• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
:slight_smile:neutika, chicoo, mam stejny problem..
ale do peti musim byt nekde v komercce, neco vyridit, a pak jdu od sesti na vecirek a pak zitra dovca (cely den budu mrznout na stavbe), takze uz se mi to rkati.. :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Tak večírek a zítra dovča...no ty se máš...já se zítra vyspinkám, protože jdeme na tu kontrolu až od 9, takže to spaní trošíčku aspoň protáhnu. A do práce přijdu asi někdy kolem 11, ve 14.00 mám schůzku, takže zítra to bude fofr, to už se nebojím. :slight_smile: Ale dneska se táhne jak sejr. :grinning:
10. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
:slight_smile:
Jo, joo, večírek.. sice se mi moc nechce se táhnout přes celý město v tomhle krásným počasí (jak by řekl jeden ve filmu, chč.je a chč.je..), ale slíbila jsem to, tak se zajdu mrknout.. aspoň na chvilku :slight_smile:
potkam pár známých, snad to bude fajn

no a zítra dovča, bude napůl pracovní - budu dohlížet na všechny řemesla, co se nám sejdou na stavbě - asi pět kusů- to bude zmatek :slight_smile: ale snad všechno pujde ok
Manžel má večírek zítra, takže pak pro něj na půlnoc nejspíš někam pojedu, to se těším, hlásí ty ledovky a pak chceme ejště v noci přejíždět k tchýni, abychom nemuseli jezdit až v sobotu
tak uvidim, jak to dopadne
Do toho bych potřebovala nakoupit nějaký dárky konečně ... :( nic nemám...
a o úklidu ani nemluvím..
a vůbec
:grinning:
10. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
handm: ty ještě nemáš žádný dárek??? Já už mám všechno, ale tak máš na to ještě 14 dní. U mě byly doby, kdy jsem nakupovala dárky až na Štědrý den...ale to už je dávno a co jsem s přítelem, tak si dávám záležet. :wink:
10. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj,
tak ms nikdy, ale na mamatestu jedna čárka a nikde ani duch, tak budu čekat dál..samo na ms. :grinning:
10. pro 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
Chicoo, nemám.. :slight_smile: tedy máme jeden pro tchýni a jeden pro neteř, ale pro manžela nemám vůbec nic a našim potřebuju nějaké drobnosti _tam kupujem velký dárek dohromady s brachou, ten to snad už sehnal...:slight_smile:
a s bráchou a švagrovou od manžela si nekupujem, jen drobnosti v řádech desetikorun, pro radost :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Labell, to je mi líto!! Ale dokud MS enní, tak není nic ztraceno!! :slight_smile: Držím palec!! :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
tak letím z prráce, za dvě hoďky nám začíná večírek... a chico prosím o úpravu v tabulce, mrcha nakonec dorazila, takže na testování ani nedošlo a padám na dno tabulky a hurá do dalšího kola... fňuk. tak se nebudu dneska v popíjení moc hlídat... tak pa cácorky
10. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojky holky, muzu se k vam pridat? vstupovat do rozjete diskuze je tezke, ale zakladat novou se me nechce .-)
10. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Zebrafko, to je mi líto.. ty jo, ten listopad byl nejakej zakletej mesic :( ještě že už je za nami..!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
užij si ten večirek hezky!!: -)

Mmaxicka, urcite! :slight_smile:

a jinak holky, ja taky mizim!
10. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
mmaxicka ahoj, víítej :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nad mrchou nezoufejte, to máme všechny od ježíška, aby nám, syčák jeden, pojistil to snaženíčko pod stromečkem :grinning:
mmaxicko, taky tě vítám a klidně se přidej
10. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
jé zebrafko, to mě mrzí, tolik jsem tomu věřila. No tak nic no. :angry:

Jinak vítám mmaxičku, ahóóóój :slight_smile:
10. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
labell, jak míváš dlouhé cykly? Teď jsi podle tabulky 31DC, jsem si všimla.
10. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
holky chtela bych se Vás zeptat jestli nektera nemate zkusenosti s Duphastonem? no a jinak abych napsala neco o sobe, je me 28, jsem z HK. v zari jsme meli uzasnou svatbu no a hned po svatbe jsme dali vecem volny prubeh, manzel nema moc rad kdyz o tuleni premyslim jako ze se snazime o miminko .-) vi jaky jsem stresik, tak se me snazi udrzet v klidu .-) v tom ale ja rozhodne nejsem... HA jsem vysadila pred 2lety, od te doby se me ale neurovnal cyklus, MS sice chodi relativne pravidelne po 28dnech, ale vzdycky tak 8-12dni pred MS spinim... moje byvala pani doktorka to vubec neresila az me dosla trpelivost a ted mam pul roku uzasnou pani doktorku, ktera se me snazi lecit, jde pry o spatnou funkci zluteho teliska, nejdriv jsem bastila proveru ale nezabirala, pak notheristeron a ted prave duphaston, ted jsem ho dobrala prvni mesic, ale spineni bylo i tak :-/ tak ted cekam na MS... tak to je moje diagnoza :sweat_smile:
10. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky! teď jsem měla chvilku čas tak se snažím trošku vás dočíst... včera jsem od vás "utekla" úplně bez rozloučení tak se omlouvám, nějak jsem byla zaúkolovaná až úplně do večera a pak už jsem byla tak unavená že jsem všechno vypnula a odešla domů úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem měla dovču, ráno jsem "vypravila" manžílka do práce a šla si ještě lehnou a vstala jsem až po 11 :astonished: no řeknu vám takhle dobře jsem se dlouho nevyspala, máme teď totiž nějaký problémy s koupí toho baráčku a pořád jsme u tchánovců, a v práci taky nic moc ... odpoledne jsem jela k našim a pekli jsme se ségrou perníčky. teď mám chvilku na internet čas, než mě vystrčí že potřebuje dělat věci do školy :grinning:

žabko gratuluji k výsledkům, držím palečky ať to konečně vyjde a až do konce je všechno ok..

handm nevím jestli už jsem psala nebo ne, ale radši klidně znova: vítej zpátky mezi námi :wink:

maxicka vítám tě :wink:

snad jsem na nic nezapomněla :grinning:

zítra mám taky dovču. v 8,30 jdu na kontrolu ale nevím kdy vám sem stihnu napsat, budeme s mámou dělat zase nějaké cukroví :slight_smile:
10. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
ještě jsem se vlastně chtěla vyjádřit ke srazíku - moc ráda vás poznám :wink: navíc jsem z prahy takže pro mě nebude problém se přepravit klidně z jednoho konce prahy na druhý :grinning: pokud samozřejmě nenastanou nějaké zdravotní problémy nebo pod. tak určitě ráda přijdu, chicolko můžeš si připsat další čárku jako účast mojí osoby :grinning:
10. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
blizennec: jojo jedno cukrovicko me tu taky voni .-) chtela jsem delat jeste Pracny ale nejak se nam "vyparil" rum .-))
at se zitra dari - kontrola i cukrovi .-)
10. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
maxicka: já s Duphastonem zkušenost nemám.. ale s tím špiněním po vysazení HA zkušenosti bohužel mám. HA jsem vysadila v dubnu, od té doby mi ms vždycky pravidelně přišla, ale vždy týden před začátkem jsem cca 3-4 dny špinila. ze začátku to nebylo skoro nic tak jsem to nechávala být, po asi dvou měsících jsem si říkala že už špiním trošku víc než skoro nic, tak jsem se chtěla objednat ke svému gyndr. jenže do toho jsme začali o prázdninách řešit bydlení a nějak jsem se k tomu nedostala. ke gyndr jsem se objednala na začátek září (konečně) i kvůli prevenci, tam mi zjistil že mám nějaký vaginální zánět, že nejdřív zaléčíme ten a pak eventuelně to špinění.. no jo jenže ještě ten měsíc jsem otěhu takže jsem už nic neřešila :grinning: :dizzy_face:
vůbec jsem to nečekala, už jen z toho důvodu že jsem si myslela že díky tomu otěhu nejde.. ten měsíc jsem týden před ms zase špinila, tak si říkám, takže tenhle měsíc zase nic... no a ono i přes to že jsem špinila, tak za týden po tom ms už prostě nepřišla.... :slight_smile:
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
maxicka jeee ty jsi ještě tady? já myslela že už jsi pryč, trošku jsem se rozepsala tak snad to nevadí... :sweat_smile:
10. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
maxicka děkuji :slight_smile: a copak jsi pekla ty? my na zítřek pečení už vlastně neplánujeme, spíš budeme lepit apod... perníčky nazdobíme až někdy později..
10. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
musím jít, ségra už mě vystrkuje.. vím že na kontrolu je nás zítra víc, takže všem hodně štěstí a určitě zítra nakouknu, akorát zatím nevím kdy přesně :slight_smile: zatím pa
10. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
ahoj holky, zpetne moc dekuju za krasny zpravy, strasne prijemny, musim se porad usmivat. Porad nevim v kolikatem jsem, mam jit na kontrolu v utery, mam se setrit atd. Uz jsem to rerkla manzelovi, koupila jsem mu male ponozticky a zabalila a no super, uz to rozhlasil kde se dalo, ikdyz jsem nechtela, ale tak ma radost. Ja jsem trochu ve stresu z prace ale snad to brzy prejde. zase mizim a nakouknu az nebudu tolik v praci budu chodit casteji papa
10. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
tomahavk: gratuluju k // :slight_smile:)

blizenec: tak jsme se tu minuly, ale dik ze ses rozepsala, trocha nadeje ze i kdyz je spineni tak tehu neni vyloucene, ze prekvapeni je mozne .-))
10. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
lulii: 31
10. pro 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
Holky přeji narychlo zítra hodně štěstíčka na všech kontrolááách :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
labellko, tak ještě dva dny počkej a pak zkus testík znova (pokud teda MS nedorazí). Zkusila bych 33DC test. Uvidíš, ale moc bych ti to přála. Takhle těsně před vánocema :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojenky holky, já jen tak na skok....

vítám novou snažilku mezi námi.....

zebraf: Tak tady je konečně ten receptík na vaječnej koňáček :grinning:

6 žloutků, 30 dkg cukru , 1 vanilkový cukr - smíchat do pěny

Přidat: 1/4 l mlíka, 1/4 l rumu, 1 kondenzované mlíko slazené ( salko )

Za pár týdnů vychutnat až do dna :grinning:
10. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
jé drndi, to vypadá úžasně, hned si jdu pro papír a tužku a jdu si to opsat. Super! Pak sem napíšu, jak chutnalo, ale myslim, že to dám za jeden večer :sunglasses: A jak dlouho přesně se musí nechat uležet? Obávám se, že u nás vydrží týden :grinning:
10. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj děvčata,
vítám mmaxicku, já taky přiskočila sem v celku nedávno a taky z toho měla obavy :wink: Konečně je pátek, tak všem přeji, ať rychle uteče v té práci a pak příjemný víkend, který by se mohl táhnout.
Jinak nevim, jestli se včerejší den dá počítat za 1. den cyklu, když jsem to krvácení slabé měla jen v tu dobu, co jsem to sem psala a pak až do teď nic. Čekám, že se to tedy ještě rozjede buď během dneška nebo zítřka, ale který den tedy počítat za začátek?
11. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.