• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo, to je dobře, miminka se nemají závidět, ale přát :wink:
16. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
medan, to teda, tak pevně doufám že obě taky už budeme mít klid.
16. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
To je právě taky těžký k tomu prozrazení dřív, protože se mi každou chvíli někdo zeptá a když dál budu tvrdit, že ne a najednou řeknu třetí měsíc, tak mi řeknou, že jsem před tím lhala. I když třeba moje kamarádka z Moravy mi obě těhotenství taky prozradila radostně hned v 6. týdnu a vše dobře dopadlo, už má dvě krásné, zdravé holčičky.
16. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
pokud se někdo na férovku zeptá, asi bych taky nelhala, ale poprosila bych aby to nešířil dál že do toho 12 týdne je to hop nebo trop.
16. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
pepi: jojo, já jsem tedy snad nikdy nikomu nic moc nezáviděla, není to moje vlastnost... Ale co se týče miminka téhle mojí kamarádky, tak když mi to oznámila, tak mi prostě přepadla taková ta lítostivá otázka "a kdy já?"...ale nemělo to nic dočinění s tím, že bych jí miminko nepřála...to neeee. Fuj. Spíš jsem se s ní neuměla pořádně radovat. Ale teď jak volala včera, tak jsem s ní tu radost sdílela. A naplnilo mě to spíš krásnými pocity než hned tím "a kdy já". Tedy taky se musím přiznat, jsem ráda, že čeká chlapečka, protože jsme se s kamarádem vsadili o večeři, on řekl holčičku, já kloučka. :grinning: Tak mě bude muset pozvat na véču. Ještě to není tedy úplně jistý, jestli tam ten pindík je...ale já z ní chlapečka cítím. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No ale není to o té vyhrané večeři, fakt jsem z ní měla radost. :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
chic - já se taky tenkrát vsadila s manželem kamarádky - on tvrdil kluk (vim co jsem dělal :grinning: ) a já tvrdila, že to bude holčička. Nechtěli to vědět dřív, ani to stejně nešlo vidět. A všichni podle bříška říkali, jasnej kluk. A dobrou bonbonieru jsem vyhrála já, protože to byla holčička. :grinning:
16. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
pavczo: no taky dobrý. Já to tedy nesmím ještě tomu kamarádovi říct, protože to není úplně jistý...ale už se na to těším. Asi se kouknu na net a už si začnu vybírat jídlo, na které mě pozve. :grinning: Hihi. No sranda.
16. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
HOLKYYYYY, jsme zdraví!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Slavnostně mažu z tabulky to moje "nyní nesnažilka" a vracím se ke snažilkám!!! Právě jsem se dozvěděla výsledky. Mám velikánskou radost. Vím, že ta nemoc měla smysl a byla to zkušenost, hodně jsem pochopila. :slight_smile: A jsem ráda, že se zase můžeme začít snažit a snad už k nám miminko najde cestu. Už teď ho miluju a moc se na něj těším. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
No Chicoolíííííííí, to je naprosto úžasná zpráva. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: . Myslela jsem, že výsledky budou v pátek a oni si takhle pospíšili, tak to je ten nejkrásnější dárek k vánocům, viď ?? To jsme ty pěstičky a palečky nemačkali nadarmo :grinning: . Tak nakonec bude to vánoční snažilkování. Supéééér, další naděje do tabulky těhulek. Hned se jdu podívat na tu tabulku, abych se pokochala, že už tam nemáš to "momentálně nesnažilka" :grinning:. Mám velikou radost :dizzy_face: .
16. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ta tabulka je hned veselejší :grinning: .Koukala jsem, že jsi 12. DC, tak jsem zvědavá, jestli bude novoroční překvapení :grinning: .
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jů Chic to je supéééééééééééééér! Moc gratuluju a přeji ti, aby to snaženíčko bylo co nejdříve úspěšné. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
taurííííí: jůůůů, ty jsi tady :slight_smile: ...mám velkou radost, děkuju, že jste mi s prďolkou držely palečky. Napsala jsem podvědomě tvrdé y...že by holčička??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uvidíme. :wink: No popravdě my to už nevydrželi a tuleníčko už proběhlo i o víkendu, tak jsem ráda, že jsme negativní a že jsme si vzájemně nic nepředali zpět. Vánoční snaženíčko bude!!! Ale teď jsem fakt ráda, že se vůbec můžeme tulit. A kdyby k tomu přišlo i miminko, vznášela bych se blahem. Tak držte s prdítkem palečky dál...a ať si je pořádně žužlá...určitě ty jeho upatlaný prstíčky pomohly. :wink: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
pavczo: děkujuuuuu. Jsem tak šťastná. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Chicoolí, mám hodně práce, tak jsem jen nakoukla a hned taková super zpráva. No, jestli to bude holčička, to nevím. Spíš to vypadá na chlapečka, ale moudřejší budeme v únoru. To už snad něco šmoulínek ukáže. To tvrdé y jsem napsala, protože nějak tíhnu k holčičce, ale je mi úplně jedno, jestli bude pinďa :grinning: .
Tak před vánocema se přihlaš o spešl těhuprsky :grinning: :grinning: .
16. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahoj děvčata!

