• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pepi, možná kecala, aby měla nějakou omluvu. Ale předčasně se nenarodila a jak říkám, kupodivu bez problémů, už jsou jí víc jak dva roky.
8. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
pepi, jo máš pravdu asi ho nechtěla, i když její ségra tvrdí, že by si ho nechala, ale když byli tak napití - chjo, asi osud no :confounded:
aji já vím, ale trpělivosti mně do vínku moc dáno nebylo :grinning: :grinning: :grinning: i když holt budu muset, že.
Jo a taky jsme se s holkama dohadovaly o tom kouření, protože všechny mně tvrdí, že se nemá přestat hned, ale že musí přestat postupně, no nevím - já už ju s cigaretou moc vidět ani nechcu :angry:
ahoj kebu, tak jak je??? :confused:
8. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
tauru: no vezmi si, to je strašný. taky bych to neudělala, kdybych si neověřila, že to bude OK, tomuhle prostě nerozumím, ale je pravda, že někdo jde na potrat a nepřijde mu to tak, je rád, že to udělá - brrrr děs :rolling_eyes: chápu, že někdy jsou okolnosti a je to každýho věc, ale já si to nedokážu představit.
druhá známá z mého okolí otěhotněla taky když byli taky napití (její manžel nepije, ale na svatbě svýho bráchy se "pískl") a vznikla z toho rozkošná krásná ZDRAVÁ holčička!!!! :grinning:
8. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj popelko, je celkem fajn, blíží se vánoce, který miluju, takže se na ně moc těším :slight_smile: a neboj, nejsi v tom sama, mě teď mrcha taky jistojistě dorazí, tak aspoň nás bude na snažení víc a nebudeme se bát vlka nic :sweat_smile:
8. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, za tu chvilku ráno jste toho dost napovídaly!!!!! :slight_smile:

taurusenko - moc gratuluju k tak uspešné kontrole, další hned po Vánocích, tak to rychle uteče.

dneska jde ségra na kontrolu, už je 22.tt, tak to snad všechno bude v pořádku, nemůžu se dočkat až ze mě bude teta malého synovečka nebo neteřinky - no ještě si chvíli musím počkat :slight_smile:

mrcha zatím nikde, ale podbřišek bolí, takže ji můžu vyhlížet z okna :frowning2:

bavily jste se tady o kouřění v těhotenství - moje kámoška je silná kuřačka, kouřila dvacet denně a když otěhotněla, tak jí dr. povolila 1-2 cigarety denně, že to bude menší zlo, než by prošla odvykací kůrou a byla z toho vystresovaná... snížila to opravdu na ty dve cigarety denně a ke konci těhotenstváí přestala úplně a narodil se jí zdravej, krasnej, velkej klučina...
8. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
ajinko - a vy jste se už do toho Sanusu objednávali? jaký jsou tam objednací lhůty?
8. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
kebu: jééé tos napsala moc hezky, jo já mám po ní a jak teď budou ty Vánoce, ta atmosféra všude, nákupky, koledy, rolničky, dárečky, cukroví, pohádky,.....a hodně volna v práci..... tak to miliskování bude jedna radost :grinning: :grinning: :grinning: a doufám, že se tady povede hooooodně těhulek a že se zmenší spodní tabulka a zvětší ta horní :wink:
tak já jsem měla minule zpoždění 9 dní a nic, na testu jedna čárka,.....a kamoška teď měla 3 dny a hned // a kdybyste viděly jak krásný ukázkový dálnice :grinning: no co, aspoň už vím, jak to má správě vypadat naživo, ne :grinning:
navíc holky ona nepočítala žádný plodný dny, ovulku, neměřila teplotu, žádný vitamíny, žádný grafíky, milovali se párkrát do měsíce....... a bylo :grinning:
8. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
poppelko - a to je možná to, prostě to moc kamarádka neřešila a povedlo se. ono asi fakt hodně děla psychika. někdy se to povede, přestože tulení bylo jenom jednou za ten měsíc, a nepovede se to, přestože se tulíme o stošest...
8. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
popelko, někdo hold má štěstí, jiný ne... ale já si říkám, že jednou se musíme dočkat všechny - podívej se na taurusenku, jak dlouho se snažila a zatím má krásné bezproblémové těhu :wink: nám to snažení vyjde asi na přelom roku, takže novoroční snaženíčko je taky super :sweat_smile:

