• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczo,tak zítra šupky na konrtolní testík a budu držet pěsti aby z ducha byla aspon vedlejší ulice :wink:
11. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Pavczo, to špinění to někdy doprovází. Musíš tomu věřit, že to bude v pořádku. Být optimista, nebo to miminko pozná, že se bojíš. Věř tomu a doufej. Budu na tebe mooooooc myslet kočko :wink:
11. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
jo a holky, jak jste se tu bavily o rodičích, tak fakt docela čumim :fearful: Já tohle vůbec neznám. Mí rodiče jsou pro mě nejlepší kamarádi, jdu za nimi se vším, jsou to moje zlatíčka a nikdy bych na ně nedala dopustit. Nedokážu si vůůůůůbec představit, že tu jednou budu sama, bez nich :cry: Jsou opravdu pro mě vším. A to nepřeháním a není v tom nadsázka. Holky, upřímně, moc bych vám přála takoví rodiče, jako jsou ty moji. A je mi vás strašně moc líto, že máte takové zkušenosti. Já bych chtěla být aspoň z poloviny takový rodič, jako jsou ty moji. Dali mi nádherné dětství, pubertu, dospělý život a doufám, že tu budou ještě tak sto let :slight_smile: , aby to co naučili mě, mohli naučit i moje děti. Jsem jim za všechno moc vděčná.

Teď jsem si uvědomila, že jsem jim to nikdy takhle neřekla. Možná bych měla, ale myslím si, že to ví.

Promiňte mi, že vás tu ubíjim tímhle psaním, ale samo to ze mě vylezlo, a uvědomila jsem si, že bych jim měla za všechno poděkovat (díky téhle diskuzi).

Holčičky, teď tu bulim jak malá holka :grinning:
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
lulii, tak uvěřim tomu trošku víc, pokud bude čárečka i ráno a mohla by být trošku viditelnější. Jsem zvědavá, jestli dospim :slight_smile: ještě jsme dnes viděli i čápa na poli, ale byl docela daleko ještě od našeho domova :wink:
To máš užasný, že máš tak skvělé rodiče, važ si toho a já doufám, že také budeme jednou pro naše děti skvělými rodiči. Jinak moje mamča je super ženská, jen nechápu, proč se dobrovolně nechává týrat tím člověkem.
Ještě, jestli budu opravdu těhotná, tak jsem nestihla vyřešit jeden problém, a to můj nos. Od léta, kdy jsem měla alergickou rýmu, jsem si kapala do nosu, nejhorší je, že rýmu dávno nemám, ale když si nenakapu, nemůžu dýchat a dusím se, nejhorší je, že to neni od letošního léta, když si jdu pro kapky do lékárny, říkaj mi, že se maj použivat max 7 dnů, nemluvě, že nesmí v těhotenství. Chtěla jsem jít k doktorce, zatím jsem to nestihla, takže jestli to vyjde, tak nevim, jak budu dýchat-
11. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
pavczo, to je mi moc líto, s tvojí maminkou. Ale napadla mě jedna věc: Až se dozví, čekáte miminko a až ho uvidí, třeba pochopí, že máš strach půjčit mimi kvůli jejímu příteli, třeba jí dojde, že to opravdu není dobrý člověk, že bude radši sama než s ním, ale bude mít "u sebe" vnoučátko, které jí všechno vynahradí a zase bude šťastná. Třeba zjistí, že ten člověk jí nestojí za to, aby neviděla vnouče. Možná díky miminku si to uvědomí a nový život ve vaší rodince, bude její novou nadějí. :wink:
11. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
pavco, tak já teda ještě nebudu gratulovat až zítra :slight_smile:))) ale i tak mám velikou radost......................
a s tou rýmou a kapkama.....no nebudeš věřit ale před měsícem jsme byla ve stejný situaci.......přesně stejnej průběh....alergická rýma a na základě toho jsem si vypěstovala brutální závislot na olynthu......
no takže jsem se s tím prostě poprala, přestala kapat a první týden trpěla jak zvíře......ale bylo to den ode dne lepší a ted už dýchám normoš, ani v noci už nemám problémy......................
musíš přežít ten první týden ale pak to stojí za to..................................
11. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Lulli, určitě to rodičům řekni.... nebo dopadneš jak já, a uvědomíš si, žes jim to neřekla, až když už to nepůjde.

Jinak moje matička, právě jsem dostala textovku : Kdy jede Honza k té Martině, stavila bych se. A já zatím zvažuju, jak jí napsat, že si to nepřeju. Ono to její stavila BYCH se znamená "napiš mi v kolik vypadne, abych tam nejpozději za 30min byla a zase odejdu tak ve čtyři.

