• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavli, no jo, tak třeba to neřekne. Zkus ji třeba ještě poprosit, aby to nevyžvanila, že nic není jisté a že to nechceš říkat, dokud nebudeš po 1.trimestru, třeba to pochopí.
16. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Já už jsem jí to řekla, že ještě nic není jasné a že první tři měsíce jsou nejistý, ona sice řekne, že to je samozřejmé, ale nemůžem jí věřit, to o té práci, co mám dělat mi taky řekla, i když neměla, má mi to dřív říct vedoucí, včera taky kolegyni řekla, že se bude stěhovat dřív, než jí to řekla vedoucí. Chjo. Když já si chtěla odlehčit, že mi je šumák, že budu mít nějakou práci navíc. Kolegyně, se kterou sedim a jediná ví, protože jsme si blízké, říkala, že ať už za ní nechodim, že to bude horší. Nerada bych, aby přilítla šéfka, že jsem jí nic neřekla.
16. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Jéééé, Pavčo, tak to je nemilý. Já to znám, mě jak se někdo zeptá na konkrétní otázku, tak moc neumim zalhat...teda umím jen, když si to dopředu připravuju. No co se dá dělat. Snad to nevykecá.
16. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile:
Holky děkuji moc my taky doma doufáme žeš nám ji dají na vánoce domu.
Tak můj dnešní ranní stav bylo zvracení a trochu mě bolí břicho. tak uvidíme co mi dneska řekne paní doktorka mám tam bejt ve 13.30.tak uvidíme co nám řekne
16. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Hedik, držím pěstičky, ať u doktorky je vše ok.
A taky s babičkou, snad vám ji dají na vánoce domů! :wink:
16. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
děkuji
A co ty Aji jak je?
16. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Hedik, ale jo, jde to. V práci je to na palici, ale brzy budou Vánoce a 14dní volna! Už se těším! S manžou jsme teď jak dvě hrdličky, bude teď až do neděle v práci, tak si užíváme a příští týden snad dorazí ovule a bude další pokus o mimi!
16. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Jeee, já chtěla napsat, že je až do neděle doma...
16. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak jsem doma od doktora a mám totál depku, ach jo, mám tam hematom
16. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Jejda medan. to mě mrzí! Ale neboj, bude to dobrý. Moje kámoška taky měla hematom a musela odpočívat a odešlo trochu krve a vše bylo v pořádku. :wink: Drž se a hlavně se šetři! Co ti doktor řekl?
16. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
aja.83:no říkal že je zatím malej tak to chce klid a upozornil mě že dnes budu asi krvácet, protože mi dělal i výtěr, ale já začala krvácet ještě u něj v ordinaci, ale tohle já prostě nedávám, mám z toho nějak depku, měla jsme i špatnou moč ale sestra říkala že to mohlo být tím blinkáním takže jestli to bude příště zas špatné tak mě pošlou do nemocnice na vyšetření
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
aja tak držím moc moc palečky ať vánoční snažení krásně vyjdeš. a to je dobře že jste jak dvě hrdličky
medan tak držím moc moc palce ať je to v pořádku a hematom je co nejdřív pryč a je vše ok.
já jsem teď blbec lítala 10 minut venku v trikus krátkým rukávem tak mám strach co zase bude jestli nebudu nemocná jsem pravdu blbá :angry:
16. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
medan: hlavně klid!!! Nenervuj se, tím si jenom ublížíš. Odpočívej, relaxuj a hlavně se nestresuj!!! Bude to dobré!
16. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
medan, ach jo, my musíme mít všechno stejný co :slight_smile: ale já doufám že mi řeknou zítra že je aspoň menší... :frowning2:
16. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, nahlížím a dočítám :wink:
16. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Medan, neboj, to bude dobrý, určitě se ten hematom vstřebá a bude klid. V kolikátém jsi týdnu vlastně? Někdy to fakt nejde bezproblémově...to není fér. :confused:
16. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Medan, je mi to líto, ale drž se, nestresuj ( i když si dovedu představit, že je to těžké), ale určitě vymizí, hlavně odpočívej
16. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojte, uz jsem zase po chvili tady. Na Vanocni snazeni se take moc tesime, hlavne manzel :wink: . O tehotenstvi jsem v praci rekla az po 13 tydnech. Ani nejblizsi kolegyne to nevedely. Nechtela jsem to sirit driv, kdyby to nevyslo. A docela dobre jsem udelala, protoze jen co jsem v praci rekla, ze jsem tehotna, preradili me bezduvodne z vedouci pozice na radoveho zamestnance. No, kdo by mi taky drzel celou materskou v praci pozici vedouci, ze? Ale i tak me to dost mrzelo. Kolegum jsem rikala, ze "tomu nechavame volny prubeh".
16. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Hedik, díky. No teda, opatruj se! Tohle už nedělej! :wink:
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
pepi držím moc moc palečky ať je menší a je to v pohodě :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Verusko, taky to tak mám, zatím držím, nikdo to neví, jen moje mamka a manžel :slight_smile: takže v práci to řeknu až po NT vyšetření a to jdu 5.1., takže to povím tak ve 14TT :wink:
16. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Verusko, to je správný příštup. My jsme se teď taky dohodli, že až znovu otěhotním, nikomu to do 13tt neřekneme, i když to pro mě bude těžký, jsem děsně ukecaná! :slight_smile: Ale kvůli minulýmu zážitku, když jsem potratila a všichni to věděli a pak jsme jim museli vysvětlovat, co se stalo, to bylo děsný! Takže pro příště se poučím.
16. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Pepinko, určitě bude hematom menší. A víš jak to je, pokud mimísek chce, vydrží a bude s vámi! A já věřím že moc chce, za bráškou a k tam hodným rodičům! Zvládnete to, neboj!
16. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Aji , věř, že jsem taky ukecaná, a dělá mi to taky problém někdy držet pusu, ale i když kamarádky dělají narážky a tak...tak já se držím ...prostě dokud si nebudu jistá, že je vše OK nikdo ode mne nic neuslyší :sweat_smile:
16. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky jste moje berušky... Ale stejně na mě občas dolehne takovej strach..... Fakt, pokud se zítra dozvím že je vše OK, nebo aspoň o hodně lepší, tak nepotřebuju žádnej jinej dárek k vánocům.
16. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Syll, tak to tě obdivuju, jsi dobrá! Tak to vydrž dál. :wink:
16. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky taky vím, že to není dobré říkat. Podobně (i když se to nedá srovnávat) se svatebníma šatama, vybrala jsem si je, poslala všem kamarádkám fotky a do týdne byl zádrhel šaty nebyly. Taktéž to dopadlo s druhejma. Ty třetí - konečný jsem už ukázala jen svědkyni. Ale právě jsem strašně ukecaná, zvlášť, když je to něco, z čeho mám radost.
Veru, ale to přeřazení vcelku nechápu, měli na to vůbec právo? Přeci za dobu mateřské za tebe měli vzít náhradu a po vrácení zase zpět a oni ti to vzali ještě před odchodem, asi by mi to hodně vadilo. Mně to naštěstí nehrozí, už jsem řadová a níž snad spadnout nemůžu, i když jeden nikdy neví.
16. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Jo, holky, já jsem taky rozhodnutá vydržet to nikomu neříkat. Ale bojím, že když na mě někdo přímo uhodí, že to nevydržím. Jako sama to neřeknu, to vím. Jako třeba já v září na kámošku, ta taky neměla v úmyslu mi to říct a já na ní, hele nejsi už těhotná a ona přiznala, že jo...no a včera volala, že to vypadá na chlapečka. A holky, musim se pochválit, vůbec jsem nebyla smutná, ani jsem jí to nezáviděla. Jen mě zaplnila taková něha a moc jsem jí to přála a byla šťastná s ní. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Jo holky, já taky už snad nemůžu níž a výš už vůbec ne. Hrozně mě štve, že nechodím na žádné školení, že nemám žádný postup, žádné návštěvy, nikam se nepodívám. A když vidím, jak si vedoucí furt někde trajdá...No jo, už si říkám rok, že to tady překlepu do mateřské a furt vysvobození nepřichází :frowning2:
16. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
pepi:no jo my dvě jsme dvojka, vše stejné, já v pá začu 20tt
16. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.