• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Já spíš na ty řízečky :grinning:
7. pro 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak já teď momentálně frčím na kontryhelu :grinning: a pak si otrevřu asi vínko nebo medovinku, labell, tys mě navnadila :wink:
7. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
zlababa: jé taky bych si dala..sme koupili domů jen jednu lahvinku a ta už je pryč :grinning:
7. pro 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Jee, holky, vy my děláte chutě, takovej křupavej řízeček, mňam. Jdu se podívat do lednice, co tam máme dobrýho :grinning:
7. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak jsem slezla z rotopedu a dala si paradni sprchu a mame nacnute vinko, tak si dame!!! a delate chute, mnam tesim se na rizecky a salatek, a navrch hrst plna cukrovi :grinning:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holčinky, moc gratuluju syll a hedik ke kontrole. Moc jsem na vás holky myslela. Konečně nějaká dobrá zpráva :wink:
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Přidávám se k vám, konečně jsem dožehlila přeplněnej koš prádla, o víkendu jsem při tom pečení stíhala jen ty pračky zapínat, teď to méně příjemné. Ke všemu mi přijde, že máme čím dál víc věcí a nějak malé skříně, že se to nevchází. A vypadá to, že do rána mě také navštíví MS :unamused: no aspoň jsem si vyzkoušela testění a už aby bylo po a můžem se těšit na nové vánoční snažení. :slight_smile: Kdyby byl na nás všechny ježíšek hodný, to by bylo zářijových miminek :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Pavczo, souhlasím. Hlavně by bylo tohle téma pěkně dokulata uzavřené - začaly jsme v září 2009 a skončily v září 2010. Tak holky, šup, hinem napsat ježuchovi :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Vidíš, to mi ani nenapadlo, že by to byl krásně rok :wink:
7. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jinak koukám, že jsme měyi svatbu ve stejný den :wink:
7. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jů, taky jste slavili půlrok :grinning: ?
7. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
To bylo včera, co? Manžova hlava horko těžko pobere moje datum narození, den našeho seznámení a teď má navíc ještě k pamatování datum svatby, takže ho už radši víc už nezatěžuju, aby se mi nezavařil :grinning:
7. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak máme docela pamatovatelné datum, ne? :wink: Tak naštěstí můj manža si to pamatuje, zatím :grinning: A kdyby nejhůř, tak mu stačí si pamatovat červen a máme tam výročí i moje narozky, i když ne v jeden den:slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Holky, je možný, že by graf nevyznačil ovulaci a přitom si myslim, že byla? Podle bolení podbřišku a to docela fakt hustě. Já se v tom grafu ještě moc nevyznám, měřim totiž první měsíc :slight_smile: Jo a ten den, co si myslim, že ovulka byla, tak pak mi teplota stoupla jen o jeden stupeň. Hodila bych vám sem grafík, ale musim nejdřív vystudovat, jak se to dělá :wink:
7. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Lulii, tak v tom já zatím praxi nemám, právě, že mi to přijde moc složitý :grinning:
7. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jen jsem četla, že se to líp pozná, až po několikaměsíčním měření. Já odhadla ovulaci jen jednou, předtím jsem byla na kontrole u gyndr a ta mi řekla i na jaký straně bude, ale další měsíce už jsem nevypoznala.
7. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
No tak uvidíme. Já vím, že je lepší měřit dýl, ale já si naivně myslela a doufala, že miminko přijde k nám hned a nebudu to ani potřebovat a hlavně se mi do toho nechtělo. Bojim se, že mě to začne za chvíli stresovat ještě víc. Právě já jsem nikdy nepociťovala příznaky ovulace, ale tenhle cyklus jsem si byla jistá, že to je to ono, ale grafík a teploty mě takhle vypekly. Takže stejně nic nevim :grinning:
Pavczo, ale děkuju :wink:
7. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Lulli, na grafík bych se mrkla, ale těsně po ovulce by teplota měla vyskočit o víc než jen o 1 stupeň, respektive měla by vyšplhat někam kolem 37, ale to je také u každé jinak. Někdo mívá 36,7 i po ovulce a někdo třeba i 37,2...
Pro opravdu objektivní odhad je důležité měřit každý den ve stejnou dobu hned po probuzení, aniž bys předtím vstávala a stejným nejlépe digi teploměrem.

Pavli, datum svatby pro manžu zas tak složité není, koineckonců vybíral si ho sám, právě aby se mu dobře pamatovalo, pro něj je spíš horší si včas vzpomenout ... :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jé žlabi, ty jsi hodná, tak já jdu zkusit sem hodit grafík. Podle mě je ale faaaakt divnej :sweat_smile: A dělám to každý ráno pořád stejně, tak nevim no.
7. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Třeba si za pár let nevzpomeneme ani my :slight_smile:
Tak já jdu asi už do hajan, ráno vstávám před pátou, tak ať se z postele vůbec vybelhám. :slight_smile: dobrou
7. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b

žlabi, tak snad jsem to udělala dobře.

Pavcza tak ti přeju krásné sny :wink:
7. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Už na to jdu :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
žlabi, myslim si, že 4.12. jsem měla ovulku. Byly to fakt docela velké bolesti podbřišku, jak kdybych tam měla kamení a druhý den skoro nic, ještě trošku bolavý. Nemocná nebo něco takového nejsem. A byly to jak bolesti před MS, možná i víc bolestivější. Ale ty teploty tomu fakt neodpovídaj. Tak třeba to rozlouskneš ty :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Teda lulii, z toho moc moudrá nejsem, ta teplotka ti docela lítá... jak dlouhé míváš cykly normálně? Ovulku bych tipla asi někde mezi 13 a 15 DC, ale mate mě ten pozvolný nárůst anebo si skoro říkám, jestli nemoha být ještě dřív ten 11 DC? Obecně by při ovulce měla teplota klesnout níž, než je průměrná teplota v rámci jednoho cyklu a hned další den vyletět nahoru. Tak ti tedy nevím...
7. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jo a zvláštní je, že toho 4.12. mi to předpověděli i kalendáře (těhu).
7. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
To je zmatek viď? Předminule jsem měla 34DC a minule 27DC.
7. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
To teda jo. Pak je tu vzhledem k tomu delšímu cyklu ještě možnost, že ovulka zatím nebyla... Zkus měřit ještě pár dnů a uvidíš, jak se to vyvrbí. Pokud bys měla mít zase delší cyklus kolem 34 dnů, ovulka mohla být klidně až někdy kolem 2O DC.
7. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak uvidíme, ale moc ti děkuju za shlédnutí :slight_smile: Jdu taky do hajan, zítra mě čeká náročný pracovní den :frowning2: Tak se taky hezky vyspi a krásné sny :wink:
7. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
dobrou kočky
7. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holčinky, hezký ráno přeju!
8. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.