• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Krásné dobré ránko přeji všem :slight_smile: . Rovněž jsem nadšená, že je dnes pátek a před námi víkend.

Vítám novou snažilku Maxicku :slight_smile: . Bohužel s duphastonem zkušenosti nemám. Takže bohužel taky moc neporadím.

Pavczo, jestli se nerozjelo krvácení, tak to ještě nepočítej jako 1. DC. Za 1. DC se počítá až den, kdy se krvácení rozjelo a to jsem ještě četla na odborných stránkách (tuším pražského pronatalu), že pokud se krvácení rozjede po 18. hodině večer, tak se za první den cyklu považuje až následujcíí den. :wink:
Už se ti tohle někdy stalo ?? Že by se krvácení zastavilo a rozjelo se později ??

Všem holčinám, kteří jdou dneska na kontroly, držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo. :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné ráno a krásný den :slight_smile:
všem co jdou dneska na kontrolu držím moc moc palečky :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,

taky držím dneska všem "kontrolkám" pěsti a tauru už se těším na fotečku :wink:
pavli: to je teda divný, že by přece jenom listopad nebyl tak zakletej :fearful: :dizzy_face:
taky vítám novou snažilku :grinning:
já mám ten pátek tak strašně ráda - jupíííí :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky, Pepíno je dneska nějakej velikej mazlíček :slight_smile: POřád u mě sedí a tulí se :slight_smile: asi cítí že to potřebuju, je to takovej náš šaman :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky, taky držím pěsti na kontroly! Hurá pátek, už aby bylo odpoledne. :wink:
11. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Tauru, minulej měsíc jsem první tři dny taky měla hodně slabý, ale něco málo to během těch dnů bylo, teď už to neni nic, zatím ani nebolí tolik břicho, takže si myslim, že právě třeba až zítra to začne jak má, tak kdyžtak ještě opravim tedy ten první den D.
11. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Vidím, že tu zas řádila mrchoviróza!
Zebrafko, tak zas další měsíc! Aspoň ses mohla opít! :wink:
Labell, třeba se ještě zadaří a na testík bylo brzo...
11. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
tak já si dám dneska určo vínko a už se na něho těším,
pač v tý práci je to fakt o nervy, já vím, musím si říkat, že mám být ráda, že mám prácu v dnešní době atd,....ale ty nervy tady, pořád se po mně klouže všechno možný, když su tady nejmladší - prostě takovej hromosvod. Já už se nemůžu dočkat ty mateřský :angry: :rolling_eyes:
11. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky, krásnej pátek, jupííííí :slight_smile:

všem cácorkám (snad toto oslovení nikomu nevadí :slight_smile: ), co jdou dneska na kontroly držím palce, ať všechno dopadne na jedničku s hvězdičkou!

také vítám novou snažilku, určitě mezi nás zapadneš...

včera se večírek poměrně vydařil, nacpala jsem si pěkně břicho (úplně jsem se vybodla na dietu pro včerejší den) a dala si vínko a tentokrát jsem si dala i panáka - po dlouhé době - nešlo odolat tlaku kolegů :slight_smile: domů jsme s manželem dorazili až ve dvě ráno a moc se vstávat nechtělo :slight_smile: z mrchy si moc hlavu tentokrát nelámu, nepočítala jsem s tím a bude tedy parádní snaženíčko pod stromečkem. a třeba jéžíšek nadělí. a vůbec jsem přihlášená na ten půlamarathon, tak můžu zatím v klidu trénovat. to se bude dobře o víkendu běhat na tom náledí, co hlásej :grinning:

drndi - díky moc za recept, zítra budu s mamčou a ségrou píct cukroví a tohle u toho zvládneme taky. mňam.
11. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Popellko, já mám taky trable v práci, vedoucí se po mně vozí, nemám moc práce, neutíká to, kolektiv nic moc, žádný vyhlídky...Mateřská mě vyloženě vysvobodí!
11. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky tak s tou praci to mame podobne, taky uz se nemuzu dockat az bude mimi moji hlavni naplni :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Jo, také tak nějak jsem s tou prací nespokojená, valí toho na nás čím dál víc, naštěstí ten úkol, co máme mít do 21.12. už skoro mám hotov, tak jsem trochu klidnější, ale taky bych už nejradši zdrhla.
Jinak zatím pokračuje nekrvácení.
11. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
ja taky cekam na MS kazdym dnem, no ale vzhledem k tomu ze jsem i pres Duphaston zase cely tyden spinila tak si myslim ze nic :frowning2:
11. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
aji: vím o čem mluvíš - nebo spíš píšeš :wink: :grinning: všechno tady odnesu a nemůžu říct ani svůj názor pomalu, protože su přece nemjladší tudíž nejblbější, ne?!!! ach jo, jak já si to budu doma užívat - no prostě m a x i m á l n ě :sunglasses:
maxi: to bude paráda, chtěla bych se mu věnovat se vším všudy, povídat si s ním, zpívat mu, hrát si s ním atd. prostě dát mu spoustu lásky a užít si ho :dizzy_face:
pavli: nevím nevím, jseš si jistá, že mrcha opravdu přijde? :confused:
11. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Popel, si myslim, že jo, jen dělá caviky :grinning:
11. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
popelko mluvíš mě z duše :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak už by se mohla ozvat nějaká holčina co byla na kontrole, za chvilku jdu z práce a pak víkend, bych se ráda dozvěděla nějaký pozitivní zprávičky :grinning:
maxi a ty nebereš prášky od září????
11. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
nene ja jsem HA vysadila pred vice jak 2lety ale od te doby mam problemy s MS
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky. Hlásím se z kontroly. Dnes tam byl chlap :astonished: . Na to, že mám gyndr ženskou, tak jsem byla hodně statečná a ani mi to nepřišlo. Vzal stěry ani nevím jak. Výsledky za týden. Takže holky držte palce, protože jestli budeme oba zdraví, tak už se můžeme příští týden zase tulit. Už aby to bylo, ani ne kvůli miminku, ale ten celibát je děs běs, jistě chápete. :wink:

A co blíženka? Byla už tu? Taurusenka jde tuším dýl a dovíme se to, až v pondělí, resp. uvidíme fotečku, že?

