• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aha, tak to jo. Dobře se s ní povídalo a byla takový sluníčko. Moc bych jí přála vše nej, ale vám všem samo taky. Taky jste super. Jarmulka mě sem k vám vlastně pozvala a jsem jí za to moc vděčná. Vždycky když potřebuju, tak poradíte a to je super. Holky, moc vám děkuju. :wink:
10. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
No jo, jarmulka tu dlouho nebyla. Asi je chudák smutná.
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky teď koukám do tabulky a veruska dostala taky MS????? :fearful: :astonished: tak to je hustý, pěkně se nám to pořadí zase posunulo, akorát už by nikdo nemusel padat dolů :wink:
10. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky a já jsem včera byla velice statečná - známej na mě: Tak kdy se to narodí? No tak jsem měla po náladě, za prvý, že nevěděl, že jsem potratila a za druhý, že teda vypadám jak kdybych měla za chvíli rodit :grinning: ! Ale brala jsem to s humorem! :grinning:
10. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ježiš ajo, to jsou blbý situace, viď? Mě taky jednou gratuloval cizí pán k těhotenství a já na něj koukala jak na blba. Pak mě napadlo, že už jsem asi fakt tak tlustá, že to tak vypadá. A byla jsem úplně zdeptaná.
10. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky nic si z toho nedělejte, hlavně že vám chutná :wink: :grinning: já mám jídlo ráda a vůbec se za to nestydím - taková dovolená s All inclusive - to je něco pro mě :grinning:
10. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
No to jsou hrozný situace. Já musím něco udělat s tím mým pupkem a to buď:
-otěhotnět a ještě mu přidat :grinning:
-zhubnout, ale až po Vánocích!
10. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Aji, tak to jsme na tom stejně. Jen doufám, že se nebudu muset mordovat v posilce, ale budu moct říkat, že musim papat kvůli malému a nikdo konečně ani nepípne :grinning:
10. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo, lulii, to by byla určitě lepší varianta. :wink:
10. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
No jo, popellko, máme tu nějakou mrchovirózu, zase...Prosinec není moc plodnej...Teda vlastně listopad nebyl plodnej
10. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
no jo lidi jsou někdy moc nemístně zvědaví :frowning2: chtělo by to mít připravenou nějakou ftipnou odpověď, kterou toho druhýho hezky odzbrojíme :slight_smile:

začínám být mírně nervózní, mrška stále nikde...
10. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
aji, ale dívám se na vaši svatební fotku a tam ti to moc sluší :wink:
zebi: vypadá to na testování, že by přece jenom??? :dizzy_face: :wink: :grinning: mohl by na nás někdo z vrchu prsknout ty bacily už konečně! Zebi a jak dlouhý cyklus normálně míváš?
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
No zebrafko, tak ti moc držím pěstičky! Kdy obvykle dostáváš ms. Koukám, že jsi 28DC. Kdy budeš kdyžtak testit?
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
zebrafko, tak buď za to ráda, že MS nikde. Třeba se fakt zadařilo :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Popellko, děkuju :sweat_smile: ! To jsem taky byla docela vypasená, ale ne tak jak teď! Nu což, hlavně že se líbím manžílkovi, on nemá rád vychrtliny! :wink:
10. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
no poslední cyklus byl 28 dnů, jinak mívám 26, takže nevím, kde se toulá, protože nějak nevěřím, že se povedlo, ale co kdyby ...
10. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
aji: Na tý svatební fotce vypadáš krásně a vůbec nejseš vypasená :wink: jasný ten můj taky ne :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zebrafko, když to budeš nejmíň čekat, tak to vyjde! Držím pěsti! Jak dlouho se snažíte?
10. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Zebrafko a co už zkusit ten testík, už máš tedy dva dny zpoždění a to vypadá fakt nadějně. Já vím, že se bojíš zklamání, ale jak dlouho bys chtěla ještě čekat? Kdy chceš testovat?
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
jojo taky držím pěsti a když si to vůbec nepřipouštíš, tak se to just může stát :wink:
10. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
aji, tohle je 5. snažení... měsíc po svatbě jsme se na to vrhli :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
No zebrafko, to by mohlo vyjít. Někde jsem četla, že nejvíce žen otěhotní tak po půl roce snažení. I u nás to platilo při prvním pokusu. :wink:
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak uvidíme. asi před večírkem někde koupím test, to je záruka spuštění mrchy :slight_smile: letím teď na poradu, vůbec se mi nechce :frowning2:
10. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
zebrafko: tak to su teda napnutá jak kšandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, vy jste drbalky.. jsem se zabrala do prace, pak obed a tady je zas o stranku navíc..
:slight_smile:
v grafech se nevyznam, to nepomuzu.. :slight_smile:
ale zebraf držím palce, at to vyjde!! :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, tak už se pro dnešek loučím. Moc se těším domů, protože jsem nějaká unavená. Zítra jdu na ten ultrazvuk, ale fotku vložím až v pondělí. Nebudu ve své kanceláří, takže nebudu mít k dispozici scaner.
Mějte se moc hezky a užijte si zbytek dne :slight_smile: .
10. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jé, Ají, to chápu, že to zamrzelo ten dotaz. Mně se v létě taky jedna známá zeptala, jestli nečekám miminko. Jednak, protože jsem přibrala a zvlášť na tom břiše a jak jsem se za to styděla, tak jsem si strkala před to břicho ruce, ať to neni tolik vidět a ono to vypadalo, že si hladim těhotný bříško :wink: A přesně tak, nejradši bych ho už zakulatila z jiného důvodu. Jen moje mamka mi radí, že mám zhubnout a potom to otěhotnění půjde raz dva.
Tauru měj se taky hezky a užij si to focení :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Holky já nevím, ale takový dotazy nechápu - pokud má někdo břicho a je to "špíček", tak to je přece úplně jiný břicho než při těhu :angry:
10. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
No, ja bych vrazdila..:slight_smile: za takovy dotazy
ale je fakt, ze znam holcinu, co takhle těhu vypadala asi tři roky... měla uplně klasicky pupik, byla silnejsi a mensi.. a kazdy si to myslel, myslim, ze se ji i par lidi zeptalo.. ale kdyz byla tehu opravdu, tak to nikdo nevedel.. :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Joooo, lidi jsou praštěný. Teda dneska to v tý práci nějak neutíká. A já se už tak moc těším domů. A zítra hurá pátek...
10. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.