• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
já holky přehlídla to datum,tak pokud by to bylo na konci měsíce,asi bych nemohla taky,protože pokud se mi podaří prodat pozemek za slušnou cenu,chtěla bych v lednu jet aspoň na 2 týdny někam do teplíčka a dovču mám posl.týden v lednu a první v únoru.Ale samozdřejmě se domluvte na nějakém datu a buď mi to vyjde,nebo to BOHUŽEL prošvihnu.

aji-to si piš,že to bude mazec,pod tím stromečkem.Původně jsme chtěli jen takový malinkatý,protože přes svátky skoro vůbec nebudeme doma,ale snad si i nějaký větší pořídíme,aby jsme se pod něj vešli a mohli se řádně snažilkovat! :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:55  •  snaží se  • Odpověz
Aji, u nás se stromek tedy otřásat nebude.. :slight_smile: leda štestím.. bo 24,12, kdyby chodila pravidelne, jak chodila, tak by měla přijít MS.. :(, anebo..............
ale já už netestuju
s testama jsem skončila :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
ají: já taky počítám s 30.1., tak uvidíme, kolik nás nakonec dorazí!!! Musíme zaúkolovat pepinku, aby objednala restauračku. A měly bychom vymyslet nějaký poznávací znamení, protože podle těch malejch foteček se asi nepoznáme :grinning: :grinning: :grinning: Teda já jsem si tam dost podobná, jak sedim na tý slámě, tak mě třeba poznáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
chicoo, poznáme tě podle toho, že budeš před sebou tlačit obrovsky kolo slámy! :slight_smile: :grinning::grinning::grinning::grinning:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Tauri: jojo, to znám...nejhorší je stanovit datum...většinou organizuju srazy ze všech škol, co jsem vystudovala (ježíš to zní příšerně :grinning: ), ale fakt organizuju pro ZŠ, SŠ i VŠ většinou já. A srazík by byl určitě přes den, už kvůli vám těhulkám - přece bychom vás nehnaly na nějaký noční tóčo. :wink:
10. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
handm: tak jo, ale počítejte, že na ten sraz možná dorazím 30.1....ale ve 2011 :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Holkýýýýý, žádná neporadí? Sím sím :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Lulli, tak mně se ten graf líbí. Do vyznačené ovulky tedy nic moc (folikulární fáze), ale po dnešku bych řekla, že to vypadá slibně. Ale záleží ještě na tom, jak ty teploty budou pokračovat. Máš tam krásný implantační pokles, hned následný vzestup, tak uvidíme :wink: :slight_smile:.
Bolesti při ovulaci jsem měla poprvé v měsíci, kdy jsem otěhotněla a trvaly pár dnů. Rozhodně to nebylo jeden den nebo dokonce jen pár hodin. Trvalo to asi tak tři dny. Ale víc ti v tomhle neporadím.

Chicoolí, náhodou ten balík slámy byl bylo super poznávací znamení :grinning: . To bysme nepřehlédly :grinning: .
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Tauru děkuju, mě to břicho taky bolelo ta dva až tři dny, ale ten první den byl fakt pro mě masakr, pak už to bylo lážo plážo :sunglasses: Kéž by ty teploty zůstaly nahoře!!! Vůbec bych se nezlobila :grinning:
10. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
lulli, pobolívání podbřišku týden před ms by mohlo být třeba zahnízďování prcka, ten pokles by tomu mohl taky odpovídat , jak řká taurusenka :wink:, ale asi je ještě dost brzy na tyhle závěry, tak uvidíš, co teplotka dál.
Mě při ovu nikdy břicho nebolelo, ale logicky bych si myslela, že to bolí při tom, když má prasknout ten folikul, takže asi těsně před a přímo při ovulce, ale fakt nevím.
10. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Pavli: já ji mám taky docela nepravidelnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z toho si nemusíme nic dělat, protože kamoška otěhotněla aji s nepravidelnou MS, měla třeba 50 dní a pak zas 35 atd. a ani se jí to nestihlo upravit :grinning:
luli: já bych ti poradila, jenže já se v grafech nevyznám :frowning2:
10. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
No vidíš Lulli, to mě nenapadlo, co píše Žlababinka. Pokud tě bolí bříško teď, tak by to mohlo být i to zahnizďování. Takže pokud by to bylo ono, tak se hlavně nevyděs, když budeš jednorázově malinko špinit. Já to sice neměla, ale občas se to stává, tak abys´zbytečně nepanikařila :wink: .Přeju, aby ty teploty zůstaly nahoře a na vánoce zjistíš ty // :grinning: .
10. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
taurusenko a implantační pokles je vždycky nebo jen při uhnizďování (a buď tam mimi zůstane nebo se odplaví s MS)? Já jen, jestli mám aspoň trošinku šanci, že třeba je to fakt na dobré cestě. Ale testovat budu fakt až po zpoždění, nechci se zklamat. :wink:
10. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Lulli, mrkni na můj grafík, když jsem byla naposledy těhu http://www.fertilityfriend.com/home/2750fc. ten pokles byl dost podobný tomu tvému, taky hodně brzy a do toho jsem malinko jednorázově zašpinila. Takže naděje je určitě :wink:
10. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Ten teplotní pokles při uhnizďování není vůbec "povinný". Buď je nebo neni, ale zrovna ve tvém grafu je :slight_smile: .
Šance na těhu je vždycky, takže se nestresuj jestli se to povedlo nebo ne. Důležité jsou i následné teploty.
Např. můj vítězný graf podle mého názoru není zrovna ukázkový pro těhu. Jarmulka si sice myslela opak, ale při každém poklesu jsem čekala MS. A pak najednou teplota hop nahoru a pozitivní test :grinning: . A teď už jsou ty spojené nejmenší a největší buňky v těle deset cm veliké :grinning: :grinning: .
10. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoooj holky koukám že řešíte srazík, no já bych do prahy i kliděn dojela, a datum je mi fuk páč jsem na mateřský,čas mě netlačí :grinning:

