• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
mmaxicka: jsi tam :wink:
11. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
no, táta to nechtěl vědět ani u Pepy, a taky se to dověděl až na porodním sále :slight_smile: mně to prokecli den dřív, při uz, kdy mě strašili že bude mimi velký, tak dr "nebojte maminko, chlapeček není velikej," ale mně to nevadilo :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
tauríííííí: supeeeer. Mám radost, že máš radost. Muselo to být krásné. Tohle je stejně úžasná vymoženost. Moc se těším, až prďolku uvidíme i my. A u manžela to vydrž, bude to nádherné překvapení a k Vánocům se to náramně hodí. Vím, že to bude šílený vydržet, ale počkej pak ty jeho oči. Vydrž tooooo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
taurinko - to je úžasný!!! věřím, že se musíš plácat přes prstíky, abys to manželovi neukázala. to je fakt super dárek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pavli - jestli se mrška nerozjede, zkusila bych ještě testík, třeba jsi jenom zašpinila a přitom můžeš najít //, pořád bych to viděla nadějně...

pepi - hlavní je, že se hematom zmenšuje a ať ti pepino dodává pozitivní energie habaděj a druhej puclík z bříška :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Taurinko, gratuluju.... My na 4D nepůjdem, nebyli jsme ani u Pepy, ale věřím že sis to užila :slight_smile: a o to šlo především, ne? :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Chicoolko, když jsem čekala na ten ultrazvuk, tak jsem na tebe myslela, že už máš ty stěry za sebou. Mooooc ti přeju, abyste byli s přítelem oba v pořádku a snažilkování pod vánočním stromečkem nic nebránilo. :slight_smile: Hlavně se ale nepopíchejte o jehličí. To pěkně bolí :grinning:.

Pepinko, s tou náladou ohledně hlídání Pepči tvojí maminkou to dokážu pochopit. Taky mě tohle v budoucnu nejspíš čeká a vzhledem ke vztahu, který mezi mámou a mnou panuje, to nebude dobrý na moje nervy. Ale hlavinku vzhůru. Tvoje zlatíčko Pepča asi vytušilo, že nejsi zrovna v dobré náladě a hned se snažil ti jí zlepšit. A to je přece to hlavní. Puclíček je a bude taky v pořádku a ten hematom se buď vstřebá nebo odejde.
11. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Asi se bude vstřebávat, protože už nešpiním, ani malinko. A je sice menší, ale vyšší - místo 40x8mm má 32x10mm... tak nevím zda to je lepší.
11. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
taurusenko jéééé to muselo být kráásný. A obdivuju tě že to vydržíš, ale o to to bude krásnější překvapko!

U nás se tak "brzo" 3D nedělá, až kolem 21 tt a i tak je to spíš takovej "kostík", ale zážitek je to úžasnej teda. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Myslím si, že to vydržím, protože jak píše Chicoolka, ten pohled a výraz manžela při tom překvapení bude tou nejsladší odměnou za výdrž :slight_smile: .
Tak jdu zase makat, abych tu dnes nebyla drahá i zadarmo :grinning: .
11. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
holky já s tím nechci obtěžovat, jestli chcete tak vám zkopčím jak jsem ten včerejšek popsala do jiné diskuse na Facebooku.... Ale nechci tu bejt za stěžovatele...
11. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Labell, tady jsem taky přišla v nejbližším možném stádiu těhotenství. Ten 4D dělají od 13. týdne, tak jsem se ptala, jestli nemám ještě počkat, ale sestřička mi řekla, že jedné těhulce taky dělali ten ultrazvuk ve 14. týdnu a objednala mě hned na dnešek.
11. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
pepi určo písní
11. pro 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
tauri: taky jsem na tebe a blíženku myslela. Je super, že sis to užila. Takový zážitek za 350,- je pak úplně zadarmo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já doufám, že zdraví jsme. Byl by to krásný dárek k Vánocům a výsledky už budou příští týden, tak jsem koukala, vždycky říkaly za 10-14 dní a teď najednou takhle brzy, tak snad nám bude přáno. :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Pepčo písni. Tahle diskuze není jen o tom "super" ale o všem.
11. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
pepinko: písni to. Jsme tu pro dobré i špatné, čili pro sdílení radosti, ale i případně pro podporu při tom nepříjemném!!!
11. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Chicoolí, nikdo si nechce nechávat práci po svátcích. Většinou to chtějí mít hotové do štědrého dne, aby pak byl pokoj a mohli si užívat vánoční atmosféry. Ovšem to je jen jedna možnost, třeba přidali na tempu a teď jsou výsledky standardně za týden :slight_smile: .
11. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
tauri: tys mi to vzala, teď to vypadá, že jsem to od tebe opsala. :wink:
11. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
tauru, no to je krásný, ta tvá radost z toho netu přímo sálá :grinning: :grinning: :grinning:
vím, že to bude strašně těžký to vydržet, ale uvidíš, že to pak bude stát za to :wink:
11. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Pepův oběd
Řekla jsem, ať mu ohřeje vepřový na kmíně s těstovinama, co bylo v lednici. Začala, že malý děti NESMĚJ jíst ohřívaný, že správná maminka vaří každej den čerstvý a jestli to nedělám taky tak tak jí to na mě teda hodně mrzí. Pak k tomu čuchla a zkonstatovala že je to stejně zkyslý. Samozřejmě nebylo. Zařvala jsem na ní ať už mi dá pokoj, vyndala jsem teda polívku HAMI. A madam, že mu do toho přidá bramboru. Zařvala jsem znova, to se rozbrečel malej, proč bude dělat bramboru když to ani nezkusila jakou to má konzistenci. Uzemnila mě, že to bude za chvíli. Pak mu tu polívku nakrmila ZE SKLENIČKY,což mě teda umrtvilo, to dítě se má učit stolovat a ona ho láduje jak v bufáči. A když jsem jí to řekla, tak zkonstatovala "prosimtě, on z toho stejně nemá rozum."
Mikina
Pepa je zvyklej vegetit v bodýčku a tepláčkách nebo punčoškách. Přišla jsem a měl mikinu. když jsem se zeptala proč, tak "pjotože měl študený jučičty." Když jsem mu ji chtěla sundat, zarazila mě. Fakt už jsem přemýšlela jak jí vyhodit. Odešla před čtvrtou, ještě s kecama "a kdy ši tě žaše užiju, ty moje žlato," tak to jsem se neudržela, že druhá babička ho neviděla 4 měsíce. "Ale ona je taková divná."Ona je divná v tom, že tak neťuťá jako ona a nedává švoje čity tak štjašně najevo. co na to říct. Snad je jasný, že až budu příště mít jít k doktorovi takhle ráno, tak ho bude mít jednoznačně Honza v práci.
A to jsem ještě zapomněla na další perlu. V sobotu jede na chatu, bude se tam slavit její svátek a Lucky (neděle), a zkusila na mě "hele a co kdybys mi dala kluka s sebou?" Tak to jsem se jí jen zeptala, jestli to myslí vážně. Ona furt vypruzuje, že by ho chtěla mít ňa víkenď, že bych si odpočinula a ona se potěšila. Fascinuje mě jak krásně ignoruje Honzu, kterej by v tu chvíli byl degradovanej jen na Oslíčku otřes se, když by si nemohl kluka užít ani o víkendu. Co to je, když přijde domů ve čtyři a Pepa jde spát v šest, sedm... Jo mimochodem včera mi ho tak rozhodila, že usnul až v půl devátý. Fakt špica.
Jako jo, Honza zítra jede Martině udělat světla, ale já ho prostě nedám, dohodli jsme se s H. že na noc ho dáme z domova až on sám bude chtít a bude z toho mít dobrodružství, dřív prostě ne, přišla bych si že ho odkládám jak nepohodlnej balík a to vážně nechci.
