• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Já jen, že tonoucí se stébla chytá :sunglasses:
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
nj lulii,tak u většiny to tak je ,že ktomu přijdou ani neví jak,tak víš jak první bude vymodlené a druhýmu zase přijdeš ani nebudeš vědět jak budeš to mít naopak :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
no fakt, taky jí to docela lítalo :wink: tak uvidíš, chytřejší budeme za pár dní. Ale já s tím vzhledem k okolnostem vážně nepočítám :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky tak koukám na Pearl Harber a už vidím jak zase budu brečet jak želva :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hedik, tak to je ale krásný. Ono se ale říká, že dovolená tomu většinou pomůže. V tom případě, my bysme taky potřebovali dovolenkovat :grinning: :grinning:

Motol, kdyby aspoň člověk věděl, kdy přijde. Mít prostě křišťálovou kouli, kde třeba bude vidět, že otěhotnim v dubnu 2010. Sice za dýl, ale hlavně že přijde a už by se člověk tak nenervil. Rozumíte mi, jak to myslim? :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
jasně luli, já bych to taky brala vědět aspoň zhruba, kdy by se mohlo zadařit... to bychom si ušetřili nervíků, viď?
13. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kebulko a kde je ten taurusenky graf, abych mohla porovnávat? U ní v albíčku?

Hediku, já myslím, že v tvém stavu by ti mohla k breku stačit i roztomilá reklama na psí žrádlo. Jo, já už se taky těšim až se mi budou plašit hormony :grinning:
13. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Kebul, nervíků, šedivých vlasů, depkáren............a mohla bych klidně pokračovat dál s negativníma zkušenostma při snažení :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
jasně lulii to chápu ,kdybych se snažila o první a pořád to nešlo asi by to bylo taky na mašli u mě ,tak já doufám,že max do dubna budeš těhu a tady ktomu i všichni snažilky a zbyde už jen vršek :wink:
13. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
j mám strach protože je to hned zase na první pokus aby to nedopadlo jako minule.
taurus má grafík v albíčku
hedíku, promiň, že se ptám, vy jste měli zamlklý potrat?
13. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Motol, ale duben je fáááááákt daleko, to už přijdu o nervy. Ne, dělám si srandu, i ten duben by byl super, hlavně aby mimís dorazil a bylo vše v pořádku :wink:
13. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
luliii a ted sem koukala na barandově na dokument jednou týdně tam je o ivf a 3páry a jejich cesta k mimi a opravdu je strašně moc psychika musí si ta žena najít něco jinýho čím se zaměstná a opravdu pak otěhotní,to sou naše neduhy jako mrzí mě že druhý nejde ,ale nechci se tím stresovat ono to přijde
13. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
luli, že by velikonoční mimísek :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
No kebulko, radši bych malýho ježucha tenhle cyklus :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
jj v 11týdnu. kebul vůbec nic se neděje
13. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
hedíku, tak to mě mrzí, ale věřím, že tohle těhu bude bez problémů? kdy jdete na kontrolu? koukala jsem, že jsi si ještě ani nezměnila statut ze snažilky...
13. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Motol, já se můžu zaměstnat čím chci, ale moc mi to opravdu nepomáhá. I když chci, tak to prostě nemůžu vytěsnat z hlavy. Já jsem v tomhle hrozná. A čím se třeba odreagováváš ty? No vlastně tebe odreaguje Matyášek, viď? Ty asi nemáš moc času přemýšlet nad hloupostma, co? :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hediku, to já jsem taky nevěděla. Tak snad to bylo poprvé a naposled co se vám to stalo a teď už budete prožívat jen šťastné chvíle s rostoucím bříškem :wink:
13. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky já běžím, manžílek chce taky na pc, tak se mějte krásně a hezký sny!
13. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Víš já jsem si to minule změnila a pak se stalo to co se stalo tak chci teď počkat nějakou dobu a pak to změním a jsem psaná u čiko v tabulce
jdeme 16.12 na kontrolní uz paní doktorka mi říkala abych byla klidnější a dostala jsem utrogestan na podporu těhotenství tak doufám že to bude v pohodě :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Kebulko, tak jsem koukala na ten taurusky graf, teda to je taky síla. Hóóóóódně divoký.

Tak papa a hezký večer kebul :wink:
13. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
To víš, že jo. Hediku, doktorka už si tě pořádně pohlídá, to se neboj.
13. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Děkuji moc lulii :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
luliii určitě to není hloupost,jak ty píšeš já tě fakt chápu,jj zaměstnává mě Maty ,ale myslim,že třeba jít vybít energii do posilky na aerobik,chodit se zrelaxovat i masaže atd.. to bych třeba zkusila i já
13. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
A dostaneš těhu průkajdu a nějakou fotečku nebo to až příští kontrolu?
13. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Motol, to by šlo. Masáže bych si nechala líbit, to jo. Na a na aerobic už chodim, i na pilates, tak ještě něco k tomu musim vymyslet. :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky, teď mě napadla hrozná kravina :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Když existujou pilulky "proti" dětem, proč nejsou pilulky "na děti"? Spolkla bych jí a bylo by vyřešeno :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Samozřejmě na předpis :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.