• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tedy to je rychlost. Než se zeptám, už mám odpověď :slight_smile: . Tak to jste měli štěstí, že se to takhle povedlo. To zabydlování bude náročné, ale nezapomeňte domeček pořádně pokřtít, ať se tady můžeme radovat z další těhulky. :wink:
26. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
:grinning: to nevím, kam to spěje. Mne by to v životě nenapadlo, ale dopadlo to tak a naštěstí to nebyl úchyl a byl celkem fajn :grinning: :dizzy_face: My jsme se stěhovali v listopadu taky za Prahu, konečně do svého. Sice byt, ale má 100m.
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
taurusenka: krásný příběh, jednou ho můžete vyprávět svým dětem místo pohádky na dobrou noc :grinning:
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Blizennec na toho hlídače pozor máme domeček a tak jsme si k něnu taky pořídili psíka hlídače ale zatím to spíš vypada ná že to bude pes postelový.Teda je to štěně ale toho bordelu co zválne když je doma sám :angry: a pěkně systematicky mi likviduje všechy boty :angry:
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
flosmanka: no tak důležitý hlavně je, jak to dopadlo že :sunglasses:
a do práce dojíždíte do prahy, nebo jste si kvůli tomu i měnili práci?? není přeci důležitý jestli je to byt a nebo baráček, důležitý je , že je to vaše :wink: já bych klidně do bytu šla taky, jenže manža chtěl prostě domeček, kde budeme mít toho našeho hlídače :slight_smile: no a 100m na byt to je přeci krásný - teď už jen aby nebyl dlouho prázdný :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
janulka toho se taky trošku bojím, budeme to muset ještě pořádně probrat a když už to bude nějaký velký pes, tak bude muset mít jasný pravidla..
26. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
taurusenka: já mám také přítele z randete :wink: Já tam měla: Jsem, jaká jsem... No smršť typu: "a jaká jsi?" Jedinej můj přítel mě zaujal. A dopadlo to skvěle. Mám pocit, že to tak prostě mělo být.
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Blízennec: vyprávět jim ho můžeme, jen aby pak nechtěli pořád brouzdat po internetu :grinning: . Navíc si sem vědoma, že to byla neuvěřitelná klika, že nám to vyšlo. Jak píše flosmanka, na úchyla na netu narazíš spíš než na ulici. Jinak vám přeju, abyste ta pravidla pro vašeho budoucího hlídače postupně neodbourávali :grinning: . Oni ty hafici umí dělat oči. :wink:
26. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
když už jste u toho seznamování :slight_smile: tak my s manžou jsme se taky seznámili zajímavě ;)
bylo to v srpnu, byla jsem zrovna na chalupě. přišla sousedka (již ve velmi dobré náladě), že slaví 25 a jestli by se tak milý sousedi :wink: nechtěli přidat k oslavě. já, v teplákách a svetru, no tak na chvilku zajdem. převlíkat se přeci nebudu jsme na vesnici, koho bych tu ještě tak mohla potkat, všechny tu znám.... to jsem ještě netušila jakou kravinu říkám :astonished: za dobrovolné hasiče z vedlejší vesnice tam byli petře (oslavenkyni) popřát dva hasiči - jeden z nich samozřejmě byl můj budoucí nastávající :grinning:
docela náhoda - na to, že na chalupu tam jezdím celý můj život a on vlastně taky (má tam kupodivu babičku) a za těch x let jsme se potkali až teď... a to jsou vesnici ani ne 2km od sebe - holky tomu se říká fakt NÁHODA :sunglasses:
26. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Jo o tom bych ti mohla referovat.Taky jsem myslela že bude mit pravidla a nic se nekoná.Místo v obýváku kde měl připravená pelíšek spí v lolžnici na dece,a kdyby to bylo jen na mě asi by spal i v posteli :grinning: ,atd....Teda už trochu jo ale na tu přísnou výchovu já asi u nás nebudu ani u psa ani potom u dítěte
26. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
:dizzy_face: my taky na líbím se ti - ty vago ... Tak napíšu i náš příběh :slight_smile: , tak se omlouvám

