• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Hedí, taky si říkám, že to vydržím, jen když je mimísek v pořádku. To ostatně každá z nás :grinning: .

Jooo, teď jsem si na něco vzpomněla. Bavila jsem se ségrou, která měla předminulou sobotu školení v Praze a debatili tam o psychické nevolnosti. Prý exisují těhulky, které pořád zvracejí. Tím pádem ztrácí váhu a je nutná hospitalizace. Jakmile si tyto těhulky lehnou do nemocnice, zvracení okamžitě jako na povel přestane. Jak je propusí domů, začne to nanovo. Doktoři si to zatím neumějí vysvětlit, že zrovna nemocniční prostředí funguje jak placebo. Tak to jsem ráda, že mě tohle nepotkalo, protože nemám moc ráda pobyt v nemocnici.

Holky, ještě chvilku taky pište takový mňamky a zblajznu monitor jako v té reklamně na Tuc !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Popellko, taky jsem ovulaci podle bolestí břicha nepoznala do osudného září !! To se k tomu ještě přidalo píchání kolem vaječníků, které jsem předtím neměla. Takže podle BT, ovutestů a tohoto pobolívání a píchání jsem usoudila, že mám ovulku a taky že jo. Nevím, jestli to způsobily ještě doznívající účinky léků, které jsem v té době ale už měsíc nebrala, ale prostě bylo to tak :wink: .
9. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
teda tady se to zase rozjelo...

k slanému pečivu - dělám slanej štrůdl - je rychlejší než mininipizzy (my jim říkáme šneci :slight_smile: ) - ten štrůdl je podobnej - rozválí se listové těsto, potře kečupem, dávám koření na pizzu a pak dávám šunku + tvrdej salám (nějakej pikantnější např. paprikáš), různé druhy sýrů (eidam, niva, hermelín) a na kostičky nakrájenou papriku. zabalí se jako štrůdl, potřu vajíčkem a posypu grilovacím kořením a sezamovým semínkem. za studena pak krájím na cca 2 cm široké proužky. u nás s epo tom jenom zapráší...
9. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
jinak mrcha zatím nikde, podbřišek bolí jako čert, ale zatím nic. tož uvidíme, kdy se jí uráčí dorazit...
9. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Tedy Chicoolí, koukám, že co si nezamkneš za pancéřové dveře, to nemáš :angry: .

To mi připomíná Nemocnici na kraji Vesnice od Zdeňka Izera, jak se tam jeden malý cikánek ptá svého spolupacienta: Franto, víš co mi dají letos naši k vánocům? ??? Tvoje kolo!!!
Tím nechci vyvolat rasovou nesnášenlivost, jen si mi to připomněla tím, že si psala, že se to vždycky stalo před vánocema :slight_smile: .
9. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
zebrafko: tak ten slanej štrůdl dělám také, také má u nás mega úspěch, ale přece jenom na ty Vánoce to chci udělat drobné, aby to každý zobal jako to cukroví. Tak si s tím trošku pohraju. Budu toho muset udělat hodně, protože na 2. svátek jedeme k přítelovo rodičům a jelikož on má 3 sourozence a ti všichni mají děti a když si ty děti ještě vezmou partnery, tak je nás tam jako psů. Je to vždycky velká legrace. Tak nemůžu napéct jen tak decentně, ale alespoň z 10-ti listových těst. :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Maji - no jo, svět je malej :grinning:
9. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
chicoo - no tak to bude pěkná hromada :grinning:
9. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
dobré ráno!

tomahavk: velkáááá gratulaceee! ať jde všechno dobře až do samotného zdárného konce :wink:

tauru: gratulace ke kontrole, nás to čeká v pátek, tak snad bude vše ok..
9. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
taurusenko: jojo, co si nezamkneš to nemáš. Loni jsme jim tam ty kola nechali vlastní naivností vyloženě naservírované jen zamknuté dózickým zámkem. Ale letos jsme ty dveře ještě zabezpečili takovou závorou, ale dveře už byly 2x otevřené, dál se nedostali. Tak jsme kola rychle dali na balkon a ještě přemýšlíme, jak to zabezpečit víc. Ten vtip je trefnej :wink:
9. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Blíženko: ahoj. V pátek já jdu také na kontrolu - na kontrolní stěry. Tak na sebe můžeme myslet. :grinning:
9. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
zebi to zní fantasticky, to taky zkusím :grinning: no jasný, tak se to natírá vajíčkem, to bude ono :slight_smile:
chico: tak to je mazec
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
chico, blíženko - holky my na vás budeme myslet taky, věřím, že bude všechno v pořádku...
9. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
jo ještě jsem si vzpomněla kamoška dělala teď prasata v županu - já jsem teda nestihla ani ochutnat, protože to bylo hned pryč - byly to mini párečky zabalený v listovým těstu jako ten hermelín
9. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
holky teď jsem tady objednala skákací zvířátko a háčkované čepičky ty ale přijdou až po vánocích synovci a neteři ale řekneme že to ježíšek nechal u nás :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
poppelko - to je moc hezkej název "prasata v županu" :grinning:
9. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
zebrafko: tak to je fajn, že na nás budete myslet, to nám to oběma určitě dopadne dobře. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
holky taky na vás budu myslet, aby bylo všechno už OK a ono bude, nebojte :wink:
9. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Chicoolí :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , z desti těst ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Když si vzpomenu, kolik toho bylo z jednoho těsta, tak z deseti ty minipizzy musíš skladovat ve vaně :grinning: :grinning: . Ale chápu, že pro tolik lidí to chce požádný nášup :slight_smile: .

