• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavci tak ted chápu, proč jsem šla já na potvrzení těhu až 8+2 TT, aspoň už něco šlo vidět, takto je to asi vážně brzo. Kdovi co to má za přístroj, že se mimi nechtělo ukázat. I za ten týden je dost brzo, kdyby tě objednala za 14dní už by bylo jasno! A škoda, že ti tu krev nevzala :unamused:
15. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
mamatest je nejlepší, nikdy mi neukázal ani náznak //, když jsem nebyla těhu, a těhu mi potvrdil, já věřím mamatestu na 100% :wink: a ty příznaky co ty, jsem měla taky!
15. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak uvidíme, jen mi ten týden přijde strašně dlouhý. A pak bych na ty testy čekala celý Vánoce :frowning2:
15. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
pavczo: je moc brzy!!! Vůbec to neznamená, že nejsi těhu. Opovaž se házet flintu do žita, či se snad trápit. Mimísek tam je, to by ti to mamatest neukázal. :slight_smile: Musíš být trpělivá. Možná i příští středa je ještě brzy. Však on se prcek ukáže...jenom se propánajána nestresuj!!!
15. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Pavci měla tě objednat později, já čekala na potvrzení měsíc, byly to nervy ale pak to stálo za to :wink: Věřím, že to bude dobrý, prostě musíš vydržet ještě chvili. :wink: Hlavu vzhůru. :dizzy_face: Mimi tam jeeee :astonished:
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já právě ještě se ptala tý sestřičky, že tak brzo? Kdyby mě vzala rovnou příští středu, tak bych taky čekala, ale neměla takovej ten pocit, že možná ne jako mám teď. A když nebude tu další středu, tak mám na Vánoce dobrou depku. A když jdu ve 13:15 tak už vidim, že mi před svátky zase krev neveme.
15. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
pavczo: ty výsledky bývají do druhého dne.
15. pro 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Pavzca, drž se a mysli poztitivně! Chovej se, jako bys těhu byla a žádné stresy!!! Dokud nepřišla MS není nic ztraceno a uvidí se za týden. Jistě bylo jen brzy!! :slight_smile: Držím palce

Aji, nápodobně!! Ty máš ovulku takhle později? NEbo už v tom mam zas jen chaos...:slight_smile: No každopádně držím palce, aby se tuleníčko povedlo...:slight_smile: A za rok už jste byli u stromku 3 :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Nojo, ale když jdu 23.12. tak na Štědrý den asi nebudou. Jinak holky viděly jste, jak mi trvalo dlouho, než jsem tomu začla věřit dle těch testů a když, tak během pěti minut jsem přestala, teď se snažim zapomenout, že jsem tam byla, dál se chovat jako těhotná a těšit se na první kontrolu příští středu, když už to bude vidět. Taky mi nenapadlo, jestli to nemám jako feny, ty taky mívaj falešný březí :grinning: Asi si ještě dneska koupim test, abych zase více uvěřila :slight_smile: .
15. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Pavczo, to mě mrzí. Ale neházej flintu do žita, já taky věřím mamatestu a možná jsi měla ovulku déle a mimísek je mooooc maličký, že nejde ještě vidět. Tak neboj, spolu tady ten týden překlepeme a ve středu před štědrým dnem zjistíš, že si těhu a budou veselé Vánoce! :wink:
15. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
pavczo: test si klidně kup, když uvidíš silnější čárku, jenom tě to uklidní. Takže jsem pro, abys ještě testovala. Ale vážně buď v klídečku!!! Miminko tam je, akorát pěkně zlobí a nechce se ještě ukázat. V tuhle chvíli je to jen takový soubor buněk, takže musíš vytrvat!!!
15. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Handm, já mívám ovulku až tak 18-20DC, takže to vychází na Štědrý den! :wink:
15. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jo a holky, já věřím tomu, že všechny co tu jsme budeme už příští Vánoce u stromku 3 :wink: ! Ať už s mimi v bříšku nebo už s narozeným! :wink:
15. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
ají: tomu já také věřím...a jsou to přece krásné vyhlídky. :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
No jasně. Takže si koukejte všechny užít tuleníčko u stromečku, protože příští rok už na to nebude čas :wink:
15. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
JJ na Ježíška miminko do bříška :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Teď jsem počítala, že našemu mimi by mělo být minimálně 18 dní, protože tak dlouho už jsme se nesnažili :wink: , takže pozdější termín nepřipadá v úvahu. Příští středu 26 dní, takže by měl být určo vidět? Furt nad tím přemýšlim.
15. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Pavczo, já myslím, že by měl jít vidět alespoň ten gestační váček. Já byla při minulým těhu na ultrazvuku 5tt+1 a byl vidět jen ten váček. A 26 dní to budou necelý 4tt, takže nevím, snad jo. A pokud nebude nic vidět, je to stále brzy a nic není ztraceno. Jedný mojí kámošce viděli na ultrazvuku mimi až v 8tt!
15. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Hm, tak se na Vánoce nic nebude oznamovat, ale není jisté, že se to povedlo při tom posledním, mohlo to být i dřív :grinning:
15. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jasný, Pavczo. Prostě musíš vydržet do příští středy, nic jiného ti nezbyde. :wink:
15. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holčiny, koukám, že tady se řeší... :confused: Pavczo, neboooj, já myslím, že je na prďolku ještě moc brzy. Asi se ještě stydí ukázat. :sweat_smile: Podle toho, co píšeš, můžeš být teď klidně teprve 4+kousek (počítám těch 18 dnů + 14 před = 32, takže vlastně 3 - 4 dny po vynechání) a to nemusí být vidět nic kromě zvýšené sliznice :wink:
Vydrž, nenervi se, ty testy nejsou pozitivní pro nic za nic. neřeknu, kdyby byl jen jeden, ale nekolikrát po sobě se určitě nestane, že by vyšly falešně :wink:
15. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Když menstruaci jsem počítala na 28. den (dostávala jsem 25. den) a to bylo už 6.12. a první test vyšel 11.12. No spíš věřim, že teď ještě jsem, ale spíš mi ta dr. řekla, že je normální, že to třeba ještě dostanu a příroda to zařídí, že mimi vymizí. Snažim se bejt v klidu, teď to furt řešim, protože toho mám plnou hlavu a pak opravdu si to mimi rozmyslí. Snažim se nějak zabavit.
15. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Kočko, netrap se tím. Je pravda, že příroda si to udělá, jak sama bude chtít. Ještě mi ale řekni, tys testovala už toho 6.12. a test byl negativní nebo jsi porpvé testla až toho 11?
15. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Mě akorát zaráží, že ti nevzala krev na HCG, podle toho se to pozná nejlíp a to včetně přibližného stáří... :confused:
15. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
První test jsem zkusila odpoledne 7.12. byl negativní (29 DC), tak jsem to nechala být a chystala se na ms. Jelikož ty předchozí byly právě už po 25 dnech, tohle bylo pro mě dlouhý. Ve čtvrtek jsem slabě krvácela (narůžovělá krev) a myslela si, že je to menstruace. Ale jen ráno a pak nic, tak v pátek toho 11.12. jsem zkusila zase test až odpoledne a byl velmi slabý náznak, který jsem se nesnažila zatím brát, právě kvůli zklamání. Byl to 33 DC. V sobotu brzy ráno jsem zkusila druhý test a byl ještě slabý, ale už viditelnější a večer v sobotu už byl jasně viditelný (viz foto v albu ten menší mamatest) v neděli ráno ten větší z fotky, měl být nejvíc citlivý, včera ráno poslední jsem dělala, zase o něco silnější. Cítím to pobolívání na stranách jako při ms, ale slabší, často čůrám, nemám chuť na sladký. Jinak to slabě krvácení jsem právě četla, že se stává na začátku ms, když se to usazuje u překrvené sliznice nebo něco podobného psali, že právě často se to zaměňuje za počínající ms. Toť můj příběh :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
No, tak podle tvého příběhu bych to já viděla pozitivně :slight_smile:. Podle toho, že 29 DC ještě nebyl na testíku duch, to vypadá, žes vážně otěhu později a tak je třeba ještě opravdu moc brzy. Tak držím palečky, ale mám dojem, že to vypadá fakt slibně.
15. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Uvidíme, holky díky za podporu, ten týden uteče, ani mi nedochází, že budou i Vánoce, ty mi přišly brzy, zatímco ta středa mi přijde dlouho :slight_smile: tak jdu domů, ještě přes lékárnu :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
ahoj holky,tak pro pavczu ja na tvem miste bych sla treba k obvodacce a nechala si vzit krev vysledky mivaji jeste ten denkdyz jdes na krev rano.Jinak ja nasla// 8/12 29 DC ten den jsem si nechala vzit krev , potvrdilo se t a podle nizke hladiny HCG 263 jsem mela jit na kotrolu az dnes tzn. 15/12. Doktor mě dnes vyšetřil ultrazvukem zevnitř a byla vidět jenom taková tmavá šmouha že tam něco je, na další kontrolu mam jit 21/12 zase na ultrazvuk, aby bylo videt lip. Dulezita info pokud bych zacla spinit , krvacet ci jine problemy mam jit okamzite na gynek. pohotovost. takze kdyby cokoli maž taky na pohotovost a tvr´d jim že jsi těhotná a každopádně pouvažuj nad tím odběrem krve třeba u obvodního lékaře. Hnedka budeš vědět , že máš malou hladinku protože je to krátce a budeš klidnější.
15. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Holky, tak mě jenom napadá, že blíženka měla v pátek tu kontrolu se mnou a taurusenkou a pak vůbec nepřišla poreferovat. Tak snad je všechno v pořádku a má jen moc práce.
15. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak jsem klidnější, na mamatestu je opět značně viditelná druhá čárka, přidala jsem foto včerejšiho ranního testíku a toho před chvílí, vypadá to opravdu na to, že je to fakt brzy. Kdyby člověk nechtěl udělat radost na Vánoce, co tu sou cobydup, tak bych vydržela klidně i další dva týdny, abych měla jistotu, že už uvidim víc, jenže já bych tak ráda už na Vánoce oznamovala rodince. Jinak toho 23. mi řekla sama dr, aniž bych říkala, jestli do Vánoc. Tomahavk, díky za radu, ale k té obvodní nepůjdu, jednak nemám ráda to běhání po doktorech, ke všemu ji mám z ruky, musela bych ráno, tudíž bych si to v práci musela i nadělávat, to už vydržim. Teď jsem se zklidnila, že čárka furt je, takže to doufám test nekecá, tolik vadných by nemohlo být :grinning: To bylo to prvotní zklamání, jak jsem se moc těšila. Teď se můžu těšit zase. Vidiš tomahavk, mě to 29 DC neukázalo nic, je pravda, že asi tedy ta ovulka byla později, než jsem si myslela, jen tak přibližně. Tak já jdu uklízet, přijdu na jiné myšlenky.
15. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.