• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ránko holky :slight_smile: . Tak včerejší ultrazvuk dopadl na jedničku s * :slight_smile: :slight_smile: . Všechno je tak jak má být. Mrňousek odpovídá podle velikosti 13.tt+1, což jsem včera byla i podle poslední MS, takže mám opět potvrzený TP na 13.6.2010 :slight_smile: . Brouček od hlavičky po zadeček měří 6,5 cm a pan doktor říkal, že přibližně plus 3 cm nožičky, takže jsme pěkně vyrostli. Máme necelých 10 cm :slight_smile: . Fotku mám v albíčku.

Jinak víkend byl úplně úžasný. Malá neteřinka je kouzelná a hrozně krásná. Brečí, jen když má nějaký problém a jinak je to usměvavé miminko. A pořád mi přijde maličká, i když ségra oponovala, že už je velká holka, že hezky vyrostla :grinning: .

Zběžně jsem jen dočetla Hedíka a Syll, že kontroly dopadly dobře, takže gratuluju a ať jsou miminka zdravá a pěkně rostnou :slight_smile: . Jsou ještě nějaké žhavé novinky ?? :grinning:
8. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj taurusko, moc gratuluju, to jsou výborné zprávy! Tak jen tak dál, ať pěkně rostete a jste zdraví! :wink:
8. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
Děkujeme Ajinko :slight_smile: . Včerejší kontrola mě značně uklidnila :slight_smile:, tak snad i další výsledky budou v pořádku.

Chicoolko, ještě pro aktualizaci tabulky. Další kontrolu v poradně mám 5.1.2010 a další ultrazvuk mám ve 20.tt tj. 25.1.2010. :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
Tauru moc moc gratuluju, fotečky jsou nádherný....
Jinak dneska budu mít asi depku já :frowning2: ta kamarádka, co jsme si spolu pěkně plánovaly mimi, tak včera našla //, hned mně to dolítla ukázat, byla jsem tak šťastná, když jsem to viděla, musela jsem ju objímat a moc, moc jí to přeju, je to nádherný a já budu konečně teta :grinning: :grinning: :grinning: akorát mě mrzí, že já pořád nic a navíc teď na to budu vážně myslet pořád a je mně jasný, že s takovouhle to miminko neuděláme už vůbec :frowning2:
8. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojda holky, zase jen trošku nakukuju :slight_smile:
taurusenko, moooc gratuluju ke krásnýmu mimísku :slight_smile:
popelko, jj, taky jsem si s jednou kámoškou plánovala stejně miminko.....no a já nic a ona je už v 7. měsíci.....strašně moc jí to přeju, ale každý setkání s ní mě vždycky hrozně vydepkuje a srazí na kolena.....fakt, stydím se za to, že se neumím radovat s ní, ale prostě to nejde.....tak ti přeju hodně síli a hlavně taky ty // :wink:
8. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tauru, super zprávičky, moc ti gratuluju. To je fakt tak hezký poslouchat takhle krááááááásný zprávy :slight_smile: Jinak 5.1. máš kontrolu? To dopadne určitě taky super, protože je to super den (jsem se narodila viš :grinning:).

Ajo, jsem ráda, že depka už trošku povolila, naprosto tě chápu- já ji měla před čtrnácti dny a bylo to hrozný.

Jinak holky, jestli jste dočítaly včerejšek večer, tak jsme tu se zlabinkou řešily mojí ovu-neovu, a jsem moc ráda, že dneska se mi tam konečně označila. Takže hážu vám sem můj grafík, abyste věděli, že vyjímky existujou. Moje teploty se naprosto vychylují od nějakých pravidel :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
8. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že včera jsem už nešpinila ani malinko a dneska taky čisto, tak mám radost :slight_smile: i když úplná radost bude samozřejmě až ve čtvrtek až mi to potvrdí doktor ultrazvukem, že hematom už není :slight_smile:

A gratulace Tauru :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Popellko, nesmutni :slight_smile: . Tímhle jsem si prošla několikrát, že moje kamarádky měli šputníky dřív než já. Akorát jsem byla asi jeden den zaražená, když nám svoje těhu oznámila moje ségra. Myslela jsem, že budu přece jen dřív těhotná než ona. Ale teď jsem šťastná, že máme další krásnou a zdravou neteřinku :slight_smile: . A vlastně v den, kdy se narodila, nám doktorka potvrdila těhu :slight_smile:.
Přece neznamená, že když je tvoje kamarádka teď těhotná, tak ty za dva tři měsíce nebudeš taky a je přece jedno, jestli budete vozit stejně staré mimísky nebo bude mezi nima třeba dvouměsíční rozdíl. Naopak z toho musíš vykřesat to pozitivum. Budeš se mít na koho obrátit o radu. Ona bude zkušenější, bude už vědět co a jak :wink: .
8. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Popelko, neběduj, já jsem na tom úplně stejně. Moje segra nám o víkendu oznámila, že čeká druhý miminko a vyšlo jim to tak, jak si naplánovali. Otěhotněla v září, kdy my jsme se začli snažilkovat. A já nic. Ale jsem moc šťastná za ní, ale já chciiiiiiii taaaakkkkyyyyy :sunglasses:
8. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Holky, já si tímhle taky prošla... před Pepčou jsme potratili, podle všeho dvojčata v 7tt, a pak jedna holka, taková kráááááááva důležitá jak zábradlí co měla pocit že sežrala všechnu moudrost světa, se vyprsila že čeká druhý, ale navíc ještě klidně kouřila atd, tak to jsem si obrečela jak želva, proč taková kráva jo a my ne... ale Pepča na sebe nenechal dlouho čekat. :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
Lulii, tak to budeme mít toho 5.1. hezký den :slight_smile: . Moje kamarádka má syna, která se taky narodil v tento den a už oslaví neuvěřitelné 9. narozeniny a přitom je to nedávno, co byl ještě v bříšku :dizzy_face: .

Pepinko, tak to jsem ráda, že už je to s tím špiněním v pořádku. Ve čtvrtek hned napiš, jestli je ten hematom pryč :slight_smile: .
8. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Tauri, určitě, mám uložený mobily na tebe a Motol, tak určitě jedný z vás napíšu jakmile vylezu z ordinace od doktora.
8. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Pepi, taky dobrý příběh. Já bych je za to kouření v těhotenství normálně zmlátila. Já když viděla, když jsem šla za segrou do porodnice a tam před porodnicí stály ženský s pupkama (pořádnejma) a hulily a to byly převlečený do anděla s tim, že za chvíli možná budou rodit. Teda já bych jim to cigáro omlátila o palici, fakt.

Teď jsem se úplně rozčílila :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
luli, nejlepší bylo že argumentovala tím, že děcko je od ní už na nikotin zvyklý, a že mu ho tím pádem nemůže sebrat.... no hnus....
8. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Tééééda to byla fakt kráva :zipper_mouth:
8. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
jen nevím jak to řešila po porodu, když je děcko na nikotin zvyklý, jestli to foukala na něj.... :rolling_eyes: :angry:
8. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Teď si mě úplně rozesmála, ale možná že jo, že používala kouř z cigára místo dudlíku, aby přestal plakat. Ale to už by byl fakt docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
já si tady vyčítám když si jednou měsíčně dám skleničku Pepsiny (mám ji moc ráda, ale vím že miminku kofein nesvědčí), a pak jsou druhý co hulej jak fabrika... a je jim jedno že každej šluk vlastně přiškrcuje pupečník a mimi v tu chvíli vlastně nemůže dýchat a dusí se
8. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Holky díky za podporu, tu člověk vážně občas potřebuje, ještě že já vás tady mám :wink: a taky jsem strašně ráda, že v tom nejsu sama, že je nás tady takových víc, že mě chápete :pensive:
mucipuci: jo tak to je a proto si člověk nemá nic plánovat :rolling_eyes:
Holky a jelikož je to má nej kamoška, tak se s ní setkávám hooodně často, mám ju strašně moc ráda a hrozně moc se na toho jejího mimíska těším, akorát, že jak jsem si to předtím nepřipouštěla, že tomu necháme volnej průběh atd. tak teď bych ju chtěla v podvědomí "dohonit" atd. jasný, že pár měsíců rozdíl by mně vůbec nevadil,jenom se bojím, aby to nebylo pár let :frowning2:
pepi: jo zrovna včera jsem si na tebe vzpomněla, slyšela jsem příběh o holce, která šla na potrat, protože když sexovali byli na mol a prostě hned ze začátku odsoudila to dítě, že by to nebylo zdravý atd, tak šla prostě normálně na potrat.......jak k někomu takovýmu může miminko chtít????
8. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak to se zase jen potvrzuje to, že i když snažilky nekouří, alkohol si dají jen příležitostně, žijí zdravým životním stylem, tak i kdyby se rozkrájely, tak si na miminko musejí počkat. Už jsem to tu jednou psala Chicoolce, kdyby místo zdravého jídelníčku prolezla každý den tři fastfoody, tak čeká paterčata :grinning: :grinning: .
Jinak co se týká cigaret nad kočárky s malými dětmi, tak do mne a manžela hned vletí 220 čertíků :angry: :angry: :grinning: .
8. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Popelko, ach jo... jako jo, asi jí trošku rozumím, bála se ale někdo jí měl vysvětlit, že na ni se dítě napojuje až někde kolem pátýho šestýho týdne, že do tý doby je to samostatná jednotka, a ani alkoholovej počátek neškodí... někdo si měl dát tu práci a tohle jí říct. Nebo to byla jen výmluva a prostě to dítě nechtěla, tomu bych věřila víc.
8. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, Tauru gratuluju ke krásnému ultrazvuku, Pepi, super, že už to máš v pořádku. K tomu kouření, mamky kolegyně, dvacetiletá slečna, když otěhotněla, taky nepřestala kouřit a taktéž tvrdila, že lékař řekl, že kdyby přestala v půlce, bylo by to pro to dítě horší, když už na to byl zvyklý. Holčička se naštěstí narodila zdravá.
Tak jsem myslela, že už dneska budu 1DC a zatím nic.
8. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Budu se muset s váma rozloučit, práce nepočká :angry: Tak se tu mějte a moc nedrbejte ať vás večer stihnu dočíst :wink:

Pápá :grinning:
Popellko, nesmutni, já mám taky plno kamarádek, který teď otěhotněly a vůbec se nemusely snažit a teď jim závidím. Ale prostě ne všem to vyjde, podívej, kolik nás je tady a někdo se snaží už hodně dlouho. Musíme to překousnout, je to těžké, ale na nás se taky jednou usměje štěstí, neboj! :wink:
Pavczi, úžasnej doktor.... asi taky sám kuřák že? děti kuřaček se rodí předčasně, menší, s dýchacími obtížemi atd....
8. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
dobré ránko holky, ani jsem nestihla dočíst, tak nevím, co je nového... jenom jsem mrkala na grafíku Lulii a taky bych řekla ovulku tak 13-15 DC, uvidíme, jak se budou teplotky dále vyvíjet. Já jsem s ovulkou ani nepočítala a grafík mi ji dnes taky vyznačil, takže nestačím zírat.

http://www.fertilityfriend.com/home/239462

takže teď ještě tak 10 dní a dorazí mrcha - už aby to bylo a mohli jsme se zase začít snažit :wink: Tento měsíc jsme to ještě nechali, ale příští měsíc, je náš!!! :slight_smile:
8. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
jo, lulli, jenom jsem chtěla říct, že mě ta teplota jde taky nahoru pěkně pomalu :wink:
8. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Popellko, tak to je tedy síla. Hned takhle na začátku bez jakéhokoliv ověření, zda je nebo není miminko zdravé. Pravdou je, že s manželem jsme se shodli v tom, že kdyby nebylo miminko v pořádku, tak půjdu na přerušení. V tomto jsme oba nesobečtí sobci. Ale to bych nejdřív prolezla spoustu ordinací a podstoupila všemožná vyšetření, než bych něco takového udělala. I kdybychom byli s manželem kdovíjak na mol, tak bych na to přerušení bezdůvodně prostě nešla ani za nic na světě. Moje kamarádka, která má teď zdravého měsíčního chlapečka, podstoupila ve velmi raném stádiu, kdy se těhutest ještě ukázal jako negativní, rentgen. Trnula pět měsíců, než se prokázalo, že to na miminko nemělo vliv. Myslím, že už jsem to tu jednou psala. A teď si vem Popellko, že by zastávala stejný názor jako ta holka. Prostě by přišla o zdravé dítě a notabene vytouženého a vymodleného chlapečka (už mají šestiletou a pětiletou holčičku).
8. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahooooj berušky :slight_smile:

Tak především gratuluji Taurusence, že kontrola dopadla v pořádku a že už je prcek takhle veliký. Mám z toho opravdickou radost. :slight_smile:

Dále mám radost s pepinky, že už snad hematom je pryč, uvidíme ve čtvrtek, ale určitě to bude dobré. Ale jen se dál šetři, určitě to neznamená, že teď můžeš juchuchů, juhahá až do vyčerpání, ale to ty jistě víš. :wink:

Dál mám radost ze zlabinky ms, že v pohodě dorazila.

No a holkám, co mají depky, musím říct, že bude líp!!!! :wink:

Jdu opravit tabulku.
8. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
tak jsem dočetal :slight_smile: všem třem našim těhulkám, které měli včera kontrolu, moc gratuluji!!! Moc Vám to holčiny přeju, ať jde všechno tak, jak má..

jak jste se bavili o těch náhodách s těhu příbuzenstva, tak moje sestra porodila v den, kdy já jsem potratila. Hold, osud tomu tak asi chtěl, ale nebylo to pro mě jednoduché... :unamused:
8. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.