• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurííí: jůůůů, tak to se těším na 4D fotečku. 350,- jde...taky bych to vyplázla...ale teď leda tak na hovínko v zatáčce :grinning: :grinning: :grinning:
Já na videa moc nejsem, všeobecně mám raději fotky, a taky bych to viděla, až bude prcek větší, až už bude třeba i vidět, jestli je to chlapeček nebo holčička. :wink:
9. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Blíženko, já to taky nemyslela zle. To ze mne psala jen čírá závist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
9. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
jéééé tauru už se těším na fotečku, to je krásnýýýý a já vím, že by bylo hezký i to video, ale fotka si myslím, že stačí :wink:
9. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
blíženko: no to je síla, že i kompoty...to víš, ono už je v dnešní době taky skoro vzácnost mít domácí kompoty, tak holt někdo chytnul slinu a nemohl si pomoct. :grinning: :grinning: :grinning: Já mám ve sklepě samý harampádí a prázdný krabice, který schovávám třeba kvůli reklamacím, tak bych se možná nezlobila, kdyby to tam někdo "uklidil". Pak máme právě ještě ten kumbál v mezipatře a tam máme kola.
Chicoolko, taky jsem přesvědčená, že tam nepůjdu jen jednou :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: . Na těch web stránkách píšou, že ze začátku se fotí mimísek celý a když už je hodně veliký, tak je to hlavně o tom ksichtíku. Komu je podobný a tak :grinning: . Na určení pohlaví si ještě počkáme. Řekla bych, že nejdřív se to dozvíme toho 25.1., kdy jdeme na 2. screening a budu mít ukončený 20.tt. :slight_smile:
popelko neboj taky se určitě brzy dočkáš a příští vánoce už určitě budeš trávit s prckem - ať už v náručí nebo v břísku :wink:

tauru, jeee tak jste se objednali už teď na ten 4D :dizzy_face: to se taky těším na fotečku :dizzy_face:
koukám že na pátek se nám to tu začíná pěkně hromadit :slight_smile: nepřidá se ještě někdo?? :slight_smile: :grinning:
9. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
já dočítám minulou stránku a vy si už klidně přeskočíte na další :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Popellko, to mi říkal i manžel, že by bral i to video, ale mne budou stačit i fotky :slight_smile: .
9. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
tauru, chicoo: jo harampádí okolo taky nějaké bylo - nějaké staré lyže, pár krabic už ani nevím s čím apod... a toho se nikdo ani nedotknul! vypadalo to že někdo prostě šel fakt na jistotu, že o tom věděl. :angry: navíc naše kompoty bysme si určitě poznali, vždycky na víčko lepíme nálepku z jakého je to roku :grinning: to si někdo udělal pěkný zásoby, od tý doby to tam už nedáváme :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
taurí: si taky myslím, že tam nejdeš naposledy. Ona to bude i krásná fotečka jednou pro to dítě...taky bych chtěla mít fotečku, když jsem byla ještě v bříšku. A pak obličejíček...no nádhera...doufám, že mě to brzy už také čeká... :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Chicoolí, jestli myslíš těhotenství, tak to bych řekla, že tě čeká relativně brzy. Tím relativně myslím to, že zítra to nebude :wink: , ale příští rok se mimínek povede určitě :slight_smile: .
A ten 4D ultrazvuk určitě taky podstoupíš, protože když ta možnost je, proč jí nevyužít :grinning: .
9. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Jen aby byl špuntík na té fotce hezky vidět :dizzy_face: . Přece jen jsem 13.tt+3 (v pátek budu 13.tt+5) a tyto ultrazvuky dělají právě od 13. týdne, tak snad není brzy. :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
chicoo: myslím že se určitě mimíska v bříšku brzy dočkáš :wink: navíc si myslím, že "za nás" když byly těhu naše maminky tak tyhle možnosti ani nebyly, takže naši fotky z UTZ bohužel nemají.. ale jsem ráda že teď tyhle možnosti už jsou, je to krásný zážitek :slight_smile: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Holčinky, zvažuju, že manželovi neřeknu, že jdu pro tu fotku a dám mu jí do obálky pod stromeček. Bude to to nej co si mohl přát a neporuším náš slib, že si nebudeme dávat dárky :slight_smile: . Bylo by to spíš krásné překvápko. Co myslíte ?? :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Jasně tauru, to bude krásnej dáreček a překvápko! Rozhodně to udělej! To bude manža koukat. :wink:
9. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
tauríííí: rozhodně bych to udělala, jestli zatím neví, že tam jdeš, tak bych to udělala. Je to nádherný dárek!!! A při tom Váš společný... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale nám tu fotečku dáš hned zítra, že jo? :grinning:
9. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Já jsem právě plánovala, kdybych byla těhu, že to řeknu manžovi až na Vánoce a dám mu nějakej dáreček, jako botičky, nebo dudák, no ale nebude to potřeba. Tak třeba na jeho narozky v březnu, to už by mohlo vyjít :wink:
9. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Juchúúúú nová těhulka :slight_smile: tomahavk, tak i ode mě velká gratulka :dizzy_face: Už bylo na čase to tady trochu provětrat :grinning:
Tak holky, která bude další?
9. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj zlabinko, taky jsem si říkala, že dlouho nikdo nepřibyl a bylo tu tak depkově. Tak aspoň tomahavk. Jdu kouknout do tabulky, kdo je žhavej adept! :wink:
9. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Žhavé adeptky - Pavzca, Kebulka, Labell, Katy....Holkyyy, držím palce!
9. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Jo a ještě Zebrafka.... :wink:
9. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
tauru: pokud to manžel zatím neví že tam jdeš, tak to pro něj rozhodně bude krááásnej dárek a určitě bych to tak udělala :dizzy_face: taky záleží na tobě, jestli to do vánoc vydržíš neukázat mu fotečku dřív :slight_smile: :grinning:
9. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
tauri - parádní nápad, to bych taky takhle udělala, bylo by to to nejkrásnější pod stromečkem :grinning:
aji: já jsem tam chtěla dat něco podobnýho, buďto // a kdybych to nevydržela a řekla mu to dřív (jakože to by se asi stalo), tak jsme to chtěla oznámit u stromečku rodině a to jsem si myslela, že budu tak ve 2.měsíci - haha :confounded: :frowning2:
9. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Popellko, to máme stejné nápady. No jo, a je nám to naprd.
9. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Díky holky za podporu, tak to tak vážně udělám. Manžel to neví, protože jsem se rozhodla z minuty na minutu a ještě jsem mu to nepsala. Navíc tam jdu v pracovní době, takže se ani nedoví, že tam jdu. Myslím si, že vydržím do těch vánoc, to nebude pro mne problém, jen aby se mě manžel nezeptal, jak jsem se rozhodla s tím ultrazvukem, protože jsem doma navrhla, že bych tam šla právě ještě před vánocema. To už bych asi zatloukat nedokázala :zipper_mouth:.
Chicoolko, tu fotku pochopitelně na koníka vložím. To je přece jasné :slight_smile: . Sama jsem zvědavá, co na to budete říkat :slight_smile: . Snad tam ale vážně ten náš mrňousek bude hezky vidět.
9. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
tauri 4D dělají od 13tt tak musí vědět proč už takhle "brzy" ne ? :wink: určitě by to nedělali dřív když by to nemělo cenu :wink: uvidíš že tam určitě bude mimísek hezky vidět :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
taktak na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím, že dneska mám 1DC.....rozjelo se to v mrchu....o 10dní dříve než minulý cyklus, takže slavím úspěchy :grinning: Ještě takhle 2x se to zkrátí a budu mít normálně dlouhé cykly :wink: Zvláštní je, že mě při mrše bolívají prsa, mívám strašný křeče v podbříšku, že nemůžu ani chodit a musím do sebe vrazit silný prášek , aby to přešlo a teď vůbec NIC :astonished: Ani prsa, ani bolesti.....kdybych včrea nezačala špinit, tak ani nepoznám, že mrcha dorazí.....

Každopádně - na Vánoce i na Silvestra si budu moci dát šampaňské, takže jsem ráda :grinning:

Holky, nemám čas dočítat, v práci je toho teď před svátkama víc a víc, takže novým těhulkám přeji jen to nej a snažilkám, které se blíží testování držím moc moc palečky , a těm, kterým to nevyjde posílám hodně sílí a naděje a věřte, že všechny těhu budem - jsme přeci ženský a jsme k tomu předurčené :grinning: :wink:
9. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Popellko a Ajinko, podle mojí osobní zkušenosti je jedno, jestli to manželovi oznámíte pod vánočním stromečkem nebo v lednu u kafe. Chápu, že ty vánoce mají něco do sebe, ale ten okamžik bude nádherný a nezapomenutelný bez ohledu na to, jestli je jaro, léto, podzim, zima, prší, sněží nebo svítí sluníčko. Navíc, když se to nepovede do vánoc, tak je brzy sv. Valentýn. To je přece taky krásný den a možná se vám bude i víc líbit oznámit miminko v den všech zamilovaných :wink: .
9. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky, vy jedete :slight_smile: Tauru to bude super ta fotečka.
9. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.