pavlí takže všechny v lednu jo????? tak to se tu bude gratulovat až zavaříme koníka :grinning:

a hezky se tu těšíte na snaženíčko pod stormečkem, u nás to je jaksi pasé, u nás bude pod stormečkem dělat kůjoviny vašík :grinning:

tady je hnusně od rána prší,,,
10. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Zlabi, jak to děláš, že ti jde z fertility udělat takto ten odkaz na graf? Já to vždycky složitě stahuju jako obrázek a dávám do albíčka.
10. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Aji, přišla jsem na to až teď, takže v menu vlevo je položka sharing - pak home page setup - a dole si nastavíš, který graf chceš zobrazit a je to :wink:
10. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
majinko: tak to je super, další vlaštovka na sraz. A Vašíka pošlete spát brzy a můžese se taky pod stromečkem snažilkovat :wink:
10. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Zlabi, díky.
10. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
přijedu na srazí, kde bude chico s balíkem slámy,t o si žádná určitě nenechá ujít :grinning:
10. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
No já jsem zvědavá, jestli vůbec pod stromečkem stihnem :wink: většinou než obejdem ty rodiny, tak jsme pak unavení a přežraní:slight_smile:
Popel, jediné co mi u té nepravidelnosti va, že netušim, kdy ta ovulka asi je, ale kolegyně mi před chvílí vynadala, že k čemu to potřebuju vědět, že se máme snažit furt tak nastejno a vyjde to. A smutná byla i mamina, že MS dorazila, se nemůže dočkat toho vnoučete, ale tak zatím jí musí stačit to čtyřnohé :grinning: A když jsem řekla, že si aspoň dám vaječňák, tak mi řekne, že potom se tloustne :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
pavli, dáš si vaječňák, energii z něj uvolníš snažením se pod stromečkem :slight_smile: a na něco se přeci těšit musíme. o víkendu vaječňák zkusím udělat :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
zlabinko - super, že zatím všechny výsledky vzšetření vychází dobře, snad to opravdu byla jenom náhoda a souhra blbých okolností - a do třetice všeho dobrého...
10. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jo tak to mně vadí taky, ale co asi vážně budem muset snažit tak nějak furt stejně :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
To já se zase těším na dobrý víno, nikdy jsem ho nemusela tak jako teď, poslední dobou mně fakt zachutnalo :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
zebrafko: aby ses ještě nedivila, jak se přiženu s balíkem slámy...možná mi ale bude leda tak koukat sláma z bot, kort v Praze, tam se budu cítit jako ztracená a moje rodná Plzeň bude zase jen malá vesnička :grinning:
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holky a nemáte nějaký zprávy o jarmulce? Jak se jí vede a tak?
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
chico a to Plzeň bych řekla je větší než Hradec, tak nevím kdo bude mít víc slámy v botách :grinning: ještěže je zima, tak se tam tý slámz vejde hodně a nebude to třeba tak vidět jako v létě v sandálech :grinning:
10. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
lulli: to nemáme, snad je jí dobře a moc se netrápí. Určitě se na nás přijde podívat. Ona měla asi dost práce, chodila sem jen jednou za čas, i když bylo ještě všechno v pořádku a teď jestli má tu novou práci, tak asi nemá moc čas. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
zebrafko: no vidíš, tak holky Pražandy nás suverénně poznají. :grinning: Plzeň je 3. největší město ČR, ale občas mi přijde, že jak se tu lidi provázaně znají, že je to jenom vesnice. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.