Blíženko, tak to moc přeju, aby ta kontrola dopadla taky dobře a mrňousek se vám ukázal v celé své kráse :grinning: .

Chicoolí, tak to je tedy síla. Zase platí pravidlo, čeho se chceš zbavit, to dej do sklepa. My tedy žádný nemáme, protože náš barák není podsklepený, ale do společné místnosti jsme dali pár věcí, které kdyby se ztratily, tak nám to žádnou škodu nezpůsobí a pochopitelně to zmizelo.
9. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
chicoo: budu na tebe myslet už od samého ráno kdy vylezu z postele :grinning: samozřejmě že doufám že všechno bude v pořádku - jak u mě tak samozřejmě i u tebe :wink:
mám kontrolu na 8,30 co ty?

holky já mám dneska vlastně už páááátek, to je tak kráásný! :grinning: (zítra a v pátek dovča :slight_smile: )
9. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Blíženko a Chicoolko, určitě na vás budeme myslet, ale podle mne to bude všechno v pořádku, aby ta úžasná předvánoční atmosféra tady mezi námi pořád byla.

Popellko, taky se mi ten název líbí :grinning: . A chtěla jsem to taky zkusit, akorát s tím rozdílem, že bych ten páreček nezabalila celý do těsta, ale omotala bych ho tím testem jako kremroli. Ale možná bude lepší je zabalit celé, protože pak ta šťáva z toho párečku přejde do těsta a ne dopryč. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Teda blíženko, závidím! Ještě 2 a půl dne v práci. Těším se na pátek, máme s manžou akci, to se rozšoupnem.
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
zebraf, popel - to jste hodné, že na nás budete tak myslet, snad přineseme jen dobré zprávy :slight_smile:

tauru: už by mohl viď? doufám že to nebude stydlín a pěkně se nám ukáže :grinning: už teď jsem teda napnutá jak malé děti při čekání na ježíška :grinning:
9. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Hedí, my to taky tak máme. Koupíme dárečky dětem, ale pochopitelně si je rozbalí u nás až po vánocích. Přijde mi to takový hezčí, když k nám přijdou a vědí, že je tam čeká ještě nějaké překvapení :slight_smile: . Akorát u synovce si nejsem jistá, jestli si ten dárek neotevře až na velikonoce :grinning: . Nevím, kdy ségra přijede.

Blíženko, ty provokáterko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Taky už bych brala zítra volno :grinning: .
9. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
holky jak tu říkáte o tom "čeho se chceš zbavit, dej do sklepa" nebo znám ještě podobné "co nechceš, to půjč".. obojí se docela vymstilo i nám.. do sklepa my vždycky dávali domácí kompoty (žádný kola a jiný věci, protože nám bylo jasný že to by se ztratit mohlo) a je to cca dva tři roky zpátky, tak nám ty kompoty (zavařený všemožný ovoce, marmelády apod) prostě někdo vykrad. chápete to?? :astonished: kdyby tam byli ty kola nebo tak něco tak to člověk třeba i pochopí ale tohle!!
9. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Holky určitě to dobře dopadne, já půjdu v pátek dřív z práce, tak nevím, jestli tady ještě budu, až přijdete z kontroly a napíšeš, ale věřím, že to bude v poho :grinning:
aji: taky závidím blížence pátek :frowning2: už mě to tady vážně štve!!!! co bych dala za to kdybych mohla být doma s pupíkem :angry:
9. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
blíženko: já taky v 8:30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tedy nejsem objednaná, ale půjdu tam dříve, aby mě v těch 8:30, kdy začínají hned vzali.

taurusenko: no 10-ti těst, to je asi přehnaný, ale pod 5 nemůžu jít, když si vzpomenu na všechny ty žrouty. :grinning: :grinning: :grinning:

popellko: ty prasata v županu zní taky dobře...nooo letos se vyznamenám :grinning:
9. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky, tak aby toho v pátek nebylo málo, tak se přifařím k Chicoolce a Blížence :slight_smile: . Právě jsem se objednala na 4D ultrazvuk. Chtěla bych fotečku, takže sice vypláznu 350,- Kč, ale doufám, že to za to bude stát a fotečka bude krásná a miminko bude hezky vidět. Jdu tam v pátek v 9:30 :grinning: .
Jsou tam ještě nabídky na video + fotečku, ale to už je poměrně dražší. Možná se pro to rozhodneme až bude špuntík větší, ale teď budu šťatná za hezkou fotku. :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
tauru: jeeee to jsem fakt nechtěla aby to vyznělo jako provokace... :sweat_smile: :grinning: já jsem to prostě napsat musela, mám dneska takovou fakt dobrou náladu! :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Blíženko, tak jedné naší známé se stalo něco podobného. Sklep plný kompotů, marmelád, zavařené okurky a všemožné zeleniny a ten, kdo je vykrad, zblajznul jen tu zeleninu. Asi nebyl na sladké !! :angry: :angry:
9. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.