• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
teda to už je opravdu dávno :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
taky jsem koukala to to letí ty brďo pravda je moje ms 25.10 :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
syll: tak to jóóóó...já to mám právě dle ms...takže jsem ráda, že to je dobře... :wink:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
pavco,gratuluji k těhu,super zprávička.Dali jste si krásný dárek k vánocům.Tak držím palečky,ať je vše v pořádku a ať se krásně mimi vyvíjí.

Jinak chci chicolku moc poprosit,aby změnila v tabulce údaje.Bohužel MS včera dorazila,takže dnes jsem 2DC a cyklus trval 27dní.Takže letím na dno tabulky. :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj slunicko, no to je smůla, že ms dorazila, ale nesmutni, příště se zadaří, je nás tam na dně tabulky dost a chystáme velké vánoční snažení pod stromečkem. A Ježíšek nám teprve na Štědrý den nadělí do bříška! :wink:
14. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jinak nás teď čeká pár vyšetření v gennetu a zřejmě se asi bohužel nevyhneme IVF+ICSI,které nám je doporučeno,ač na přirozené početí šanci také dávaj,ale čas běží a miminko si hrozně moc přejeme,tak to vše zkusíme podstoupit a třeba se už brzo dočkáme.
14. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj ajo,díky za podporu,také ti přeji i všem snažilkám tady,aby nám Ježíšek nadělil ten nejkrásnější dárek. :wink:
14. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holčinky, dnes jsem měla fofr, takže se vámi akorát rozloučím. Mějte se moc hezky a užijte si zbytek dnešního dne :slight_smile: .
14. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky, to byl den. Kmitala jsem jak šílená. Jen opravím slunickosedmitecne a jdu domů. Dnes pěkně pozdě. :confounded:
14. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
a labell jsem také opravila
14. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky, teda to koukám, vždycky dočítám 8 stránek a dneska najednou nic, co to?

Jinak tauru, krásný fotky, těšim se na další :wink:
Pavczo, tak super, kontrola už zítra :slight_smile: :slight_smile: To na tebe budu mocinky moc myslet, ať je mimi v pořádku.
Slunicko, vem si, jak dopadla tuším taurusenka. Mimi se zaleklo a přišlo raději dřív, než tam stihli dojít, taky byli na něco objednaný, přestali se soustředit na mimi s tím, že tam jim pomůžou, no a už tam nemuseli. Moc vám přeju, aby to u vás dopadlo taky tak :wink:
14. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
ahol lulii, s tou kontrolou zítra mě sestřička šokovala, jsem si připravovala,jak jí budu ukecávat, aby mě šoupla do Vánoc, že určitě to bude až po. Už se těším, hlavně to snad konečně dojde manželovi. Ten to myslim, ještě nepobral :grinning: I když možná už ráno cestou do práce, psal, že přemýšlel, že má strach, jestli bude dobrým tátou. Kdybych si to nemyslela, tak bych si ho nevzala a neplánovala s ním rodinu. Přestože spousta jiných v jeho věku ještě na to neni, on je jiný, s dětmi si rozumí a dokáže se o ně starat, hrát si, má je rád.
Jinak zatím nemám žádné nějaké chutě, ale spíš vůbec nemám chuť na sladký, které jsem doteď furt mohla a i když ho mám k dispozici, vůbec mě neláká. A trochu se mi zklidnilo to dýchání i bez kapek. Nastříkala jsem si dost toho spreje z mořské vody a už zabrala, sice je to trochu ztuha, ale už můžu i se zavřenou pusou, tak snad se své závislosti zbavim.
14. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Pavčo, to je super, taky jsem se bála, že jí budeš muset ukecávat, ale dopadlo to úplně skvěle. Víš jak se ti uleví? Vem si, že některé holky čekají na první kontrolu třeba dva tři týdny. No to bych se zbláznila, pořád bych přemýšlela, jestli je všechno v pořádku, napadaly by mě hloupý myšlenky,......,ale je to jasný, člověk má prostě strach. Takže je to fakt bomba, že jdeš už zítra. Třeba už bude i srdíčko, někdo ho má dřív, někdo déle, ale hlavně ti řekne, že je mimi tam, kde má být :wink: A už hlavně budete moct věřit na 100% a srovnávat si to v hlavě, že jako fakt za chvíli budete tři a pomaličku začínat přemýšlet, co všechno budete muset připravit, nakoupit a tak. A myslím si, že každý chlap pak přemýšlí, jestli bude dobrej táta, ale tuhle otázku si kladu i já, podle mě to řeší každý. A jen mu to řekni hezky od srdíčka, že to bude určitě ten nejlepší táta na světě, proto ho přeci máš :dizzy_face: To víš, chlap to potřebuje slyšet.