zebrafko, Sanus je nějaké centrum asistované reprodukce?
8. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Taky se musím vyjádřit ke kouření. Já jako absolutní nikdy-nekuřák tohle neumím pochopit. Nikdy jsem nebyla na ničem takto závislá. A jsem ráda, že se žádných podobných závislostí nemusím zbavovat. Ale jako občasný návštěník hospůdek apod. jsem pasivní kuřák, když to čuchám že jo, takže to taky trošku odnáším. Ale to by člověk nemohl nic. Každopádně mám kamarádku, která se kvůli mimi kouření vzdala, vydržela to i rok po porodu a teď se k tomu vrátila. Jsem jí říkala, jestli se nepraštila do hlavy, proč s tím zase začínala. Nepochopím. :confounded:
8. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
jj, holky, proto se ani nedoporučuje tulení každý den... mě doktor řekl, že se máme kolem plodného období snažit obden a mimo plodné období tak jednou týdně, aby byly spermijky pěkně uzrálé :grinning:
8. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Já jsem kouřila a dost a teď už je to 3,5 roku, co nekouřím a jsem za to ráda. Doufám, že už mě to nikdy nechytne, je to hnusný!
8. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
kebu: no akorát, když nevíš, kdy je to plodný období, tak je to trochu blbý :grinning:
8. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
popelko, tak to určitě :grinning: proto se vyplatí měřit teplotu, i když ta ti to taky ukáže zpětně :grinning: já mám tu výhodu, že chodím na folikulometrii a tam dr sleduje velikost folikulu a řekne mi, kdy přibližně praskne. Ale my už se snažíme taky skoro rok a půl :unamused:
8. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Jo holky, a já se teď přesvědčila, že mám věřit fertility, kde ukazuje ovulku. Myslela jsem si, že ten 18DC bylo brzo a že ovule byla až 21DC, ale když jsem to dostala 33Dc, tak si spíš myslím, že už byla toho 18Dc. No tak příště tomu budu věřit. I když si myslím, že zatím každý měsíc jsme se snažili kolem toho plodného období obden a nic. Nemusí se to vždycky povést, i když je ovule a sexík. Prostě spermie tam asi nedoputuje.
8. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Holky, já už taky dlabu na počítání plodných dní, na sledování ovulace atd. Kašlu na to...a to mám doma ještě ovutesty, ale dost přemýšlím, že je nepoužiju, nehodlám se tímto stresovat. Tak je třeba za sníženou cenu prodám...tak kdybyste některá měla zájem, udělám vám cenu... :grinning:
8. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
to určitě aji, taky může být problém v neprůchodných vejcovodech atd... ono je toho víc a člověk nikdy nemá jistotu. Ale pokud jste už jednou otěhu, tak by tenhle problém u tebe být neměl.

