• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jojo já věřím :grinning:
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
se omlouvám, jsem se zažrala do práce :grinning:

aji, myslím, že neprůchodné vejcovody se dají poznat jen na laparce, ale nejsem si tím jistá. Když jsem byla na utz, tak mi doktor říkal, že na utz se dá jen poznat, jestli jsou zvětšené, nebo ne. Pokud ano, tak pak je tam nějaký problém... ale podle mě to poznají až na laparce.
8. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Popellko, fertility friend jsou stránky, kde si můžeš zadávat naměřené teploty a vytvoří se ti tam graf.
8. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
tak jsem uspala Pepču, najedla se a asi si půjdu taky lehnout :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
pepi - upřímně závidím, šla bych si dát dvacet hned :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
pepi: též bych si šla dáchnout, jsem nějaká vyřízená, špatně jsem spala...
8. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
pepi: jen pěkně odpočívej, ať se má prcek dobře :grinning: já bych spala, až bych brečela, dneska ráno jsem myslela, že nevstanu a to je teprve úterý, už se nemůžu dočkat příštího týdne - od středy volno, to bude pospáníčko :grinning:
aji: dík za vysvětlení a takhle náhodou nějaký výpočet období plodných dnů podle MS tam asi není, že :sweat_smile:
8. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
jé, popelko, to se někdo má, od středy volno - to máš až do nového roku? já jdu bohužel do práce i mezi svátky - 30 a 31.12 :frowning2:
8. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Kebulko: já půjdu asi 21.,22. pak asi 29.,30. ...bude to takový nakouskovaný, ale už se těším, i tak bude volna dost. Loni to vycházelo líp a já byla doma 14 dní.
8. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky!
dneska to tu teda už od rána pěkně jede, tak jsem vás jen zběžně zkoukla, je tu moc nových stránek tak nebudu vše dočítat :grinning:

tauru, hedik: gratuluji k úspěšným kontrolám, hlavně že je vše jak má být tak jen tak dál ať pěkně rostete :wink:

pepi: to je fajn, že už nešpiníš.. stejně i nadále ale buď opatrná aby se to třeba neopakovalo, opatrujte se :wink:
8. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
chicool, máš pravdu, toho volna bude dost a já už se na něj hrozně těším... a taky na pohádku :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
teda já se dnes v noci taky zrovna moc nevyspala.. :frowning2: přikládám to ale tomu že manžílek je nějakej asi nastydlej nebo co a v noci za posledních pár dnů neuvěřitelně chrápe a díky tomu jsem v noci několikrát vzhůru protože mě to vzbudí a nemůžu usnout.. :angry: :grinning: ráno jsem se hoooodně nutila z postele, vůbec se mi nechtělo..
ve čtvrtek a v pátek mám ale taky dovču takže se na to mooc těším! :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Blíženko ahoj. :slight_smile: Je tu toho dost, občas za celý den sotva něco přibyde a jindy jsme ukecané až až. :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
kebulko na pohádky se taky těším a to mooooc :slight_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
chicool ahoj :slight_smile: když jsou tu dvě stránky tak je v pohodě přečtu, ale od včejška večera docela jedete :grinning: nezapomněla jsem na nic, nic dalšího mi doufám neuniklo.. :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
jo to se mám, teď v pátek bych chtěla jít dřív z práce a jet s manželem a děckama na ty vánoční trhy, pak půjdu jenom pondělí a úterý a od středy bych měla mít volno do úterý. bohužel ve středu 23. prosince musím jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad to tady pomocí koníka nějak přežiju (a než přelítnu co se za ten týden stalo novýho, to bude taky trvat, protože net zatím doma nemáme) a pak jdu až 4.týho - zato hned ráno na inventuru - bleee :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
já jsem v práci taky do 23. a ještě k tomu do pěti, přestože jsem měla od dubna naplánovanou dovolenou (musíme vyplňovat v dubnu plán a co nejvíc se ho držet), jenže šéfka mi zároveň až po vyplnění plánu na ten den hodila službu do pěti a já to neřešila hned, že dovolený vánoční stejně probíráme ještě zvlášť, jenže musim přijít, přestože jsou tu i jiné kolegyně, ale žádná nebyla ochotna být do pěti a v úřední hodiny tu někdo být musí :frowning2: tak místo toho aspoň budu mít dovku 28.-31.12. i když jsem jí původně nechtěla, ale naštvali mě, tak jsem řekla a nepudu :slight_smile: a to mi prošlo. A manžel je taky v práci de sedmi, ale naštěstí nemusí na Štědrej den, i když původně měl, tak aspoň tak.
8. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Já jsem se dnes dozvěděla, že musím ještě pondělí a úterý 21. a 22.12. do práce. No ale ve středu si vezmu volno. To je najednou povyku, loni byla krize, že jsme byli doma i v lednu a teď se všichni můžou zbláznit.
8. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
pavczo, tak já budu 23.12. v práci do 19 hodin :unamused:
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Jejda, kebul, to je blbý. :unamused:
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Holky, já budu na Štědrý den bez manžílka, má službu! Přijede až 25. ráno po noční. :frowning2:
8. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
holky teda to je mně vás líto, já si stěžuju, ale měla bych tady být jen do 14:30, ale možná se mně podaří jít ještě o 2 hodiny dřív :dizzy_face:
ale ještě, že na ten Štědrý den nemusíme, to by bylo fakt strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a toho 23.tího nám to tady spolu uteče, co myslíte? :grinning:
8. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
jinak my jsme si dovolenou psali už teď v listopadu na celý příští rok - to jsou teda nápady :confused: :rolling_eyes:
tak jsem si napsala hlavně léto a na Vánoce mně zůstaly 2 dny, protože já doufám, že příští Vánoce už tady nebudu :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
aji: tak to je blbý.. :frowning2: ale tak si prostě štědrý den o jeden den posunete a uděláte si ho 25. ne? :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
já budu mít dovču od 23. až do konce roku - teda doufám že mi jí šéf podepíše.. :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj Holky,jdu vás pozdravit,máme problémy s netem,takže ani nemůžu pořádně napsat,doufám,že se máte všechny předvánočně i když je tam počasí naprd a vánoce asi budou na blátě,tak kdo jste v práci at vám to utíka :wink:
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Bliz, no jasně. Jako v Americe :wink:
8. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Taky myslim, že 23. uteče, přepínat se tu nebudu :grinning: udělám si vánoční pohodu. Ají, to máš blbý, že manžel nebude doma, já ho vloni neměla na 1. svátek, letos to zatím vypadá na 1.1.
8. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Popell, no to by mi piclo, my nadáváme v dubnu, si nedovedu teď představit, kdy budu chtít dovku v příštím roce. A taky jsem říkala, že když mi šéfka slibovala příští rok přednost ve výběru vánoční dovky, že doufám, že příští rok budu mít tu, co mi nikdo už neveme :slight_smile: ale to jsem si řekla pro sebe, nahlas to nebudu křičet, protože jako naschvál to nevyjde.
8. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Popellko, to víš, že už za rok nebudeš v práci! To je jasná věc! :wink: Už budeš někde pobíhat s pupíkem anebo rovnou s mimísem!
8. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.