No a s tím tvým dýcháním, aspoň že už je to o trošičku lepší, třeba se ti to srovná úplně.

Když jsi začla špinit, fakt to bylo úplně stejný jako u MS, jako že už fakt přijde? Že už jsi ani nemyslela na to, že třeba se zadařilo? Jako že tě to fakt překvapilo, to mimi, víš?
14. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi celý odpoledne v práci nešel net, tak jsem za vámi ani nemohla zaskočit.Koukám, že toho tu ale moc nepřibylo. Pavczo, já jsem na tebe tak zvědavá, zítra musíš určitě poreferovat, co na kontrole. Držím ti pěsti!
14. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj ajo, taky mě to překvapilo, protože vždycky dočítám až do večera a najednou nic. Dneska byly holky málo ukecané, ale já se ani nedivim, při pondělku :angry:
14. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
No jo, ono je teprv pondělí. Hrůůůza. Ale už to nějak překlepem, týden do Vánoc a pak klídek. :wink:
14. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Taky jsem si říkala, že nedovedu si představit čekat dva tři týdny na vyšetření. Stačí, že musim vydržet do příští středy to neříct někomu z rodiny. Moc neumim držet tajemství, tak hlavně se neprozradit. V práci to ví je kolegyně, se kterou sedim, ale před ostatníma bych to ráda tutlala zatím, právě bych radši, až přejde to rizikové období prvních třech měsíců, jenže šéfka se zeptá k jaké dr. jdu, když ji dám podepsat propustku a i kdybych řekla jinou, pak u docházky uvidí razítko a jelikož ví, že jsme mimi chtěli, tak jí to asi bude jasný. Docela přemýšlim, že bude náročný ten náš malý byt přizpůsobit, furt jsem si říkala, že je čas a ono to uteče raz dva, takže pomalu vymýšlet, hlavně jak co prakticky.
No, s tím, že jsem myslela, že mám ms, cítila jsem i pobolívání v podbřišku jako u každé ms, ale zrovna mi dva dny předem říkala kamarádka, že v začátku těhotenství to bolí jako při ms a jak jsem viděla krev, brala jsem to za jasnou ms, i když při další návštěvě wc už nebyla a zpětně jsem si říkala, že byla narůžovělá, jakou neznám a vlastně zbytek čtvrtka a ani v pátek už nic, ale minulej měsíc se mi to taky rozjíždělo tak polehoučku, že první dva dny nic, že až ten třetí, tak jsem to brala tak, fakt jsem nevěřila, že to tak bude a i když jsem dělala test, říkala si, že bude zase bílý jak čerstvý sníh. Přitom minulou neděli se mi ještě zdál ten sen, skoro jak živej, že mi testy vyšly a on byl jednou pravdivej!
14. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
pavczo: také držím zítra palečky, ať jsou to jen samé dobré zprávy.

