• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aja tak držím moc moc palečky ať to vyjde :slight_smile: s tou prahou se srazíkem také souhlasím :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
A klidně vás i namasíruju! :wink:
9. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky, tak pišu z domu konečně, dnes to bylo nějaké divoké v práci.
Vidím, že plánujete srazík, to se mne netýká, bohužel, 300km vážně nikam v těhu nepojedu :grinning: Ale i tak si tu budu ráda s váma písat dál :sweat_smile:
A hlavně, se pak pokochám fotečkama, ale stejně to je za dlouho než se domluvíte, že jo.

HOlky, tak hlásím, že vánoční dárečky, mám tak ze 75% z krku. Nakoupené, dnes i 5metrů papíru jsem koupila, jen aby bylo co balit :grinning:
9. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak už jsem taky doma, vy jste toho napovídaly! :grinning: Teď v práci asi nebudu mít tolik času přispívat, protože jsme dneska dostali blbej úkol, na kterej neni moc času, je objemnej a pokud ho nezvládnem do 21.12., tak nám šéfka nepodepíše dovolený. (By mi zajímalo ja by to udělala, když někomu by zůstalo víc než povolenej limit 5 dnů, který si můžeme převést do nového roku a proplatit se taky nedá.) Tak snad to zvládnem.
Tauru s tím vykradením mi je líto, někteří lidé jsou ..... nám se naštěstí ještě nic takového nestalo, ale musim zaklepat ťuk ťuk ťuk :slight_smile:
Taky vítám zpět handm a držim palečky, ať to brzy znova vyjde a tentokrát až do šťastného konce :slight_smile: .
A na srazík bych jela, pokud to bude ve vhodný termín, Praha mi nevadí, pokud by to nebylo v nějaké části, ve které se neorientuju, docela skr metro se přepravuji dobře.
9. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky, tak koukám, že ohlas na srazík je, takže už bych to byla já, pepi, tauri, aja, hedik a pavcza, čili 6 ks. To už jde. Nepředpokládám, že se sejdeme všechny, páč jsou tu i holky brňandy, co to mají do Prahy daleko, ale může nás být dost a 6 kousků už zní slibně.

syll: to je jasný, ty to máš moooc daleko, to by ti jenom cesta zabrala půl dne, ale škoda, tebe bych taky ráda viděla, vlastně bych vás ráda viděla všechny... :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Hezké ráno všem, tak píšu takhle po ránu než se vrhnu do té práce. Včera večer jsem šla brzy spát, protože mě strašně tlačilo v podbřišku a myslela jsem, že ráno už budu 1DC a furt nic :unamused:
10. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahoj holky, taky přeji dobré ráno :slight_smile: .
Holky, tak to zapomínání v těhotenství už na mne dosedlo v plné polní. Včera jsem jela na ZPMV vyřídit si příspěvek na vyšetření a v tramvaji v polovině cesty jsem si uvědomila, že jsem ty papíry nechala v práci :sweat_smile: . Tak mě manžel na cestě vyzvedl, jeli jsme zpátky do práce a pak na pojišťovnu, ale příspěvek dostanu, takže to byl nakonec úspěch :grinning: .
10. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Tak to dobře dopadlo :grinning:
10. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Pavli a co takhle testík???? :wink:
10. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Sice jsem ho zkoušela to pondělí, ale přemýšlela jsem, že když ani do zítřejšího rána, tak to zítra ráno zkusim. A když zase ne, tak bude jasný, že to někdy dorazí. :wink: Ale už jsem to taky tak jednou měla a když jsem si ráno chtěla zkusit test, tak akorát přišla MS
10. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj holky, pěkné čtvrteční ránko...

tauri - sice s oklikou, ale nakonec ses na ZPMV dostala a příspěvek je tvůj, tak gratuluju, protože občas dostat z někoho, na co máš nárok je na dlouhý lokte...

pavli a kolikátý DC jsi, nechtělo se mi koukat do tabulky, musím si jít uvařit kafčo, abych se trochu probrala. stejně jako tobě mě už dva dny bolí podbřišek a mrcha nikde.
10. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
a my máme dneska od práce vánoční večírek, tak se docela těším, budeme mít s manželem vlastně výročí, kdy jsme se dali dohromady :grinning:
10. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky...

Tak už mám čtvrtek, což je malej pátek, Štědrej den je zase o chlup blíž, přesně za 14 dní. :slight_smile:

Tak si představte, že jsem přítelovi koupila k Vánocům jeden drahej parfém (Hugo Boss) a jednu levnější Pumu, aby jako celý rok hezky voněl a on včera potkal známou, která zásobuje hypermarkety testerama a dostal 3 velký STR8. :grinning: A pro mě taky 2 - C-thru a nějakou B.U. A to taky počítám, že má i pro mě ještě něco k Ježíšku, no holky já budu příští rok vyvoněná... :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
teda máme čtvrtek, jsem chtěla napsat...ne jenom že já... :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Zebraf 32 DC.

