• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndi, to jsem si taky říkala minulej měsíc, že mě nic nebolí apod., ale ono to začlo až 3. den. Protože první dva dny skoro nic, pak další tři hodně a bolavě a další 2 dny dojezd, to je vopruz :confounded:
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
taurinko, to je úžasnej nápad, to bych manželovi taky takovej krásnej dojemnej dáreček nadělila !!!! :slight_smile:

poppelko, ajinko - taky jsem to tak měla vymyšlené - že bych zabalila testík s // a byl by to dárek, kterej by tam našel jako poslední :slight_smile: ještě naději mám, ale vzhledem k tomu, jak mě bolí břicho už od včera, tak každou návštěvou na záchodě očekávám mrchu. zatím sice nic, ale na 99,9% je za dveřma.

bliženko - ono tyhle vymoženosti jako 4D a 3D ultrazvuky nebyly ani za mě před deseti lety, když jsem čekala Ondru.

holky nemáte některá recept na výbornej domácí vaječnej koňak?
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
tauru no vidíš Valentýn, to bych málem zapomněla :grinning: jasný, když to nemůžu říct teĎ, tak mimi třeba v tomto kouzelném okamžiku a kouzlu Vánoc splodíme :grinning: aji budem si to tak říkat, ju? :wink:
9. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
drdni - aspoň, že se ti cyklus o pár dnů zkrátil, ale stejně je to doba, každou chvíli se mi to asi taky rozjede, tak budeme zase na tom podobně, ale já jsem mezitím ještě cyklus stihla :frowning2:
9. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
zebraf: Já Ti ten receptík písnu, ale pořád čekám na info od moji maminky....měla mi ho písnout do emailu, ale asi na mě zapoměla - má taky moc práce :frowning2: Takže prosím o strpeníčko
9. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
jeee drndi - děkuju, nechtěla jsem tě už otravovat, když vidím, co máš práce...
9. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
zebi, ještě máš 0,1% :grinning: prostě já říkám dokud mrcha nedorazí není nic ztraceno :wink:

jinak nejlepší vaječnej koňak, jakej znám: 4 žloutky, 300 g moučkového cukru, 1 kondenzované slazené mléko, 1 vanilkový cukr, trochu mléka, velký štamprdle rumu všechno smíchat a je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Zebrafko, my tomu sice říkáme vaječňák, ale vejce v tom vůbec není :grinning: .

1 kondenzované slazené mléko naliješ do mixéru, do plechovky od mléka naliješ stejné množství rumu a půl plechovky kondenzovaného neslazeného mléka Tatry (teď nevím, jak se to přesně jmenuje, ale je to ve stejném balení jako kondenzované slazené mléko, není to slazené a je to něco jako kapucín do kávy). Těhotenská demence jak vrata :grinning: . Všechno to promixuješ a je to.
My jsme potom stejným způsobem dělali další dva hubolepy. Dvě hodiny se vaří plechovka kondenz.slazen.mléka ve vodě, stane se z toho karamel, takže je to pití pak karamelové a pak jsme to ještě dělali z pikaa, což je pak čokoládové. To jediné ti mohu poradit :slight_smile: .
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
drndi: tak aspoň dobrá zpráva, že se cyklus zkrátil a nebudeš muset v lednu vyhledávat gyndr., jak jsi plánovala. Tak snad se ještě krapíček zkrátí, případně příště vůbec nedorazí!!! :slight_smile:

Na chvíli jsem se odmlčela a už vás nestíhám. :wink: Nu jo, škoda, že nejsem placená za povídání na koníkovi, byla bych velice aktivní a mohla bych mít v jednom kuse prémie, jelikož bych se řádně činila. Nechcete se někdo na moje nové zaměstnání složit??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak v tom případě se pasuju na asistentku Chicoolky, takže se případně skládejte i na mojí mzdu :grinning: :grinning: .
9. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
taurí: :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá, kdo bude náš nový zaměstnavatel... :grinning:
9. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Chicoolí: :grinning: :grinning: :grinning: Admini stránky: janocka, krista, aguaverde, kalerat, mmmk modrykonik@modrykonik.cz
9. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
no já su spíš zvědavá kdo vám pošle první výplatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
valím na oběd holky, tak to nepřehánějte, abych to stíhala dočíst :wink:
9. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
jé holky, normálně jste mě hodily o dva roky zpátky, kdy Honza jako poslední dárek dostal přáníčko s nalepeným testem a "milý tatínku...." ta reakce byla nádherná, kleknul si ke mně, dal mi hlavu do klína a bulel jak malej kluk :slight_smile: :dizzy_face: Z těch vánoc nemáme ani jednu fotku, oba jsme byli tak na kaši že nás ani jednoho nenapadlo fotit :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
teda holky, já na chviličku odběhnu a už nestíhám číst.. :grinning:

drndi, tak dobrá zpráva aspoň je, že cyklus se krátí , to je bezva :wink:
9. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
pepi: jůůůů, to je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Pepinko, tak nejdůležitější je, že na to máte takhle krásné vzpomínky. :slight_smile:
Moje švagrová se 24.12. dozvěděla, že je těhotná. Synovec je o den mladší než Pepča. A k testění jí donutil manžel, protože měla ráno rozhovor se záchodovou mísou. Byla přesvědčená, že těhotná není, protože měli podstoupit umělé oplodnění a bum bác. Povedlo se :slight_smile: .
9. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
tauri: krásnej příběh... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
holky koukám vy jste toho napsaly :grinning: já tady bojuju s kalendářem pro manžu :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
pepi "nejkrásnější na světě nejsou věci ale okamžiky" - ani nevím kdo to auterem toho citátu ale podle mě je pravdivý :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky, tohle už je několikátej případ, kdy slyším, že se někdo chystá na umělý oplodnění a v tu ránu otěhotní. Kámoška od nás přesně tak, jeli na vyšetření před umělým oplodněním a bum, byla v tom. Teď je ve 4.měsíci, tak psychika fakt asi dělá hodně. Pak si každej řekne, no co, už počkám na to umělý a přestane na to myslet a je to!
9. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Já testovala 22/12, Honza byl u kamaráda kde mu dělal něco s elektřinou, a řeknu vám, že ty dva dny byly šílený vydržet to neříct... ale stálo to za to....
9. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
aja moje kamarádka to taky tak měla že měli jít na umělý a měsíc před otěhotněla sama. já osobně si myslím že e to i psychicky že vědí že jim pomůžou a přestanou na to myslet a bum :grinning:
9. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
aji, psychika dělá strašně moc, i bych řekla že vlastní zkušenosti tak můžu říct :slight_smile:

pádím na obídek, dobrou chuť všem, kdo jdou taky :wink:
9. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
blíženko, já nejdu, až budu chtít, ohřeju si čuníka na kmíně s těstovinkama :slight_smile: vlastní výroba :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Ajinko, podle mne v tom určitou roli sehrála i laparoskopie. Švagrová byla tuším na přelomu října a listopadu na laparce, kde jí zjistili neprůchodnost jednoho vejcovodu a velmi malou průchodnost druhého vejcovodu. Proto hned umělé oplodnění a ne IUI. A podle mého názoru, jak udělali ten průfuk, tak se vajíčko přiřítilo tak kam mělo :slight_smile: . Takhle otěhotněla 2x moje ségra :slight_smile: .
U mne mohli profukovat jak chtěli a stejně nic. Navíc mám oba vejcovody v pořádku. Je zvláštní, že jsem v tom září najednou otěhotněla. Taky jsem vám to před tím 20. zářím psala: Malá šance na úspěch, ale veliká chyba jí nevyužít. A ona ta poslední možnost vyšla :slight_smile: .
Pepinko, tak u mne to bylo jasné, že to manželovi řeknu hned, protože i když vás mám ráda, přece jen jsem chtěla, aby to první vědět manžel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
9. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
tauri: ty jsi tady prostě náš takový živoucí zázrak. A věřím, že takových zázraků je víc. Snažili jste se tak dlouho a vsadím boty, že jsi na ten dlouhý čas čekání ihned zapomněla a že možná naopak sis ještě řekla, že miminko přišlo v tu nejvhodnější dobu...nebo se mýlim?
9. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Hedí, taky mi v okolí říkali, že až budu vědět, že jdeme na to IUI, tak se zklidním a ono to vyjde. Ale nevěřila jsem tomu, protože takhle klidná jsem byla před laparkou. Věděla jsem, že to pomohlo ségře, švagrová vlastně po ní taky otěhotněla, tak jsem nevím proč byla skálopevně přesvědčená, že do tří měsíců jsem v tom a prd velebnosti.
9. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Hedí, jaký kalendář tvoříš ?? :slight_smile:

Chicoolí, máš pravdu. Na ty tři roky snažení jsem pozapomněla. Nějak si už teď nepřipouštím ty smutky a zklamání, když se to nepovedlo :slight_smile: . Pamatuju si z toho období to krásné :slight_smile: . Když bych to posuzovala podle sebe, tak nevím, jestli je ta nejvhodnější doba. Miminko jsme chtěli i před těma třema rokama, ale pokud si miminko vybírá samo dobu, kdy přijít, tak pro něj asi ta nejvhodnější doba nastala :grinning: .
9. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
taurí: tak to je důležitý, že jsi na ty 3 roky neúspěšného snažení "zapomněla", respektive sis z toho vzala jen to dobré. Já jsem za ten půl rok taky o kus dál a rozhodně ten čas nevnímám jako něco nepodařeného. Takhle já se na to vůbec nekoukám. Samozřejmě bych miminko chtěla co nejdříve, ale když nebude přicházet, tak ještě nějakou dobu vytrvám a rozhodně budu žít naplno. Ale mám takový vnitřní silný pocit, že miminko už je blízko. :dizzy_face: Tak uvidíme. :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.