Koukám do tabulky a dnes byla na kontrole flosmanka a ani nepřišla říct, co a jak. Tak snad se objeví. :slight_smile:

Jéééé holky, já jsem KO. Půjdu asi brzy do hajan.
14. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
No holky, teď mi volal manža, má přijet z práce, měl přijet v půl devátý a prý mají nějakou chlastačku, tak přijede až v půl 10, prý jestli mi to nevadí, že zato si můžem večer užít...No jo, jde o to, jestli nebudu v půl 10 tuhá :grinning:
14. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Ajo, to on si tě kdyžtak probudí, jestli bude chtít :grinning:
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Lulli děkuji ti,kéž by to i u nás tak dopadlo jako u taurusenky a nikam by jsme nemuseli,ale už tomu moc nevěřím :unamused: ,no uvidíme,jak se vše vyvrbí....
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Pavczo, to muselo být pro tebe dvojnásobný překvápko, když se rozjíždí MS, už opustíš tu myšlenku "co kdyby" a najednou u vás zaklepe mimi :dizzy_face: . To když mají holky zpoždění, tak je to už takový jasný, ale tys to měla fakt jak mega překvápko.

S tou šéfkou je to docela blbý, no, ale tu propustku holt dát musíš :unamused: Třeba si bude myslet, že jdeš na obyč prohlídku, vždyť ví prd. A zbytek rodiny to má teda pod stromeček?
14. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Slunicko, to taurusenka taky tomu už nevěřila. Ale uvidíte, aspoň vám pomůžou a budete hlídaný. Lepší než nic :wink: A po jaké době snažení se tam chystáte, jestli se teda můžu zeptat? :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Lulii :grinning: ! Jo jo, uvidíme!
14. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Ajo ty už máš dovču? Že ani nevíš, že je pondělí :grinning: :grinning: :grinning: To já to vim pokaždý mooooc dobře, fuj fuj fuj :angry:

Holky, já nechci, aby to vyznělo, že chci dítě jen kvůli mý práci, ale až budu čekat mimi, tak to bude pro mě fakt vysvobození.
14. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Lulii, nemám dovču. Ještě budu do 22.12. dělat. bleee.
14. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Proto mi to tak trvá, abych tomu věřila, ale už věřím. Snažíme se to udržet jako ten vánoční dáreček pro obě rodiny, snad to vyjde. Ještě nás čeká narozeninový oběd v neděli, tak nevim, jak to bude s přípitkem, na co se případně vymluvit, abych nebyla podezřelá.
Jenže jak šéfku znám, zeptá se rovnou, jestli jsem těhotná. Má totiž strach, že jí to neřeknu včas, jedna kolegyně kdysi to řekla snad až těsně před odchodem a nikdo to na ní nepoznal.
14. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Pavczo, s tím přípitkem si nedělej starosti, když si opravdu jen připiješ, tak se vůbec nic neděje. A když budou mít nějaký "kecy", tak prostě řekneš, že nemáš chuť.
A napadlo mě s tou šéfkou, říct jí to teda na rovinu, že z ní nechceš dělat blba a třeba to ocení. Ale nevim jaká ta tvoje šéfka je, to už musíš odhadnout sama.
14. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
pvaczo: to mají všichni šéfové strach, aby jsme jim to řekly včas. Můj šéf mi dokonce řekl, když mě přijímal, abych byla tak hodná a řekla mu to, až to budu plánovat. No to by bylo tóčo, když jsme se začli snažit v červnu... Ještě, že jsem mu to neřekla. Ale jednou se ptal, kdy s tím má tak jako počítat a já mu řekla březen 2010. Takže už se to k tomu blíží, tak může být v klidu, že dřív k tomu nedošlo. Jinak my naštěstí ty propustky potvrzovat nemusíme, stačí říct, že jdeme k doktoru a už se víc neptá. Ale až začnu chodit k doktoru víc, tak mu to bude podezřelý.
14. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Ajinko, ty máš aspoň dovču, ale já budu makat všechny pracovní dny :frowning2: To je teprv hnus :grinning:
14. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.