• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ráno.

Tauri: krásné fotečky, ale je vidět, že je mrňousek ještě malinkatý... :slight_smile: Ale je to teda krása.

Mně onemocněla kolegyně. Tak budu mít před Vánoci pěkný hoňky, páč jí musím zastoupit. No co se dá dělat.
14. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Taur jsou krásný fotečky paráda :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky, krásné pondělní ráno, do Vánoc nám chybí už jen pár dnů a pak bude volno a pohoda a klid na všechno možné a nemožné...

Pavco, ty jsi nám připravila pěkné překvápko a hezky jsi nás napínala a zkoušela na nás 1.DC :slight_smile: potichoučku a polehoučku gratuluju, ať to všechno klapne! jeee to je úžasný...
14. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
tauri - krásné fotečky...
14. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
je to lumpík od počátku, takhle napínat :grinning: Děkuji ještě všem za gratulace. :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Taurinko, krásná fotečka. Prďolka majinkatej :wink:
14. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
A Pavczo, kdy půjdeš na kontrolu?
14. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Jo, Tauru, krásné fotečky, už se těším, až takové taky budu mít :slight_smile:
Právě jsem se dovolala sestřičce a už zítra v půl 12 jdu!!!! Když jsem se jí překvapeně zeptala, že tak brzy, jestli bude něco vidět, tak řekla, že už by mělo. Já se nedospim!!
14. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
jeee pavco, koukám, že už ti rovnou naběhl 6.týden těhotenství, to je teda bomba... budeš se k dr.objednávat ještě teď před Vánocema?

o víkendu jsme byli v kině na Mikulášových patáliích, strašně se mi to líbilo a v jednu chvíli jsem se smála a v druhý mi tekly slzy dojetí (když se Mikulášovi narodila ségra místo bráchy :slight_smile: ) - jak mám na návštěvě mrchu, tak se mnou hormony pěkně cloumají :grinning:
14. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
pavco - už zítra????? no tak to je super, super... budeš muset dospat :slight_smile: už jenom jeden den a půjdeš :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Jojo, taky se divim, že tak brzy, nějak se mi ta šestka nezdá :slight_smile: nějaké rychlé. Ale měla jsem cykly kratší než 25, ale ne moc dlouho a poslední ms 9.11. tak asi proto.
14. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
pavczi, koník to počítá tak, že když jsi 5+1tt, tak už napíše 6tt :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Pavczo, tak to moc držím pěstičky! Určitě nám přijď pak po kontrole poreferovat :wink:
14. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak venku se pěkně ochladilo. A já mám celkem OK náladu.
Pavci, tak zítra na kontrolu už? Jé to je super, uvidíš bublinku :grinning: Určitě vše dobře dopadne.

