• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavli, tak to je super, že dýchání se zlepšuje. Ta mořská sůl je prej dobrá.
15. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
AHoj holky,

v práci toho teda mám na posr.... ale tak nějak jsem to tady shlídla a můžu jen souhlasit - ta moje těhu kamarádka otěhotněla taky hned po MS :sunglasses:
15. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Zdravim holky :slight_smile:

Ajo, s tou tlačenkou :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Teď mi volala mamka, to je hrozný se neprokecnout :grinning: :grinning: :grinning: , ale zvládla jsem to.
15. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Ještě musíš vydržet devět dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máš zákaz se s ní stýkat a nebo mluvit po telefonu do Štědrého dne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
a to asi ještě zítra k ní pojedem. Nebo pošlu jen manžela, bude něco kupovat a potřebuje to odvézt, tak by mohl ještě dopoledne, narozdíl ode mě dokáže držet tajemství. :wink:
15. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Pavczo, radši tam fakt nejezdi, ty se určo prořekneš a bude po překvapení :grinning: Řekni mamče, že jsi nemocná, ať vůbec nejezdí se na vás podívat, telefon že taky nemůžeš brát, že se ti ztratil hlas, a psát po mailu-no to už vůbec ne, protože jak si slaboučká, tak neudržíš ani ruce na myši :grinning: :grinning: :grinning:

Né, to je sranda, věřim ti, že to udržíš, ale taky věřim, jak ten jazýček musí svrbět. Sama jsem zvědavá na sebe :wink:
15. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Pavli naprosto tě chápu, taky by to pro mě bylo strašně těžký se neprokecnout :sweat_smile: :grinning: :wink:
15. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak už za hodinu půjdu. Jo, asi, když se sleduje váhový přírůstek, a nevim, kolik vážim, asi se budu muset zvážit, co? Já víc jak rok na váze nebyla, protože jsem dost přibrala a znát konkrétní číslo mě děsilo :grinning:
Snad to vydržim, ale mám to právě po mamče, ta taky koupí dárky a hned nám volá, co nám koupilaa :slight_smile: a někdy nám to dá předem a pak, dokoupí ještě, aby něco vůbec bylo :grinning:
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky, krasnej den ve spolek přeju...

Pavli, držím moc moc pěsti, ať je vše jak má být!!!!!!!
15. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, pomalu půjdu, furt běhám čůrat, snad to vydržim :grinning:
15. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska zvládla zajít ke kožní pro léky na imunoléčbu a při jednou jsem navštívila i svého obvoďáka, který mi doplnil těhuprůkazku. Teď ještě 4.1. krevní odběr a pak hurá 5.1. do poradny. :slight_smile:
Dneska mi tedy není vůbec dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je mi špatně od žaludku, pálí mě žáha a hlava taky nic moc :confounded: . Jak nějakou těhulku po prvním trimestru tyto neduhy přejdou, tak já mám pocit, že se mi teď znásobily. No, nejpozději v červnu to pomine :slight_smile: .
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit, mám strašně moc práce...kolegyně je pořád nemocná, tak lítam jak hadr v průvanu...

pavczo: držím pěstičky a těším se na zprávy...na to se určitě kouknout přijdu. :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak kdy nám dorazí Pavča? Snad brzy, jsem napnutá.
Chico, já jsem se doteď nudila a teď mi sklaplo, mám asi průser v práci, blbě jsem rozuměla zákazníkovi a poslali jsme málo výrobků, teď to tam chce do čtvrtka mít a to je až ve Francii. Doufám, že budu muset zaplatit dopravu :astonished: :frowning2:
15. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky! PO delší době opět, nestíhám, tak jen nakukuju.
Pavze držím palce!!! :slight_smile: A gratuluju potichounku..

Já milion práce, konec roku se blíží, do toho stavba, zmatky, a manžel nějak nemocnej, ani nevíme co.. prostě všechno najednou. takže peklo..
A do toho tedy vlastně skoro žádné tulení celý měsíc, takže očekávám pod stromek barbuchu mrchu MS :(
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj handm, to mě mrzí, že máš takové patálie, no snad se to brzy zlepší. Pod stromeček mrcha a na novej rok tuleníčko a jak na novej rok, tak po celej rok! :wink:
15. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Aji, no kéž by.. já už ani nevím, nejak jsem ted rezignovala. Máme starosti s domečkem, takže jsme hotový, vystresly a manželovi se to asi nastěhovalo do těla.. říká, že už se 14 dní (jen tak mezi řečí to rpohodil) necítí nějak dobře, že ho všude píchá, je unavený, bez energie... :( ale k doktoru nechce.. tak jsem ho donutila jít aspon na krev a kompletní generálku, taky mu bude 30 :grinning: tak by měl...

