• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tomahavk: potichoučku gratuluji, je to krásné, hlavně ať je všechno v pořádku, ať jste zdraví
A konečně mám tu čest přešoupnout snažilku do těhulek. To je paráda!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
jáááá chci takýýýý! :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Je to táááám. Hned je ta tabulka zase hezčí a radostnější. I když o tabulce to není, ale je to pěkný!!! :grinning:
8. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
:grinning: děkuji mnohokrát, já měla jít dnes na očkování třetí inj. proti rakovině děl.čípku, ale chtěla jsem mít jistotu a udělala si ráno test, takže z návštěvy očkování se stal odběr krve potvrzující mimi.
8. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
tomahavk: tak to je dobře, že sis pro jistotu udělala test. Asi by to očkování nebylo dobrý na miminko. Mám z tebe fakt radost!!! To je super!!!
8. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
holky dobrý, taurusenka 8.10. já 8.11. a tomahavk 8.12 našli jsme // :sweat_smile: ty osmičky jsou zajimavé
8. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
syll toho jsem si ani nevšimla
8. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
:slight_smile: mrkni je to zajimavé :grinning:
8. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
syll: to je dobrý...tak doufám, že to bude pokračovat...8.1., 8.2., 8.3. atd. ale musí být i něco mezi, jinak bychom se do příštích Vánoc všechny nedočkaly :wink:
8. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
teda jen tak nakukuju a taková úúúúúúúúúúúúúúúúžasná zpráva, jak taková dlouho nebyla, tak mi tu běhá mráz po těle a ježí se nějakej ten chloupek, tomahavk, to je skvělý, velikánská (i když potichounku, polehoučku) gratulace. jéééééé to je tak super!!!!!
8. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak já otevřu koníka s tím, že budu dočítat jen drby a nakonci mě tu překvapila kráááásnááááá zprávička. To je happy end :grinning: Tomahavk, moc gratuluju, je to fakt nádherný. Zase mi někdo vlil dávku energie a optimismu do těla, že to opravdu jde. Budete mít nádherné vánoce, docela je vám závidim, ale přeju (to je taková ta hezká závist) :slight_smile:

Ty jo, já mám fakt radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
tomahavk velikánská gratulace,to je skvělý,tak se opatruj :wink:
8. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojky holky
tomahavk moc moc držím palečky ať je vše jak má být a potichoučku gratuluji :grinning:
8. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tomahavk moc gratuluju a držím pěsti!Ať je všechno tak jak má být! :wink:
8. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak já začínám pomalu špinit, takže zítra se , doufám, mrcha rozjede....až se rozjede tak dám vědět, aby mohla chicool aktualizovat tu naši krásnou tabulku :wink:

Tomahavk: Přidávám se ke gratulaci....... :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky, jsem tady dneska první :slight_smile: přišla jsem se hned podívat, jestli se mi to o tomahavk nezdálo a ono nezdálo :slight_smile:

drndi - takze mrcha dorazi, no když už musí, tak ať je tady co nejdřív a můžete se začit zase tulit,, včera jsme se tady bavily, že vánoční tulení u stromečku bude parádní :grinning: drndi a mohla bych Tě poprosit o recept na vaječňák? :slight_smile:
9. pro 2009 v 06:22  • Odpověz
Dobré ránko, holky!
Drndi, no jo, aspoň že mrcha konečně dorazí.
9. pro 2009 v 06:26  • Odpověz
ahojky, to vstávání je každý den horší a horší. Drndi přeji, ať už jede a je po a můžete znova se snažit, jako já už druhý den taky cítím, že už by měla začít a zatím furt nic :frowning2: ráda bych už taky to měla za sebou.
9. pro 2009 v 06:29  • Odpověz
Pvczo, já teď mívám taky bolesti před mrchou a strašně dlouho trvá, než ms vůbec začne. Tohle při antiko nebylo, prostě jsem to dostala na den přesně, břicho ani moc nebolelo.
9. pro 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tomahavk - moc a moc gratuluju a mohla bys na nás dolů do tabulky taky těch bacilů trochu prsknout, když budou ty Vánoce :grinning:
pavli:tak když přijde mrcha, tak jediný co mě uklidňuje je, že se budem moct hned potom zase pěkně snažit a zase nová naděje :wink: a to jsem si myslela, že už by to mohlo být u drndi na //
jinak já bolesti nemívám skoro vůbec, až se mrcha spustí tak na začátku trochu, takže potom nevím, jestli přijde nebo nepřijde,......a su v takovým napětí :confounded:
Jinak dneska konečně aspoň středa a láme se týden, juchuchů
9. pro 2009 v 06:42  • Odpověz
Ají, přesně, s práškama to bylo paráda, přesně jasné, kdy to budu mít. Já teď nemám vyloženě bolesti břicha, to mám až se spuštěním, ale spíš mě bolí nohy, záda, tlaky v podbřišku apod. Teď mám vždy chuť tak na první dva dny zůstat v posteli a nevylejzat. A v sobotu jedu zrovna na výlet do Prahy, tak se vsadim, že to začne se vší parádou :slight_smile:
9. pro 2009 v 06:47  • Odpověz
Mně ten týden nějak neutíká, sice je středa, ale táhne se to. Hrůza. Dnes musím být v práci do 4h, doufám, že tu budete ať můžem kecat. :wink:
9. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Přeji všem krásné dobré ránko :slight_smile: . A pro mne určitě krásné je, protože se dozvídám tak úžasnou zprávičku :slight_smile:.