.. Pár dní před vánoci 2003 jsem pracovala v RA, nic moc už nebylo tak sem se pěkně nudila, byla na netu a přes už nevím kde (snad idnes), a tam byl odkaz na fotoseznamku. Tak jsem si říkala, to se schválně podívám, co za "divnotipy" se tam může seznamovat. Zadala jsem si podle vyhledávače svého ideálního partnera a vyjel seznam s pravděpodobností souhry nebo co v %. Na prvním místě shody byl nějaký Marek, 97% shoda! Rozklikla jsem to a to byl můj manžel. Jenže .... já pak šla na vánoce domů, měla jsem 14dní volna a navíc jsem chodila s takovým pánem .. neklapalo to a proto jsem pořád přemýšlela o tom klukovi Markovi :grinning: Po novým roce jsem přišla do práce, šup na net, ale zádrhel.. vůbec jsem netušila, na jaký seznamce to bylo a jaká byla adresa :pensive: 14dní mi trvalo, než jsem to našla, pak jsem mu chtěla napsat, ale musela jsem se zaregistrovat. Tak jsem to zavřela s tím, že to teda ne a že na to prdím. Pak mi to nedalo a asi za týden jsem se zaregistrovala a napsala mu .. Odepsal až za 3dny, pak zavolal, do týdne jsme měli 1. rande, 2.den hned znova a po 3 týdnech sme si řekli že se vezmeme - bylo to tak silný a nepopsatelný :dizzy_face: Cítila jsem, že je to můj budoucí muž .. Ale kvůli penězům jsme se nakonec vzali až po dvou letech a je nám krásně do teď (až na pár bouřek) a plánujeme mimíse :dizzy_face: :grinning:

Fakt se omlouvám za délku a možná chybky, píšu rychle ..
26. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
přemýšleli jste už o tom co by jste radši jetli kluka nebo holku. Vím nejdůležitější je aby to bylo zdraví, ale co si bedeme nalhávat :sunglasses: . Já bych radši hoklu Emu a přítel kluka Vojtu.
26. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Chicoolo, tak to jsem ráda, že vám to taky vyšlo. Jestli si dobře pamatuju (přece jen už je to víc jak čtyři roky), tak manžel mi tam napsal : tak já se schválně zeptám a jsem zvědavý, na co mi odpovíš. Pak následovali otázky na mojí práci a trávení volného času :grinning: .
Ovšem do dneška mám na talíři, že jsem ho nechtěla :angry: . Manžel se prý do mne zamiloval hned, jak jsem mu posalal fotky, ale mě to trvalo měsíc od našeho seznámení. Bylo to 16.7.2005, byli jsme v ústecké zoo a ten den jsem do toho vlítla až po uši. Nevím proč, nevím, že by se stalo něco vyjímečného, ale prostě se to stalo a to je na tom to nejkrásnější. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
:confounded: aha, vy na Rande, jsem to popletla :confused:
26. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
koukám že na seznamování se tady zatím převažuje internet . to jsem tu jediná, která svého budoucího již od první chvíle viděla "live" :grinning:
26. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
janulka: jasně že nejdůležitější je aby to bylo zdraví - já bych chtěla děti dvě - nevím proč, ale první by se mi líbil kluk a pak holčička.
26. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Blizenec: dojíždíme do Prahy, ale já jsem v práci úplně na stejno jako když jsem jezdila z P4 na P9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to bydlíme 40km od Prahy .. Jsme spokojení, ještě před 2 rokama jsme tvrdili, že z Prahy nejdeme, ale na byt tady nebylo, tak jsme se rozhodli pro náš byt. Je novej, byl levnej a hlavně velikej. Teď jsme bohužel nakonec zdědili ten byt v Praze po tchýni, ale už za ten půl rok se vše změnilo a my do Prahy už nechceme, takže byt v Praze prodáme :sweat_smile: Je to paradox co?
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, krásné příběhy, tak já se taky rozepíšu.
Já se tam zaregistrovala po rozchodu s bývalým, chtěla jsem se jen rozptýlit a popovídat. Na většinu vzkazů jsem ani nereagovala...a on byl jiný, zábavný a vždy jsem se na jeho vzkazy těšila, ale nic jsem z toho nevyvozovala. Pak jsme si domluvili procházku, já na ní šla s tím, že aspoň nebudu doma sama, nic víc jsem od toho nečekala. Na procházce jsem vyžuňkla jedno pivo, snědla brambůrky a on mi dodnes říká, jak jsem ho tím dostala. Prostě kdybych se snažila ho sbalit, tak se chovám jinak a asi by to neklaplo, ale já byla sama sebou, páč mi to bylo fuk. Asi po 4 měsících se ke mně nastěhoval. Vzít jsme se ještě nevzali, my budeme mít napřed mimi. Máme všechno obráceně, napřed jsme zrekonstruovali byt, teď přijde na řadu mimi a pak svatba. :grinning:
26. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Vzhledem k tomu, že chceme jen 1 dítě, tak já bych radši holčičku Miu .. Manžovi je to jedno, ale jestli to bude kluk, tak buď Adam nebo od včerejška přemýšlíme nad Marco :slight_smile: (skoro po manžovi)
26. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
U mě se to střídá, chvíli chci raději kluka, chvíli holku... Ale pokud nebudeme mít kluka, jejich rod nemá mužského pokračovatele.
