• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
:slight_smile:
Chicoo, na sucho mi to prijde blby, dře se mi kuže :slight_smile:)))
A Aja by se v Praze hodila, to jooo!:slight_smile:
Popelko, já taky ne-e :slight_smile: bohužel.. nesleduju.. nebo bohudík :slight_smile:

holky, mizím pa
hezký den
9. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
pepi: no samozřejmě to bude zaléžet na tvém zdravotním stavu...ještě budu muset vypátrat tu restauračku s koutkem pro pepínka. A musíme tedy pozvat i ostatní holky.
9. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
****************************************************************************************
HOLKY HOLKY HOLKY

Tak měsíc zpátky jsme se s Pepinkou domlouvaly, že by přijela do Plzně a setkaly bychom se. Bylo však před Vánoci, tak jsme to nechaly až na nový rok, takže počítáme tak leden.
Měl by někdo zájem také přijet, že bychom to pojali jako srazík? Pepinka bere manžela a malýho, takže klidně s partnery. Já bych podle toho zamluvila místa v nějaké restauraci a příště bychom to mohly udělat zase v jiném městě některé z vás.
Tak pište, zda byste měly zájem!!! :slight_smile:
****************************************************************************************
9. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Anebo to klidně můžeme udělat v Praze, je vás tam víc a věřím, že na ten první srazík se vám nebude chtít táhnout až do Plzně, když ani nevíte, do čeho jdete. :grinning: Já kliďánko do Prahy přijedu. Když mě někdo někde vyzvedne, abych se neztratila, tak by to šlo...
9. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
No kdepak jste? To jsem vás tak vyděsila, že tu vedu monolog??? :grinning:
9. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýý, je mi jedno, jestli mi to admini smažou, ale jsem teď tak neskutečně NASRANÁÁÁÁ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Volal mi manžel, že nám opět a zase vykradli auto !! Poprvé nám ukradli autorádio, tak to jsem ještě pochopila, ale teď v tom autě vyjma asi pěti desetikorun (pochopitelně schovaných) do nákupních vozíků nic nebylo. Ukradli nám batoh s věcma, takže musíme dokoupit žárovičky, nejspíš i pojistky a nevíme co v tom ještě bylo. Ale nic závratně cennýho. Holky, já se snad začnu bát i nechat dole autosedačku. To je neskutečný tohle. Prý i nějak manipulovali ze zadníma sedačkama, aby se dostali do kufru. Jediné pozitivum je, že nerozflákali okno. Zase to "vyprovázkovali". Tak jsem manželovi řekla, že se už normálně bojím koupit nové (z bazaru) auto. Ale prý do felicie je jednodušší se dostat než do octávky. Nervy, nervy a zas nervy. A paradox je, že když jsme nechali auto v Janově, proslulém díky dělnické straně, tak tam se nám o to auto snad nikdy nikdo ani neotřel !!!
9. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Chicoolí, tak do Prahy bych se taky obávala jet. Souhlasím, že by mě tam taky někdo musel vyzvednout a dovést na místo určení :grinning: . Ostatně to by bylo tak i v Plzni, kde jsem naposledy byla před třema rokama v Dinoparku a zoo, ale to nás tam dovezl manžel, který věděl kudy kam :grinning: .
9. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
taurí: no jako bychom se dneska o těch krádežích nebavili, co??? No lidi prostě nemají před Vánocema prachy, tak kradou!!! Nám ty kola loni ukradli snad i před nosem, jelikož to bylo o tom volnu, co jsme byli doma a celý rok jsme je tam měl v pohodě a najednou o Vánocích, kdy je člověk nevytahuje a tudíž ani nidko nemohl vědět, že je tam máme. A teď zase to 2x zkoušeli a určitě to ještě zkusí. Takže já se ani nedivím!!!! My teď máme takovou křusku auto, ale chceme si příští rok koupit nové (nové ojeté), tak budu mít taky větší strach. To je něco tohleto.

No ale jinak bys na srazík přijela, viď? Kdyby nás někdo vyzvedl?
9. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Holčinky, tak jsme objednaný - 14.1.2010 v 10hod. jdeme do Sanusu. Chico, kdyžtak mi to písni do tabulky. Mám docela obavy, bůhví, co nám tam zjistí. Ale zas je lepší vědět, než nevědět. :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Chicoolko, ještě ke všemu nám odněkud vytáhli relátko, takže manžel ani nenastartuje. Takže nejdřív musí zjistit odkud to vůbec vytáhli, k čemu to je a koupit to a .... jůůůů ve mně je zase 220 čertíků :angry: . Tohle ale už udělali naschvál, že nic nenašli, šmejdi. Dobře jim tak. Kdyby se teď splnilo to pořekadlo: kdo to ukradne, tomu upadne !! :angry: :grinning: :grinning: .

