kolegyně říkala, že byla na školení s kolegyní ze sokolovský pobočky našeho "ústavu" a ta říkala, že aby nepřišla o místo, musela se vrátit z mateřské už po dvou a půl letech. Docela mi to štve. Jsem typ, co by rád s děťátkem strávil co nejvíce času alespoň do těch 3 let, nemluvě o tom, že do školky ho nevemou, babičky budou ještě několik let pracující a platit chůvu a dávat ho cizím lidem? To se mi taky nezamlouvá, ale přijít o práci, když máme hypotéku to taky nejde. No, tak doufám, že mě to nepotká, že to byla nějaká náhlá výjimka. Ale druhé přímo u nás prý ukončili pracovní poměr během mateřský, protože její místo zrušili úplně.
7. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Pavlio: No to je fakt na prd, já bych s děťátkem chtěla být doma taky co nejdýl, nejlépe 4 roky, ale je mně jasný, že podle toho, jak tu mateřskou "sprcali", tak na 4 roky si ju nebudu moct dovolit a tak 3 určitě a to taky hlavně tomu, aby mně podrželi místo. Ale pokud po mně budou chtít, abych nastoupila po 2,5 letech, tak to teda NE :angry: :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
no ja bych si vybrala rodičovskou na tři roky, ale po roce bych chtěla na pár hodin týdně zpátky do práce...
7. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
jen jsem se přišla rozloučit a posunout nás na první stránku :slight_smile: :slight_smile:
pa zítra
7. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
pa. Já jdu z práce a jdem s manžílkem na véču, když jsme včera měli velké půlroční výročí svatby :grinning:
7. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se hlásím po kontrole. zatím jen víme že je to v děloze a máme žloutkový váček. paní doktorka říkala že je to ještě málo a dostali jsme na podporu utrogestan a mám bejt doma jednakl kvůli chřipkám a jednak že když mm ranní nevolnost tak můžu očekávat že začnu zvracet tak uvidíme co a jak bude. na kontrolní UZ jdeme 16.12 tak uvidíme
7. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Hedik, moc gratuluju, to jsou dobré zprávičky, vše je jak má bejt! Držím pěstičky na další kontrolu! :wink:
7. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
hediku, tak to jsou dobré zprávy. Ted už jen prcek poroste a maminka se bude kulatit :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj Ajo, tak co, už je depka depkatá pryč?
7. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj zlabinko, jo jo, už je jakžtakž pryč. Jsem ráda, že jsme se s manžou dohodli, že se objednáme do toho Sanusu, i když to ještě není tragická doba, když si tam zajdem, nic nezkazíme a já budu klidnější! Jinak snažílkování u vánočního stromečku taky nebude marný! :wink:
7. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Aji, tak paráda, to snažení pod sromeček vypadá, že by vám mohl vyjít úplně akorát, co? No a po novém roce pak třeba bude překvápko :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Snad jo. A co ty zlabi? Nějaké výsledky? A kdy se budete zase snažit?
7. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
holky děkuji moc za podporu :slight_smile:
syll moc gratuluji a držím palce at je vše jak má být :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Holky, dala jsem si teď pivečko. Jsem sama doma, tak snad nejsem moc ujetá, ale dnes jsem četla, že když dorazí mrcha a jsem nešťastná, mám si dopřát něco, co bych nemohla, kdybych byla těhu. Takže pivo byla jasná volba :grinning:
7. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Aji, ještě máme před sebou minimálně měsíc :zipper_mouth: Teď čekám na mrchu, ale myslím, že už je potvora za dveřma, pak musím ještě jednou na hormonální profil a příští týden si zavolám o výsledky. V lednu musím ještě na hysteroskopii a myslím, teda doufám a pevně věřím, že hned potom, nebo nejpozději v tom dalším cyklu se bude zase otřásat země :grinning:
7. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Aji, nejsi, já ybch si k tomu dala ještě naloženej hermelín s nivou a kdybych kouřila, zapálila bych si i cígo :sunglasses: :grinning:
7. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
hedik, gratulujiii, to jsou hezké zprávičky, příště určo uvidiš i srdičko, super.
:dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Zlabi, to je fakt. Taky bych si zapálila, ale už 3 roky nekouřím, tak to nebudu porušovat. Držím ti pěsti, ať výsledky vyjdou v pohodě. Já chci taky udělat ten hormonální profil, gyndr. mi ho nechtěl udělat, nevím proč. Ale třeba bych taky zjistila, proč jsem přibrala za 4 měsíce 10kg! :astonished:
7. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
hedííí, tak to je super, že je mimi tam, kde má být...kontrolu v tabulce ti opravím a už se těším, jak budeš toho 16.12. hlásit, že jsi prďolku viděla. :dizzy_face:

ají: to jsi dobře vyhmátla s tím pivkem, člověk si musí umět dělat radost.
7. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Jo, akorát mi určitě po pivu narostlo to břicho :grinning: ! Jak s ním pryč? Musím cvičit!Ale nějak se mi nechce! A taky nesmím tolik jíst! :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
aja neboj to půjde dolu. mě se ještě dnes paní dr ptala jestli mi není špatně tak jsem říkala že se mi dělá po jídle tak mě potěšila tím že se mi může stát že začnu zvracet. ale zase jsem říkala že kvůli malému to zvládnu jen ať je v pohodě.
a paní doktorka mě nechala doma.
chico děkuji za opravu v tabulce tak uvidíme jak to bude
aja s tím pivem určitě tomu věř :grinning: a jak jsi na tom s ms?
syll děkuji moc. a jak jsi psala že tě začín á škrábat v krku tak mě bolí v krku už pár dní a mám rýmu a dr mi říkala že když nemám teplotu tak se nemám bát
7. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
ají: já se taky teď trošku snažím omezit jídlo, nějak jsem se rozežrala a kalhoty začly pnout, tak vyvíjím snahu. Třeba teď bych ještě něco nejraději palousila, ale vydržím. :wink:
7. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
A já se zrovna jdu cpát :slight_smile: taky jsem doma sama, manža šel na pivko s kámošema, tak si udělám něco dobrýho k večeři a budu tu s vámi :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.