Chicoolko, je evidentní, žes´nic neopsala. Vždyť si ten příspěvek uložila chvilililinku po mně. Jsme prostě na jedný vlně, noo. To se občas stává :grinning: . Stejně jako s těma minipizzama :grinning: .
pepinko: co na to říct? Upřímně. Já jsem se jenom pousmála, protože koukám, že je to všude stejný. A tohle všechno jednou čekám taky. Já momentálně s mojí mamčou, kterou miluju a vím, že toho pro mě a pro ségru udělala hodně, moc si toho vážím, ale asi už navždy budu toho všeho obětí. Nebudu popisovat, proč spolu nemluvíme, to by bylo na dlouho a hodlám udělat stejně teď první krok, protože bude mít svátek a já to prostě takhle nechci. Ale hodně mě ranila tím, že jak se absolutně neprávem urazila, tak řekla ségře, že nám jako nikdy nebude hlídat děti a ať jí s tím neotravujeme. PŘI TOM
11. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
pokračování: nějak se mi to samo odeslalo, aniž bych to dopsala. PŘI TOM se na vnoučata strašně těší, ale chtěla by, aby jsme skákaly jako ona píská. Je mi jasný, že jednou s dětma budu dělat podle ní všechno špatně. Stačilo mi, když radila mý nej kámošce, že takhle za ručičky by se dítě vodit nemělo, že raději za kšandy atd. Já vím, že to nemyslela špatně, ale já na tohle mít nervy nebudu.
11. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Pepinko, co na to říct ?? Nemáš to jednoduché. Ovšem s tím DENNĚ vařeným obědem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: , to ať se na mne nikdo nezlobí a možná se shodím i tady, ale s tím tedy nemůžu souhlasit. To je nesmysl. Nevím, proč bych měla denně vařit jednu porcičku, když si můžu navařit na dva obědy. Zvlášť, když jdu druhý den k doktorovi a nechci, aby ten kdo hlídá měl starosti ještě s vařením. Šlak by mě z teho trefil.
Ovšem jak si psala to žvatlání, to je super. To se mi moc líbilo :grinning: :grinning: :grinning: . A s tím přespáním u babičky? Víš že náš synovec je jen o den starší než Pepča a když si představím, že bych takhle malý dítě nechala spát jinde, tak bych se asi taky bránila. Nevím, ještě to nedokážu posoudit, ale třeba jsme se bavili s manželem o tom, že až k nám přijdeme ségra s rodinou, tak si vezmeme pětiletou neteř na celý den k nám, abychom jí mohli vzít i do hračkářství vybrat si dárek k narozkám a že by u nás i spinkala. Když bude chtít i ta mladší neteřinka, které bude dva a půl roku, tak budeme jen rádi, ale pochybuju, že by u nás spala bez maminky. A to je o rok starší než Pepča. Myslím si, že máš pravdu, že je ještě malý, aby nocoval jinde.
11. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Chicoolí, tak teď jsem opisovala já :grinning: :grinning: :grinning: . My snad jsme na jedné tsunami :grinning: :grinning: .
11. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
holky, jste fakt zlatíčka. Já se prostě žvejkla, že příště hlídat prostě nebude. když nedokáže respektovat mě jako matku. Nejvíc mě dostala když se mě ještě tak povýšeně zeptala, jestli bych se mohla začít chovat jako dospělá (rozumějte přesně tak, jak chce ona)
11. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
tauri: no to joooo, to je sranda, jak nám to úplně stejně začíná :grinning: dobrý!!! :grinning:
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Holky já valím na ty trhy, papa a pěknej víkend :wink: :grinning:
11. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
chicoo, já vím, že to myslí dobře, ale holt "dobře" rovná se jen přesně tak jak chce ona, ani o chloupek jinak. A že já můžu mít jinej názor, to je vedlejší, ona to ví přece nejlíp co je pro mě a pro kluka dobrý....
11. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
pepíííí: já se tomu fakt musim smát. Nevím, jestli to máš stejný. Ale mě to u mý mamči ani už nepřekvapuje, ale stejně mě vždycky dokáže vytočit neuvěřitelným způsobem. Neporadím ti jak to řešit. Vím, že pouštět to jedním uchem dovnitř druhým ven nejde. Mě mamča vždycky i mluvila do partnerů, ten je takovej a takovej :angry: ...no ale stejně přes to všechno jí mám ráda. :wink:
11. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak to já mám vztah s mojí mámou úplně na hadry. Nebudu to tady rozepisovat, protože se to prostě nedá popsat pár větama. Ten nesoulad trvá už několik let, nejspíš to začalo v mojí pubertě, ale ten nejvyšší vrchol nastal před čtyřmi roky. Zato s tatínkem je to super, éňo ňůňo. To bude super dědeček a moc se na to těším.
:slight_smile:
11. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.