• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Popellko, tak to my se letos s korunkama držíme při zemi. Jednak jsem nekupovala žádné nové vánoční ozdoby a s manželem si dárky taky kupovat nebudeme. Tak jsme se rozšoupli u těch dárků pro děti. A navíc jsme si řekli, že letos je to naposledy, protože další vánoce budou ve znamení našeho miminka a korunek taky nebude nazbyt mým nástupem na mateřskou potažmo na rodičovskou. :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky. Tady panuje tak super nálada, že jsem se celá rozzářila, jen co jsem vstoupila. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taurusenko: tu hru padající opičky bych si taky zahrála...jsem to zrovna někde zahlídla a musí to být prča. :wink: Jinak je to pohoda, co? Když už jsou dárky nakoupené, tak už si člověk může užívat to vyčkávání. Já se na ně tak těším!!!

Jinak já letos také nepeču, už jsem to psala několikrát, ale vymyslela jsem novou variantu, upeču jen nějaký řezy, naše paní uklízečka mi přinese recept na nějakou boží buchtu, tak tu upeču a pak upeču něco slaného. Protože si myslím, že po tom sladkém ještě všichni rádi zakousnou moje mini-pizzy a sýrové tyčinky. :grinning: Takže to mám vymyšlené, jen to zrealizovat, asi to nechám na ten poslední víkend před Vánoci.
9. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem na chvíli zašla do květnovek 2010, napsala jsem jim tam co se mi přihodilo a reakce žádná, tokaj tam o tom svým co tokaly před tím, tak jsem zase odešla a sejřím na ně, nestála jsem jim ani za pozdrav
9. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Maji, já to už zkoušela v pondělí, sice během dne, ale jen jedna. A spíš ty příznaky vypadaj na blížící se MS, ale velmi pomalou.
Jinak já včera dozdobovala jedno cukrovíčko, dávala se na něj poleva a ne a ne mi zatuhnout a ještě jsem stihla něco málo slepovat a taky mi přišlo, že to nějak nedrží. :unamused:
9. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Pepinko: tak se na ně vyprdni. Řekla bych, že tady jsme ta parta docela solidní, že se to tak nějak ustálilo, některé přišly, chtěly do tabulky (té staré), pak už ale nepřišly. Teď už nikdo nový nechodí a ty, co jsou v tabulce, tak komunikují nebo se aspoň jednou za čas ohlásí. A už se tu tak nějak známe...víme, co má která za problém...takže buď tady s náma. :wink:
9. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Pepi, prď na ně, tady u nás je to lepší. A co už je u tebe všechno ok? Kdy jdeš na kontrolu?
9. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Já jsem ještě nová přišla :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
aji: myslíš??? tak to potom jo :wink: dneska je ten MZD a pak víkend, hmmmmm uděláme si nějakou tu romantiku :grinning:
tauru: já miluju vánoční výzdobu atd. a utratila bych za to majlant, ale jelikož jsme měli kolaudačku až teď nedávno, tak jsem toho hodně dostala a náhodou bez voňavých halouzek to stejně není ono a ty mám zadarmo z lesa přece :wink: taky doufám, že tohle budou naše poslední Vánoce, kdy budem "sami"
9. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
už se tam aspoň dvě ozvaly :slight_smile: ale marná snaha, tady mi je líp :slight_smile:

Pavczi, možná nová, ale už dobře "domestikovaná" :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
pavli: no tak ber to tak, že už jseš tady zajetá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
pavczo: no vidíš, to je fakt...ale zapadla jsi sem dobře, a to je důležitý. Já ani teď neříkám, že je naše diskuze uzavřená a že už nikoho nepřijmeme, to neeee. Ale hezky se to ustálilo. :wink:
9. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Chicoolko, poprvé jsem tu hru padající opičky viděla, když si vybíral dárek k narozeninám synovec. Byli jsme v hračkářství i s neteřinkou a oba se shodli, že tu hru znají a líbí se jim.
Když jsme si to včera s manželem podrobněji prohlíželi, tak jsem si řekli, že je to zábavnější mikádo :grinning: .

