• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicool, to máš docela dobrýho šéfa, no ale moc zvědavýho :slight_smile: Plánovat se může hned, ale ta skutečnost je trošku jiná, co? Bohužel :unamused:
14. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
A tak ona bude mít radost, má ráda miminka, ale spíš jsem nechtěla, aby to letělo po celým baráku, když je to tak brzy, aby se nic nezakřiklo. Spíš z toho důvodu. Jen bych hlavně ráda, abych se pak po mateřský vrátila na to samé místo, jenže to nevim, vždy měla poznámky typu, že za mě veme někoho miminálně bc. (přitom naše místa nevyžadují vyšší vzdělání) a že mě by pak stačila oblastní přepážka v horní dolní :grinning:. Ale ani bych se nedivila, kdyby ji ani nikoho za mě nepovolili, i když už v tomhle počtu nezvládáme, tedy spíš jen tak tak. Dřív jsme taky nemuseli mít propustky, ale hodně se to zneužívalo, takže se to zavedlo.
14. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak si s ní o tom na rovinu promluv, že bys ráda to svoje místo, že jseš k ní férová, žes jí to řekla tak brzy, aby měla dostatek času najít zástup a tak.
14. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Jenže ona řekne, že to neovlivní, že se neví, co se stane za ty roky. Nejsme jen malý podnik o jedné šéfce, závisí to na dalších vyšších, vyšších a nejvyšších :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
V tom případě to neřeš, když to nejde ovlivnit. A za ty roky fakt může být kde co. Třeba pak dostaneš takovou nabídku, že se téhle práci vysměješ, nikdy prostě nevíš, co bude. A hlavně si myslim, že až budeš mít mimi u sebe, že nad tím ani nebudeš přemýšlet, co bude s prací, nebudeš to řešit. A třeba budete chtít mít druhý mimi nějak po sobě, a to už je faaaakt pěkná doba :wink: Tak se tím nevzrušuj, ono to nějak dopadne :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Jo, nemá to cenu řešit. Ale druhý mimi brzy nebude, mezi prvním a druhým by už bylo nutné přestěhování do většího bydlení a to je zatím také neřešitelné. Ale myslet na přítomnost. Jinak v červenci ještě stihnu oslavit 10 let u té firmy, první a poslední zaměstnání po škole :wink:
14. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
lulii: no já mýho šéfa chápu, proč to chtěl vědět, ono to u nás je docela na dlouhý lokte najít někoho vhodnýho. Takže prostě chtěl začít hledat hned...ale nedovedu si představit, že by tam už teď se mnou někdo další byl a čekalo by se, kdy se nám to teda podaří, to by asi na klidu moc nepřidalo. :confounded: Hlavně já nebo kolegyně budeme první, který tam kdy odešly na mateřskou, firma už je na trhu dlouhooo, ale všechny holky odešly pracovat jinam, žádná nikdy neodešla z důvodu MD. Tak to bude pro ně něco novýho. :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
lulli,do gennetu jdeme skoro po dvouletém snažení,stále jsme to zkoušeli,mezitím 2x potrat v 5tt,řekli nám,že chyba je zřejmě na straně manžela-má špatný spermio(málo a pomalý) :frowning2: .Tak asi tak no.
14. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Pavczo, ty máš teda výdrž, 10 let, a ty se nestydíš jít na mateřskou, téda :grinning:

Chicoolko, tak to jó, koukám teda, že jsi cenný zboží :dizzy_face: . Ale to by bylo fakt blbý, kdyby tam byla už nová kolegyně místo tebe a ty tam furt strašíš :grinning: :grinning:

Slunicko, to je mi moc líto, upřímně, nevěděla jsem, že toho máte za sebou tolik :frowning2: . Tak doufám, že vám pomůžou a vyjde to hned na první (dobrá, ať nežeru) na druhý pokus. :wink: :grinning:
14. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Původně jsem nastupovala na rok a půl, po dvou měsích už byla smlouva na neurčito. Ale chtěla jsem už utýct, dělala jsem nějaké pohovory, ale nevyšlo to, ale teď na tomhle oddělení mi je nejlíp a hlavně nejsem typ, co by měl rád novinky a začínal někde od nuly :slight_smile:
sluníčko, moc vám taky přeju ať už to vyjde
14. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak to já taky nemusim zkoušet všechno. Když už to tam znáš, jseš na dobrým oddělení, je třeba i dobrá parta, tak proč to měnit, ne? A co vlastně děláš, jestli se můžu zeptat?
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
práce nic zajímavého, co by člověka mohlo bavit. Oddělení vymáhání pohledávek jedné nejmenované zdravotní pojišťovny :wink: podávání návrhů na exekuce a spousta věcí kol toho spojená včetně vyslyšení občasného výbuchu rozzuřeného dlužníka apod.
14. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jé, tak to ti docela nezávidim, musíte mít asi hodně papírování, viď? A už si dokážu představit ty telefony rozzuřených lidí. Máš asi svatou trpělivost.
14. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Papírování fůůůůra. No, ze začátku jsem si ty telefony brala hodně osobně a těžce nesla, teď už je nechám vykvákat, dám to nahlas, abych měla kolegyni svědkyni, pro případné výpady, položim sluchátko, protože držet ho u ucha, tak bych ty lidi kolikrát někam poslala. Ale neni toho tolik, je období, kdy dlouho nic nebo jen klidní lidé, pak je období jako teď, kdy se sejde víc těch problémových lidí. Štěstí, že už s nima nejednáme osobně, právě z bezpečnostních důvodů, nejeden nám už vyhrožoval, takže aby nás neviděli a že není o čem debatovat - zkrátka zaplatit a nazdar. Proto se těšim, až si odpočinu u řvoucího mimi. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak si odpočineš s mimískem, nedokážu si představit dělat tohle 10 let. Jseš fakt dobrá, musíš mít nervy ze železa. Ale zase máš dobrou průpravu, až to vaše mimi bude v pubertě :grinning:
14. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky, myslíte že má cenu testovat 11DPO? Já jsem šííííííííííííííííííleně nedočkavá :grinning: Ale stejně počítám s MS, protože mě už pár dní pobolívá břuch a prsa :unamused:
14. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
lulii, já když jsem psala chic údaje do tabulky coby nová, byla jsem 22 DC (ovulaci nevim) a psala jsem jí, že už cítím blížící se menstruaci, pobolívání v podbřišku. A koukej jak to dopadlo :slight_smile: a i teď mě třeba zabolí to břicho jako při ms a prsa mají bolet v těhotenství a zatím nebolí, spíš se mi zdají větší :grinning: , ale s testy bych asi nespěchala, mně to ukázal velmi slabě až 33 DC, přitom píšou, že má ukázat již od 1. dne vynechání a to nic. Tak abys třeba nebyla zklamaná. Hlavně to přišlo, až když jsem nečekala.
14. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
No, tak se nechám překvapit, ale moc ti děkuju za podporu. Kéž by mi to chtělo dopadnout jako tobě, ale teploty tomu teda vůůůůůbec neodpovídají. V pátek to mám dostat, ale podle bolení podbřišku a prsou (takhle intenzivně mě to ještě nebolelo) bych tipla, že přijde mrcha dřív.
14. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jednou to vyjde uvidíš, možná už teď nebo třeba po vánočním snažení. Já jsem zvědavá, co zítra u té doktorky, na jednu stranu se těšim, na druhou mám obavy. Už abych to měla za sebou.
14. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
promiň pvčo, můj přítel mi vzal PC bez vyzvání :angry: :grinning:

Zítra na tebe budu strašně moc myslet, hlavně sem hned napiš, budu moc napjatá! Určitě všechno bude dobré :wink: Neboj se, už jenom jednou se vyspíš a pak uvidíš svoje mimi. Bude to určitě krásný. Tak se na to pořádně vyspi.
14. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
A zkoušela jsi dneska ten test? Byla silnější, viď? Jinak ty testy co máš v albíčku, tak jsou krásné, na 1 s hvězdičkou :wink:
14. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
dobré ráno,
lulii včera jsem dělala ještě ráno, byl výraznější nejvíc, ale ještě ne takový úplně tmavý. Tak uvidíme, co dnes paní doktorka řekne a jestli bude už co k vidění.
15. pro 2009 v 06:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .

Pavczo, držím pěstičky, aby ta kontrola dopadla na jedničku. V tomto ranném stádiu je důležité, aby ti doktorka potvrdila, že miminko je v děloze. A když bude už vidět srdíčko, tak to bude ten nej bonus :grinning: . Koukala jsem na ty tvoje testíky a je jasné, že těhulka jsi :slight_smile: . A jak se tvůj manžel bojí, jestli bude dobrým tátou, tak to je první známka toho, že bude skvělý tatínek. Taky nemám vůbec obavy u svého manžela a věřím, že spolu všechno zvládneme :slight_smile: .

Sluníčko, rovněž ti přeju, aby to u vás dopadlo jako u nás. My sice byli v poradně pro neplodné páry, která je jakousi vstupenkou do pražského Pronatalu, ale jen jednou. V tom měsíci, kdy jsme se s paní doktorkou domluvily na dalším postupu, jsem otěhotněla. Pořád tvrdím, že to má manžel v rodině. Švagrová (manželovo sestra) otěhotněla taky těsně před umělým oplodněním. :slight_smile: A to jí po laparce řekli, že jeden vejcovod je neprůchodný a druhý jen tak tak. Tak držím pěstičky na vánoční snažení a pár těhuprskanců speciálně pro tebe :slight_smile: : prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky těhuprsky :grinning: :grinning: .
15. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Pavcze držím pěstičky na kontrolu.
Včera jsme měli s manžílkem vášnivé snaženíčko, a to jsem si předtím dala tlačenku s cibulí :sweat_smile:! Manžovi to naštěstí nevadilo :grinning: To byla romantika. :grinning:
15. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
Holky, jsem nervozní, ale přijdu vám poreferovat. Jdu v půl dvanáctý a mám to hned vedle práce, jen přejdu silnici.
Ají, tlačenku s cibulí taky můžu :slight_smile: tak třeba se zadařilo, moc vám to přeju.
15. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Pavli, spíš ne, ještě asi nebyla ovule. Ale co, kámoška mi říkala, že její mamka otěhotněla 2 dny po ms. Je to divný, ale u každýho je ovule asi různě.
Tak jsem na tebe moc zvědavá, určitě bude fazolka :wink: !
15. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
No, já třeba, když měla tu poslední menstruaci 8 dní, cyklus 25 denní a plodné bychom měly být už pár dní před ovu, tak si myslim, že to taky bylo těsně po MS.
15. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
No vidíš, nechám se překvapit. Každopádně by ježíšek mohl nadělovat do bříška nám všem! Třeba to vyjde! Všem tady držím pěsti. A na srazu už budeme všechny těhulky! :wink: To by bylo hezký, že jo.
15. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se daří při úterku?
Pavcza tak držím moc moc palečky ať je vše jak má být a těším se až nám poreferuješ :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky moc děkuju za podporu, doufám, že budu mít jen příjemné zprávičky. Teď jsem byla dát podepsat šéfce propustku k dr. a měla tam kolegyni, tak se neptala, ke které dr. jdu :wink: .
A úspěch včerejší den i na noc jsem zvládla bez kapiček a už to dýchání jde a stačí ten roztok mořský soli, tak mám radost.
15. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.