Ohledně toho srazu by záleželo na tom, kdy by byl. Předpokládám, že by to bylo kolem víkendu a máme tam nějaké oslavy a navíc mi začíná hektické období. Takže je to 50 na 50. Vy už máte s Pepinkou nějaký pevný datum ??
9. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky, tak v praze bych něco vymyslela, nějaký místo kde bychom se mohly sejít, a tauri bych klidně vyzvedla :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
za chvilku budu muset zmizet, dorazí holčina na aj, moc prosila, tak jsem ji neodřekla....
9. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
pevný datum není, a pokud tauri nemůžeš v lednu, tak se klidně můžem domluvit na únor, tam jen já nemůžu jeden týden, myslím 13 - 20. to jsme na horách.
9. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ajinko, tak to je super, že už jste objednaní. Jen nevím, jestli ti mám přát, to co bylo u mne. Všechna vyšetření prokázala, že jsme v pořádku a kde byl zakopaný pes se nevědělo. A zase na druhou stranu, když něco zjistí, jako u Chicoolky, tak se to dá zase hned řešit. Vyber si a to ti budu přát :grinning: :grinning: . I když doufám, že mimísek se brzy přihlásí. :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
tauri: nene, zatím pevný datum nemáme, jen jsme říkaly leden a nějaká sobota...tak zkus navrhnout, kdy máš volnou sobotu, já v lednu zatím žádný plány nemám.

pepi: mě bys taky musela vyzvednout...já dojedu tak na Zličín a jsem ztracená :slight_smile: Ale možná by ta Praha byla lepší, viď?

ají: do tabulky připísnu
9. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
tauru: to je strašný, to se ti ani nedivím, že tě to tak rozčílilo, ale měla bys být víc v klidu :wink:
je to humus před Vánocama takový zlodějárny, ještě, že jste nekoupili nový autorádio nebo tak něco :angry:
Aji: tak se musíš přes Vánoce obrnět a pak se držt!!!! už teď ti přeju, aby ti to dobře dopadlo. A třeba do tý doby už tam nebudete muset :wink:
9. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak ještě doplnění, pokud by byl sraz, tak bych právě mohla jedině v tom lednu, proto jsem se ptala na ten termín. Únor a březen jsou víkendy pracovní. Únor bych možná ještě nějak vyšetřila, ale březen na 101% ne.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Pak až duben :slight_smile: , ale to už budeš mít Pepi hodně veliký bříško :slight_smile: .
9. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Chicoolí, Zličín ?? Co to je ?? Já jsem schopná dojet na tuším Dejvickou a tam bych si stoupla a Pepinka by mě musela poznat podle vyděšenýho výrazu jasně naznačujícího, že jsem úplně ztracená :grinning: :grinning: .
9. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
tauri: no tak to uděláme v lednu, jako nikdy nenajdeme termín, který by se hodil všem, ale určitě na ten leden ještě moc nic nikdo naplánováno nemá. Já zatím můžu každou sobotu, takže to nechám na vás. A když koukám do tabulky, tak z Prahy je i blíženka, baji (ale ta už sem nechodí), handm, kuratkol a určitě by se našly i mimopražské holky, co rády přijedou. :wink:
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak hóóóóódně předběžně, když mi do toho nic nevleze, by to šlo 30.1.
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
taurí: tak přesně tak bych vypadala já, ale na Zličíně. :grinning: Ani metrem bych nikam nedojela. Praha je pro mě bludiště!!!
9. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
No tak 30.1. ...to je dobrý datum a je to ještě dostatečně daleko, abychom se domluvily. A tebe bych tam fakt ráda viděla. :wink:
9. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak o metru mi ani nemluv. To já bych někam dojela, ale nevím, jak je to tam s jízdenkama. Mám zážitek z metra, kdy jsem přijela do jedné stranice, potřebovala přestoupit na jinou strasu a naštěstí jsem se zeptala, kam mám jít, protože bych jinak jen přeběhla nástupiště a jela na původní místo nástupu :grinning: :grinning: :grinning: .
9. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Chicoolí, tak pokud to vyjde a přijedu, tak mě určitě nepřehlédneš. Doufám, že nikdo z budoucích přítomných na srazu nemá nic proti obezitám ???? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: Kdyžtak to zamaskuju jako těhotenskou odulost :grinning: .
9. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Táák snažilky a těhulky, musím pelášit dnes dřív. Chci si dnes na ZPMV vyřídit příspěvek na to vyšetření trombogenu. Tak snad mi to schválí a nějaké prašulky pošlou. Stálo nás to 1650,- a příspěvek je max. 800,-, tak proč jim to nechat :wink: . Mějte se moc hezky a zítra se zase ukážu.
9. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
tauri: no právě, já si vždycky myslela, že mám jet přesně na druhou stranu, než jsme jeli, absolutně se v tom jejich systému nevyznám. Naštěstí můj přítel ano (ale metro by asi taky nezvládl), autem však trefí všude... Mě kdyby někdo postavil na Karlův most, tak bych absolutně nevěděla, kde sem a kam se mám vydat, abych mohla na autobus či vlak do Plzně. Fuj, jsem si ten bezmocný stav úplně představila. Byla bych jak malá holka v obchoďáku, který se ztratily rodiče. :grinning:
9. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tauri: tak papa! A zase zítra! :wink:
9. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Holky, koukám, že vymýšlíte sraz. Plzeň, to je pro mě docela dost daleko. Nevím, musela bych tam někde přespat. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Taurinko, já ani nevím, co si přeju. Prostě, aby s náma něco udělali, aby to šlo. Tím pádem, bude to znít asi blbě, ale možná aby na něco i přišli, aby to napravili a já brzy otěhotněla. Ale to by bylo moc jednoduchý. Třeba tam nakonec ani nebudem muset a po novým roce objevím //! Jak jsme se dnes bavili, už se budu upínat na vyšetření a pomoc doktorů a...bum! :wink:
9. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Teď koukám, přehlídla jsem...Kdyby byl srazík v Praze, to by bylo bezva! Určitě jsem pro!!! :wink:
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.