Tomahavk, mocinky moc moc moc ti gratuluju k miminku a přeju, aby byl mimísek zdravý a tobě, aby bylo těhotenství pohodové. To je tak krásné, když další snažilka oznámí, že se stala těhulkou. Nádhera nádhera nádhera.

Syll, taky jsem si těch osmiček nevšimla, ale je to vážně zajímavé :slight_smile:.

Drndičko, i když jsem si myslela, že taky oznámíš //, tak je alespoň dobře, že se MS rozjíždí a vánoce budou ve znamení snažilkování :wink: :slight_smile: . Když už jsme u těch vánoc, tak včera jsme s manželem nakoupili 99% dárků :grinning: . O víkendu u ségry, jsme vyzvěděli, co by si ti naši špuntíci přáli od Ježíška, tak neteřinky od nejstarší ségry dostanou stavebnice ŽAKO, kterou jim vybrala maminka. Je totiž o megapeněz levnější než LEGO a dají se k tomu taky dokupovat další sady kostiček. A synovec od starší ségry si prý napsal o hru Padající opičky, tak tu jsme taky sehnali. Manžel to včera už chtěl rozbalit a zahrát si to :grinning: . Pro malýho synovce od švagrové jsme vybrali "CD přehrávač" o zvířátkách. Překročili jsem ale rozpočet, který jsme měli stanovený, takže teď musíme koupit ještě něco té nejmenší neteřince. Koupili jsme totiž dražší dárek k jejímu narození, tak jsme to pojali, že to bude současně i k vánocům, ale to včera padlo :slight_smile:.
Teď už se tedy opravdu můžeme plně těšit na vánoce, protože dárky máme obstarané :grinning: .
9. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
Taurus, to je fajn, že už máte dárečky. Já už mám taky všechno koupené. O víkendu budu ještě péct cukroví a pak už mám vše hotové.
9. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Ajinko, tak letos péct nebudu. Manžel si akorát objednal vosí hnízda a čokoládové kuličky, takže bude jen patláma patláma paprťála :grinning: . Na vánoce se ale moc těším. Jak jste se včera bavily o práci, tak jdu naposledy 23.12., kdy bude pracovní morálka na bodu mrazu a pak jdu až 4.1.2010. Navíc prý přijede po svátkách ségra se švárou a holčičkama, tak bude o zábavu postaráno. Moc se těším, až vezmeme tu starší do hračkářství, kde si bude vybírat dárek k narozeninám, které bude mít 30.12. a budou 5., takže to chce nějaký úžasný dárek :grinning: .
Jinak o víkendu bych tedy raději pekla, ale bohužel mě čeká úklid a nejspíš i žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale s tím žehlením si to ještě rozmyslím :grinning: .
9. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Já dárečky tedy moc nemám, a hlavně nemám fantazii na vymýšlení, vůbec netušim, co pořídíme mojí mamče. Jsem vyčerpaná a když se jí zeptám, co by si přála, tak řekne, nic nekupujte, stačí mi, že jste šťastní a že se sejdem. To mi moc nepomohla :slight_smile:
9. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky přeju krásné ráno....
pavci a nezkusíš už testit jestli se vám nezadařilo ???? :wink:

holky já budu píct po nocích nebo s vendou už člověk nic kloudnýho doma neudělá :grinning:
9. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
aji - jo tento týden mně taky neutíká tolik jako ty předtím, ale su ráda, že už je středa!
tauru: my přešvihnem limit snad každý Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: a cukroví mě taky ještě čeká :wink:
9. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
maji: jseš v tabulce nade mnou, tak se tě chcu zeptat, co myslíš - máme teď někdy plodné období :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Popellko, koukám, že jsi 13DC, to bych rozhodně už začla pilně snažílkovat, ovule bude co nevidět :wink:
9. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.