Jdu dočíst, co jste psaly.
11. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky, teda koukám že tu máme novou tvář, tak vítáme :slight_smile: a neboj, jsme sice "rozjetá" diskuse, ale nováčkům se nebráníme :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Aha, já si to vlastně četla včera, jen jsem zapomněla - už se mně to tady docela plete, tak se nesmíte zlobit, že občas nevím :sweat_smile: a vy se snažíte o mimčo tak dlouho nebo jste začali naostro až po tý svatbě?

chicoo: já mám taky doktora chlapa, u ženský jsem ještě nebyla, ale na druhou stranu se říká, že chlapi jsou takoví citlivější, tak si nestěžuju. Jseš statečná holka, a budu držet palce, určo to bude dobrý :wink: :grinning: přidej nám do tabulky nováčka :wink:
11. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Ták dočteno.

Zebrafko: opraveno v tabulce...škoda, ale další snažení volá a s ním nové a nové naděje :wink:

mmaxicka: vítám tě tu, klidně se přidej a pokud chceš do naší tabulky (viz moje album Snažilky ze září 2009), nahlaš potřebné údaje a připíšu tě.

pepinko: koukala jsi, kolik lidí už jsem splašila na srazík?...vypadá to zatím na docela hojnou účast, určitě se nás aspoň těch 10 sejde. :wink: A jinak mazlíček Pepíno je určitě lék na všechno.

Tak a teď bych měla jít něco dělat...páč jsem tu celkem zahlcená. :sweat_smile:
11. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
chicoo, teda přiznám se že nekoukala :slight_smile: jen si pamatuju že se dohadovalo zda Praha nebo Plzeň... ale jak to dopadlo nevím, včera jsem byla bez nálady....
11. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
pepi: no už se bavíme jen o Praze...pro většinu to bude snažší než Plzeň. A zatím to vypadá na Tauri, blíženku, handm, zebrafku, aju, pavczu a určitě ještě někdo psal, ale už si nevzpomínám.
A proč jsi byla bez nálady? Jsi špatná, že tam hematom ještě je? Ale je to přece na dobré cestě, že jo? A co to pohlaví? Psala jsi Taurince nějakou podivnou SMS, tak jsme si říkaly, jestli už nevíš pohlaví, cooooooo? :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
chicoo, jojo, potvůrka se neodtajnil/a - pohlaví fakt nevím :slight_smile: je to tajnůstkář a drží basu s tátou. :slight_smile:

A náladu mi sebrala máma, která tu hlídala Pepču abych tam mohla jít. Vědět jak to dopadne, tak ho dám Honzovi do práce.
11. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
a mimochodem ten hematom plus to že ještě není vyhráno mi taky nepřidalo, to je jasný
11. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
no předtím jsem si dávali pozor :sweat_smile: ale neříkám že jsem občas tajně nezadoufala že bych mohla být těhu, protože jsme to až tak pod kontrolou občas neměli :sweat_smile: no a teď po svatbě už tulení nehlídáme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

chicoola: údaje o mě do tabulky :wink: doufám že na nic nezapomenu...
DC26, vysazena HA 11/2007, snažíme se od 09/2009, manželovi i mě je 28, brali jsem se 26.9.2009 a bydlíme v HK, problémy s MS - nejspíš špatná funkce žlutého tělíska - užívám Duphaston
11. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Pepi anebo se říká, že to je stydlivá holčička :slight_smile: a neboj, ten hematom zmizí, jen nesmíš spěchat.
11. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
pepi: Honza pohlaví vědět nechce??? :slight_smile: No je mi jasný, že ti to na náladě nepřidalo, ale aspoň, že se zmenšuje. :wink: Bude to dobré, neboj!
11. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Holčinkýýýýý, mám nejkrásnější miminko na světěěěěěěěěěěě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Každá, která budete mít možnost na ten 4D ultrazvuk jít a nebude to pro vás finančně náročně, určitě DOPORUČUJU. To byl tak nááádherný zážitek. Byla tam maximálně příjemná mladá paní doktorka, která mi dokonce udělala za stejnou cenu dvě fotečky, protože jsem půl hodiny čekala, než mě vzali. SUPER.
A jak jsem si hrála na hrdinku, že to do vánoc před manželem ututlám, tak teď se plácám přes prsty, abych mu ty fotečky neukázala. Ale jsem holka statečná, takže to musím vydržet. Jen abych se neprokecla :fearful: . Už jsme MMS poslala oběma ségrám, aby se pokochaly, tak ta starší mi napsala, že je krásný a určitě to bude kluk jak buk a nejstarší je v práci, takže se ozve až bude mít čas :slight_smile: .
V pondělí je určitě vložím do albíčka. :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.