• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenka: neboj nic, když to máte tak pěkně nalajnované, tak se v tom prostě musí pokračovat!!!
To my to tak přehledné nemáme, ale i tak tu prostě ve 2010 prcek bude. A hotovo! :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
No jasně chicool, vždyť to by bylo aby nebylo :grinning: .
26. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Teda zensky! Ja to tu ted 3/4 hodiny docitala!

Mate krasny pribehy ze seznameni. My to meli uplne jednoduse. Ja chodila se svym prvnim klukem. A u ans na vsi zacal z jedny ulice najedno z nicehoz nic chodit cizi kluk rano na bus. Ja hodila na bus s brachou a protoze jsme vzdycky soutezili, meli jsme ukol zjistit, kdo to je. No a asi po mesici jsme jela domu busem a uz ve meste v trmvaji tuten kluk nastoupil do tramvaje a stal vedle me. Ja si cetla, teda snazila jsem se predstirat, ze ctu a usilovne jsme premyslela, jak s nim navazat rozhovor, abych zjistila kdo to je a trumfla brachu, ze uz to vim. A tak kdyz jsme vystoupili z tramvaje a sli na zastavku busu, tak jsem sklidila knizku a oslovila ho se slovy, ze kdyz uz takhle jezdime busem a tramvaji, ze uz se stejne zname a podala mu ruku a predstavila se. On se taky predstavil a pak jsme si povidali. Jezdil se mnou kady rano busem a chodil se mnou az pred gympl, tam se rozloucili a sli do skol. On na VS. Pak se seznamil i s mym klukem a spoledne jsme chodili na baly, a tak. Ale nikdy nic vic. Dokonce se mnou chodil kazdou sobotu v 7h rano nosit noviny po vsi a pritom spi obvykle do 11h! A porad jsme spolu nechodili. Pak mi na moje 16ty narozeniny prinesl na tu postu z domova umichany dva koktejly a ze mi tedapo preje, ja ho s tim razne vyrazila, tak si to zase zabalil a odnesl a pak me dosel jak jsem nosila ty noviny. Pak se blizila moje maturita a on se semnou vsadil, ze odmatruju a ja rikala, ze ne, ze se ucit nebudu. Tak k nam chodil kazdy den a ucil se se mnou a rano me a mladsiho brachu vozl do skoly a pri tom doucovani to nejak na me prislo. Blbnuli jsme a tak a jednou jsme zkoncili tak, ze jsme meli od sebe kousek rty a ja si rikala, jaky to bude, kdyz mu dam pusu. Chvilku jsem vahala, protoze jsem jeste chodila s tim prvnim klukem, ale pak jsem to zkusila a dala mu pusu. A od te doby jsem vedela, ze s nim chci byt. Po te jedne puse, jsem se rozesla s tim klukem a po dvou mesich jsme oficialne zacali byt spolu s manzelem. Uz je to 10 let. On pry uz pri nasem seznameni vedel, ze me musi poznat a jak jsem ho vyhodila s tema koktejlama, tak pry vedel, ze budu jeho zena. V roce 2005 na podzim jsme zacali zaklady, na jare 2006 pokracovali stavbou, v polovne roku 2007 se stehovali do napul hotovyho domku a letos na jare jsme se vzali. Tak to je zase nas pribeh.

Tak ja jdu chvilku vytvaret nejaky hodnoty, abych si zaslouzila vyplatu :wink:
26. srp 2009 v 11:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
:slight_smile: my jsme taky vzorový .. r. 2004 seznámení, r. 2006 svatba, r. 2008 náš byteček a r. 2010 ? Snad mimísek .. :grinning: Máme vše po 2 letech. Už jen zbývá dovolená v Bulharsku a pak nevíc co :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
kkattkka: krásnýýýý příběh. Všechno jsou to krásný příběhy a všechny musí pokračovat těma miminkama, to je jedno jistý. :wink:
26. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Teda kkattkko, to můžeš vydat i knižně :grinning: . Krásně se ta romantika četla. Holky, jak tu tak pročítám ty přiběhy seznámení, tak už jim opravdu chybí jen ten nejkrásnější 100karátový punc-mimísek, co? Ještě že už je za chvíli to září :wink:.
26. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Flosmanko, s těma dvou rokama si mi připomněla. Starší ségra se vdávala v r.2000 a v r.2002 se jim narodil můj synovec, nejstarší ségra se vdávala 2002 a v r.2004 se jim narodila moje neteř (sice 30.12., ale pořád v roce 2004), takže myslíš, že když jsem se vdávala 2008, tak by se nám v roce 2010 mohl narodit mimísek ???
26. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jo a jinak hlasim, ze uz jsme si dneska vyrazila bez vycpanych kalhotek, uz to je snad ok, takze k doktoru nejdu, jen se budem snazit o sto sest, sice me cka narocny zari a rijen, ale jdu do toho.