Já jsem dnes 9+2 tak úplně koukám, kde jsem to vzala, hrozně to letí. :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj syll, jo jo, děsně to letí. U nás to je dnes na den přesně rok, co jsem vysadila antiko. No jo, nikdy by mě nenapadlo, že ještě touhle dobou pořád nebudu těhotná. Aaaach joooo!
Mazala jsem odeslanou poštu v mailu a v dubnu 2008, co jsme měli týden po svatební cestě se mě kamarádka ptala, kdy plánujeme mimčo. Tehdy jsem ji odepisovala nejdřív za 2 roky - no tak to mám ještě do dubna čas, třeba se mimi zaleklo a dřív prostě nepřijde, až jak jsme si ho naplánovali :grinning:
14. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Pavcza já si myslím jak tam budou ty vánoce tak žre tě vezmou a budeš mít alespoň jistotu že je to tam kde má :slight_smile: držím moc moc palečky ať je to v pohodě
Já jsem teď se vrátila z našeho velkoměsta byla jsem na obecním úřdě nechat si ověřit diplom a terď jsem to poslala do brna takže budu registrovaná sestra
14. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Aja ale víš co se říká že budď otěhotníš pár měsíců po vysazení nebo po roce :slight_smile: tak držím moc moc palečky
14. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Hedik, děkuju. Snad budeš mít pravdu! Zase v sobotu na mě přišla depka - pekla jsem cukroví a pustila si k tomu koledy. Nějak mě to rozesmutnilo a uvědomila jsem si, že nebýt potratu, mohla bych být teď už v 7.měsíci a chystali bychom se na mimi. Manža na mě koukal, co zas vyvádím! Holt o těch Vánocích je to takový citlivější téma.
14. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Já, i když jsem si to přála co nejdřív být těhotná, stejně jsem nevěřila, že to bude tak brzy. Moc moc to přeju všem ostatním čekatelkám a snažilkám.
Jinak jsem ráno byla v lékárně, ten sprej co jsem viděla v časáku, neměli, tak jsem se ptala, co jiného, aby mi to pomohlo od ucpaného nosu a mohla v těhotenství, tak říkala, že spreje na bázi mořské soli mi stejně nepomůžou a že měli těhotnou kolegyni, vysoce vzdělanou, která také používala sem tam nějaké ty kapky, s tím, že by to nemělo ublížit. Že na kapkách to píšou, že by se nemělo užívat v těhotenství, protože to ještě na těhotných nezkoušeli, že tedy, když bude nejhůř, tak na noc si můžu stříknout. Od rána už jsem několikrát dala Physiomer roztok a nic, dýchám přes pusu, strašně mám sucho, je to děsný.
14. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
aja vím jak ti je já bych si teď tady mazlila s dvou měsíčním mimčem je to tak ale zase si říkám že to příroda vyřešila když to k tomu nebylo :slight_smile: a uvidíš že se to povede a narodí se vám krásné zdravé miminko :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo jo, hedík, máš pravdu. Já se tím taky utěšuju. Snad se to nebude opakovat a tělo se prostě musí pořádně vzpamatovat a připravit, aby mimi bylo zdravé.
14. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
mně doktorka řekla že máme počkat od 3měsíců a více a máme tam přes 6 měsíců pauzu tak uvidíme
uvidíš že to bude v pohodě bude krásné snažení pod stromečkem a na nový rok víš co se říká jak na n ový rok tak po celý rok :grinning:
14. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Abychom neplodili pak jedno dítě za druhým :grinning:
14. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
:grinning: aja přestaň na to myslet užívej si krásně advent a vánoce a mysli na to že vám v sanosu pomůžou a budete mít miminko a úplně vypni a mysli na sebe a na manžu a udělejte si krásné vánoce :grinning:
14. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Aji: chápu, dneska mám to samý. No jo pondělí, v práci vysíračky, počasí nehezký, sluníčko nikde, kamoška si za chvílu půjde pro těhu průkajdu,.......
zato o víkendu jsem byla v pohodě, v pátek jsem si dala vínko, v sobotu pivo,...jenže to su ve společnosti, tak nemám čas se tím zaobírat, ale tady v práci je to mnohem horší :frowning2: :confounded: navíc, když na tebe ser... všechno možný a připadáš si jako blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Popellko, já to taky v práci nemám veselý. To mi k náladě moc nepřidá. Ale říkám si, že už to tu týden překlepu a pak si užiju krásný Vánoce (možná poslední, co budem sami). :wink:
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Aji, radím ti vykašli se na to, pij vínečko, pivečko a samo, že se snažte, a ono to vyjde, já to tak dělala, pila jsem alkoholu tak akorát a i tak se zadařilo :slight_smile: je fakt, že jsem si ten říjen říkala, seru na to...stejně to zase nevyjde...a ono bác...a bylo to :grinning:
14. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
syll: ty jsi 9+2? Já mám v tabulce 9+4... kdy byla poslední ms??? ať to sladím!!! :wink:
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Chikola, máš to dobře, jen podle Mudr. odpovídáme 9+2..ale podle MS 9+4 :grinning: tak nevím čím se řídit :grinning:
14. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Poslední ms byla 8.10. :sweat_smile: to je dááávno :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.