Kluk se rovnal celej včerejšek, já taky, a opravdu nemám chuť si nechat zkazit celej dnešek. Navíc ani není jasný že někam pojede, Martiny dceruška měla teplotu takže se to rozhodne až dneska v devět, zda to bylo jen k zoubkům nebo viroza či jak vlastně. A i kdyby nakrásně jel, tak my budeme slepovat tu haldu lineckýho, pustíme si pohádku a bude nám dobře. A fakt nepotřebuju poslouchat její přiblblý šišlání a to, jak jsem strašná máma, když mu denně nevařím čerstvý. Kurnik já potřebuju KLID,a ne aby mě ona stresovala! :angry:
12. pro 2009 v 06:18  • Odpověz
Ahoj holky...

pavczo: co to čtu??? No to by bylo príma, kdyby tam dnes byly //. Hned bych tě s radostí šoupla k těhulkám. :dizzy_face: Držím pěstičky. Vypadá to dost nadějně!!!

Si teď jdu ještě hajnout a přijdu se pak na tebe mrknout, jak to dopadlo. :wink:
12. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Pepi, a proč jí to na rovinu neřekneš, že nechceš, a nepřeješ si to, aby na Pepču šišlala, pletla se ti do výchovy a dělala s malým to, co ty nechceš. Já bych si to teda nenechala. Prostě rázně a jasně vysvětlit, kdo je u vás pánem :grinning: Je mi jasný, žes to určitě dělala a nepomohlo to, no. Ach jo, doufám, že ti Pepinko bude líp. A hlavně se nestresuj, to je to, co potřebuješ teď nejmíň. Pozdravuj Pepína, já mám taky synovce Pepka :wink:
12. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky.
Pavczo, tak držím moc pěstičky. Moc bych ti přála abys objevila dvě čárečky! Tak nám určitě přijď říct!
12. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
holky, tak jsem jí napsala Dnes ne. docela uvítám, že budeme sami. a kupodivu napsala, že tomu rozumí. Prostě mě zkouší a já toho mám už dost.
12. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojky holky zdravím
Pavcza tak držím moc moc palečky ať tam je a ať krásně sílí.
Pepi drž se
12. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky zdravím při víkendu :o) u nás to vypadá tak na sněžení trochu přituhlo :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Pavczo, tak co???????????? Jsem nervozní :slight_smile:
12. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Syll, u nás od rána sněží, to je tak zalézt do peřinky a odpočívat :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, co myslíte, je naděje nebo není? MS by měla přijít za 5 dní. Jsem hrozně nervní, ale nepociťuju zatím nic :frowning2: Ale zase proč by mi teplota najednou takhle stoupla? Jsem zvědavá, jaká bude teplota zítra. Jo a všechny teploty jsou měřené kolem sedmé až půl osmé ráno, jediná tahle poslední už v šest, takže kdybych dnes vstávala taky kolem půl osmé, možná by byla ještě vyšší. Já nevim, ještě tomu moc nerozumim :wink: Budu ráda za každý názor.

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
12. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Kde jste kdo?????????????????????? :slight_smile:
12. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Lulii, uvidíš za pár dní. Když koukám na tvůj graf, mohlo by být po ovulce ten pokles uhnízďování a teď by měla vyšší teplota vydržet ještě aspoň 7 dní a to by mohlo být těhu. Držím ti pěsti. Já měla teplotu vysokou skoro 10 dní - 37 stupňů a pak jen malinký pokles na 36.9 a přišla mrcha...
12. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Ajo, fakt? Tak to vypadalo u tebe nadějně. A pak takováhle zrada :angry: No, moc jsi mě nepotěšila :dizzy_face: A to v tvým případě už bych docela jásala :unamused: Nikdy se nedá věřit na 100%.
12. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky. Tak zatím se furt držim s radostí při zemi. Byla jsem na výletě v Praze, ráno už jsem nestihla zajít. V noci jsem nemohla spát a potřebovala děsně čurat a chtěla to držet do rána na první ranní :grinning: ve 3:15 jsem to nevydržela a šla. No, zprvu to vypadalo, že nic, nakonec se to vybarvilo trošku viditelnější než večer, ale furt dost slabý. Snažila jsem se přes den na to nemyslet, ale moc to nešlo. Koupila jsem si další testy, ten včerejší a ranní měl citlivost 25, teď jsem zkusila ještě jeden, ale citlivost sem nenašla a je tam zase slabej náznak. Ale na ráno mám připraven nejcitlivější 10. Ale nějak se mi to nezdá, že moc nezesiluje, nebo za jak dlouho? I když pravda ráno byla výraznější a teď je zase večer, tak uvidíme zítřejší ráno. Ale pobolívá mi podbřišek a ne, že by mi bylo na zvracení, ale mám takový pocit, jako bych se nalokala chlorový vody a chtělo se mi krkat :grinning:
12. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak jsem se šla znova podívat a je sice světlejší než ta potvrzující, ale je už krásně vidět celá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já neeeeeeevěěěěěěěěěěěřřřřřřřřřřřřřřiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
pavczo, to je docela dobrá zpráva. Možná bys měla udělat další test až v pondělí ráno. Hladina HCG stoupá postupně a vychází to, že rozdíl v síle čárky je vidět za 2-3 dny. Tak nezoufej, hlavně že tam zase byla :wink: Když budeš dělat testy každý den, tak ti bude připadat, že vůbec nesílí, ale zkus to opravdu vydržet do toho pondělka a uvidíš, jak budeš překvapená :grinning:

Mám z tebe radost :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
No vidíš, tak se už pomalinku začni radovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mám úplně husí kůži a chce se mi radostí brečet, protože si úplně představuju sebe. Je to krásný s někým sdílet radost :wink:
12. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Nejhorší je, že se mnou to skoro nic nedělá :slight_smile: ale nerada bych to zakřikla, přeci jen ty první tři měsíce jsou nejrizikovější, možná proto se bojim radovat. A fakt nechápu, hlavně, co vše to bude znamenat :grinning: Akorát bych to ráda měla do Vánoc potvrzení i doktorkou, ale asi to mě tak brzy neobjedná, že? Jenže jak se na vánoce vymluvit před rodinou, proč si nepřipiju, chtěla bych to oznamovat, až to bude aspoň od té dr. potvrzeno.
12. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Pavczo, já si myslím, že když doktorce řekneš, že bys chtěla dát fotečku pod stromeček, že tě někam nacpe :wink: Nebo aspoň že bys to chtěla mít potvrzené, když jsou ty vánoce, tak by mohla udělat "dobrý skutek".

Je to zvláštní, viď? Celou dobu na to čekáš, moc se těšíš, až se objeví ty dvě vytoužené čárky a když přijdou, tak najednou nevíš, co se bude dít :grinning:
12. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Já furt nevěřim. Když si vzpomenu jak minulý týden se mi zdál živej sen, jak jsem našla dvě čárky, tak jsem to v tom snu tomu věřila a cítila víc jak teď. V pondělí hned zavolám na gyndu a uvidíme. Ty jo, jak dlouho se nenapiju :grinning: ? A měla bych jíst asi víc zdravě, že :grinning: ?
12. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Musíš na sebe dávat pozor, hlídat se, ale moc bych to zase tolik nepřeháněla, když na něco "nezdravého" budeš mít chuť, tak si to prostě dej, ale samozřejmě s mírou. Užívej si tohle období :wink:

A už to ví manžel? Nebo je to překvápko pod stromeček? Jo a zkus sem hodit fotečku testíku, taky bych se ráda pokochala :slight_smile: A víš, kolik DPO jsi? Kdy jsi testovala a ukázal se duch? Já jsem totiž strašně nervozní a nejradši bych testla zítra, to budu 9 DPO. Vím že je moc brzy, ale já jsem tak netrpělivá :angry: :grinning:
12. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jojo, manžel je tu se mnou, ale říká, že nechce zatím se radovat, že tomu nevěří, asi dokud nepotvrdí právě dr. Nevim, možná mu to začíná docházet, ale nedává to najevo. Já bych to nevydržela tajit pod stromek, stačí, že se budem snažit před ostatníma.
Jinak nevim, kolik jsem DPO, vůbec jsem netušila, kdy mám ovulku, tedy odhadem, poslední tři cykly byly po 25 dnech, tak asi docela brzy po ms, když byla dlouhá. Ale v pondělí jsem byla 29. den cyklu a to jsem zkoušela test a čistej jak čerstvý sníh. Pak ve čtvrtek bylo to drobné krvácení, co jsem myslela, že je už ms, ale pak už nic nebylo, proto jsem včera zkusila první testík a včera večer byl fakt slabej duch. Už začínám trpět s ucpaným nosem. :unamused:
12. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jé, ty máš vlastně ten nos, viď? To budeš muset vydržet, vůbec ti to nezávidim :frowning2: Musí to být hodně nepříjemný. Zkus se zeptat doktora, co se s tím dá dělat.
Povedlo se vám to docela rychle od toho září, to je super. Já doufám, že už taky nebudu na mimíse muset čekat dlouho. Nejhorší je, že ta psychika je fakt šílená. I u vás co? Konečně se povedlo, a úplně se člověk bojí radovat, aby se něco nepokazilo, přitom si myslim, že to by měly být ty nejhezčí okamžiky, když se objeví //. :wink:
12. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Zkusila jsem si stříknout mořskou sůl, ta se snad může, ale nic moc, bude veselá noc.
Taky si říkám, že nakonec docela brzy, fakt jsem to nečekala, i když si to přála. Právě, když vidim ze zkušeností tady na koníku kolikrát se holkám stalo, že potratily, doufám, že nás to nepotká, ale jeden nikdy neví. Jinak si musim hlídat břicho před naším bíglem, je hyperaktivní a často mi hupsne na břicho, takže v tomhle musim být hodně opatrná. Uvidíš, že taky se brzy zadaří. Všichni říkaj, nemyslete na to, ale nejde to, nemyslet. Ale já myslela a přesto to přišlo vceku brzy.
Já už dneska půjdu spát, jsem po výletě utahaná, v Praze byly strašný davy lidí, a jdu procházet knížku se jmény :wink: kluka už máme jasného dávno, ale holčičku ne. Tak dobrou.
12. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.