Porad vaham, jestli zustat doma na rizikovym (a v pohode chodit do skoly) nebo si nechat jak praci, tak skolu....

Jinak nam je jedno, jestli to bude holka nebo kluk. manzelovo segra ma dva kluky, muj bracha ma holku a kluka. Ja vim, ze bychom radi jak holku a kluka.
26. srp 2009 ve 12:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
tauru - to je jasňačka přeccííí .. R. 2010 ve znamení našich mimísků :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tauta to ten mimisek v roce 2010 bude na 100 %
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
promin to mělo být Tau tak :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky, verim, ze v roce 2010 budeme mit vsechny alespon //.
26. srp 2009 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
kkattka - alespoň? Tam můžeme mít jako i tři // joo :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
:slight_smile: néé budeme mít mimísky, néé čárky - ale vlastně, i to by stačilo :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
kkattkka: no uvidíš, třeba budeš mít pohodové těhu, o kterém ani nebudeš vědět a budeš zvládat obojí...nebo taky budeš ráda, že si ráda a budeš.

Já na rizikový půjdu fakt jen když to rizikový bude...sice se tu budu trošku bát, protože tady si mezi sebou docela solidně přenášíme nemoci, když jednomu bolí v krku, brzy bolí všem...a to mam vlastní kancelář a stejně to často chytím...toho se budu bát, ale jinak bych fakt v práci být chtěla být dokud to půjde. Pak nastoupit na MD těch 8 týdnů před porodem a být doma ještě trochu dřívě, jelikož si plánuju nevybírat příští rok dovolenou a být už doma...a taky mi možná zbyde ještě trochu letošní, takže bych třeba už od 6,5 měsíce mohla být doma. No mám to všechno vymyšlené pěkně, jen to mimi k tomu a bude vymalováno :grinning:
26. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kkattko, no vidíš, na to jsem se zapomněla zeptat. Tak to je super, že už Ti to skončilo. Jsem zvědavá, jestli se Ti kvůli tomu pohne nebo nepohne ovulka.

To dilema se školou a prací Ti velice rychle vyřeší mimísek :grinning: :grinning: . A to velice rychle, protože tento cyklus jsem "svoje" // na těhutestu přenechala Tobě, tak se snažte :grinning: !!!!! Některé těhulky můžou skály lámat a jiné se bojí i dýchat. Takže je možné, že zvládneš školu, práci i těhotenství. Podle tvých aktivit, které si nám tu popisovala si myslím, že bys´k tomu stihla i vyřídit hypotéku a postavit činžák :grinning: :grinning: :grinning: .

To u nás je přeholčičkováno. Můj synovec byl po 27 letech první kluk v naší rodině. Teď ségra čeká Eminku a druhá segra má dvě holčičky. Dalšího synovce máme z manželovo strany. Ale fakt je, že je to fuk. Hlavně aby to nebylo s otěhotnění na fu(c)k. Promiňte :pensive: .
26. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Janulko a Flosmanko, tak já vám tedy věřím a doufám, že mi manžel, vaše předpověď a IUI vyčaruje ty // už v říjnu. Nerada bych šla na IUI 2x a víckrát :frowning2: .