Ty jo a nestraš, jestli opravdu mrcha dorazí po 26 jako se mi to dělo po revizi, tak to bude fakt přesně 24/12 a to tedy nebudu happy...
ráda bych, aby nedorazila už nikdy, jenže tento měsíc jsme zvládli celé 3 tulení mám pocit a to opravdu není mnoho :grinning::grinning::grinning::grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Tak se nechám holt překvapit...

a co ty, aji, je líp?! KOukám, že v práci peklo taky, tak snad nebudeš muset platit dopravu a stihnou vám to vyrobit a doslat do té Francie..
15. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jéé Pavci držím pěsti na kontrole, ať je vše jak má, určitě to dobře dopadne, už to máš možná i za sebou :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky teď před těma vánocema je to stres a zmatek všude ve firmách :wink:

Aji teda to mne mrzí, snad to dobře dopadne, a nic jim nebudeš muset platit :unamused:
15. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak jsem zpět. Jsem věděla, že se nemám radovat předčasně. Zatím vůbec nic, žádnej náznak, ani na vaječníkách neni cosi, co by už mohlo být vidět :frowning2: mám přijít příští středu, buď už bude vidět nebo vymizí. Jsem měla pocit, jako bych si ty testy vymyslela.
15. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ptala se mě, jaký jsem měla testy, jestli byly z lékárny. A celej den mi dnes ten podbřišek pobolívá jako při ms, tedy spíš chvíli vlevo, chvíli vpravo.
15. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Handm, no u nás to docela jde, těším se na vánoce, zrovna před štědrým dnem mi vychází ovule, tak by mohl Ježuch nadělit! :grinning: Snažíme se teď s manžou uklidnit a být v pohodě, já se hodně uklidnila, že jdeme v lednu na to vyšetření, tak třeba se zrovna zadaří.
Uvidíš, třeba 3x tuleníčko stačilo, víš že když se přestaneš soustředit, tak to vyjde, i kdyby to bylo jen 1x. Držím pěstičky! :wink:
15. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Pavci to je mi líto, že ses cítila jako kdybys lhala :o/, chápu, že jsi z toho paf, když testy jasně ukazují //, třeba tvoje mudr. nemá tak dobrý ultrazvuk, který by ukázal brzké těhu. A krevní test ti nedělala? Hold musíš vydržet do středy :confused: Dej tomu časek do středy, snad jí ten jeji super ultrazvuk už něco zachytí!!! Nebuď smutná, ještě je naděje !! MS nedorazila, takže zatím jsi OK. :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Dělalas mamatesty? ty jsou prej na 99% spolehlivé a moje mudr. říkala, že většinou testy nelžou !!
15. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Krev nebrala, taky se ptala na mamatesty, ty jsem měla a vyšly nejvíc, ale i jiné. To je ten menší na fotce. Kolegyně říkala, že jsem tedy asi hodně brzy, když mi vlastně nevyšel ani ten první minulé pondělí. Možná mě neměla sestra objednávat tak brzy, ale když jsem se jí ptala, jestli už něco bude vidět, tak říkala dle data poslední ms, že už by mělo.
15. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Pavczo, moc mě mrzí, že ta kontrola nedopadla podle představ, ale pořád není nic ztraceno. Jak píšeš, že tě bolí podbřišek jako při MS a chvíli tě píchá vlevo a chvíli v pravo, tak to přesně jsem měla, když jsem otěhotněla !!!!! Navíc, pokud přesně nevíš, kdy byla ovule, tak je s největší pravděpodobností jisté, že byla později a na ultrazvuku se ještě nic neukázalo. Ještě se zeptám, dělala ti břišní nebo vaginální ultrazvuk ?? Na první kontole jsem byla 5tt+5 a přes vaginální ultrazvuk bylo vidět jen černé kolečko (gestační váček) viz. album a věděla jsem, kdy jsem měla ovuli. Ty jsi rovněž v šestém týdnu a pokud byla ovule později, tak můžeš být velmi krátce těhotná.
To, že tě neposlala na krev mě docela zaráží, protože na tu mě poslala i moje mudra, kterou bych chtěla v budoucnu vyměnit. Tam by se totiž nejlépe ukázalo, kolik máš jednotek HCG v krvi. Pokud sis dělala mamatest, tak ten je opravdu vysoce spolehlivý.
Beruško, snaž se moc nestresovat, i když je mi jasné, že se to snadněji říká než koná a za pár dní zkus další těhutestík. Pokud bude pozitivní, tak ho vem s sebou k doktorce.
15. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Pavczo, ještě doplnění. Tady se zase ukazuje, že se velikost nedá vždy posuvat podle poslední menstruace. Některé těhulky mají ovulaci až 40. DC, k doktorce jdou s tím, že jim vyšel pozitivní těhutest a jsou třeba 66. DC, což už by se teoreticky bralo jako dvouměsíční těhu a přitom je embrijko teprve 26 dní staré. Hlavinku vzhůru a žádné slzičky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tauru, ovulaci, kdy jsem měla nevím přesně. Jinak poslední ms byla 9.11. a předtím ty cykly byly 25 denní. Dělala mi vaginální ultrazvuk a tedy vůbec nic ani ten váček říkala, že jsem třeba teprve 2 týdny. Musim vydržet do té středy, i když mám pocit, že nejsem.
15. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
pavcza: já myslím že je moc brzo. Jedné holčině tu ukazoval kůń už 9 tt a na gyndě nic neviděli..musela tam třikrát a až pak se miminko ukázalo. :wink:
15. pro 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
Pavczo, mamatest není pozitivní sám sebou. To ti tady každá snažilka potvrdí. Myslím si, že budeš ten případ, co píše Labell.
Nech si při příští kontrole odebrat krev.
15. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.