• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
nene ví to jen moje mamka, chci to tajit, vanoce nevánoce...prdim na to, prostě je čas, až bude po 5.1. pak to vyklopim ! a to mám 31.12. narozeniny :grinning:
12. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Prostě musim to vydržet tajit. Nechci s mimi chodit jak slon, každy by se ptal kdy to bude a tak...ted nikdo nic nevi, a když to řeknu skoro ve 4. měs. aspoň to dřív uteče :o) a budou hledět všichni :grinning:
12. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
Tak 5.1. je super datum, to mám narozky a určitě všechno dopadne dobře :grinning:
Jééé tak já na silvestra a ty 5.den po mě :grinning: super, tak to musí vše klapnout :grinning:
Ty jo já začínám už 3. měsic jsem si všimla, no leti to! strašně. :grinning:
12. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
To si piš, že klapne. Ale narodily jsme se blbě co? Těsně po vánocích. To máme všechny dárky skoro po sobě a pak celý rok nic nedostanem :angry: :sunglasses:
12. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
No právě, proto bych byla ráda, kdyby se moje mimi narodilo toho 15.7. prostě v létě a ne v zimě. Je to naprd. :slight_smile: Ale za ty roky, jsem si i zvykla :grinning:
12. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
Letí to opravdu moc rychle, a až děti budou růst, to teprve poznáme, jak rychle stárneme, na dětech je to nejvíc vidět :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
No nic chystám se ke spánku, už jsem nějaká unavená, tak ti přeju dobrou noc a děkuji za hezkou společnost večerní na pokec :grinning: tak zase někdy, dobrou :slight_smile:
12. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jo naplánovali jste si to s manžílkem dobře, vaše dítko dostane každý půlrok dárečky. To je hezký :wink:
12. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Syll, dobrou noc :slight_smile:
12. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ráno holky. Jak se máte? Já uklízím a za chvíli jedu na bazén, zaplavčit si. Aspoň něco udělám pro ten svůj nafouklej pupek :grinning:
13. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
ahojky, u nás parádně chumelí, je skoro -7. Nějak nemůžu spát a furt myslim na to, jestli ten prcek tam skutečně je. :slight_smile: Jinak večer jsem se hodně dusila a nemohla se nadechnout, tak jsem si taky lehce stříkla otrivin do nosu. fakt nevim, jak to zvládnu bez toho.
13. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky.

pavczo: polehoučku potichoučku gratuluju a slavnostně tě přendavám do tabulky těhulek. Je to krásný a věřte tomu, že to vyšlo. To by to neukazovalo tolik testů. :wink: A hlavně duchytu měly všechny, na začátku prostě silnou čárku nečekej. Je to krásný. :dizzy_face:
13. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Jé děkuji, chic a to jsem byla ve čtvrtek smířená, že začíná mrcha a ono to takhle dopadlo. Už jsem si našla někde na netu, že tohle malé krvácení není nic špatného, že se to děje v počátku.
13. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
pavcza: jsi tam, kočko. :wink: Malé krvácení rozhodně nic neznamená, ale nedivím se ti, že ses házela hned dolů na 1DC, ale dopadlo to skvěle. Pokud jsem dobře počítala, tak ms byla 9.11. viď? To znamená, že jsi 4+6. Mooooc ti přeju, aby bylo všechno v naprostém pořádku. Moc se nestrachuj, nestresuj. Všechno bude dobré. :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Ty jo, čučim na tu tabulku a nevěřim :slight_smile: hlavně jsem si říkala, že nechci rodit v srpnu, protože se varská nemocnice (která je nejblíž a narodila jsem se tam taky) vždy v srpnu maluje :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak do nastavení jsem si zadala, že jsem měla cyklus 25 (poslední tři) tak mi vyšel porod trošinku dřív než v tvojí tabulce a byla 9.11. :wink: Hlavně si vybavuju, jak v poslední době jsem měla často svařák :wink:
13. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
pavczo: jojo, tak to bývá. Holt budete muset jet jinam. Ale srpňátko, to je přece krásný. To bude ještě hezký počasí na kočárkování a nebudeš muset také malé miminko cpát do moc vrstev. A potom ty jeho narozeniny - vždy budete moci slavit v létě. :dizzy_face: Jsou to všechno "prkotiny" proti tomu zázraku, co na svět přijde. Ale je hezký o tom přece už takhle přemýšlet. :wink:
13. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
pavczo: tak termín porodu upravím...já to vzala právě dle 28tt, ale vlastně vím, žes psala, že más standardně 25... :wink:
13. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
pavczo: frknu ti tam i to jméno, koukám, že na pasu už máš i jméno pro chlapečka :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Jojo, na Tadeáškovi jsme se shodli už dávno, ještě než jsme začli plánovat :slight_smile: Jen tu holčičku zatím nemáme, mně se líbila Rozárka, ale už mi to většina lidí rozmluvila, že až bude velká, bude to Róza a prý, když bude silnější po tatínkovi, že by se to nehodilo :grinning: Jinak je těžký vybrat, aby nebylo už v našich rodinách, aby nebylo tak časté ani moc neobvyklé a aby se nám líbilo :grinning:
13. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
pavczo: s jmény je to těžký, to ti povím. Já mám taky jasno pro chlapečka a byl by to Tobiáš...Tadeáš se mi taky moc líbí. Ale nic není zatím dané. Pro holčičku se mi líbí Agáta, Linda, Amálie, Amélie, Lucie....jéééé to bude těžký. Ale s chlapečkem mám jasno, jen jestli mi to někdo z rodiny nevyčoudí. :slight_smile: No nic, jdu se ještě natáhnout do postýlky. Opatruj se, těhulko :wink:
13. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné ráno :slight_smile:
Pavcza tak držím moc moc palečky ať sílí. když se podíváš ke mně do alba tak mně sílila taky po 2 až 3 dnecha testila jsem většinou obden.
13. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, fakt neexistujou kapky do nosu, které lze v těhotenství? Právě jsem se z ucpaného nosu dávila, div nezvracela. Nedá se to vydržet :unamused:
13. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,jen v rychlosti nakouknu....pavco-ještě potichoučku,ale přesto moc moc gratuluji!!!!Do toho nocu si zkus koupit mořskou sůl ve spreji-v lékárně.Kamrádka to hodně používá i u dětí,nebo se prodává i vincentka,Ale v lékárně ti určitě poradí.Tak moc držím palečky,ať to vyjde!!! :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:10  •  snaží se  • Odpověz
Katy díky, mořskou sůl jsem večer zkoušela a nepomohlo, ale už tam jí moc nebylo. Budu to muset zkusit.
13. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Pavčo já bych se bez olynthu udusila hlavně večer, takže 2x denně si maličko stříknu, prostě jinak bych zdechla, mimi to zvládne. :wink:
13. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
syll já právě taky večer myslela, že neusnu, vůbec jsem se nemohla nadechnout, tak jsem to tam stříkla. Myslíš, že to nijak neublíží? I když pravda, do včera jsem stříkala normal, aniž bych tušila, až od toho večerního testu jsem začla trochu víc věřit, že tam fakt je.
13. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky. Tak venku pěkně přituhlo. My jsme si dneska udělali velkou procházku a mám krásně růžové tvářičky. Jinak na mě po dlouhé době padla pěkná depka, ale ne z miminka, spíš tak nějak ze všeho. Snad bude zítra líp.
13. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.