omlouvám se, ale teď toho mám tolik, že jsem se na koníka dřív ani nedostala... :angry: v práci katastrofa, vůbec nestíhám a z práce chodím utahaná a na počítač doma vůbec nemám náladu. navíc máme opět problémy s baráčkem. :angry: :frowning2: takže s manžílkem věčně něco vyřizujeme, někam jezdíme a pořád řešíme, už jsem z toho všeho úplně na prášky. od července/srpna vlastně pořád na něco čekáme a když se vyřeší jeden problém tak nastane jiný, ach jo.. :frowning2:

jinak kontrola dle gyndr v pohodě. utz mi ale vůbec nedělal, prý je určený počet utz na těhu a když mi ho udělá někdy navíc tak se platí, je to pravda?? :astonished: to jsem vůbec netušila.. takže mě zkontroloval "dole", zeptal se na potíže a pak prohlásil , že tedy vše ok. takže fotečku bohužel nemám :frowning2:
16. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
chicolko, no ot je bomba, ani jsem nedočítala dál a koukala jsem kolikátý den cyklu jsi, tak jste třeba ani to nejsuprovější období na snažilkování nepropásli a kdoví, třeba k vám jéžíšek přijde ještě jednou hned na začátku novýho roku... jupííííííííííííííííííííííííí, to je fakt super, chikolko, ty jedna holka, už jsi zase snažilka, to musíte oslavit pořádným snažilkováním :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj, všichni, myslíte že graf v albu vypadá nadějně? Už má smysl si dělat test nebo mám ještě vyčkat?
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
zběžně zkoukávám...

chico: no tak to je supeeeeeer!!!!!!!!!! :dizzy_face: :slight_smile: konečně jsi zdravá a můžete opět hupsnout na snaženíčko, to bude vášně :grinning: a to se hned otěhu daleko lépe.... :grinning: :slight_smile:

pavca: potichoučku gratulujuuuuu :dizzy_face: snad bude příště už něco vidět a budete naprosto v pořádku a vše krásně půjde až do toho správného konce :wink:
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
blíženkoooo: no konečně jsi tu, už jsem se tu na tebe ptala, kde se touláš. Tak jsem ráda, že je všechno v pořádku. S tím UTZ je to hustý, že je určitej počet na těhu, to jsem jaktěživ neslyšela, ale snad by ti nekecal. Kdy jdeš na další kontrolu? Ať to zapíšu do tabulky.

zebrafko: je to supeeeeer, to ti povim, se tu usmívam od ucha k uchu, mam z toho ohromnou radost. Už jsem v tom zase s vámi. A je to nádherný.

taurí: já už bych o ty těhuprsky pro jistotu poprosila teď a prosíííííím, dejte si s mrňouskem obzvlášť záležet. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc prosím. :wink:
16. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Martinaj23 : Na co čekáš udělej si testík,a hned ti bude jasno :wink: a nejlépe mamatest! :astonished: Grafik vypada nadějně!
16. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
chikolla, tak to je super zpráva, tak teď můžete hezky aktivně snažilkovat, držím pěsti, ať to vyjde :wink:
16. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
syll: děkuju...uvidíme, uvidíme...ale fakt jsem teď šťastná i jen z toho, že už jsem zdravá a že už nemusíme s přítelem žít v celibátu. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Chicolko, to je výborná zpráva! Moc gratuluju. Takže budeš další kdo bude hupsat pod vánočním stromečkem! Vítám tě zpět mezi snažilkami a držím moc pěstičky, aby to vyšlo co nejdřív!!! :wink:
16. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Martinaj23 - dle grafu soudím, že jsi stopro těhu!!! :wink: udělej testík!!! :wink:
16. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jááá chcííí taky takovej graf! :wink:
16. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
ají: děkuju. Vánoční tuleníčko už jsme načnuli o víkendu, nějak jsme nemohli vydržet na výsledky. :sunglasses: Takže jsem ráda, že se dnes jen potvrdilo, že jsme už zdraví...tedy jak říká můj miláček, až na ty naše hlavy... :grinning:
16. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky,přeji pěknej den.U nás od rána pořád chumelíííí.Zimu moc nemusím,ale stejně je to pěkný :slight_smile:

medan-držím palečky,aby hematom zmiznul a tys mohla být zase v klídku :wink: :wink:

chicoo-a tobě moooooc gratuluji,Svět je hned veselejší,když už víš,že můžete na mimískovi zase začít pracovat,žejo? :grinning:
16. pro 2009 ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz
Tak teď tu mám kousek u sebe krabičku se zásilkou z internetový lékárny, samozřejmě i těhu testíky, v pátek, když jsem to objednávala jsem netušila, že mezitim už jich budu mít tolik vyzkoušených :wink: a ještě i kapky do nosu, které už nepotřebuji (třikrát hurá) a nějaké doplňky stravy, které chtěla moje mamča, tak k Vánocům a přijde šéfka, stoupne si k tomu a začne mi to probírat, tak jsem čekala, kdy dojde na ty testy. Mimochodem, nezdá se vám trochu drzá? Bylo to pootevřený a ona ještě si vyndá ty léky a kouká na to. Naštěstí na testy nedošlo, ten vrchní nebylo vidět na první pohled co to je, taková fialová krabička.
16. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
katynko: jojo, všechno je hned veselejší. Jsem za to moc vděčná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pavczo: no to je síla s tou tvojí šéfkou, musíš se mít víc na pozoru, jinak na to opravdu přijde. :wink: A jinak super, že rýma už ustoupila...
16. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Stačí jen ráno či večer stříknout tu mořskou sůl a je to dobrý, myslim, že brzy nebudu muset i to a tolik měsíců jsem byla furt závislá na těch kapkách a hlavně to lezlo do peněz a nemluvě o zdraví nosu, ale byla jsem příliš pohodlná. Ale pro mimi zvládnu vše.
16. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.