S tím pečením to máme shodné. Taky nejspíš upeču nějaké řezy (třeba ségra miluje kávové řezy, ale nemá nervy na to je dělat :grinning: ) nebo štrůdl. A s tím slaným pečivem si mi připomněla moc dobrou mňamku.
Rozválíš listové těsto, potřeš ho kečupem, pokladeš sýrem a šunkou, zatočíš to jako roládu, pak to krájíš na centimetrová kolečka, kladeš na plech (používám pečící papír) a pečeš do zlatova. VÝBORNÝ, rychlý a jednoduchý :grinning: .
9. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Akorát máme v tabulce majdalenu, psala jsem jí i IP a neodpovídá :confused: tak jí asi smažu a když se ozve, tak jí hodím klíďo píďo zpátky. Ale tabulka musí být eňo ňůňo. Napíšu jí ještě IP, že jí tam klidně vrátím, jestli s námi bude chtít ještě diskutovat. Souhlasíte? Ať totiž vidíme, kdo je pěkně na řadě a komu držet palce, ju?
9. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Právě jsem se zprvu bála, taky už jsem zkoušela třeba naskočit do rozjeté diskuze na beremku a nešlo to, od začátku jsem byla ve varských nevěstách, tak tam to bylo jako doma, ale svatby proběhly a jen občas některá oznámí těhotenství a nic se neděje. Přeskočila jsem na aktuálnější stránky :wink: a tohle téma bylo dle názvu pro mne trefné, tak jsem to zkusila a je pravda, že se tu už cítím dobře. :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
taurusenko: to je přesněěěěě ono, co peču já. Říkám tomu právě mini-pizzy, já na to ještě sypu koření na pizzu a je to strašně dobrý. Takže to právě budu péct a určitě se po tom jenom zapráší. A nějaký ty řezy a mám to vyřešené.
A ty opičky jsou takové zabavnější mikádo, to máš recht, přišlo mi to taky tak.
Ale stejně budete mít krásné Vánoce, jak jsi psala o těch neteřinkách a synovcích. Vánoce jsou stejně nejvíc o dětech a ještě ke všemu, když jedno máte v bříšku. No paráda. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
holky a z toho listovýho jsou strašně dobrý hermelínový šátečky - rozválíte těsto, nakrájíte na čtverečky do každýho zabalíte kousek Hermelínu a je to - v y n i k a j í c í :grinning: :grinning: :grinning: teda pro ty, kdo mají rádi Hermelín

chico: souhlasím ta tabulka by měla být eňo ňuníňo :wink:

Pavli: jojo taky jsem šla sem, protože názve - snažilkování od září 2009 je vážně trefný :grinning:
9. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
někdy do diskuze rozjeté naskočí člověk v pohodě a něde tě vůbec nevezmou :wink:
9. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
holky jak o tom mluvíte tak bych si něco dobrého dala ale můj organismujs stěží zvládne piškoty s čajem a suchou housku
ten název diskuze se mi taky líbil .byl takovej pěkně výstižnej :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj pepinko, doufám, že se zítra od tebe dozvíme jen samé dobré zprávičky. Podle mne, když už ani nešpiníš, tak je hematom fuč a to je dobře. Nárok na pobyt tam má pouze puclíček :grinning: .

Popellko, tak větvičky doma nemáme. Máme umělý i stromeček. Ale co mi nesmí nikdy chybět, je jmelí. V roce, kdy jsme dělali rekonstrukci, jsem ho prošvihla a pak mě mrzelo, že ho nemám. Věřím, že nosí štěstí, tak si to štěstí chci pojistit :grinning: .
9. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
popellko: hmmm, to zní taky dobře...tý jo, to určitě vyzkouším, hermelín já ráda.

Jestli máte ještě někdo nějaký tip na slané pečivo, sem s ním!!! :wink:

Pro mě název trefný nebyl, začli jsme se snažit v červnu, ale diskuze už běžela tuším od července. Já jsem se připojila na nějaký 13. stránce a od tý doby tu jsem. Vystřídalo se tu spousta holek a až v poslední době se to pěkně ustálilo. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
taurusenko: jojo, jmelí...to mě už asi chybět jen tak žádný rok nebude. Náš synovec ho sbírá po stromech, takže ho ani nekupujeme. Loni jsme dostali takovej balík jmelí, že jsem nevěděla kam s ním, tak jsem ho lidem pověsila dolů na nástěnku, ať si vezmou. Ale nikdo si ani větvičku nevzal. Hlavně že křusky za dveřma, co jsem si tam dala jen, když jdu do sklepa, ty mi někdo šlohnul. :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Chicoolko, tak vidíš, jak jsme se ještě v tomhle shodly :slight_smile: :slight_smile: . Nám to s manželem taky moc chutná a je to zase něco jiného, než obvyklé jednohubky, které mimochodem ráda dělám i baštím :grinning: . Zvažuju, že ty minipizzi udělám i na Silvestra.

