• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
katy: byl tu návrh od Tauru, která toho má v lednu moc, tak padl termín 30.1. ...tak se zkus juknout, jestli tam něco máš

ají: jéééé, to si pamatuju to kousání do plastelíny ještě z rovnátek. :grinning: Ale byla jedna taková jako měkčí destička a do tý se mi líbilo kousnout...ale tohle co píšeš, to je asi ta plastelína, co ti otiskne celou pusu i s patrem, že jo? Ta byla nepříjemná.
10. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky aji-byl to hnus,ale zase budeš mít krásný zoubky,takový- :grinning: . :wink: :wink: .Já byla předevčírem,ale v poho,jen mi zuby krááásně vyleštila,to bylo moc příjemný :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:34  •  snaží se  • Odpověz
Pepince držím moc pěsti, aspoň že je hematom menší. :wink:
10. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj katy, prosím tě, ty moje zuby, odhaduju, že tak ve 40letech budu mít už protézu - takovou :grinning:
10. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
aji i tak ti to určitě bude moc slušet! :wink: :grinning: :grinning: .Byla bych hrozně moc ráda,kdyby vyšel ten srazík a já tam mohla jet taky,fakt ráda bych vás všechny poznala osobně!!!!!
10. pro 2009 v 09:59  •  snaží se  • Odpověz
Ahojte,
byla jsem ted dva dny v Moste, tak jsem nebyla na netu.
A hlasim zmenu stavu a radim se dolu do tabulky, DC 2. Vcera mi dojela ms, strasne silna, je mi teda hrozne zle... Tak jak skonci, zas zacnem snazilkovat. Manzel uz hrozne chce, abychom nasli //. Je horsi jak holka :wink: .
10. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Jejda, tak zůstávám já teď nejvejš :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj ahoj, tak vás taky zdravím. Pavczo, ty vypadáš nadějně :slight_smile:
Dneska jsem volala na urol na výsledky stěrů a žádné ošklivé potvůrky ani nemoci nemám, jupijou :slight_smile: No ale to mi teda řekněte, že by to fakt byla 2x po sobě takhle blbá náhoda?? :angry:
10. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
verusko: hned tě opravím v tabulce, snad se o Vánocích zadaří :wink:

pavczo: no vidíš, tak čím nás překvapíš? Snad postupem nahoru!!! :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Srazík bych snad taky mohla zvládnout, i když o víkendech nikdy moc nebýváme v praze, ale zkusit se to musí :slight_smile:
tak to hlavně nezapomenout, nový kalendář ještě nemám.. :slight_smile:

žlabi!!! gratuluju!! a snad už teď bude všechno OK!! :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Jo, koukám, že se domlouval srazík. Tož 30.1. se bohužel nezúčastním, v té době se budeme prohánět po alpských svazích, tak škoda, ale snad to vyjde příště.
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
zlabi: tak to je super, že ty potvůrky jako já nemáš... A co to imuno? To i všechny ostatní testy vycházejí dobře?
10. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Chicol, imuno je jediný, na co ještě čekám. Volala jsem tam včera a ještě to tam neměli. Jinak hormony v pohodě, chlamydie nemám, genetika taky ok. Tak uvidíme.
10. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
zlabi taky blahopřeji,že nic nenašli a jsi v poho!!!Náhoda to možnái být mohla,nebyla jsi na rady jinde v diskuzi?Třeba 2x missed,potřetí.....
10. pro 2009 v 10:32  •  snaží se  • Odpověz
Katy, tam zrovna ne, ale ptala jsem se jinak všude možně :wink: a myslím, že jsem fakt prošla téměř vším, co se dalo vyzjistit. Uvidíme ještě, co to imuno a pak v lednu ta hysterka. Každopádně už se tak trochu připravuju na to, že třetí pokus budou asi tak trochu nervíky, ale mámE snad jinou možnost, když toho prcka tak moc chceme? :grinning:
10. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Zlababko, gratuluju k výborným výsledkům. No je to divný, že se potrat 2x opakoval, třeba poprvé to byla náhoda a podruhé prostě tělíčko nebylo připravený, bylo to třeba moc brzy po revizi a nebyla narostlá sliznice...Do třetice už se povede, neboj! :wink:
10. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Ajinko, taky jsem si teď vzpomněla na svoje útrapy při otiskách kvůli rovnátkám. Fůůůj. Ale na rozdíl od Chicoolky jsem se tam doopravdy pozvracela. To nešlo zadržet. A kdyby mi je dělali teď, tak by to bylo to samé. Mně stačí čištění zubů natož takovýhle útvar v puse, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .

Holky, ještě k tomu srazíku. Toho 30. ledna jsem pouze navrhla, ale není to pevný datum. Aby se to pak neřídilo podle mne a pak bych třeba nedorazila :frowning2: :frowning2: :cry: . A mám dotaz. Počítáte s tím, že by to bylo přes den, abych nejpozději kolem šesté večer mohla jet domů ??
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Jo, já bych navrhovala, aby srazík byl třeba v sobotu kolem oběda, sešly bychom se někde v restauraci a daly si obídek. Holky, já se tak těším, doufám, že to vyjde!!! :wink:
10. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Žlababinko, tak to jsem moc ráda, že výsledky jsou v pořádku. To je stejné jak jsem psala u Ájinky, když nám oznámila, že se objednala do CARu. Člověk si nevybere co je lepší, jestli něco najít a vyléčit nebo nic nenajít a doufat, že bude všechno O.K. Za sebe musím říct, že mě tak trochu uklidňovalo, že nám nic nenašli, ale pořád jsem dumala, čím to tedy je, že nemůžu otěhotnět.
Každopádně to vypadá, že se ti na začátku příštího roku bude v bříšku klubat mimísek :grinning: .
10. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Tááák holky, bohužel přesun nahoru se nekoná, naopak pád dolu na 1 DC :grinning: ale jsem ráda, protože, kdyby to bylo ono, byl by už pozitivní ten pondělní test, takže se dalo čekat, že to přijde. Zatím tedy slabě. Ale docela mi štve ta nepravidelnost, ale co naděláme, už se těšim ale na vánoční snažení :grinning: :grinning: to tady nikdo nebude a všichni se budeme poctivě snažiti a v lednu budem mávat červenejma proužkama vostošest :grinning: Kéž by.
10. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
No jo Pavli, co naděláš. Ale souhlasím, že pod vánočním stromečkem budem všechny snažílkovat, až se budou baráky otřásat :grinning: ! V lednu bude záplava //!
10. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím. Žlabi, super, že ti zatim nic nenašli. Nebo by bylo lepší kdyby našli a mohlo se to léčit? No já nevim, to musíš vycítit ty.

Fuj holky, a ty otisky zubů, to je takovej humus............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
tauri: já se z toho nepoblila, ale bylo nepříjemný...ale pak mi dali ještě takovou destičku, která byla jako silněšjí žvýkačka a to se mi líbilo, ten skus.
Co se týče srazíku, tak bych to rozhodně viděla na obídek, abychom se pak mohly ještě ve slušném čase vrátit domů. Tauri, když ti nakonec do toho něco vleze, nikdo tě neukamenuje, jen se potřebujeme už nějakého data chytit. :wink:
10. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Neeee, ja jse ráda, že jusme zdraví!!!! :grinning: Ale bojím bojím :sweat_smile:
10. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak neboj neboj!!!! :wink: Vše bude OK
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
pavczo: fakt? To je potvora, ona dorazila. No tak aspoň jsi nemusela zítra ráno vypotřebovat test zbytečně... Tak šup s tebou dolů a o Vánocích na tom zapracujte, bude volno, žádný stres...tak určitě v lednu nějaká zamávame testíkem s // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Já bych souhlasila s tím 30.1.2010! Zatím nic nemám a ještě to aspoň spojím s narozkama, které mám 26.1. Takže super. Holky, takže s tím počítejte a ať se nás co nejvíc sejde!
10. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že se shodneme, že by ten srazík měl být přes den. Manžel má totiž v té době pohotovost, takže by mě nemohl do Prahy dovézt a kdybych pak měla do Mostu dorazit o půlnoci, tak by trhnul strachy. :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
Chicoolí, podle mých zkušeností se srazama je právě vždycky nejproblematičtější navrhnout nějaký konkrétní datum. Jak je datum, tak je sraz :grinning: .
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, potřebuju, abyste shlídly můj grafík. A mám taky několik dotazů :sweat_smile:

Když si myslim, že mám ovulaci a bolí mě podbřišek, je ovulace ten den, kdy tě bolí nebo až den po?

A je možný, že mě pobolívá podbřišek už týden před očekávanou MS? Nikdy mě takhle dopředu nebolel.

No a teď ten graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Zatím ji nijak necítím, ale jak jsem psala, už večer mě bolelo, i když spíš takovým tlakem, ale bylo to hold ono, furt je každý měsíc jiná. Hlavně doufám, že nebude taková dlouhá jak minule.
10. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.