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
flosmanka: já bych řekla že na dojíždění do práce to já budu mít trošku dál než doteď ale manža to bude mít určo daleko blíž - na km to vyjde skoro na stejno, ale časově to bude mít daleko lepší. teď když jezdí z práce ( z letňan na břevnov) tak musí přes letnou a holešovice a tam to celej den stojí, takže to je min! na hodinu cesty - už je z toho úplně hotovej, jak dlouho jezdí. teď bude do našeho nového hnízdečka jezdit cca 20min. - zkoušeli jsme tam jet právě v tu dobu cca 5, 6 hod (kdy se jezdí z práce) a úplně v pohodě.
no a nechcete ten byt v praze třeba radši pronajímat?
26. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
No tedy holky, to seznamování je fakt úžasný :slight_smile: . Když jsme spolu byli s manželem pár měsíců, tak jsem si to vychutnávala a pořád jsem mu říkala, že ženská si má užít první tři měsíce, protože pak z toho dalších třicet let žije, ale musím říct, že manžel je pořád skvělej a to do té míry, že se s ním snad ani nejde pohádat. Nejdéle jsem vydržela se na něho zlobit 8,5 hodiny a z toho 8 hodin jsem spala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tak snad jsem to teď nezakřikla.

Janulko, přemýšleli. Jak píšeš, nejdůležitější je zdraví a hlavně aby vůbec nějaký mimísek byl :grinning: . Ale pořád tíhnu k holčičce. Když myslím na miminko, tak mám před očima holčičku. Pokud by se to povedlo, byla by to Eliška. Mimochodem Eminku teď čeká moje ségra, takže se moc těším až se narodíl. TP je na začátku října. Zrovna včera jsme se o tom s manželem bavili a říkal, že v dnešní době by bylo lepší mít kluka. Nakonec jsme ale usoudili, že je to vlastně jedno. Ať je to kluk nebo holka, pořád na ně číhá spousta nebezpečí a lákadel. :confused:
26. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
chicoo: ono se ne nadarmo říká že když to nejmíň očekáváš tak to přijde a že nejdůležitější je být sama sebou.. já taky vůbec nic neplánovala, nechtěla jsem žádný vztah a popravdě ani trošičku jsem to nečekala..
26. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
taurusenka: nápodobně ;) s manžou jsme se pořádně "pohádali" snad jednou a nemluvili jsme spolu podobně dlouho jako vy :grinning: :grinning: prostě spolu nedokážeme dlouho nemluvit..
26. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Chicoolo, tak my to máme jak z tabulek :grinning: . r. 2005 seznámení, r.2006 společné bydlení, r.2007 dokončená rekonstrukce, r. 2008 svatba a r. 2009 ????? No doufám, že kurňa to těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
26. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Blizennec: jednou mě pobavilo, když jsem četla, že v Americe to vzali u soudu jako důvod k rozvodu. Manžel se s manželkou nechtěl hádat, ona to v sobě nejspíš dusila a duševně jí to poznamenalo. To je fakt možný jenom v zemi neomezených možností :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
A máš pravdu, že když to nejmíň očekáváš, tak to přijde. Jak jsem napsala, ze začátku jsem svého manžela nechtěla. Ale on holt uměl zabojovat těma správnýma zbraněma :grinning: .
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
taurusenka: no tak to je krásný, takže to bude pokračovat - 2009 těhotenství, 2010 - 1.mimi :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
taurusenka: opět podobně ;) r.2007 seznámení, r.2008 společné bydlení, r.2009 svatba a bydlení vlastní (ve stavu vyřizování :slight_smile:), no a r.2010 doufám že mimčo :slight_smile:
holky zatím se mějte, jdu na obídek :grinning:
26. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Jéé, kéž bys´měla chicool pravdu. Tím bychom měli první pětiletku splněnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
26. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
A pak už jenom dovolená v Jugoslávii a samé sociální jistoty a pozitiva :grinning: .
26. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.