• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczo: to je super, že tě testík uklidnil...mimi tam je, je to jasný. Tak snad už za týden bude vidět víc a budeš ještě klidnější!!! :slight_smile:
15. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
hezký večer holky :slight_smile:
mám pro dnešek dopečeno,tak si dávám pauzu a přišlajsem na vás mrknout.
pavczo-vééééélká gratulace,čárečky jsou krásný,mimíske je tam,to je úplně jasný!!!To budeš mít letos prima vánoce,že? :slight_smile: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 18:00  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky holky,
Pavcza tak držm moc moc palečky mohla jsi bejt fakt hodně brzy myslím tím hodně po ovulaci. tak to je dobře že tě testík uklidnil. Buď v klidu. A jak psaly holky ani mně se u mamatestu nestalo že by se mi ukázali dvě i když jsem těhu nebyla.
Tak holky jestli se ten náš mimís po dnešku udrží tak to bude zázrak. :unamused:
15. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
hedik: proč by se neměl udržet? Jsi moc uklízela, viď? :wink:
15. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
nn babička mi skolabovala v prostředku obýváku tak jsem jí odtáhla přes půlku do křesla a zavolala rychlou a měla jsem dost nervy z toho co jí bude. tak mám strach jestli se něco nestalo
15. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
hedik: jejda :frowning2: No snad bude všechno v pořádku. Koukám, že jdeš zítra na kontrolu, tak se to určitě dozvíš. A co babička? Jak to s ní dopadlo?
15. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Ale zase si říkám že kdyby cokoliv tak už bych krvácela nebo něco uvidíme co zítra řekne paní dr.
babička leží na jipce má špatnou krev, něco jí našli na srdci a na ledvinách. tak jsme tam s makou byly tak uvidíme snad nám jí na vánoce dají domu
15. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Hedik, to mi je líto, držim palečky, aby se zlepšil babiččin zdravotní stav a tys byla i s mimi v pořádku.

Katy, díky, doufám, že ještě do těch Vánoc povykoukne i na tom ultrazvuku. Stejně si říkám, taková jednoduchá věc, jako je běžně dostupný test z lékárny těhotenství ukáže a přístroje dnešní doby u doktorky vidí prd. Přijde mi to takové směšné.
15. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Pavczo, to je mi líto, že ti to nepotvrdila dneska, ale tak ti to potvrdí ten příští týden :wink: Logická odpověď je, že ovulka fakt byla pozdějc a jsi teprve na začátku. Ještě k tomu ty testy přeci nelžou. Máš tam ukázkový // :grinning: Nevytratily se, ještě k tomu sílí, takže nic nevzdávej, je to na dobré cestě. :grinning: Moc mocinky moc ti fandim :dizzy_face: (Jo a kdyby něconebylo OK, tak už dávno krvácíš, si myslim). Takže to ber tak, jakože že si tam nebyla, testíky jsou krásný a tím se uklidňuj :wink:

Hediku, mrzí mě, co se u vás přihodilo, snad budete všichni v pořádku, moc vám to přeju a budu na vás myslet.
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám jen popřát krásné ráno a pádím pryč. Odpolko na vás kouknu.
Tak vám přeju klidný pracovní den :slight_smile:
16. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahojky, tak jsem si říkala, že hlavně musíme miminku dávat najevo, že jsme rádi, že se rozhodlo k nám přijít a že se na něj moc těšíme, aby to zvládlo a nechtělo od nás zase odejít. Už jenom týden, to uteče.
tak všem pěkný den.
16. pro 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .

Hedíku, to je mi moc líto, že máš babičku v nemocnici, zvlášť takhle před vánocema :frowning2: . Snad to nebude nic vážného a brzy bude zase doma mezi svými :slight_smile: .

