• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Lulii to je syuper nápad :grinning:
Průkajdu dostanu až na další kontrole i kdyby mi jí chtěla dát tak já jí nechci aaž okolo 12týdne a fotečku si myslím že dostanu uvidíme
13. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
S tou průkajdou tě úplně chápu, po tvé zkušenosti bych jí taky nechtěla tak brzy. No a na tu fotečku se mooooc těšíme. Doufám, že nám jí sem hodíš. Abysme se mohly rozplývat. I kdyby tam byla vidět jen tečka :grinning:
Hediku, moc ti přeju, aby to pro vás byli krásné a šťastné vánoce a hlavně poslední ve dvou. Protože příští vánoce už vám tam bude broukat koledy váš prcík a na všechno špatné zapomenete :wink:
13. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj,
lulii hezkej nápad!! Mě asi začíná ms..že si teda ale dala na čas...
13. pro 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
lulii tak toho máš ještě asi málo :grinning: ,šup něco si ještě přidej :wink:
13. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
už Lucy dorazila mrška jedna :angry:
13. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj labelko, tak to mě mrzí, ale zase plodný dny budeš mít akorát pod stromeček :wink:

Motol, ty mě chceš strhat, viď? :grinning:
13. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Mony njn..už s Míšem kujem pikle na Štědré dny :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
labelko, už si byla docela nahoře. To je hrozný, takový držkopády dolů :frowning2: Chjooooo
13. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
lulii já a strhat ne jen zaměstnat aby ses nám psychicky nesložila,takže co si vymyslela? :grinning:
13. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Lucy jo,tak štědrej den jo :grinning:
13. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
lulii: njn, tentokrát mě to mrzí hodně, ale co už. :wink:
13. pro 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já už asi věřim, že to miminečko je u mě v bříšku ukrytý, ale mám strach radovat se, bojim se, aby vydržel. Ke všemu mám nějaký výtok, tak mám obavy. :frowning2:
13. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
lulii: vše nej k svátku!

pavcza: gratuluju :dizzy_face: a všemožné výtoky jsou v těhu bohužel normální :wink:
13. pro 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Jé labelko, děkuju :slight_smile: Ale ty jsi taky Lucinka, ne? Tak tobě taky vše nej nej nej, ať se ti splní vše, co si přeješ :wink:

pavcza, ten výtok, to je normální. Má ho hodně těhulek :wink: S tím si vůbec nedělej starosti :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
A už se přestaň bát a věř na plný koule :grinning: Ano, může se stát cokoliv, ale nad tím nesmíš přemýšlet, jinak se dalších osum měsíců z toho zblázníš.
13. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
A zavolej si hned zítra ráno tomu doktorovi, ať máš klid. Třeba tě fakt vezme ještě před vánocema :wink:
13. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
lulii: děkujúúú!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Působíš na mě jako hrozný zlatíčko :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Jé, holky, co jste Lucky taky vám přeju jen to nej a ať se splní všechna toužebná přání :slight_smile:
Tak to ste mě aspoň uklidnily, já tedy na ně dost trpim furt, ale bála jsem se, aby to v těhotenství neznačilo něco špatného. Jojo, máte pravdu, musim tomu věřit a těšit se. A nejhorší je zatím držet tajemství, když mi psala mamka, že nemám moc péct na vánoce, ať nepřiberem, tak jsem chtěla napsat, že mi je to jedno, že stejně přiberu :wink: a jen jsem naznačila, že jsem konečně pro ní sehnala dárek, tak mi psala, že mi říkala, ať nic nekupuju :grinning: jsem si říkala, že ten dárek zatím nic nestál, že to teprve přijde :grinning:
13. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
labelko, ty jsi hodná a moc ti děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný povzbuzení :grinning:

Pavczo, taky děkuju za přání. Moje toužebné přání tu zná určitě každý :grinning: , ale nesmí se říkat nahlas, aby se vyplnilo. Jinak ten výtok, jestli ho máš bílý, bez zápachu, tak je vše OK. Ale i kdyby byl jiný, tak je to v pořádku, protože vem si, že tělo je zvyklé, že by teď měla být MS a najednou nic. Tak je to šok i pro tvoje tělíčko :wink: A s tou mamkou, to by byly super odpovědi po tom mobilu, jen jestli by to pochopila a došlo jí to. Bylo by to fakt originální, úplně ti nahrála na odpovědi :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Lulii jen ten konec jsem už nenapsala - to, že zatím nic nestál, to jsem si právě říkala, že by jí to mohlo trknout. Jinak si myslim, že to spíš bude nečekané, protože ten čtvrtek, jak jsem slabě krvácela a myslela si, že je to ms, tak jsme se zrovna viděly a říkala jsem, že jsem to dostala a byla zklamaná. Vloni na Štědrý den jsme jí připravili šok v podobě zásnub a letošek hned vnouče :slight_smile:
Tak já už pomalu jdu spát, i když poslední dvě noci jsem toho moc nenaspala, tak zítra se mi určo nebude chtít vstávat, když musim. Dobrou všem.
13. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, co jí připravíte na další vánoce :wink: Jinak hezkou a klidnou noc. Papa :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak já se s váma pro dnešek taky rozloučim. Přeju vám krásnou noc a co nejlepší vstup do pracovního týdne :wink:
13. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobrou noc
13. pro 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno v novém týdnu. Tak cesta autobusem docela dobrá jako jindy, jen s vkročením do práce jsem málem zvracela, ale spíš je to z toho ucpaného nosu. Včera jsem v časopise Máma a já objevila reklamu na nosní sprej s mořskou vodou Quinxx prý uvolní ucpaný nos a vhodný pro těhotné i kojící i kojence, tak si ho zkusim koupit, i když moc nevěřim, že mi pomůže.
14. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavczo, príma nápad, jak jsi to mamince oznámila, držím moc pěstičky, aby bylo vše v pořádku. Ta bude koukat a bude moc šťastná! :wink:
14. pro 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Pavli moc, moc gratuluju, krásně jsi vyskočila z 1DC nahoru k těhulkám :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska a zítra budu mít dost práce, tak nevím, jestli se sem vůbec dostanu holky a pak volno, tak to bude parááádaááááá, už se nemůžu dočkat :sunglasses:
14. pro 2009 v 06:59  • Odpověz
ahojky, jojo krásný pocit, už se snažim myslet na to, že to fakt tak je. Opravdu nečekané. Děkuji za gratulace. Manžel mi ráno psal z práce, že asi fakt bude tátou, tak říkám, na to si přišel až teď? Věří tomu ještě méně než já, Ještě hodku a volám k dr. jestli mě veme do Vánoc a jestli hlavně už bude něco vidět.
14. pro 2009 v 07:05  • Odpověz
ahoj holky, teeeeeeda pavczi, veliká gratulace :grinning:
14. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné ráno a krásný den :slight_smile:
Já si dnes budu užívat učení na zkoušky :unamused:
Pavcza držím moc moc palečky :slight_smile:
Všem Lucinkám dodatečně všechno nejlepší k svátku hodně zdravíčka, štěstíka, lásky, těm kdo dvě // nenašly tak ať je najdou a těm kdo už je našel tak ať je vše jak má být :slight_smile:
Lulii děkuji moc za podporu tak uvidíme :slight_smile:
14. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: .

Pavczo, taky moc gratuluju k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Mám z toho obrovskou radost. Pěkně nás ten tvůj mrňousek napínal, viď ? :slight_smile: To, že vám to s manželem dochází postupně je úplně normální. Mně to dochází ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: . Takže se moc opatruj a z těch výtoků neměj strach. V těhotenství jsou normální. Taky je mám a to v době, kdy bych měla mít MS.

Jinak jsem už vložila do alba fotky z 4D uzv. :slight_smile:
14. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.