• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
to si taky říkám, že doufám, že příští vánoce už v práci nebudu :grinning: to je jediný, co mě uklidňuje :grinning:
8. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
aji no jasně :slight_smile: je jedno jestli si to oslavíte 24. nebo 25. hlavně že budete spolu ne :wink:

pavca já si myslím, že ti kdo budou 23. v práci tak si stejně už všichni udělají vánoční pohodičku, nohy na stole a pojídat vánoční cukroví, že se v práci rozhodně nikdo nepřetrhne, takže koník tady bude asi pěkně narvanej, tak holky pozor ať ho nezavaříte :grinning:
8. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
bliž, ta pohodička závisí na tom, jak moc budou prudit zákazníci...
8. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
kebulko: přesně tak...jak moc budou prudit zákazníci. Já sice přímo se zákazníkama moc nepracuju, ale vždycky máme otevřeno dle nich a i já tu hniju. Některý lidi nemají soudnost a otravujou dávno po pracovní době. :angry:
8. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
kebulko, jasně ještě záleží na tom, kde kdo dělá... :grinning: ale myslím si že pokud to jen trochu půjde tak lidi budou v práci víc odpočívat než pracovat :grinning: :slight_smile:
i když zase takový obchodní centra apod tam bych řekla že to bude právě naopak, tam spíš nebudou stíhat - doplňovat zboží a tak, tam taková předvánoční pohodička určitě nehrozí..
8. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
přesně tak chicool, a vzhledem k povaze mojí práce budou samý expresy, všechno hned a nejlépe zdarma :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
U nás taky závisí, jak budou otravovat lidi z venčí a to ještě před Vánoci velmi nepříjemní dlužníci, se kterými jednáme a kteří jsou s blížícími se Vánoci čím dál víc agresivnější a sprostější, tak doufám, že bude klíd.
8. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
kebulko: to jsi vystihla dobře...všechno hned teď, slevu chtějí a ještě to ani nevidí a pak když si konečně vyberou, tak rychle rychle to všechno sepsat, ať je nezdržujeme. :grinning: :grinning: :grinning: Typický, už se ani nerozčiluju.
8. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
aji to by bylo krásný, to už bych radši s tím mimískem :grinning:
a doufám, že to tak bude tady u nás všech :dizzy_face:
tak já co budu muset určo udělat budou tabulky a ty mně pár hodin zaberou, ale pak bych se taky chtěla naladit vánočně - tak uvidím :confused:
8. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky, já myslím, že prostě rok 2010 bude pro nás úspěšný, budem mít na snažení 12 měsíců, teď si každá říkala, do konce roku 2009 by to mohlo být, ale když nebude, tak si nebudem říkat do dubna se to povede, ale zase do konce roku se to povede :wink: ! A to by bylo, aby nebylo :grinning: !
8. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
aji já nevím, ale já si říkám, že do července - srpna se to povede :wink: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
No já hlavně pokud se to nepovede do července, tak začnu něco řešit, protože to bude rok od revize, tudíž už by se mohlo něco začít dít!
8. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
aji snad se to povede :wink:
8. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky nebojte, určitě se to povede akorát někomu trošku dřív a někomu dýl.. :wink:
8. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky,přeji vám pěknej den,i když u nás teda od rána prší a prší.... :angry:
8. pro 2009 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz
tady taky, ani psa by nevyhnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas je to dobrý počasí na "tuleníčko",...... :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
dočetla jsem,jak jste tady probíraly práci...taky na tom nejsem nejlíp,24 mám noční,pak volno jen 25,26 a zase pořád v práci...ach jo...už mě to za ty roky nebaví a chci mít volný svátky jako všichni normální lidi...snad bude mít ajinka pravdu,taky bych tam příští rok už nejraději nebyla,ale užívala si s prckem doma...nebo aspoň v bříšku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz
katy, tak ty to máš podle mě nejhorší, jít 24.týho na noc je pro mě strašná představa :astonished: to bych radši na den, ale na noc, nee :frowning2:
přesně jak píšeš, taky bych chtěla mít jednou volný celý prosinec a taky začátek července, kdy vím, že tady to prostě nejde, ale neboj - dočkáme se :wink:
8. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Popellko, ještě jsem přeskočila tvůj dotaz z minulé stránky - na fertility ti plodné dny vypočítá sám systém a zakreslí do grafu, pokud si ale budeš graf tvořit a každý den vkládat hodnoty. Tak to zkus, měřit si teplotu a uvidíš.
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Katy, jasně že mám pravdu a příští rok na Vánoce si tu budem psát o stošest, protože budem všechny doma s prckem nebo břichem! :wink: Už si to zasloužíme.
8. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
aji: díky, s tou teplotou jsem si řekla, že ještě počkám a zkusím tomu dát ještě volný průběh a uvidíme...Kdybych se ale rozhodla jinak, určitě ti napíšu, jestli bys mně neporadila, ju :wink:
8. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ták holky, já za chvíli pádím domů...a půjdu brzy spát, jsem totál KO. Papa zítra. :wink:
8. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
nakukuju a tady nikdo.. :astonished: poběžím tedy domů, jsem dost unavená. mějte se a pa zítra
8. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
ahoj děvčata, dovoluji si Vám oznámit, že čekáme miminko. Ráno jsem našla // a šla jsem hned na krev a těhotenství potvrzeno. Zítra se dozvím podrobnosti. :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
tomahavk, no tak to je úúúúžasná zpráva, konečně zase někdo těhu....mocinky moc gratuluji, to je kráááásnééééé!!! Hlavně teda zdravíčko pro tebe i miminečko. Mám mega radost :grinning:
8. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Takže u tebe udělá Chikolka velkou změnu v tabulce a přesune tě za náma na horu :sweat_smile: super.
8. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
syll: děkuju já jsem z toho trochu v šoku, ale je to super tak doufam, že už to půjde jen k dobrému. Ke konci prosince končím i v práci takže mi to akorát vyjde . Manžel už to stihl rozhlásit v celé rodině, tak jen doufám , že to nezakřikneme, ale čárky jsou dost silné. Jsem zvědavá na zítřejší verdikt v kolikátém jsem týdnu.
8. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
tomahavk moc gratuluju a ať vše klape jak má a narodí se krásné, zdravé miminko :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
tomahavk - velikánská gratulace :wink: :dizzy_face: Šupky za námi nahoru do tabulky .. Držím palečky
8. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
tomahavk, taky moc gratuluji a držím pěsti!!!
8. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.