• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Taurusko, my dělali taky kalendáře pro mamku, moc nás nevidí a pro manželovu babičku k Vánocům. Bylo to od Happy foto a byla to pěkná makačka, než se všechny fotky načetly, upravily, pozadí vybralo. Ale už nám to i přišlo a je to moc hezký.
9. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, kecalky!! :slight_smile:

Hlásím se po delší době, věděly o mě Aja s Žlababkou :slight_smile:
jen jsem chtěla poprosit chicolku, jestli mě mrskne do tabulky snažilek.. včera jsme se s manželem odvážili :wink:

byla jsem v pondělí na kontrole u své Dr, řekla, že mě nebudeme stresovat tím, že to byl potrat nebo chemické/biochemické těhotenstvé, že tomu budeme říkat hodně opožděná MS :slight_smile: tak tomu zkouším věřit.. !!
a říkala, že můžeme hned dál usilovat o těhotenství, tak jsme včera začali usilovat :slight_smile:

A myslím, že mi pomohlo tech par dní bez koníka, ale teď se zkusím pomalu dostavat zpatky! .-)

JInak všem těhulkam gratuluju ke kontrolám, případně k // a snažilkám přeju brzy úspěch!! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Chicoolí, myslím si, že je to ten nejlepší způsob, jak to snažilkování pojmout. :slight_smile: Miminek je hodně nablízku a úplně vidím, jak se říkají mám nemám mám nemám, kdepak mámo ještě tě vydusím, však ty mi to v pubertně vrátíš :grinning: :grinning: :grinning: .
9. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
handm vítej zpátky kočko :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
taurusenko: to jsi řekla hezky...

handm: vítej zpátky v plné polní :wink: s radostí tě vrátím do tabulky, jen mi řekni, kolikátý DC jsi...to ostatní info vyhrabu v IP. Tak hodně zdaru, ať jde tentokrát všechno tak, jak má!!! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj handm, to jsem ráda, že už jsi u nás zpátky a že jsi znovu snažilka! Moc ti držím pěstičky a neboj, tentokrát to spolu dotáhnem do tabulky těhulek! :wink:
9. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ají, taky jsem to už viděla, dokonce si můžeš vytvořit i fotoknihu. Uvažovala jsem o tom po svatbě, ale nakonec jsem to neudělala. Svatební fotky mám, takže se tomu můžu třeba v důchodu věnovat a na stará kolena si jí objednat :grinning: .
Ale až bude miminko, tak to bude jiná, to asi nějaké takové dárečky s fotkama uděláme. Sice to bude piplačka, ale určitě to bude stát za to :grinning: .

Ahoj Handm, tak to jsem ráda, že jste se znovu odhodlali ke snažilkování. Je dobře, že jsi v pořádku a mimísek se dříve nebo později určitě přiřítí, uvidíš :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: .
9. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jasně, s miminkama to bude ještě hezčí. Já říkám, jestli to není trapný, že dělám kalendář mamce s námi, ale přijde mi to taky milí, s mamkou se moc nevídáme, tak ať nás má pěkně celý rok na očích :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Děkuju holky!! :slight_smile: jste moc hodné!! Doufám, že to bude do třetice všeho dobrého a zlého...
:dizzy_face:
Chico, dneska tedy by to mělo být 12DC
9. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj handm, to je skvělý, že sis od toho všeho odpočinula, a jsi zase zpátky. do třetice už to bude všeho jenom dobrého!!!
9. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Handm vítej zpátky :wink:
9. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
handm: tak jsi tam zpátky...akorát ještě potřebuju datum vysazení HA a pokud ještě něco chceš do kolonky ostatní info - vitamíny, problém...koukni na to!!!
9. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Chico - tak HA jsem vysadila v květnu/červnu 09, info snad jen - jím listovku, a 8/09 MA, 11/09 chemické těhu
9. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
handm: doplněno, tak už jen hodně štěstí... Je dobře, že ses k nám vrátila a že se můžete začít snažit hned!!!
9. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Chicco, díky moc! :slight_smile:
jo, zkusíme to hned, i s požehnáním od DR a když to nevyjde, aspoň už bude na 100% jasny, ze musime na nejaky vysetreni.. a budu se muset smirit s tim, ze budu muset na mimi jeste pockat

me totiz jeste mamka potvrdila, ze svagrova je znovu tehu (nejak jsem to tusila), což me o vikendu doslova poslalo do kolen..
9. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
jojo dneska přijde na kafčo ta moje těhule kamarádka a určitě mně bude říkat, že ju doženu atd. atd. a taky ať na to nemyslím a tak. jenže mně by zajímalo jak to mám udělat - nemyslet na to? to prostě nejde!!!!! :rolling_eyes: když potom ležím v posteli říkám si, uchytne se, neuchytne, vyjde to, nevyjde,...... :confounded:
9. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
handm, tak to je mi jasný, že i když jim to určitě přeješ, tak ti to na optimismu nepřidá....
9. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Pepi, no presně. Mám radost, jasný, vím, že taky se snažili dlouho, jejich prvnímu jsou už víc než tři a chtěli dřív (švagrová nechtěla jít zpět do práce, chtěla být doma kontinuálně s oběma dětma), ale ...
prsotě to bolí.. ať se snažím sebevíc..

ale už je to lepší...
o víkendu jsem si nedovedla představit, že s nima budem na vánoce, dělalo mi problém ji vidět..
(hrůůůza, co), přitom bráchu miluju!!!
no... prostě peklo
ale tím si projde asi každá snažilka!!

obraťme list...
jdu na masáž ve dvě.. moc se těším :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
hadm, masáž si hezky užij :slight_smile: zasloužíš si to moc moc moc.
9. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
:slight_smile:
Si hodná! :slight_smile: Já jsem na první byla před 14 dny, ještě mám dvě :slight_smile: tak se moc těsím..:slight_smile:
pani je úžasná.. tam zas usnu :slight_smile:

co ten tvuj hematom nebo co to bylo?! všechno ok?
9. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
no pondělí úterý vůbec špinění, dneska v noci malinko, a takový kousky - asi jak už se odlučuje sliznice. Zítra v 8 ráno utz, tak pak napíšu tauru nebo motol, aby vám sem hned daly echo
9. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jasny, tak snad už je to všechno ok a už si budeš moct jen užívat, taky! :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Handm vítej zpátky :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
handm: masáž bych si dala taky...asi poprosím večer přítele, já mám ráda takovou jemnou, spíš lochtání po zádíčkách...jéééé...už abych byla doma... :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
pepi: určitě bude všechno v pořádku, tak napiš hned holkám SMS, ať víme... a jináč pepí, už se nám blíží ten leden, jsme se přece domlouvali, že přijedete do Plzně i s manžou... :wink:
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
holky a koukáte na Superstar? máte favorita? :fearful:
9. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Chicoo, ja taky občas přemluvím manžela, jenže on nesnáší cokoliv mastnýho na rukou(obecně na těle), takže je to boj..
:slight_smile:
ale občas se kvůli mě přemůže..
jemu vadí i krém na opalování..
9. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
já vůbec ne, ani seriály, nic takovýho nesleduju :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
chicoo, jasně, to snad už budu mít i klid a budu si moct užívat klidné těhu
9. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
handm: tak my se takhle občas jemně masírujeme i na sucho...ale teď jsme si koupili masážní krémíček a s tím je to panečku lepší. Já se musím přiznat, já jsem nikdy na opravdický masáži v salonu nebyla. Škoda, že je Ája tak daleko, hned bych se k ní objednala... :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.