Popellko, tak tohle by mi taky chutnalo, protože hermelín mám moc ráda. Když byla moje kamarádka těhotná, tak doktor jí právě zakázal jíst plísňové sýry kvůli miminku, ale myslím si, že občas to neuškodí :grinning: . To bych taky mohla zkusit. Děkuju za tip :slight_smile: .

Hedíku, tak to těhotenství taky s tebou dělá divy, viď ? :slight_smile: Naštěstí u mne to není jen o piškotech a suché housce, ale ty nevolnosti nějak nepomíjejí. A nejsou ranní, ale odpolední a večerní :grinning: . A jinak je ti dobře?
9. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
hedik: téééda ty máš až takové nevolnosti, to já bych půlku tady z toho co se píše si dala teď jako svačinku :grinning:
tauru: vidíš jmelí nám ještě chybí, ale bude - už to mám zajištěný :wink: doufám, že to štěstí přinese :dizzy_face:
chico: já to úplně miluju, kamoška to potírá ještě žloudkem nebo celým vajíčkem - já si teď nemůžu vzpomenout :sweat_smile: ale je to fakt vynikající a jak si tady tak o tom píšem sem se na to fakt navnadila a nevím, jestli si to neudělám už teď o víkendu
jojo ustálený je to tady pěkně :slight_smile:
popelko, no já tak nějak vím že ovulka u mě bývá 14-15DC...a většinou to poznám podle bolesti břicha.......takže bych to tipovala že ovu u mě byla asi včera :slight_smile:)) a byli jsme s MM tak unavený že jsme se nezmohli na nic :grinning: :grinning: ale to neva, povede se příště ............

pepi, tady js etvoje domovina, dyk jsi tu skorem od začátku :grinning:

pavčí a ještě jsme měli to štěstí že jsme se zrovna tady potkali :grinning:
Já je mám celej den. hned jak něco sním nebo se napiju tak je mi zle a mám to i v n oci. ale říkala jsem si že to vydržím hlavně když mrňousek bude v pohodě
9. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
tauru: jééé tak to se musím hermelínu ještě hodně přepapat, protože ho miluju a kdybych pak nemohla, tak abych po něm zase tolik netoužila, i když chutě v těhu dělají asi své :grinning:
no taky miluju u nás v restauraci - kuřecí prsíčka zapečený s hermelínem - mňam :grinning:
9. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Chicoolí, tak teď si mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:. Holt lidé jsou rozné :grinning: . To já bych hmátla po té větvičce :grinning: . To jsou prostě priority :grinning: .

Taky jsem ráda, že jsem si zvolila tuto diskuzi. Ze začátku jsem chodila jen na kukačku do srpnových snažilek. Pak jsem to v srpnu dostala a objevila jsem diskuzi zářijových snažilek. Sice už byla taky rozjetá, ale zkusila jsem naskočit a povedlo se to se vším všudy :grinning: .
9. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
maji: ach jo, tak já ovulku podle bolesti břicha určitě nepoznám, protože mně prostě břicho nebolí :unamused: a tak to nechám osudu :pensive:
9. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Taurí: jako pantofle mi za dveřma nikdo nesekne, ale tohle byly takový ty bílý balerínky, ale už oddělaný, jsem je doklepla při rekonstrukci, kdy jsem tam v nich lítala mezi sutí, jelikož se dobře nazuly a dobře se v nich pracovalo. Tak jsem si je právě potom dala za dveře, ale ty už vypadaly, přešlápnuté paty, odřené...hrůza děs...ale tak jestli někomu udělaly radost, tak prosím. Ale když pak někomu něco dáš opravdu z dobré vůle, aby si to vzali, tak to tam leží, při tom to jmelí je taky docela drahé, když si koupíš větvičku. No to je jedno. Letos mají smůlu, vzala jsem si jen pro sebe. :grinning:
Ono je to vůbec v našm baráku divoké, loni na Vánoce nám ukradli kola a letos též před Vánoci už se o to 2x pokusili :angry: , ale už to máme lépe zabezpečené.
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.