Pavczo, tak jsem mrkla na ty tvoje testíky a není pochyb, že těhotná jsi. Takhle krásně by se druhá čárka opravdu neobjevila kdybys´nebyla. Navíc, pokud si krvácela minulý týden tuším ve čtvrtek a skutečně by to bylo to zahnizďování, tak je možné, že na ultrazvuku ještě miminko nebylo vidět. Ale příští týden ve středu už vidět bude, takže si myslím, že vánoční překvapení bude :wink: :slight_smile: . Jak píšeš o tom porovnání těhutestů a přístrojů moderní doby, tak ono taky záleží na doktorovi. Když jsem byla v osmém týdnu na ultrazvuku kvůli srdíčku, tak mne a manžela doktorka vyděsila, že se jí nezdá velikost a neviděla srdeční akci. Taky má vaginální ultrazvuk. Hned ten den jsme šli k doktorovi, který se na ultrazvuky specializuje a ten nám přes břišní ultrazvuk potvrdil, že mimísek velikostně odpovídá přesně 8.tt+1 (což jsem ten den byla) a srdeční akci viděl. Pro jistotu jsem ještě volala ségře, aby mi přeložila lékařskou zprávu, kterou nám doktor napsal a potvrdila mi, že je všechno v pořádku a byla docela naštvaná na mojí doktorku, že mě takhle vyděsila, protože když to doktor viděl přes břišní ultrazvuk, tak ona to tím vaginálním měla vidět o mnoho lépe.
Takže za týden nám tady oznámíš, že miminko je tam kde má být a vánoce budou úžasné. :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
ahoj, taky přeju krásnej den,

dočítala jsem až dneska ráno všechno, co jste včera napsaly. Pavco, tvůj ranní přístup je úplně úžasnej a uvidiš, že se mimískovi bude chtít u vás zůstat, je ještě malinkatej, aby se mohl ukázat, ale za týden už vám dá i na ultrazvuku znamení :slight_smile: a budou krásné Vánoce :slight_smile:

teď sem moc nestíhám chodit, v práci toho je nad hlavu a ráda bych už v pátek pro letošní rok skončila, doma taky celkem blázinec, že si rříkám, že se na to uklízení a pečení nevyprdnu... drndi, včera jsem dělala vaječnňák dle tvého receptu, tak jsem na něj moc a moc zvědavá, ochutnávání mi šlo dobře :slight_smile: večer jsme ještě pro rodiče dělali fotoknihu z naší svatby, dalo to docela časově zabrat, ale výsledek snad za to stát bude :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
a hedíku, je mi líto, že máte babičku nemocnou a musí být v nemocnici, držím palce, ať to všechno dobře dopadne!!!!!
16. pro 2009 v 07:23  • Odpověz
pavco a ted jsem ti koukla do albíčka na testy - jsi nádherně těhotná!!! :slight_smile:
16. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Ještě jsem si až ráno vzpomněla, že než se začala dr. dívat, tak jak jsem ležela na křesle koukala se mi na břicho a zdálo se jí, že mám pupeční kýlu, jestli jsem si nevšimla vystupujícího pupíku. Tak jsem řekla, že ani ne (krom tlustého břicha jsem si fakt ničeho nevšimla :slight_smile: ) pak už nic neříkala, Tak nevim, teď jsem zkoušela hledat co to znamená, ale našla jsem jen dotazy, ne přesně, z čeho je, proč a co s ní.
Tauru díky díky, doufám, že to tedy bude vše v poho a že ten její ultrazvuk už to ukáže příští středu. Tady je vidět to, že je dobré vědět, kdy ta ovulace bývá, měla bych většího tucha, kdy to mimi mohlo přijít. A když jsem měla krátké cykly, myslela jsem si, že je spíš dřív, ale vypadá to, že později. :slight_smile: Včera jsem někde četla, že ultrazvuk by měl být vidět 10 dní od vynechání ms, takže 23. už to bude daleko víc, tak snad se dočkáme.
16. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem moc nespala, dnes jdu na kontrolu a hrozně se bojím aby bylo vše ok, 14dní už nešpiním tak doufám že už je vše ok, ale ten strach je hrozný
16. pro 2009 v 07:36  • Odpověz
medan, kdyz nespinis a zadne problemy nejsou, tak kontrola dopadne na jednicku s hvezdickou, uvidis... drzim pesti!!!
16. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
Medan držim palečky, ať vše dobře dopadne.
16. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Pavczo, za týden to bude 100% na tom ultrazvuku vidět. Moje ovulace byla 20.9.2009 (pozitivní ovutest byl 19.9.2009), pozitivní těhutest jsem měla 8.10., na potvrzení těhu jsem byla 16.10. a byl vidět gestační váček. Takže to ten týden u tebe opravdu ještě chce :slight_smile: .