Chicoolo, jak už jsme psala. Svojí práce můžu dělat i doma, takže opravdu záleží na tom, jak budu těhotenství prožívat a jestli nebudou nějaké komplikace. Snad ale bude vše O.K. u nás všech. :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak jsem se právě vrátila z oběda a jsem teda mega přejedená :grinning:
taurusenka: neboj, určitě se konečně dočkáte a ty // brzy na testíku najdete. hlavně hodně síly a psychické pohody, protože ta v tom hraje strašně velkou roli...
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Blizennec: a copak si měla dobrého?? Já si dala zeleninový salát s mozarelou a je mi docela fajn, ale taky mám plný žaludek. Psychickou pohodu jsem měla 1 rok a 7 měsíců. Pak jsem se vdala a začala po miminku toužit ještě víc. Takže už rok v pohodě nejsem :frowning2: :slight_smile: . Taky jsem to včera řekla svojí doktorce. 1,5 roku v pohodě, oba v pořádku (což jsme tedy zjistili až letos) a stejně nic. Na to mi řekla, že je něco mezi nebem a zemí a v lékařství se to potvrzuje dost často. No, tak mezi nebem a zemí jsme holt my :grinning: .
26. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
:slight_smile: pokud nebudu mít rizikový kvůli něčemu, tak bych ráda šla na mateřskou taky až ke konci, ale každý den dojíždím vlakem skoro 40min., tak nevím jak se to pak bude zvládat, ale uvidíme
26. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Zapomněla jsem vám napsat, že jsem od ní dostala brožuru se cvikama na posílení pánevních svalů. Ono je to vlastně sestavené pro ženy, které mají natočenou nebo přetočenou dělohu, ale ty cviky si jsou prý velmi podobné.
26. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Flosmanko, taky si myslím, že až budeš těhotná, tak se ukáže, jestli budeš zvládat práci a dojíždění nebo ne. Já bych na nemocenskou šla určitě, kdyby bylo miminko v jakémkoliv ohrožení, pokud budu mít na výběr, budu pracovat do mateřské.
26. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
já bych na mateřskou chtěla jít taky až nějak ke konci ale uvidíme jak to bude v práci. je pravda, že dělám v kanceláři , hodně administrativu , ale i tak je to tu někdy dost náročný psychicky a poslední dobou bohužel i fyzicky.. :unamused: je to tak půl roku co nám tu víc nejezdí než jezdí výtah. jsme sice "jen" ve čtvrtém patře, jenže vyjít to několikrát za den (a u mě je to bohužel minimálně vždy tak pětkrát - v tom lepším případě), navíc v tomhle horku je fakt dost šílený..
taurusenka: dnešní menu bylo: cibulovoá polévka, mexická směs v tortille , a zákusek - zmrzlina :slight_smile: mňam bylo to vynikající
26. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
blizennec: mňam ty sis teda musela pošmáknout, já jsem si dnes snědla, co jsem si včera navařila :wink: a taky jsem si pošmákla - kuřecí a rýži. Ale tu zmrzku bych si dala taky. Jsem hrozně zmrzlinová a nanuková.
26. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tedy tak to sis musela pochutnat. Takový dobroty :grinning: .
Třeba ten výtah kvůli tobě opraví, až budeš mít pořádný bříško :wink: . Navrhni to jako zlepšovák pracovních podmínek :grinning: .
26. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
tady v okolí co pracuji, tak se snažíme najít pořád nový restaurace, aby jsme měli větší výběr - tady v té jsme byli dnes podruhé a vypadá to, že jsme narazili na jednu z mála, kde fakt vynikajícně vařej :slight_smile:
tau: :grinning: :grinning: já spíš doufám, že do tý doby to fakt opravěj, protože už s břichem se hrabat do tolika schodů (a že ty patra nejsou zrovna malý..) to nevím, jak bych zvládla. buď bude spravenej výtah nebo bude neschopenka.. :grinning:
26. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
chicoo: jo kuřecí a rýži můžu taky.. ta zmrzka nás všechny překvapila, byla zdarma k polednímu menu :slight_smile:
spíš si říkám, jestli jsem to neměla utnout, takhle se přejídat není moc dobrý. řekla bych že minimálně půl dne nebudu jíst :slight_smile: ale vynikající to fakt bylo.
26. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky, už se pomalu loučím. Dnes končím dřív. Musím oběhout zdravotku a sociálku. Ty termíny mě jednou zničí :confounded: . Dnes asi začnu s těma ovutestama, ale měl by být negativní. Člověk ale nikdy neví :wink: .
26. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
taurusenka: tak to všechno v pohodě zvládni a na tu ovulku večír aspnoň zatrénujte :wink: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
blizennec: jo, to já když se přejím, tak jsem zralá jít si dát šlofíka, v práci už se tudíž raději moc nepřežírám a většinou si oběd rozdělím na 2 části a pak mam i víc energie.

taurusenka: testík zkus, já jsem byla dost překvapená, že už 12.DC byla ovulka.
26. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.