• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, dobrou noc, přeju ti klidné spaní, ať se ti dobře dejchá a hlavně krásné sny o miminku. Papa
12. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Pavca, jééé to moc gratulujiiii, to je krásná zpráva. Užívej si těhu ve zdraví a ať všechno šlape tak jak má! :astonished: :grinning:

Jinak holky já chytla obr rýmu, bez Olynthu bych umřela, takže vím, že se to nemá, ale stříkám si 2x denně trochu aspon do nosu. Prostě nechlastam, nekouřím, jím vitamíny, tak trochu olynthu mimi nemůže uškodit.
Jinak je to fakt k zbláznění, jsem ráda, že to není nic horšího :unamused: ale i toto potrápí, že jo. :pensive:
12. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Holky, já to, že jsem těhu nemůžu rozdýchat ještě teď :slight_smile: uvěřila jsem , až když jsem viděla ten UTZ u Mudry :grinning: je to krása.
12. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Syll, tak se brzo uzdrav. Taky si myslim, že troška neuškodí. No a jak je jinak? Už máš nějaké těhu příznaky?
12. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Pavca, já jím doteď vitamín E, proti potratům, myslím, že i ten mi pomohl otěhu, a taky beru listovku a mamavit, a věřím, že nám to těhu vyjde a dotáhnem ho do konce :grinning: Přeji to všem tady, holky bude nový rok, a ten bude pro nás tady určitě jen a jen krásný a plodný! Věřííííííííím :wink:
12. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Lulli, prosim tě, já a těhu příznak? Niiiic, jen občas prdíky a zácpu...a to je tak vše, někdy si i brknu...a určitou hodinu mívám hlad úplně strašný jakobych nic nejedla tak týden :slight_smile: , a to je vše k příznakům těhu. Dobrý zatím, ne? :slight_smile:
12. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Syll, prosímtě, nevíš náhodou, kolik bych měla brát tý listovky, aby to bylo dobře? Já mám v jedný tabletce 400 mg. Neměla bych teda brát dvě tabletky? Nebo těch 400 stačí?
12. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak to je dobře :wink: Takové těhu bych ti přála až do konce :wink: Jo a s tím hladem, to já nemusím být těhu a někdy mě to taky přepadne, že provozuju bílý sex u lednice :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Já beru 1x zvlášt co jsem si koupila a ještě je obsažena i v mamavitu, ale toho si beru spíš tak půlku té tablety, já myslim, že to tak stačí !!

Někde jsem četla, že stačí i ta listovka, co je v těch mamavitech, calibru a tak...takže jestli ji bereš samostatně tak to musí stačit. Ale přesně ti nepovím kolik to je, já taky asi beru těch 400
12. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Bílý sex lednice....to je krásnéééé :grinning: tak to já mam taky jako velice oblíbenou činnost, a taky skřínk se sladkostma..ouuuu čokoladky, bonbonierka...a dneska teda jsem zhřešila...měla jsem trochu vaječného koňaku :o) jsme doma pekli no :grinning:
12. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Syll, už to ví manžel, rodiče a tak? Nebo máš pro ně super dárek pod stromeček? :sunglasses:
12. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jen si dej, co si tělo žádá :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Po mě těhu nikdo nepozná, jen trochu mám to břicho, ale maskuju to dobře, a že nezvracím, tak si nikdo ničeho nevšímá. Nejsem úplně štíhlá, tak mi to břiško hned nevykukne, se špíčkem se to docela ztratí, spíš vypadám , že jsem se dobře najedla a přibrala nějaký kilčo :grinning:
12. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Dokonce jsem se divila, že ani moje lékařka mi nic nezakázala ...tak jako je jasné, že ciga a alkohol je jasný :grinning:
12. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ty brďo, to už je poznat? To je teda rychlost. V tom případě na mě to nepozná vůbec nikdo, s mojí pupkárnou :grinning: Ale teď nevim, jestli je to k smíchu nebo k pláči :sunglasses:
12. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak pozná to jen můj manžílek, ostatní jako né, a ja se vidim, vím, že jsem něco nakynula :grinning: , ale s mojim jidelníčkem se nedivim někdy :sweat_smile: já to poznám večer, večer se nafukuji, vypadam jak vzducholoď :grinning:
Přes den v poho ještě oblékám kalhoty co vždycky nosim, do oblečení se vlezu bez problému, zatim :grinning:
12. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Tak to jó. Můžu se tě zeptat? Kouřila jsi?
12. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
Já jen, jestli to může mít vliv třeba na uhnizďování vajíčka?
12. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
Kouřila jsem do 5tt :slight_smile: hovádko, no. Ale tak 2-3 denně, a pak jsem přestala mít i chuť a jde to ...sama se divim.
12. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Na uhnizďování to u mne nemělo žádný vliv, a v den ovu u nás byla kamarádka a to jsem pila dost červeného vína, asi mi to pomohlo nebo nevim :o) třeba to roztáhlo cévy a kdovi co to víno zprůchodnilo, ale vím jistě že jsem popíjela a kouřila :grinning:
12. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jen jsem si k tomu vzala listovku a Éčko :grinning:
12. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Já právě taky kouřim. Ale zase si říkám, že některé kouří ještě třeba dva měsíce, protože ani neví, že jsou těhotné. Ale samozřejmě, vždycky jsem říkala, že přestanu kouřit až budu těhotná, že to je ten jediný důvod, kvůli kterýmu přestanu kouřit. Je to fakt hrozná závislost, že já jsem vůbec někdy začínala :angry:

Bojim se toho, že až jednou budu těhu, že mi to nepřestane chutnat, a já budu nervozní jak blázen, než si odvyknu. Nemíváš někdy chuť? Nebo se to fakt tak zhnusí?
12. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
S tím vínem to taky budu muset zkusit :wink: Ale horší je, že já jsem pivařka :grinning:
12. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Normálně se budeš divit, chut nemám, a když vedle mne kouří sestra a tatka tak je mi z toho zle a musím jit pryč , nebo se z toho dusím. fuj. úplně mi to smrdí a to hodně. Nemám potřebu kouřit, jen před kamoškou co nevi , že jsem těhu jsem si jako musela zapalit, abych nebyla nápadná, tak jsem si zapalila, ale nešlukovala, jen jako naoko kouřila. ale nechutná mi to, už to nechci, kdovi jak po těhu....kdovi...ale nechtěla bych kouřit, když jsem se tak odvykla hezky a rychle :grinning:

neboj to pujde samo!
12. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Zajímavé, že sestře to neni ani nápadné, že nekouřím :grinning: ani se neptá nic...no bud hraje mrtvého brouka, nebo si mysli, že jsem přestala jen tak ze srandy :grinning:
12. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
No s tou kámoškou to je teda síla? To na tobě nepoznala, že nešlukuješ? A kdy jí to chceš říct? Abys nemusela hrát furt dividlo :grinning:

Jo a syll, předtím jsi psala, že ti brká. Co to slovo prosímtě znamená? :sunglasses:
12. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jé ja nevim jak to říct, po moravsku je brká, jinak ja nevim jak se to řekne, asi říhá...když se dítě nají, přehodíš si ho pak na rameno aby si krklo...ja nevim jak to napsat....na toto nemám vhodné slovo spisovně :grinning: :grinning: :grinning: to je trapas teda :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jé, teď jsem si spočítala, že ty budeš mít 12tt o vánocích. To budeš mít to nejrizikovější za sebou. To je paráda :slight_smile: A bude to teda dáreček pro rodinu?
12. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
kamoška je tele, nezkoumala mne jestli šlukuju, bo tam seděli i moji rodiče s nama, a mamka se s ni bavila :grinning: nebyl čas mne pozorovat :grinning: ja to řeknu po NT vyšetření v Brně nejdřív...a to jdu 5.1. když to bude vše OK, tak to povim to bude 13TT :slight_smile:
12. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jo, tak u nás je to krkat :grinning: Prostě jako když se napiješ pořádně piva a pak to jde samo :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.