Holky, tak jsem si přečetla změny v nemocenském od 1.1.2010. Myslela jsem, že opět zapracují přechodná ustanovení a maminky, které nastoupily na PPM před 1.1.2010 budou mít mateřskou i nadále stejnou, ale chyba lávky. I jim se sníží na těch 60%. Fakt bomba :confounded: . Na příkladu, který jsem si přečetla, se při platu 25.000,-Kč měsíčně hrubého sníží mateřská o téměř 4 tisíce korun (3810,- Kč).
Takže jestli to ségra neví a řeknu jí tuhle novinu, tak jí asi klepne pepka :angry: . Třeba to ale ještě budou ti nahoře projednávat. :unamused:
16. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
Uvidíme, už nemá cenu teoretizovat, uvidíme v reálu.
S tou mateřskou to zatím tak vypadá, že se sníží i těm, co už jí berou. A ty částky jsou dost vysoké, kéž by to ještě chtěli změnit.
16. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavczo, koukala jsem na tvé testíky a myslím, že není pochyb! Takový dálnice by se neutvořily pro nic za nic! Mimís tam určitě je, akorát vás trochu napíná! :wink:
16. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dnes už bych měla mít volněji, kolegyně už je zdravá, tak jsem ráda, byl to tu pěknej blbinec. :slight_smile:
Štědrý den se blíží nebezpečným tempem, já se ták těším. Ještě musím zabalit dárky, převlíct cejchy a o víkendu pořádně vyšúrovat byt. :sweat_smile:
16. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Chico, tak já už mám vyšůrováno i povlečeno. Jen ty dárky zabalit a hotovo!
16. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Včera jsem si udělala radost a nechala jsem si udělat nový vlasy! Kámoška mě ukecala k melírům, mám to navíc zkrácený a takový postupně sestříhaný. Manžovi se to moc líbí. Budu kóča na Vánoce! :grinning:
16. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
ají: jé ty nový vlasy závidím. Já si asi o víkendu udělám přeliv - tohle si dělám sama, ale na stříhání bych už taky potřebovala, nějak se mi ty vlasy rozrostly a mam je zase nějaké dlouhé. :slight_smile:
16. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Holky, teda já si fakt v práci připadám jak ten největší póvl. V pátek je firemní večírek, na který nejdu, nechci dělat jak se strašně bavím, když je mi z naší firmy špatně. No ale zařizuju raut a taxikáře, no a teď mám pro změnu zjistit, v kolik chce vedení vyzvednout, aby pro ně taxík přijel? No nemám se jich ještě zeptat, jestli nechtěj utřít zadky? To si to taxi nemůžou objednat sami?
16. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Ají, to je síla, co když nakonec budou chtít v úplně jiný čas než si teď myslí? Třeba ještě budou chtít mísy na blití :grinning: Jinak my máme "večírek" zítra, jelikož taky nijak se nepřátelíčkujeme (vyjma pár výjimek) nikam se nám nechce, jenže náš šéfík to vždy nařídí, že musíme. Takže půjdem na nezbytně nutné formality max 1,5 -2 hod. a pak se zdejchnem.
16. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Pavczi, no já se taky obávám, abych neměla problém, že tam nejdu. Ale vedoucí už jsem to oznámila. Kolegyně z personálního to má nařízeno, musí tam jít, prý je personální, tak musí jit lidem za vzor. To je mazec, co když prostě někdo na večírek nechce?
16. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Mně přijde, že nám to přeci nikdo nemůže nařizovat v našem osobním čase. Jenže většinou stejně jdem, aby se neřeklo, máme to na bowlingu, jak říkám úvod, něco pojíst a pryč. Ono to vyšlo i vloni nastejno, jako bychom tam nešli, když všichni věděli, že celé naše oddělení zdrhlo brzo.
Holky, já jsem děsná, říkám, že v práci nikomu nic říkat nebudu, pak přijde kolegyně, že mi řekne, že budu dělat nějaké konverze, že mi to šéfka řekne a já řeknu, že mi je to za chvíli šumák a ona se hned chytla, jestli jsem tedy těhotná, tak jsem nic nějak neříkala, zeptala se mě na test, tak jsem odkývla, ale že nic neni jasné, jenže kdybych jí mohla věřit, že to neřekne dál, jenže je zrovna jedna z nejupovídajnějších, já sem tak blbá.
16. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.