Je to hrůza, nikdy bych nevěřila, že nám bude tak dlouho trvat, než otěhotníme, že to je takový problém...
8. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
taky jsem se už vybodla na sledování příznaků, jestli to je nebo nené ovulace, dva měsíce jsem měřila, teploty lítaly nahoru a dolů jako na houpačce, tak jsem si řekla dost. nechci vyrábět dítě, chtěla bych, aby přišlo až bude vědět, že je pro něj ten nejlepší čas. proto jsem se přihlásila na půlmarathon a začínám trénovat, budu se soustředit na něco jiného a když se zadaří, tak se půlmarathonu ráda vzdám ve prospěch manžela... :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
kebulko - jj Sanus je soukromá klinika, kde je gynekologie, plasticka chirurgie a i centrum asistované reprodukce, je to v Hradci
8. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
tak já nemůžu říct, že bychom vyráběli dítě, ale teplotky sleduju, za a protože mě to baví a za b, jsem ráda že vím, jak funguje nebo nefunguje moje tělo.
8. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
kebu - to je pravda, že pak člověk ví, jak tělo funguje, jenom jsem si říkala, že jsem s tím měla začít dřív, než jsme se začali snažit, ale to mi přišlo zbytečný :slight_smile: přiznávám ale, že ráda lezu na ferrtility, líbilo by se mi mít i VIP účet a vidět ty vymakanosti kolem :slight_smile: pro mě to je spolehlivej menstruační kalendář :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Jo, taktéž netušim, kdy tu ovulku mám, vypadá to, že cykly mám nestejně dlouhé, měření se mi moc nechce, jsem na to moc líná, přemýšlela jsem nad ovu testama, ale pak říkám, že taky na to kašlu, že zatím budem zkrátka zkoušet, buď to klapne nebo ne. I když si to taky už moc přeju, aby jooooo :grinning: Taky si říkám, kdybych to tušila, vysadila bych prášky mnohem dřív.
8. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Kebulko, ale neprůchodné vejcovody by mi poznal gynekolog na ultrazvuku, nebo ne? No uvidíme, jdu zrovna volat do Sanusu a objednáme se na leden. Tam nás proklepnou :wink:
8. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
holky nezkušená se zase zeptá? jaký fertility????? co to????
pavli: tak to samý si říkám s těma práškama taky, měla jsem to vysadit už v červnu :angry: když já ještě nebyla na 100% rozhodnutá
chico a zebi: to je správný přístup :wink:
8. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak jsem si změnila fotečku. :slight_smile:

zebrafko: naprosto souhlasím. Nechci vyrábět dítě. Za ty 3 měsíce snažení a 3 měsíce nesnažení mi to došlo, že tudy cesta nevede a že takhle děťátko na svět přivést nechci. Musela přijít ta ureaplasma, aby mi to došlo. A jak se teď jenom těším na to, že se budeme moci s drahým jenom tulit. Kéž bychom už na Vánoce mohli, už je to na palici. Na kontrolu jdu teď v pátek, tak při troše štěstí se výsledky dozvím před Štědrým dnem. A pak si nadělím pod stromeček mýho miláčka. :grinning: :grinning: :grinning:
no my mame jeste půlrok čas, ale případně sanus bude taky místo, kam se obrátíme o pomoc...
chico - to je relax fotka! tady leje jako z konve, takže je i mírně provokativní :slight_smile: budu držet pěsti, ať si můžete pod stromeček nadělit sami sebe :slight_smile: a hlavně ať už jsou ty testy v pořádku!!!!
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
zebrafko: jojo, to byl loni krásný den na kolech a hrozně jsme se nasmáli, když jsme tam na tu slámu lezli. Miláček vždycky nastavil samospoušť a drápal se tam a několikrát to nestihl, tak jsme se u toho nasmáli. Tak vždycky, když na mě padnou tady na koníkovi chmury, kouknu na fotku a budu vědět, že se s mým drahým máme fajn zatím i bez miminka.
Jinak opravdu věřím, že testy už vyjdou v pořádku. Ale čekat musím tak jako tak. :slight_smile: Tohle miminko, co je už určitě někde na cestě, mě naučilo velké trpělivosti. :grinning:
8. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
chico: krásná fotečka z léta :grinning: jojo třeba si na Vánoce nadělíte jeden druhýho a testy OK moc vám to přeju :wink:
8. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
popellko: díky, díky. To by byl krásný dárek. Zázraky se dějí. :dizzy_face: Tím víc o Vánocích. Stačí jen věřit. :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.