Chic, to se máš tolika vůně, to já začínám být na suchu :wink: ale ježíšek mi aspoň jednu donese, už aby to bylo :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
pavczo: mě právě každoročně Ježíšek přinese vůni...takže si přes rok nic nekupuju, protože mi to většinou do dalších Vánoc vydrží...ale teď můžu i plýtvat. Jsou to tedy takové ty hypermarketové vůně...takže asi moc dlouho nevydrží, ale k Vánocům vždycky dostanu něco kvalitnějšího...tak uvidíme. :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, psala mi Pepinka, že hematom nezmizel, ale už není 40x8 mm ale 30x10mm. Prý se může buď vyprázdnit a pak by Pepinka špinila nebo se vstřebá v těle. Teď čeká Pepinka na kontrolu u prof.
Pak mi napsala: "A co je neodtajnil/a". Tak nevím, jestli je tím myšleno pohlaví puclíčka.
Každopádně mimísek by měl být v pořádku, což je to nej nej nejdůležitější :slight_smile: .
10. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
chico: tak já mám moooc ráda voňavečky, parfémy atd. letos na Vánoce asi žádnej nedostanu, ale neva, ještě tam něco mám a na jaře "prikupíme" :grinning: :grinning: :grinning: co teda miluju tak je D&G - Light Blue, Moschino - I love love a taky se mně líbí od Diora - Pure poison :wink: ale to je už docela dost mastný :sweat_smile: no a pak používám taky nějakou EDP z Avonu :grinning:
Pavli já bych testla zase :wink:
10. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
voňavky jsou stejně dárek, kterej nás vždycky potěší, že? :slight_smile: já jsem dostala parfémek (no spíše parfémovaná voda) před měsícem k narozkám, tak od Jéžíška nebude. Já jsem si oblíbila Calvina Kleina.

no a jestli mě mrcha nedorazí do zítřka, tak budu asi testovat taky, mívám cykly 26 dní, dnes jsem už 28. večer jdeme na tu akci, tak asi budu radši pít jenom opatrně. i když tomu nevěřím, že bych mohla být.
10. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj tauri, díky za předání zprávy od Pepinky, prve jsem ji přehlídla. je prima, že je to na dobré cestě, že se hematom zmenšuje a mimísek je v pořádku... ufff
10. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
zebi: jojo takový dárky potěší
holky testujte ať přibývá těhulek a je to tady jedna radost :wink:
včera se stavovala ta kamoška co jí vyšly // a byla u doktora, přišla rovnou od něho a je asi v 6tt, 22.hýho jde na kontrolu kvůli srdíčku a pod stromeček dostane těhotenskou průkazku - no to je kráááásnýýýýý. Říkala, abych ju dohnala, ale že na to prostě nesmím myslet - no hahaha i když na to nebude myslet vědomí, tak to stejně bude v podvědomí. No holky už vás naprosto chápu, když chcete tak moc otěhotnět a máte v okolí někoho vám blízkého kdo má v bříšku mimi a všechno vám samozřejmě v dobrý vůli popisuje atd. Já su samozřejmě šťastná, že budu teta a že bude mít miminko a taky jsem si včera její bříško hladila, ale tak moc bych chtěla mít mimčo s ní :cry:
no to je jedno budu se soustředit na jiný věci, na volno, Vánoce, nákupky, nějaký nový hadříky, Silvestra atd. :grinning:
10. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
hezké sluníčkové ránko holky :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:14  •  snaží se  • Odpověz
tauri: tak aspoň, že se hematom zmenšuje...snad časem zmizí, aby měla pepinka klid... A s tím pohlavím jsem teda zvědavá, jestli už se něco ukázalo... :dizzy_face:

popellko: D&G - Light Blue...to je nádherná vůně. Hmmmmm. Já dostávám od přítele parfémy J.Del Pozo...to jsou taky krásné vůně, jsem zvědavá co letos

zebrafko: tak to je super, že budeš zítra testovat, držím palečky. Já budu ráno na té kontrole, tak se budu těšit, jestli tu bude nějaká příjemná novinka!!! :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak to je dobře, že to Pepi pomalu mizí, snad už to pude ještě rychleji.
Já taky vůbec nevěřim, že bych mohla být, spíš si myslim, že prostě jen opožděná mrška.
Já mám ráda vůni od Avonu True Glow, jediná, kterou budu mít už poněkolikátý a manžílek ji rád cítí, protože jsem ji měla na prvním rande. :wink: A teď mi akorát končí Hypnose od Lancome, ta mi voněla moc a dlouho vydržela, ale nová asi teď nebude.
10. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
tak jsem viděla,že plánujete srazík,já to mám sice hodně hodně daleko,ale možná bych taky dorazila.Pokud tam teda budou mít přístup chlapi,tak bych dojela s přítelem,protože v prave se absolutně neorientuji :sweat_smile:
Od pepinky dobrá zpráva!tak to je skvělýýýýý,že je mimísek v pořádku!!!
10. pro 2009 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz
katy: tak to by bylo moc fajn, kdybys taky jela z takové dálky... :slight_smile: snad to vyjde!!!
10. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
no vida, úplně jsem zapomněla zareagovat na ten báječnej nápad se srazíkem. Když to půjde časově skloubit, tak bych dorazila taky, v Praze trefím, pokud to bude blízko nějaké stanice metra :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
jo je dobře, že se pepi hematom zmenšuje, teď už by mohla mít klid, aby si to těhu pořádně užila :grinning:
tak já mám z Avonu ráda Pur Blancu a teď mám Treselle a taky je to pěkný :sunglasses: jo a ještě TODAY Tomorrow Allways :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
chicoo-ale já buď co nejdřív musím vědět termín,abych si tam vzala volno(i když už teď je skoro pozdě),nebo uvidím,jestli tam budu mít službu,nebo ne.Je to nahouby,že se rozpisy služeb teď píšou tak strašně dopředu.Už mě docela štve pořád si řídit život podle nějakýho pitomýho rozpisu v práci :angry: :angry: :angry: .Chci mimíííííííííííííííííí a mít od práce svatej klid!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem přišla později, byla jsem zase u zubáka. Budou mi dělat korunku. Tak jsem byla na otiskách, fuj, jsem se tam mále pozvracela, jak jsem musela zkousnout tu plastelínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.