• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavcza moc blahopřeji,další posila do horní tabulky,tak se opatruj a neboj svařák neublíží přeci nejsi nějakej notorik ne :grinning: :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Chicoolko, jak to? Vždyť ty jsi tu ta, která ostatním zvedá náladičku když některá depkujeme. Tak si zkus hodit horkou vanu, vem si tam nějakej časák a buď tam dvě hodiny. Pak si večer dej něco dobrýho, otevřete si se svým vínečko a jen tak se obejměte a uvidíš, že bude líp :wink:
Ty depky jsou fakt hrozný, ale musím říct, že dneska je to nějaký divný, protože já jí mám taky, můj je ze mě úplně hotovej, mám furt negativní přístup. Celej den jen dřepim v obýváku a buď čučím do PC nebo jen tak koukám do blba a nevnímám.

Chicool, tak ať tě ta depka brzy opustí :dizzy_face:
13. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Chico, já tu depku měla minulej víkend :grinning: asi to bude těmi blížícími se Vánoci a počasím venku a nedostatkem denního světla a sluníčka. Určo bude líp, všem to moc přeju.
Motol, jasně, notorik nejsem :slight_smile: tak to snad nemělo vliv a tím svařením se snad ten alkohol taky stáhne, ne? :slight_smile:
Jinak dneska už mi celej den nebylo nejlíp, takové nepříjemné pocity na zvracení, ale přímo zvracet se mi nechce, teď mám divně v puse, ale to mi říkala kolegyně ještě před otěhotněním, že to je jeden z příznaků, takže to vypadá, že ty testy fakt nelhaly :slight_smile: jen jsem zvědavá, jak budu zvládat cesty busem, mám to do práce půl hodky, snad to bude ok, někdy mi nebylo nejlíp už před otěhotněním. Ještěže není léto, kdy je v autobuse nesnesitelné vedro a plno zpocených lidí :grinning:
13. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
lulii: jojo, já taková optimistka pozitivní mám dneska pěknou depku. :frowning2: Střídá se to, chvílema je mi báječně, chvílema hrůza. Myslím, že snad pomůže se z toho pořádně vyspat. Nějak to na mě prostě všechno padlo. Koukám, že i ty depkuješ, no to je něco. Tak ať je i tobě taky brzy hej. :wink:
13. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak doufám, že se z toho do zítřka vyspíme, protože to je fakt hroznej stav :frowning2:

Pavczo, tak už tomu konečně pořádně věříš? Nevolnost, chuť v puse, to už by ti mohlo jako důkazy stačit, ne :wink: :grinning:
13. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Holky,tak snad vám vyspání pomůže a zítra bude líp :wink: ,a myšlenky budou asi pracovní?
pavczo,tak po 1trimestru to snad všechno přejde tyhle ty stavy ,já to nezažila,takže nemůžu říct ,pro mě už byla na nervy ta poslední fáze to se strašně vleklo
13. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Motol ty už bys taky mohla za pár dní testovat, viď? Necítíš nějaký příznaky nebo aspoň nemáš trošičku tušení, že by to tentokrát mohlo vyjít? Bylo by to hezký zjištění takhle před vánocema?
13. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky holky zdravím při adventní neděli :grinning:
Pavcza ten svařák by vadit neměl. Já jsem v tom Thajsku si každý večer s manžou dávala vodku a merunkovici s džusem a taky jsem si dala víno.
13. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
jé, hedik, vy jste vlastně počali mimi v Thajsku, viď? Nebo už jsi ho měla v bříšku a nevěděla jsi o tom? :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máme o třetí adventní neděli?
13. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
lulii, co teplotka, jak se to vyvíjí?
13. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
luli testila sem dneska,protože sem nemocná ,tak zda si můžu něco vzít no a byl nega :frowning2: ,takže sem asi tak no,ale bylo by to moc fajn,ale bohužel to tak není
13. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
motol a kolikátý dc jsi? se omlouvám, nechce se mi hledat tabulka... takže se přidáš k nám vánočním snažilkám :wink:
13. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
už jsem si to našla :slight_smile: vždyť jsi teprve 26 dc, tak to nemusí negativní test ještě nic znamenat... :wink:
13. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Kebul sem 26DC a ms přijde to cítím to už poznám,nj jasně že se kvám přidám nic jinýho mi nezbyde no,tak třeba zase budu mít zimní mimi jako je Maty :wink:

tak po vánocích vzhůru zase na to :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
motol, neboj, jednou se zadaří... vždyť se snažíte teprve chviličku... jak dlouho Vám trvala Matyáš?
13. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
trval, nějak mi lítají písmenka :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Motol, to mě mrzí, ale ještě neházej flintu do žita, MS ještě nedorazila :wink:

Kebulko, mě to dneska kleslo z 36,9 na 36,7. MS má přijít za 4 dny, tak uvidíme. Sem tam cítim břicho, tak asi dorazí. Už mi docela schází trpělivbost, ach jo. Ale jestli má přijít, tak ať už je tady. Kebul, a co ty? Ty už bys taky mohla ne? Jsi úplně první ve spodní tabulce. Nebo jste tenhle měsíc ještě vynechali?
13. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
kebul Maty nevim protože byl nechtěnej ,že to tak napíšu hnusně po 5měsících chození sem otěhotněla no a ted se snažíme od srpna a nic,asi je pravda,že druhy jde hůře a první máš ani nevíš jak
13. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
lulii. my se tento měsíc moc nesnažili, ale i tak mám teda docela zajímavej grafík - jasný implantační pokles, i když se podle mě nemá co zavrtávat :slight_smile:

motol, tak to je nejlepší, když otěhotníš, ani nevíš jak :wink:
13. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Motol, jak u koho. K nám ten první né a né přijít :grinning:
13. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
luli, ono se říká, že kdo má první dítě rychle, tak druhé mu může trvat... takže my když čekáme na první, tak to druhé půjde jako po másle :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kebulko, hoď sem grafík, ať se můžu přiučit. A kdy by měla přijít MS?
13. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/239462

čekám, že mrcha dorazí ve čtvrtek, už aby to bylo. Chci se už začít snažit :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak to jo, ale byla bych ráda, kdyby jako po másle přišlo i to první :grinning: Ale to bych chtěla asi moc, co? :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ty kebul, ale tvůj grafík nevypadá vůbec špatně :wink:
13. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
koukala jsem luli, že máš ty teplotky pěkně rozlítané, jako měla Tauri :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
lulii, to nevypadá, vypadá docela zajímavě, ale my se snažili naposled 4 dny před ovu a pak asi až za 10 dní, protože jsme byli oba nemocní :sweat_smile: ale zajímavej je, to jo :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
No můj graf se úplně vymyká normálu, já musím mít vždycky něco extra, jinak :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b

Tak třeba má manžílek tak odolné spermijky, že vydržely ty 4 dny :slight_smile: Kéž by, viď?
A taurusenka měla taky divokej? A otěhotněla?
13. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Lulii podle uz to vypadá že až v thajsku :slight_smile: tak uvidíme
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.